به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 35 از 70 نخستنخست ... 5152526272829303132333435363738394041424344455565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 691
    عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 شهریور 00 [ 17:16]
    سطح
    64
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 237
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 281 در 129 پست

Array
    سلام آقا امیر
    خوشحالم که با خانومتون اشتی کردید، اشتی کردن آخر راه نیست، تازه الان شروع یک راه هست، امیدوارم برای کنترل خشمتون به مشاوره ها ادامه بدید، تاریک شما از ظرفیت مجاز خارج شده بود و به همین علت بسته شده ، این قانون برای تمام تاپیکها هست ، اینکه شما ناراحت شدید و بهتون برخورده بخاطر برداشت اشتباه خودتون هست و دید و تفکر منفی خودتون هست که شما رو ناراحت کرده. در طول تاپیکتون اعضا و مسوولان راهنمایی های خیلی خوبی داشتند. همین تفکر منفی و غیر واقع بینانه تون هست که در زندگیتان مشکلاتی رو برای شما بوجود آورده، بسته شدن تاپیک به معنی اخراج نیست، می تونید برای ادامه تاپیک جدیدی با موضوع جدید شروع کنید.
    در ضمن فکر کنید ببینید چرا احساس کردید چون اینجا بیشتر اعضا خانم هستند از حضور آقایون ناراحت می شوند؟ به نظر من دقیقا برعکس هست

2. 5 کاربر از پست مفید maadar تشکرکرده اند .

Amir A (پنجشنبه 30 آذر 96), dooo (شنبه 02 دی 96), فکور (شنبه 02 دی 96), آنیتا123 (پنجشنبه 30 آذر 96), صبا_2009 (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    ممنون خانم مادر. بله میدونم تازه اول راهه باید یه سری تصمیمات جدید در مورد رابطه م بگیرم. هنوز ایده ای ندارم فکر کردم بذارم شرایط فعلی استیبل بشه بعد کاری انجام بدم. فقط میدونم باید خیلی محتاط باشم و فرصتم رو از دست ندم. اگر راهنمایی خاصی دارین بنده بسیار ممنون میشم بخونم.

