به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 مرداد 93 [ 08:34]
    سطح
    20
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 53
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,236

تشکرشده 119 در 45 پست

Array
    خانم مصیبت شما وارد همدردی شدین و مشکلتون مطرح کردید و راهنمایی خواستید
    همه دوستان راه درست و انسانی رو جلوی پاتون گذاشتن حالا اگه راه درست دلخواه و باب میلتون نیست چرا دوستان را به همدردی نکردن متهم میکنید
    کار شما اشتباه بوده خودتون هم قبول دارید ولی اگه منتظر این بودید که دوستان بیان و بهتون بگن کارت درست بوده که با یه مرد متاهل ازدواج کردی و همچنان به این کارها ادامه بده و تاییدت کنن .خواهر عزیزم هیچ کس تو این سایت این کار رو نمیکنه

راه درست همیشه اون راهی نیست که راحت و آسون و باب میل ما باشه
    شما که میخوای ما خودمون و جای شما بگذاریم .خودت و تا حالا جای اون زن ذلشکسته که شوهرش بهش خیانت کرده گذاشتی و از دید اون خودتو نگاه کردی
    این نظر شماست که چتر و اسه 2 نفر باشه و بایدم این نظر و داشته باشی چون اگه نداشتی همچین ازدواجی نمیکردی . تا حالا از خودت پرسیدی شاید اون زن قبل از اومدن شما تو زندگیش شوهرش فقط به خودش تعلق داشته و نمی خواسته شوهرشو با کس دیگه ای تقسیم کنه.
    بازم میگم کارتون اشتباه بوده و نباید منتظر تایید دوستان باشید همه راه درست و اخلاقی و انسانی رو به شما گفتن ولی شما مختار هستید هر تصمیمی بگیرد و عواقبش رو بپذیرد هم برای خودتون هم برای دختراتون

حتما شنیدید که نتجه عمل ما بهمون بر میگرده پس منتطر باشید کاری که شما با اون زن کردید به دختراتون برگرده . شما که از آلان نگران ازدواج دختراتون در 20 سال آینده هستین از یه جنبه دیگر هم نگاه کنید شاید به تصمیمی که میخواید بگیرید کمک کنه.

شما نگران این باشید که20 سال دیگه دخترتون ازدواج میکنه و بعد از چند مدت شوهرش بهش خیانت میکنه و وفتی شما حال دخترتون و دل شکسته اش رو ببینید اون وقت با تمام وجودتون متوجه میشید که با ازدواج با یه مرد متاهل چطور میشه یه زن رو نابود کرد( زن اول اون آقا). اون وقت مطمئنا چون جای شما عوض شده و جگر گوشتون بهش خیانت شده به عنوان یه مادر چه حالی میشید؟

لطفا با خودتون صادق باشید اون وقت با دامادتون چیکار میکنید ؟ با زن دومی که گرفته چه میکنید؟ چطور به دخترتون که دلش خونه دلداری میدید؟
    مطمئنا وقتی رویا های نقش بر آب دخترتون با دل شکسته اش رو ببنید . نمی تونید بهش بگید بزار شوهرت یه چتر واسه 2 نفر باشه و به دامادتون بگید چه کار خوبی کردید. میتونید بگید؟؟؟؟؟؟؟

زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست

لحظه آمدن و رفتن ما ،تنهائی ست

2. کاربر روبرو از پست مفید barani تشکرکرده است .

shabe niloofari (دوشنبه 05 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    خانم بارانی خیلی بد صحبت می کنید. این زن بنده خداست. همه ما انسانها ممکنه اشتباه کنیم. حالا مشکلش اونقدر پیچیده ست که از دست من و شما کاری برنمیاد. سرنوشت دو طفل معصوم وسطه . اگر نمی تونیم مرهم باشیم حداقل استخوان لای زخم نباشیم .

4. کاربر روبرو از پست مفید asemani تشکرکرده است .

میشل (دوشنبه 05 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    دوست عزیز!

لطفا ظرفیت داشته باشید، این خانم سفره دلش رو پیش ما باز نکرده که بشینیم قضاوتش کنیم! یه اشتباهی در گذشته رخ داده، ایشون هم اشتباهش رو پذیرفته، من تعجب میکنم از شمایی که اشتباه صفحه قبلت رو نتونستی بپذیری و به جای جبران کردن و دلجویی کردن، باز داری ساز خودت رو میزنی!

