به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 213
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

RE: كمكم كنيد ، مي خوام زن دوم بشم

سلام
    دوستان نظرات خیلی خوبی دادن.
    من نمی خوام در مورد اون خانم و اقا صحبت کنم چون اصلا نمی دونیم کی هستن. ما در اینجا شما رو می شناسیم پس روی صحبتمون با شماست. نمی خوامم از معایب چنین ازدواجی بگم چون خودت در گیر چنین زندگی بودی و می دونی چه خبره!
    اما چند تا سوال دارم:
    به نظرت قشنگه که درخانه ای زندگی کنی که می دونی همسرت هر شب میاد پیشت با هم شام می خورین و حرف می زنین یا در خانه ای زندگی کنی که گاهی باید تنها باشی و بدونی همسرت امشب رو با زنی دیگر سپری می کند؟
    سوال بعدی اینکه دوست داری عشق و وقتت و خرج مردی کنی که تنها مال توست یا خرج مردی که به زنی دیگر هم تعلق دارد؟
    ایا برات سخت نیست که عشقت و با کسی دیگر تقسیم کنی؟
    از حرفات متوجه شدم که روابط زیادی با مردان داشتی. به نظرت بهتر نیست که بعد از گذارندن چنین روابطی حالا قلبی رو تصاحب کنی که تنها مال خودت باشه؟
    یه سوال دیگه: فرض کن با مردی ازدواج کردی همدیگر و دوست دارید اما طبق روال همه زندگیها بعد از گذشت چند سال زندگیتون روال عادی به خود گرفته یک دفعه متوجه شی همسرت زنی دیگر و دوست داره و می خواد باهاش ازدواج کنه. با توجه به این که خودتم در این شرایط زندگی کردی ایا باز حاضری که همسرت زنی دیگر بگیرد؟
    البته فکر می کنم بدونم که پاسخ شما چی باشه. با توجه به اینکه الان در دوران زیبای عاشقی به سر می بری متاسفانه تمام زشتیها و سختیهای این رابطه رو خوب می بینی.
    حقیقتش تنها کاری که از دست ما بر میاد اینه که معایب چنین رابطه ای و پر رنگ کنیم.
    در ضمن در مورد سخنان انی عزیز که در مورد کمبود عاطفه گفته بود. منظورش عاطفه کوچه بازاری که از طرف مردان و پسران متعدد پر بشه نبود. شما در خانواده هم از نظر عاطفی تامین هستی؟
    اگه بله پس چرا این همه خودت و در گیر روابط متعدد می کنی که اخرش در یکی از این روابط قلبت بلغزه و دچار انتخاب غلط بشی.
    چرا صبر نمی کنی که اون کسی که لیاقت شما رو داره بیاد.
    به هر حال امیدوارم این قدرت و داشته باشی که در تصمیمت تجدید نظر کنی. بحث شرع و عرف نیست بحث احساسات زیبای شماست که اسیب می بیند. بحث عمر شماست که به هدر می رود و برگشتی ندارد. بحث زندگی شماست که بیهوده تلف می شود. ای کاش عاشق مردی می شدی که زنی نداشت تا پایه های زندگیت را روی ویرانه های زندگی دیگری بنا نمی کردی.
    من فکر می کنم دختری که در 31 سالگی صاحب شرکت هست این قدرت رو هم داشته باشه که بیشتر فکر کنه واحساسی کاری نکنه که عمری پشیمانی سودی نداشته باشه.
    موفق باشی عزیزم

2. 5 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (سه شنبه 05 مهر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 مرداد 91 [ 01:36]
    سطح
    29
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    تشکرها
    193

تشکرشده 197 در 47 پست

Array

اقاي مدير
    ممنون بابت وقتي كه مي زاريد
    اينجا خوبيش اينه كه ادم با چند مشاور بدون اينكه نگران باشه زمان مشاورش داره تموم مي شه
    مي تونه مشكلشو حل كنه