اگر این قانون انجمن هست باید به صورت برابر برای همه اجرا بشه اینجا تاپیک های طولانی تر از تاپیک بنده باز هستن و به این جهت من نتونستم این توجیه رو بپذیرم و ذهنم دنبال دلیل دیگه ای گشت.... اگرم خیلی این بحث ظرفیت مهم و جدی هست میتونستن قانون جدی ای بذارن که هر کاربری خودش بعد از پنج به علاوه مثلا دو صفحه تاپیک جدید باز کنه و بعد درخواست بده برن اون تاپیک قبلی رو ببندن و اگر اینکارو نکرد اونوقت بیان تاپیکشو ببندن.... میگن این قانونه ولی نه سفت و سخت رعایت میشه نه برای همه یکسانه!
    مشکل دیگه اینکه یک سایت مشاوره که تقابلش با انسان ها و اصل کارش اصلا با روحیات انسان هست بخواد از آدم ها انتظار رفتار خطی داشته باشه عجیبه... حتی به یک دستگاهم برنامه بدی دقیقا عملکرد خطی و ثابتی نداره از ابتدا تا انتها.... منطقی به نظر نمیاد انتظار داشته باشن همه به صورت ثابت از لحظه صفر که وارد انجمن میشن تا پایان لحظه پنج که مثلا میشه صفحه پنج تاپیک با یک روند خطی و صعودی جلو برن و به نتیجه هم برسن!... واقعیت اینه که خیلی از مشکلات و شاید اکثرشون در پنج صفحه حل نمیشن یا حتی ممکنه مقطعی بدتر بشن یا براشون راهکار قطعی ای هم در آخر پیدا نشه.... اینا همه باید لحاظ بشه. فقط نوسانات خلقی آدم رو در نظر بگیرین شدیدتر از این حرفاست که بتونه کمترین شباهتی به رفتار خطی داشته باشه من یه روز حالم خوب نبود و اصلا متوجه حرف اعضا هم نمیشدم و بدتر عصبانیم میکرد که مگه میشه و چطوری اینکارو بکنم فرداش حالم بهتر بود و میرفتم همونارو دوباره میخوندم به نظرم منطقی و شدنی می اومد... از آدمیزاد با تنوع خلقیات و این شدت نوسان توقع رفتار ثابت صعودی و مثل همدیگه داشتن اونم در سایت مشاوره حتی برای منی که کار اصلی و تخصصم مرتبط با ماشین و نه انسان هست پذیرفتنی نیست و مسلمه به آدم برمیخوره و فکر دیگه ای میکنه..... وسط یه مشکلی که برات هم خیلی مهمه یه نفری که هیچ دخالتی هم در کارت نداشته و حقی به گردنت نداره یهو بیاد تصمیم بگیره که دیگه حرف نزن مشکلتو بردار برو میخوام بدونم اگر اعضای خانواده خودشون هم بودن همین کارو میکردن؟ قطعا خیر.... سیاست های اقتصادی انجمن رو میشه درک کرد ولی این مورد واقعا برای بنده قابل درک نبود مگر اینکه این هم در راستای سیاست های اقتصادی یا مسئله خاصی در اینجا باشه که اعضا ازش خبر ندارن..... حداقل چیزی که از یه سایت مشاوره که اسم همدردی رو هم یدک میشه انتظار داری اینه که کمی مطابق با اسمش رفتار کنه و ناراحتی اعضاشو درک کنه. من هر روزی که داشت میگذشت شدت فشاری که بهم می اومد بیشتر میشد طاقتم کم شده بود اصلا.... داشتم سعی میکردم یه ارتباطی بین حرف خودم با نظر دیگران برقرار کنم و بتونم حرف دیگرانو بپذیرم وقتی راهم بسته شد فوری و ناخوداگاه برگشتم سمت ایده و نظرات خودم و روشی که کاملا ریسکی بود و اگر عملی میشد ممکن بود اوضاع رو برای رابطه م بحرانی تر بکنه نمیدونستم خوبه یا بد. و چون مشاوره هم حضوری نبود اگر اوضاع من خرابتر میشد من از چه کسی میتونستم گله مند بشم؟ آیا کسی پاسخگو بود در اون حالت؟ خیر. خیلی راحت میگفتن میخواستی قبلش یه تاپیک دیگه باز کنی تا ما دوباره بندازیمت بیرون.
    حتی اگر مشاوره گرفتن اینجا فرمت و قاعده خاصی داشته و من بلد نبودم بازم این راهش نبود. نه برای من که برای هرکسی که اینکارو بخوان بکنن حرکت قشنگی نیست بهرحال. هیچ کس خوشش نمیاد.

بهرحال علت حضور من امروز اینجا صرفا تشکر از کمکی بود که از کاربران فرهیخته ای مثل خود شما گرفتم و کاری با سیاست عجیب انجمن و مسئولینش ندارم.
    اگرم بخوام تاپیک مجددی اینجا باز کنم مسلما نمیتونم با دید خیلی خوش بینانه ای به نظرات مسئولین اینجا نگاه و عمل کنم و ترجیح میدم از کسانی که نیت و منش خوبشون رو دیدم یا بی طرف هستم نسبت بهشون درخواست راهنمایی داشته باشم. دلیل اینکه اون موقع هم تاپیک مجدد باز نکردم همین بود که حتی اگر اون خانم می اومد و وقت گرانبهاشو برای من میذاشت من خودم نمیتونستم راهنماییش رو بدون پیش زمینه ذهنی ای که ازش گرفته بودم بخونم و به دردم نمیخورد حتی اگر حرفشون کاملا منطقی و شدنی هم بود ممکن بود ناخوداگاه خلاف اون حرف بخوام رفتار کنم و مشکلم رو بدتر هم بکنم.