عیب کسان منگر و احسان خویش، دیده فرو بر به گریبان خویش

ما چطور میتونیم مطمئن باشیم اگه مصیبت از همسرش جدا بشه، اون سراغ یه زن دیگه نمیره؟ و باز همین بلا رو به سر همسر اولش نمیاره؟ واضحه که شوهر ایشون یه مرد منفعله، و واضحه که توی اون زندگی مشکلات حادی وجود داشته که خانوم اول بهشون بی توجهی کرده.

ما چه میدونیم چه درس هایی توی این اتفاق برای همسر اول وجود داره؟

شمایی که میگی راه درست همیشه ساده ترین راه نیست، هیچ دقت کردی که خودت داری ساده ترین راه رو پیشنهاد میدی؟

شمایی که داری مصیبت رو از عاقبت دلشکستن میترسونی، یه لحظه فکر نمیکنی این پست هایی که داری میگذاری، چطور دل میشکنن؟

شمایی که مصیبت رو از عاقبت خودخواهیش میترسونی، هیچ فکر نمیکنی چه خودخواهانه داری مینویسی؟ چه خودخواهانه تاپیک یه انسان دردمند رو برای خالی کردن خشمت انتخاب کردی؟

یه چیزی همیشه توجه من رو جلب میکنه. بدیهایی که ازشون فریاد میزنیم، و بهشون اعتراض میکنیم، درون خودمون هستن.

من قبلا هم این تاپیک رو به مدیرهمدردی گزارش کردم. باز هم خواهش میکنم آقای مدیر یا یکی از کارشناسا تشریف بیارن مسیر این تاپیک رو مشخص کنن، که ما هم بر طبق همون روال این دوستمون رو همراهی کنیم.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

6. کاربر روبرو از پست مفید میشل تشکرکرده است .

asemani (دوشنبه 05 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها
    تمرین عملی در مورد آفتهای احتمالی مشاوره:
    بنده مجددا توصیه اکید دارم کلیه اعضایی که به عنوان راهنما وارد تاپیکی می شوند و قصد مشورت دادن به مراجعی را دارند ، باید این تاپیک آفت های احتمالی مشاوره را به دقت مطالعه کرده و به کار گیرند.

پست 7 تاپیک رفتار همسرم بعد از خیانت من (لطفا آقایون جواب بدهند)، یکی از نمونه پست هایي است که دچار آفتهای مشاوره ای شده است.
    لذا از صاحب این پست و تمام کسانی که در ذیل آن تشکر زده اند خواهش می کنم این تاپیک را مجددا و با دقت مطالعه کنند و در تعامل با مراجعین مواظب باشند که دچار این آفتها نشوند.
    .

- - - Updated - - -

http://www.hamdardi.net/thread-12005.html

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

8. کاربر روبرو از پست مفید میشل تشکرکرده است .

asemani (دوشنبه 05 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 96 [ 13:21]
    سطح
    48
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    108

تشکرشده 352 در 163 پست

Array
    سلام عزيز من انشا ئلله مشكلت حل ميشه فقط ممكن است شرايطت كمي فرق كنه سرتو درد نميارم لذا خلاصه وچكيده ميگم:1-تو اسمتو موهبت و رحمت بزار نه مصيبت تو مادر دو تا گل و ريحانه اي 2- وصف تو از شوهرت مثل ديانت و حق و... با اعتراضت همخواني ندارد لذا اگر شوهرت حق عمومي تو را رعايت ميكنه و اهل ستم نيست و ميتونه شوهرت باشه و تو قبولش داري بايد ضمن در نظر گرفتن شرايط جديد او و زن اولش مدتي را صابر و كم ارتباط باشي بعد خودتو در هر حال صاحب حق و زندگي مثل زن اول در نظر بگير و حالا كه موضوع علني شده از موضع اقتدار و حق قانوني موضوع را باهاش مطرح كن البته مقدمات توسط واسط هم باشه بد نيست تو هم مطالبه حق و حقوقت را بكن وبه توافق منطقي نه احساسي برس اگر تمكين نكردند مخصوصاً شوهرت آن وقت تكليف از تو برداشته ميشود و آنموقع تو بايد به زندگي مستقل خودت فكر بكني و تمام حق حقوقت يعني اگر با قبول تمام شرايط منطقي شوهرت تو را نخواست ديگر آني نيست كه تو فكر ميكني و بگذار اون دنبال تو باشد چون نميتونه تو ولحظات و لذتهاي كه در كنار تو تجربه كرده فراموش كند مدتي تحمل كن ولي حق مسلم بچه هاتو ازشون دريغ نكن (حق پدر و سايه اش را.) شوهرت مكلف است حق بچه هاشو از نظر مادي و روحي تامين كند.ا

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)