خوب قشتگتره با كسي با شي كه از همه لحاظ بهش نزديكي هر چند مدت هاي كمتر...
    تا اينكه با يه ادم معمولي هر شب
    مي دونم شما الان مي خوايد من دخترم با هر كسي مي تونم ازدواج كنم و.....
    اره اما هر كسي كه يه زندگي نرمال دارم
    البته نرمال از اون جهت كه شما مي گيد هر شب پيشمه
    در حاليكه مي تونم با كسي كه بهترين حس و بهش دارم....
    اتفاقا اصلا رابطه هاي زيادي ندشاتم
    به خاطر اخلق خيلي بدم و به قول اطرافيانم خودخواهانه و كستاخانه ، هر كسي نمي تونه باهام ارتباط بر قرار كنه براي همين ادمهاي عميق زندگيم خيلي كم بودن
    اگر در اون شرايط باشم
    و همسرم به طرف زن ديگه اي بره
    قطعا يه كمبودي توي زندگيم بوده كه اون اين كارو كرده (البته مردها كلا تنوع طلبند و تو اين زمينه سيري ناپذير )
    اما به هر حال يه جاي كار مي لنگه كه مي ره طرف كس ديگه
    اگر برام همچين چيزي به وجود بياد با توجه به اينگكه در اونزندگي يه سري چيزها فرو مي ريزه خيلي منطقي به اون زندگي خاتمه مي دم
    اصلا چيزي كه الان به خاطرش من مي خوام اين كارو كنم عشق نيست
    نمي دونم چرا همه فكر مي كنند من عشاقم و مي خوام
    نه دوست داشتن هست و عميق
    اما به خاطر عشق نيست كه ميخوام اين كارو كنم
    چون از نظر فكري روحي حسي و ... اجساسا نزديكي باهاش دارم مي خوام اين كارو كنم

من حودم رو ادم قدرتمندي مي بينم
    مي دونم نقطه ضعف دارم
    اما تو خانواده و جمعي بزرگ شدم كه هميشه و همه جا حرف از اعتماد به نفس و قدرت من بوده
    26 سال بيشتر نداشتم كه پا به پاي مردا وارد دنياي بيزينس شدم
    خدا رو شكر هم موفق بودم
    هميشه هم افراد خوبي از لحاظ اجتماعي و ....بودن كه بهم پيشنهاد ازدواج دادن
    اما هيچ وقت با هيچ كودوم اين حس رو نداشتم
    حالا كه دارم چرا نه؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط samereh
    خوب قشتگتره با كسي باشي كه از همه لحاظ بهش نزديكي هر چند مدت هاي كمتر...
    تا اينكه با يه ادم معمولي هر شب
    سامره خانم
    من از شما كوچكترم اما با اين حال اين قدر كه شما ايده آلانه و رويايي و بر اساس تخيلات فانتزي به ازدواج نگاه ميكني نگاه نميكنم
    خواهش ميكنم ناراحت نشين دوست عزيزم آدم معمولي؟؟!!! مگه اين آقا غلمان بهشتيه يا پيامبري چيزي ...هستند؟!
    همه ي آدمها معمولين ... اين شمائين كه از اون آقا تو ذهنتون يه نجات دهنده ساختين...
    ولي اگر خوب نگاه كنين مردهاي مجرد زيادي رو ميبينيد كه دقيقا همون خصوصيات رو دارند

دوست خوبم به اين نكته هم توجه كن كه اين آقا همسر داره و شايد قبل از اون هم كلي زن در زندگيش بودند براي همين بلده چه طور با يك خانم مثل شما حرف بزنه و در واقع رگ خواب شما در دستشه
    اما پسري كه ارتباطي اين چنيني نداشته يعني بي تجربه است شايد در اول اين قدر شما رو شيفته نكنه اما مي فهمي كه خيلي هم آدم خوب و دوست داشتنييه و ديگه بهش نميگي معمولي ... اون فرد عزيزترين فرد برات ميشه

ما دشمنت نيستيم دوست خوبم
    مطمئن باش كه تو لياقتت خيلي بيشتر از اينه كه همسر دوم مردي بشه كه با بي مهري زن اولش رو رها ميكنه.
    تو فاميل شما زن دوم رسمه! تو فاميل ما خيلي بده و اگر كسي همسر دوم كسي بشه با نگاهي سرشار از تحقير بهش نگاه ميكنند.
    دنيا كوچيكه ... دلت ميخواد اگر روزي گذرم بهت خورد با حقارت نگاهت كنم ؟! و با خودم بگم: الهي بميرم ... حتما خيلي بدبخت بوده كه چنين زندگي اي رو انتخاب كرده؟!
    مطمئنم كه دوست نداري
    اونم فردي با موقعيت بالاي اجتماعي و ... مثل شما!!!
    بيشتر فكر كن!