راجع به اینکه میگین برعکسه یعنی زن ها دوست دارن مرد توی محفلشون باشه؟!!! نمیدونم چی بگم من دقیقا خلاف این تصور میکردم. فکر میکردم دوست دارن یه محیطی رو مخصوص خودشون و به دور از حضور مردها داشته باشن. بخصوص که گاهی نگاه به تاپیک ها میکردم میدیدم چقدر از مردهاشون شاکی هستن و اینجا درددل میکنن که مردها چه بدی هایی دارن و شاید دوست داشته باشن حداقل اینجا مردی نبینن. ولی اگر اینطوری نیست و من اشتباه فکر میکردم حس بدی ندارن که خیلی خوبه.

میخوام یه چند روز فقط کنار هم خوش باشیم و مطمئن بشم ترسش رفته و صمیمیتمون برگشته بعد باهاش راجع به کاری که کرده حرف میزنم اگر به حرف من و مشاور متقاعد نشد که اشتباه کرده میام دوباره مزاحم دوستان باتجربه اینجا میشم. اگر اخراجم نکنن تا اون موقع به خاطر نظراتم.
    باید یکم روی زبون خودمم کار کنم. من چون با کارگر زیاد حرف زدم و عادت کردم ممکنه گاهی حرفام حالت رئیس مابانه به نظرش بیاد.

فعلا خیلی خوبه اصلا رویاییه حسابی بهم چسبیده و مرتب باهام در تماسه دلم نمیاد خرابش کنم. فقط خدا خدا میکنم حالش عوض نشه همینطوری بمونه. حاضرم زلزله بیاد برم زیر آوار ولی دیگه قهرشو نبینم.

4. 4 کاربر از پست مفید Amir A تشکرکرده اند .

dooo (شنبه 02 دی 96), parsa1400 (جمعه 01 دی 96), فکور (شنبه 02 دی 96), صبا_2009 (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 11 خرداد 03 [ 01:37]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 54.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,997

تشکرشده 6,493 در 1,469 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام جناب امیر
    خیلی خوشحالم ازاینکه آشتی کردید،ان شالله دیگه ازاین اتفاقهانیفته واستون که حتمااینطوره چون شماراه مشاوره رودرپیش گرفتین
    درموردناراحتیتون ازسرپرست سایت بایدبگم خودمن بارها تاپیکم بسته شد،خب سرورست سایت نمیرسه همه تاپیکهاروببینه درنتیجه تاپیکی که بیشترازهمه ارسالی داره ومدام صدرلیسته زودتردیده میشه وگرنه این قانون واسه همه ست یکی دیرتریکی زودتر!به نظرم همینجادرهمین موضوع هم میشد سعه صدرروتمرین کرد وواکنش بهتری داشت،ازاینجادلگیرنشد،من پیگیرتاپیکتون بودم وخوشحالم که توی خیلی اززمینه هاپیشرفت کردی
    مطمئن باشیدبازهم کمک خواستیدهمه اینجا تنهاتون نمیزارند
    موفق باشی
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

6. 6 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

Amir A (شنبه 02 دی 96), dooo (شنبه 02 دی 96), Erica (پنجشنبه 30 آذر 96), parsa1400 (جمعه 01 دی 96), فکور (شنبه 02 دی 96), صبا_2009 (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام امیر آقا

خوشحال شدم از آشتی خانمتون.

ولی ناراحت شدم که از دو خط نوشته این همه برداشت کردین. چه خبره دوست عزیزز؟ یه مهاری بگذارید سر ذهن محترم که بدجور داره می تازونه.
    تاپیک جدید باز کنید و راهنمایی بگیرید. فقط همین.

من نزدیک به ۹ ساله اینجا عضوم و درک می کنم شاید خیلی مسایل در ابتدا قابل درک نباشه و به نظر سلیقه ای بیاد ولی همه اینجا برای یادگیری و رفع مشکلاتمون هستیم.
    مهمترین درس اینجا که اینه قضاوت نکنیم؛ ذهن خوانی نکنیم و در عصبانیت و تشنج فکری تصمیم نگیریم و از همه مهمتر با خودمون و دیگران لجبازی نکنیم.

من قصد حمایت از کسی رو ندارم ولی گاهی بد نیست اون چیزی رو که تئوری خوندیم عملی کنیم و خودمون رو تو عمل محک بزنیم که چند مرده حلاجیم.