5. 5 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (سه شنبه 17 خرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی

به همین لحاظ بنده از همه اعضاء به خصوص پیشکسوتان یا کسانی که در اطراف خود تجاربی از این دست را داشته اند تقاضا دارم. که با ترسیم واقعی مسائل به این مراجع (و همه مراجعانی که احتمالا با این مشکل در تصمیم گیری مواجه می شوند)، کمک کنند تا بهترین تصمیم را بگیرد.
    [size=medium]
    گاه گویم که بنالم ز پریشانی حالم ... بازگویم که عیان است چه حاجت به بیانم
    [/size]

7. 10 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

بی دل (سه شنبه 17 خرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

می گی این احساس رو نداشتم
    می دونی که احساس چیزیه که نوسان داره و ثابت نیست و عین یه ابره که در مسیر باد هر دم به شکلی در میاد و واسه همینه که همه توصیه می کنن با احساس تصمیم نگیرید
    من نمی گم احساستو بذار کنار
    فقط می گم 5 ماه رابطه داشتی 5 ماه هم روش، 5 ماه طول کشید تا بفهمی دوستش داری، 5 ماه دیگه هم وقت بذار که بیشتر بشناسیش
    عجله که نداری، داری؟

9. 3 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

نیلا (سه شنبه 17 خرداد 90)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

samereh محترم

يك سئوال ازت دارم . لطفا به سئوال من پاسخ بده .

شرايط مالي اين آقا چگونه است ؟!

در ضمن عزيزم

ممنون از اينكه بعد از پست آقاي سنگ تراشان به قشنگي صحبت كردي و از حس و حال زيباي خودت گفتي . اما باز يك سئوال

اگر روزي ببيني كه تو همچنان صاحب اين حس و حال قشنگ هستي و شايد به مراتب زيباتر و پخته تر و شكيل تر از احساس الانت اما آن آقا به هر دليلي ترا با بهانه و بي بهانه آزار مي دهد بدون اينكه بفهمي هدف واقعي جدايي از توست و دوري از تو ايا دچار سرخوردگي و آسيب احساسي نمي شوي ؟!

گمان نكن آن تصويري كه از زن دوم برايت مي كشيم تصوير يك مشت زن بدبخت و بيچاره و فاقد اعتماد به نفس و ضعيف و بيسواد و عامي است كه خودشان را آويزان يك مرد زن دار مي كنند تا شكمهايشان را سير كنند و...........دقت كن در ميان همين زن ها ، زن هايي به مراتب از تو باتجربه تر و قوي تر و كامل تر و با سوادتر و موفق تر هم وجود داشته اند كه قصد سازندگي داشته اند و انعطاف پذير بوده اند اما با احساسات منفي در مرحله اي از زندگي تخريب و آسيب هاي جدي را تجربه كرده اند و مرد با بازي هاي مختلف بعد از اينكه دوران هوسش ( دقت كن هوس و نه عشق و نه حتي مسئوليت و نه ختي تعهد و نه حتي احترام و نه حتي اهميت و توجه و .... ) به سر آمده نشانه هايي را ارسال كند كه يعني دوره ات تمام شد يا در حال اتمام است . آيا خوشحال مي شوي كسي با تو مثل كالاي تاريخ گذشته اي برخورد كند كه ديگر سودي براي مرد ندارد ؟!!!

و آن وقت تو در اوج عشق و احساس و وفاداري و...ببيني كه وسيله ي سواستفاده بوده اي و....تو خودت را زن او بداني و او خودش را مرد ديگران ! تو براي خودت كمترين حق يعني شوهر داشتن را متصور باشي و او براي تو همين حق را هم قائل نباشد ؟!

فكر كن عزيزم . فكر كن .

من مي فهمم دوسال زندگي عاشقانه داشتني كه مي گويي يعني چه ؟!!

اما اين را هم به نظرم بهتر است كه تو درك كني اين زندگي عاشقانه را نداشتن بهتر است از اينكه احساس كني همان دوسالي كه فكر مي كردي و خيال مي كردي زندگي ات عاشقانه بوده خيال توست و نه واقعيت و در تمام همان دوسال هم اين تو بودي كه عاشق بودي نه طرف مقابل تو كه بنا بر مصلحت زندگي اش دائما در حال دروغگويي و لايي كشي و پنهان كاري و ....است . و تو بنا بر باور زندگي عاشقانه خودت و زندگي و مال و آبرو و تمام داشته هايت را تماما در اختيار مرد زندگي ات قرار دهي و بعد چشم باز كني و ببيني كه بايد حساب پس بدهي آن هم از نوغ روز جزا . چون تنها تو هستي كه اين زندگي و اين مرد و اين عشق را باور داري و داشته اي و در طرف ديگر ماجرا خبري از اين داستانها نيست .