شما هم الان خوشحالی و هیجان زده ولی با این وجود خشم از نوشته تون می باره
    به این دید نگاه کنید که ۴ تا جمله یه فرد غریبه اینجوری به هم ریختتون (محک خوانده ها و دانسته ها و خودشناسی) پس هنوز خیلی کار دارید.

امیدوارم تو تاپیک جدید و با رویکرد جدید ببینیمتون.

8. 8 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

Amir A (شنبه 02 دی 96), dooo (شنبه 02 دی 96), Erica (پنجشنبه 30 آذر 96), parsa1400 (جمعه 01 دی 96), tavalode arezoo (پنجشنبه 30 آذر 96), فکور (شنبه 02 دی 96), گیسو کمند (پنجشنبه 30 آذر 96), میس بیوتی (جمعه 01 دی 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 خرداد 03 [ 23:49]
    سطح
    96
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 278
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,597

تشکرشده 2,300 در 744 پست

Array
    سلام
    خدا رو شکر اقا امیر خیلی خوشحال شدم از خبر ی که دادین

هر چی لحظات عاشقانه است مال شما و خانومتون

دلواپس نباشید با ویژگی های خوبی که دارید عشق شما پایدار می مونه

با کمک روانشناس خانومتونم مهارت های زندگی متاهلی رو یاد میگیره

خیلی هم خوب احساساتتونو بیان می کنید ...به نظر من اشکالی نداره...

حالا اگه بسته شدن تاپیک بهتون برخورده میتونید همینارو تو تاپیک جدیدتون از فرشته مهربان بپرسید.

10. 2 کاربر از پست مفید الهه زیبایی ها تشکرکرده اند .

Amir A (شنبه 02 دی 96), dooo (شنبه 02 دی 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 بهمن 00 [ 00:33]
    سطح
    77
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 203
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,750

تشکرشده 764 در 211 پست

Array
    سلام

آقا ما هر جا میریم یکی پیدا میشه سر ما کلاه میذاره !!!
    عجب مملکتی شده !!!
    به خدا دیگه دارم نا امید میشم !
    آدم درست و حسابی خیلی کم پیدا میشه !!! اینا مگه سر سفره پدر و مادر ننشستن !
    به درک پول ! آدم نمیتونه احساس امنیت بکنه !

امشب رفتم یه جایی باقی مونده پولمو وصول کنم ، مدیر میلیاردرش میگه آقا من پول نمیدم ، برو شکایت کن !!!!!!!! چون بهش اعتماد کردم ، حالا باید قید پولمو بزنم !!! ولی این دفعه فرق میکنه ! فردا شب (آخر شب) میرم دم در شرکتش وایمیستم تا با ماشین مدل بالاش بیاد بیرون ! بعد دنبالش میکنم ، یه جای خلوت خفتش میکنم ، هم پولو ازش میگیرم ، هم درست و حسابی از خجالتش در میام ! میخوام ببینم چه جوری میره شکایت میکنه !

حدود یک ماه پیش خواهرم تشنج کرده بود و حالش خیلی بد بود ! زنگ زدم به اورژانس ! بیست دقیقه منتظر شدیم ولی خبر مرگشون نیومدن ! نمیدونم با چه فرمولی این پولا رو میریزن توی حلق این لاشخورا ! خودم با ماشین خودم ( حالا با سرعت و سبقت غیر مجاز ) رسوندمش بیمارستان ! رفتم به دکتر میگم به کار ما رسیدگی کن . حال خواهرم خوب نیس! دکتر برگشته خیلی ریلکس میگه خب من چه کار کنم ؟! میگم وظیفتو انجام بده ، حال خواهر من اصلا خوب نیس! میگه : اینجا همه مریضن ، فقط خواهر تو نیست که !!! بهش گفتم : خب حالا چرا با من بحث میکنی ، اگه برای خواهرم اتفاقی بیفته از چشم تو میدونم !!! مرتیکه برگشته میگه : اگه اتفاقی افتاد ، من بیمه ام ، اونا باهات حساب میکنن !!! منم بهش گفتم : اون موقع تو هم باید تا آخر عمر بچپی توی همین بیمارستان . وگرنه اگه از در اینجا بیای بیرون ، با ماشین از روت رد میشم و اتفاقا ماشینم بیمه است ، اونا با خانوادت حساب میکنن !!! شاید باورتون نشه اون شب این مرد مثل فرشته ها بالای سر خواهر من بال بال میزد! حتما باید دست زور بالای سرشون باشه ! وگرنه اینقدر زبون نفهمن که حد نداره !