راستي حالت به هم نمي خورد اگر روزي ببيني و احساس كني بعد از دوسالي كه خودت زندگي ات را عاشقانه متصور بوده اي مردي كه كنار دست تو مي خوابيده و قربان صدقه ي بالا تا پائين تو مي رفته هزاران دروغ شاخدار و ........بهت گفته و اصول و قوانين پايه ي زندگي زناشويي كه مبنايش بر صداقت و اعتماد است را رعايت نكرده . فكر مي كني بعد از اين دو سال تو آدمي خواهي بود كه ديگر بتواني به كسي اعتماد كني و.....؟! و باز از اين شعارها بدهي كه دو سال زندگي عاشقانه كردن بهتر است از يك عمر زندگي عادي و ....( راستي با بي اعتمادي كه يدك خواهي كشيد بقيه روزهاي عمرت چه مي شود ؟!)

وقتي در گوهره ي وجوديت عشق را فهيمده اي و ارزش و اعتبار آن را درك كرده اي و اگر خيالت عاشقي است عاشقي كن . بدون او . چه لزومي بر حضور فيزيكي اين مرد است ؟!
    عشق قشنگ ترين هديه ي خدا به بشر است كه هر كسي هم قادر به درك درست آن نمي شود اگر به درك درست آن رسيده اي از اين نعمت به بهترين شكل استفاده كن و بهره ببر .

11. 11 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (سه شنبه 05 مهر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 مرداد 91 [ 01:36]
    سطح
    29
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    تشکرها
    193

تشکرشده 197 در 47 پست

Array

شرايط ماليش خيلي خوبه

اما من هيچ وقت ملاكم شرايط مالي نبوده
    نمي گم تاثير نداره چرا مهمه
    اما اعتقاددارم جز چيزاي بدست اوردنيه پس مي شه بدستش اورد

اما اگه روزي ببينم اين شرايط يه جاي كارش مي لنگه قطعا يه كوتاهي از منه يا اونه
    و اون رابطه رو خاتمه مي دم
    علي رغم اينكه سخت باشه اما در اوج احساس هم باشم خاتمه مي دم كما اينكه قبلا هم اين كارو كردم
    وقتي يه جاي كار بلنگه و يه چيزايي فرو بريزه ديگه نميشه درستش كرد شايد موقت بشه اما دائم نمي شه
    پس بهترين كار اتمام رابطست
    در ضمن بي بهانه كه نميشه
    قطعا يه دليلي خواهد داشت
    اين چيزهايي كه گفتيد راجع يه مرد كه بعد از گدروندن دوره هوس ممكنه انجام بده ، يه مرد مجرد هم مممكنه انجام بده

اما نمي دونم چرا همش تصوير يه مرد بدجنس دروغگوي ... رو مي كشيد

در حاليكه با همين شناخت 4و 5 ماهه هيچ كدام از ويژگي هايي كه مي گيد رو من در ايشون نديدم
    اصلا هم نمي تونيد بگيد عشق چشمم رو كور كرده
    چون واقعا پارامتر اصلي م براي انخابش عشق نيست
    دوستش دارم انما پارامتر اصليم نيست
    پس به جرات مي تونم بگم چيزي چشم منو كور نكرده

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array

فکر میکنم حق با غریب آشنا بود که میگفت انگار هر کسی باید خودش تجربه کنه!
    شما میگی دو سال؟ من از صمیم دل آرزو میکنم "یکماه" هم که شده خدا به دل عاشقت رحم بیاره و بگذاره طعم شیرین زندگی عاشقانه و با کیفیت را بچشی.
    هنوز 5 ماه نگذشته و هیچ رسمیتی در بین نیست، دیگه چشمت به روی حقایق بسته شده. هر کی هر جور صحبت میکنه میخواهی قانعش کنی که نخیر چنین نیست و چنان است. اونوقت چطور ادعا میکنی که بعد از سالها زندگی و عمیق تر شدن یک رابطه غلط، میتونی به سرعت خاتمه اش بدهی.
    میخواستم به خاطر احترام عمیقی که برای آقای مدیر قائلم و دینی که به ایشان دارم، در اجابت دعوت ایشان یک طومار برایت بنویسم و شرح دهم که یک دنیا عشق و امید و آرزو و اعتماد و اطمینان در طی یک زندگی دو همسری چه سرنوشت محتومی پیدا میکند. میخواستم بگم... اما گوش شنوایی نمی بینم. بی خیال! فقط یک توصیه خواهرانه بهت دارم:
    اگر تصمیم داری بری توی دل آتیش حداقل یک راه برگشت برای خودت بگذار: حق طلاق با مهریه کامل (در عقدنامه ثبت شود).
    و اما قبل از اون برای اینکه یک ارزیابی به عمل بیاری که زمین زیر پات چقدر سفته، یک جورایی به گوش خانم اول همسرت برسون که شوهرش داره زن میگیره، بعد وایسا و تماشا کن عکس العمل های عاشق دلخسته را! ببین توی اون بحران چطور عمل میکنه. تک تک برخوردهاش و تصمیم هاش توی اون شرایط باید برات مهم باشه. قراره قضیه را برای زنش ماست مالی کنه؟ قراره هر بار زیر فشارهای اون طرف کم بیاره بعد پناه بیاره سمت شما و وعده بده که انشا الله درست میشه. بره اونطرف بگه: غلط کردم، بیاد سمت شما بگه: بیجا کرده، زیادی جلز و ولز کنه، طلاقش میدم!
    خلاصه حانوم جان، این راه که میروی به ترکستان است، اما شما که میگی نه! حداقل یه ارزیابی که ایراد نداره. اون خانوم الان نفهمه چهار روز دیگه بالاخره می فهمه. پس بذار زودتر بفهمه که مردت رو بهتر بشناسی.

14. 13 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

بی دل (سه شنبه 17 خرداد 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 اردیبهشت 91 [ 15:13]
    سطح
    28
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    تشکرها
    35

تشکرشده 36 در 20 پست

Array

پس به نظر خودتون یه اتفاق خیلی خوب واستون داره اتفاق میفته و شما به مردی که تو رویاهات داشتی داری دست پیدا میکنی!!!!!!!!!!درسته؟
    پس چه کمکی میخوای؟؟؟؟؟
    با وجود همه صحبتای دوستان مثل اینکه میخوای خودت تجربه کنی و اهل تجربه ای.
    اما مطمئن باش از هردست بدیم از همون دست میگیریم.

امیدوارم این آقا مرد رویاهای یه نفر دیگه هم باشه و یه نفر دیگه رو هم به آرزوش برسونه تا شما شرایط الان زن اولی رو هم تجربه کنی.
    یه نفر از راه برسه و زندگیتو شوهرتو و همه چیزتو باهات شریک شه. چه حسی پیدا میکنی .خواهشا یه لحظه چشماتو ببند و تصور کن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

دوست عزیز شاید واقعا این اقا بد جنس و دروغگو و ..... نباشه. اما یه چیز هست. اونم دورو. می دونی عزیز من زن و شوهر خیلی زود به هم نزدیک می شن خیلی زود دوستیشون عمیق می شه. وقتی بعد از چند سال زندگی و عمق رابطش با همسرش امروز به او پشت کرده و با شما ارتباط برقرار می کنه یعنی ادم دورویی هست. پس یه ذره هم شک کن.
    نمی دونم چرا ادم تا مجرده حتی اگه سنش بالا بره بلند پروازیهای عجیبی داره. مثل شما که می گی کاتش می کنم. خاتمه می دم. ال می کنم و بل می کنم. ولی عزیز دلم زندگی واقعی این طوری نیست.
    وقتی تو زندگی به مشکلاتی بر خوردی و به قول خودت کاتش کردی اون وقت یک مهر خوشگل طلاق می خوره تو شناسنامت. اون وقت انتخابات محدود می شه. دیگه مثل الان هر کسی خواهان تو نمی شه یا اگه بشه با خانوادش باید درگیری داشته باشه.
    یه راه برگشت برای خودت بذار.
    خیلی در مقابل حرفای ما جبهه نگیر یه کم انعطاف داشته باشه لااقل فکر کن بعضی چیزا ارزش اینکه که بخوای خودت تجربه کنی و بهش برسی و نداره نداره.
    در ضمن فکر نکن اون تو زندگیش خیلی بد بخته. یا خیلی مشکلات داره. هیچ دو ادمی مثل هم نمی شه. اون اقا هم مثل خیلی از ماها با همسرش مشکلاتی داره مثل همه ما ادما. اما در عین مشکلاتشون مطمئن باش جونشون به جون هم بسته شده. بازم مثل همه ما . پس کاسه داغ تر از اش نشو که اخرش خودت بشکنی.
    راستی یه سوال: اصلا این اقای محترم از شما خواستگاری کرده و شما رو برای زندگی می خواد؟؟؟؟؟
    از ما نرنج. ما خیر تو رو می خوایم. لااقل با ما درد و دل کن. ما خسته نمی شیم.
    موفق باشی

17. 8 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (چهارشنبه 18 خرداد 90)

صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)