خداییش به غیر از اینجا کجای این دنیا از خبرا هست !!! کاش دیگه حداقل این همه ادعا نداشتیم !!!

پی نوشت : محمد رضا آدرس وبلاگت چی بود ؟

12. 4 کاربر از پست مفید سرشار تشکرکرده اند .

dooo (شنبه 02 دی 96), mohamad.reza164 (جمعه 01 دی 96), parsa1400 (جمعه 01 دی 96), اثر راشومون (یکشنبه 01 بهمن 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام بر همه
    آقا امیر اولا به شما تبریک میگم
    ثانیا علاوه بر مطالبی که گفته شد یه مطلب دیگه رو هم در نظر داشته باش
    پست اول تاپیک باید اصل مسئله و درخواست صاحب تاپیک رو نشون بده

تاپیک شما اول راهکاری برای آشتی می خواست ولی در نهایت مشخص شد که موارد دیگه ای هم هست که شما باید روش کار کنی و این موضوع در خلال تاپیک و در بین صحبتها کم کم نمایان شد

پس لازم هست شما تاپیک جدیدی داشته باشید با رویکرد جدید که پست اول اون کلیت مشکل رو نشون بده

در مجموع داشتن تاپیک در نهایت به نفع شماست حتی اگر چند پست برای شما جذاب هم نباشه یا حتی اگر مدیر سایت برخوردی که از نظر شما درست نباشه انجام بده

در رابطه با فرشته مهربان عزیز، ایشون اگر راهنمایی رو در همون تاپیک می نوشتن قطعا باید چند پست شما میذاشتی و بعد ایشون جواب می داد و تاپیک شما خیلی طولانی می شد. الان اگر تاپیک جدید داشته باشید و ایشون اقدام به راهنمایی کنن دغدغه ای بابت طولانی شدن تاپیک و ناتمام موندن بحث وجود نداره

اگر تاپیک جدید داشته باشید و فرشته مهربان اقدام به راهنمایی کنن قطعا روند زندگی شما تحت تاثیر قرار می گیره (اگر راهنماییها عملی بشه)

در هر صورت امیدوارم روزهای خوشی در کنار همسرتون داشته باشید
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

14. 2 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

Amir A (شنبه 02 دی 96), صبا_2009 (شنبه 02 دی 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    ممنونم خانم پاییزه از کمک و همراهیتون. بله احتمال اینم هست اون تاپیک ها دیده نشده باشن نگاه مثبتی دارین. بهرحال خوب نیست اینکار روی هیچ تاپیک مشکل دار در جریانی انجام بشه.
    به نظر خودم اصلا واکنشی نسبت به این مسئله نداشتم و خیلی کول گذشتم :))

صبا خانم در حق من خواهری کردین در این جریان ازتون ممنونم.
    من اصلا عصبانی نبودم موقع نوشتن پست قبلی فقط یک پست انتقادی و گلایه آمیز بود نمیدونم چرا این فکرو کردین. گلایه مند بودم ولی عصبانی نه!... تازه من مراعات میکنم اینجا چون بیشتر خانم هستن تند حرف نزنم... ولی انقدر این روزا خوشحال هستم که همچین مسائلی نمیتونن منو از کوره به در کنن.
    گفته دلش مسافرت یه هفته ای میخواد... دارم کارامو جمع و جور میکنم تا یکی دو روز دیگه بریم مسافرت برگردیم بعدش میخوام باهاش جدی حرف بزنم و چشم میام تاپیک میزنم. احتمال میدم به مشکل بخوریم برای همین هی دارم صحبت باهاشو عقب میندازم ولی بهرحال باید اینکارو بکنم فکرش هنوز اذیتم میکنه.

ممنونم خانم الهه زیبایی برای راهنمایی ها و دعای خوبتون.
    همچنین آرزوی سلامتی و شادی برای شما و خانواده محترمتون.

خانم فکور از راهنمایی های خوب شما هم ممنونم.
    راستش من از اول تا آخر تاپیک دغدغه اصلیم همون آشتی کردنش بود ولی درست میگین حرف به چیزهای دیگه ای کشیده شد و شلوغ شد. بار اولی بود در کل زندگیم داشتم مشاوره میگرفتم اونم در مورد مسائل عاشقانه اونم با اعصاب داغون و تحت فشار. خودمم نمیدونستم دیگه چرا اینجوریه و مشکل کجاست گیج شده بودم. یه سری حرفای اینجا خیلی برام جدید و عجیب بود حرفای خودشم به مشاور که خیلی سنگین بود برام. دعواهای خانوادگی دیگرانو دیده بودم یه روز دو روز طول میکشید دیگه نهایتا. تازه بعضیا که همون یه روزم قهر نمیکنن. مال ما 33 روز طول کشید و تازه آخرم بخاطر زلزله آشتی کرد نه بخاطر من یا دلتنگی خودش حتی. البته بازم خداروشکر میکنم و راضیم. از خوشحالی سورم دادم ولی به این فکر میکنم اگه بخاطر زلزله نبود دیگه تا کجا میخواست ادامه بده.
    اینجوری که میگین که من باید برای هر مشکل یه تاپیک جداگانه بزنم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    دوباره سلام
    یک سوال دارم
    بی نهایت کجاست؟ چند وقتیه حضور نداره اصلا
    یا شایدم من کم اومدم و متوجه نشدم

در رابطه با امیر آقا
    امیر آقا به نظرم به رفتن پیش مشاور ادامه بدید و اون مطالب رو که میخواین به خانمتون بگید واقعا با لحن مناسب و بعد از تعریف تمجید و بیان احساس به خانمتون بگید یا طبق نظر مشاور
    نه به حالت مردسالارانه و دستوری

یه اشتباه ممکنه شرایط شما رو به عقب برگردونه
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

17. 2 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

Amir A (جمعه 15 دی 96), بی نهایت (یکشنبه 10 دی 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 دی 01 [ 08:40]
    سطح
    42
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    36

تشکرشده 71 در 23 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    سلام
    راستش دلم نیومد نیام و این خبر خوش رو به خانمها و آقایون محترمی که چند هفته بنده رو تحمل و راهنمایی کردن ندم.
    به لطف زلزله کوچیکی که دیشب تهران حس شد خانمم بالاخره باهام آشتی کرد گفت نمیخواد تو قهر بمیریم!
    البته هنوز راجع به اتفاقی که گذروندیم حرف نزدیم ولی من فوق العاده خوشحالم و خدای منان رو شاکر. از دوستانی که اینجا من رو راهنمایی کردن هم بسیار ممنونم. خیلی نکات مفیدی یاد گرفتم که البته هنوز کمه و همینم تو ذهنم دسته بندی نشده و قابلیت اجرایی هنوز پیدا نکرده به صورت اطلاعات خام هست ولی برام بسیار باارزش هستن.
    دلم میخواست برای بعد از این هم ازتون مشورت بگیرم چون میخوام الان باهاش راجع به کاری که کرده صحبت کنم و ازش بخوام بعد از این دروغ و مخفی کاریو بذاره کنار ولی دقیقا نمیدونم چطوری و با چه لحنی بگم که گوش کنه و ساده هم نگیره. فکر میکنم شاید چون من یکم تند خواسته هامو بهش میگم گارد میگیره و لجبازی میکنه. بعدم نگران هستم که الان راجع به این مسئله حرف بزنم و دیگه م زلزله نیاد باز بره تو قهر و لک. فعلا همه چی عالی به نظر میرسه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده. یه چیزی پیدا کرد از من بیشتر ازش بترسه و از ترس اون خودش اومد طرفم و این شاید تنها فرصت من باشه.
    زلزله باعث و بانی خیر شد برای من وگرنه معلوم نبود تا کی بخواد قهرو ادامه بده. خودمم یه نقشه کشیده بودم که امشب دقیقا میخواستم اجراییش کنم ولی به روش و ایدوئولوژی خودم بود و نمیدونستم جواب میده یا بدتر میکنه اوضاع رو. دسترسی به اعضای کاردان و باتجربه اینجا هم دیگه نداشتم که مشورت بگیرم. خدا خودش به من کمک کرد و منو از اون همه فشار عصبی و ناراحتی نجات داد.
    شرمنده من در این تاپیک پست گذاشتم و به قول سرپرست سایت گزارش دادم! چون تاپیک خودمو بستن. حس کردم سرپرست سایت داره میگه از اینجا برو بیرون. شاید چون بیشتر اعضای اینجا ظاهرا خانم هستن و علاقه ای به حضور یه مرد بیشتر تو انجمن ندارن یا چون من رفتار خوبی با زنم نداشتم و معمولا کسانی که میان در مورد روابطشون مشاوره بگیرن، نقش طرف به حق و ضربه خورده رو دارن یا حداقل از خودشون اینجوری نشون میدن. ولی من در اتفاقی که افتاد خودم مقصر اصلی بودم. چه در پنهون کاری و حرف گوش نکردنش چه کاری که خودم کردم.
    بهرحال وظیفه م دونستم بیام و نهایت قدردانیم رو نسبت به کسانی که دلسوزانه و بی منت من رو کمک کردن برسونم و این خبر خوش رو هم بدم.
    آرزوی خوشبختی برای تک تکشون.
    یلدای همگی هم مبارک.

سلام
    خیلی خوشحال شدم از آشتیتون

این دعوا می تونه سرمنشا خیلی مسایل خوبی بشه تو زندگیتون.

حقیقتش من این چند وقت قدری سرم شلوغ بود و نتونستم با فراغ بال بیام براتون بنویسم و تجربه خودمو بهتون بگم... تجربه ای که اولش تلخ بود ولی منشا خیر شد برامون و ادامه مسیر زندگیمونو سبزتر کرد

شما هم گویا هنوز آمادگی تاپیک زدن ندارین.
    هر وقت وقت کردین یه تاپیک جدید با عنوان جدید بذارید حتما دوستان کمکتون می کنند.منم چند تا منبع بهتون معرفی می کنم

در ضمن نمی دونم چرا ولی وقتی تجربه ام را تو تاپیک شما نوشتم انگار اون یه ذره جای زخم رو دلم خوب شد.از این بابت خیلی سپاسگزارم

حس عجیبی دارم اینجا صحبت می کنم... یه حس نا آشنا...

انگار یه بلندگو گرفتم دستم و با صدای بلند حرف می زنم ولی هیچ کس صدای منو نمی شنوه!!!

دلم می خواد خیلی مسائل را بگم.چیزایی که برام خیلی باارزشن و یاد گرفتم اما تو کتابا ندیدمشون.دلم می خواست اون چیزایی که یاد گرفتم برای دخترای دیگه مثل من مفید باشه و اونا تو زندگیشون میانبر بزنن اما گفتنش فقط انرژی ازم می گیره چون صدام شنیده نمی شه...

احساس دلتنگی دارم...
    دلم می خواد با یه صدای گرم و آشنا بگم سلام دوستان... ماجرای من این جوری شد! اون جوری شد! خدا خیلی کمکم کرد! خدا شنواست!فقط کافیه شکرگزار باشید تا ببینید. *سمع الله لمن حمده!* خدایا شکرت!خدایا همین کافیه که تو می شنوی.چه اهمیتی داره اینجا آشنا باشم یا نا آشنا.....

19. 3 کاربر از پست مفید ستاره آشنا تشکرکرده اند .

Amir A (جمعه 15 دی 96), tavalode arezoo (دوشنبه 04 دی 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 06 دی 96)

صفحه 35 از 70 نخستنخست ... 5152526272829303132333435363738394041424344455565 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)