به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhg نمایش پست ها
    این دختر اولین دختری نیس که من دیدم. من قبلا 2 سال پیش هم عاشق دختری شدم ولی به خاطر کار نداشتن و خدمت نرفتن قید ازدواج باهاشو زدم. نمی دونم تا کی باید هی ازدواجمو شیفت بدم عقب!!!!

سلام

اگه اون اون خانم تقریبا تمام معیارهای شما رو داره وفقط مشکلتون با حجابش هست ممکنه قابل حل باشه.
    البته بستگی به این داره که حجاب فعلی این خانم چقدر از چیزی که مدنظر شماس متفاوته.اگر شما خیلی روی حجاب تاکید دارید وایشون تقریبا خیر، مسئله جدی تر هست.

اینم هست البته، شما نباید به فکر تغییر ایشون باشید.
    یعنی شما فرض رو بر این بذارید که ایشون برای همیشه همین حجاب رو خواهند داشت.ولی ممکنم هست که اگه همسر آیندش ازش بخواد حجابش رو بیشتر کنه.

و اینکه منم میگم شما میتونید کسی رو برای ازدواج انتخاب کنید که معیاراش شما رو بپسنده! یعنی پول معیار اولش نباشه!

2. 3 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 20 اردیبهشت 92), kaveh21 (جمعه 20 اردیبهشت 92), mhg (جمعه 20 اردیبهشت 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    و اینکه منم میگم شما میتونید کسی رو برای ازدواج انتخاب کنید که معیاراش شما رو بپسنده! یعنی پول معیار اولش نباشه!
    بعدش ک تو زندگی افتاد و عادی شد براش و بی پولی کشید ، معیاراش یادش میره احتمالا و شروع یم کنه مثل خیلی از دخترهای امروزی به غر زدن و اشتباه کردمو تو رو انتخاب کردمو ....
    پیشنهاد می کنم تا به یه حدی از دارایی نرسیدین قید دخترهای امروزی رو بزنین

4. کاربر روبرو از پست مفید ahuman تشکرکرده است .

mhg (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 خرداد 92 [ 14:05]
    سطح
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    برداشتی که من دارم اینه که شما اعتماد به نفستون پایینه.
    به گفته ی خودتون شما عاشق دختر دیگری هم بوده اید که به خاطر مسایل مالی فکر ازدواج رو از سرتون بیرون کردید.
    حداقل بهتر بود که بهش میگفتید و نظرش رو میپرسیدید شاید صبر میکرد.
    نترسین .
    بالاخره باید یه موقع که اقدام کنید:)

6. 3 کاربر از پست مفید kaveh21 تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 21 اردیبهشت 92), meinoush (جمعه 20 اردیبهشت 92), reihane_b (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    سلام mhg
    درسته که الان وضعیت اقتصادی خیلی چیزا رو تعیین می کنه . این جا هم دوستان لطف کردن تا تونستن تاختن و از خودشون فتوا صادر کردن. بدون اینکه یه دختر رو شناخته باشن. واقعا قلبم به درد اومد از خوندن این نوشته ها . یکی گفته بری مطلقه بگیری که به خاطر عیبش !!!!! نتونه ازت توقعی داشته باشه ، یکی گفته کلا ازدواج نکنی و .....
    ببین همین طور که مردا خیلی با هم فرق دارن ، خانم ها هم با هم فرق دارن . هستن خانمهایی که وضعیت اقتصادی و پول براشون در اولویت قرار نداره . امیدوارم خودت مثل این دوستان همه رو به یه چشم نبینی . کما اینکه وضعیت اقتصادی شما قرار نیست تا ابد به این صورت بمونه و فقط یکی دو ساله که شما یه مقدار مشکل خواهی داشت. بعد از اون هم مثل همه مردم که زحمت می کشن و زندگی می کنن باید زحمت بکشی و زندگیت رو بچرخونی. آدمیم. به دنیا اومدیم که زندگی کنیم و تلاش کنیم . بدون تلاش کردن انسان بودنمون هم معنی نخواهد داشت.
    ببین دوست عزیز
    شما 28 سالته و یه آدم طبیعی و نرمال تو این زمونه و تو این سن باید به دنبال یه دختر خوب بگرده تا زندگیشو بسازه . از تمام آدمهایی که این تفکرات تو رو اشتباه می دونن به شدت حذر کن. چون سلامت روانیشون زیر سواله .
    در مورد اون دختر و تمام دخترای دیگه ، مواردی رو در اطرافت خوب زیر نظر بگیر. تا شما اقدام کنی و دختر مورد نظر رو پیدا کنی و آشنا بشی و ..... یه دو سالی از وقتت گرفته ست . تو این دو سال هم خوب پولاتو جمع کن که اول زندگی مشکل نداشته باشی. دختری هم که انتخاب می کنی یکی از معیارات برای انتخابش قانع بودن باشه . اینو از روی رفتاراش می تونی ببینی . نمیخواد ازش بپرسی . اگه هر روز تو خریده ، اگه برای ازدواجش از انواع طلاها و لباسها و مراسم آنچنانی حرف می زنه ، خب نشون میده تا حد زیادی قانع نیست. از اولم تکلیفت رو باهاش روشن کن و شرایطت رو بگو.
    در مورد این دختر هم خیلی به فکر تغییرش نباش. ببین پوشش یه دختر معمولا بعد ازدواج یه مقداری خودبخود تغییر می کنه و محجبه تر میشه . اگه خیلی با چیزی که تو میخوای متفاوته می تونی یا بهش فکر نکنی یا یه جلسه باهاش حرف بزنی و همون اولش هم بهش بگی که باید پوشش رو بیشتر رعایت کنه . دیگه خودش بهت میگه که حاضره بیشتر رعایت کنه یا خیر.
    بعد اینکه یه دختر خواستگارای زیادی داره . یکیشونم اون آقا. نباید به این مسئله حساس باشی .
    من بازم میام. وقتم کم بود. حرف زیاد داشتم . فعلا .
    امیدوارم موفق باشی .

- - - Updated - - -

سلام mhg
    درسته که الان وضعیت اقتصادی خیلی چیزا رو تعیین می کنه . این جا هم دوستان لطف کردن تا تونستن تاختن و از خودشون فتوا صادر کردن. بدون اینکه یه دختر رو شناخته باشن. واقعا قلبم به درد اومد از خوندن این نوشته ها . یکی گفته بری مطلقه بگیری که به خاطر عیبش !!!!! نتونه ازت توقعی داشته باشه ، یکی گفته کلا ازدواج نکنی و .....
    ببین همین طور که مردا خیلی با هم فرق دارن ، خانم ها هم با هم فرق دارن . هستن خانمهایی که وضعیت اقتصادی و پول براشون در اولویت قرار نداره . امیدوارم خودت مثل این دوستان همه رو به یه چشم نبینی . کما اینکه وضعیت اقتصادی شما قرار نیست تا ابد به این صورت بمونه و فقط یکی دو ساله که شما یه مقدار مشکل خواهی داشت. بعد از اون هم مثل همه مردم که زحمت می کشن و زندگی می کنن باید زحمت بکشی و زندگیت رو بچرخونی. آدمیم. به دنیا اومدیم که زندگی کنیم و تلاش کنیم . بدون تلاش کردن انسان بودنمون هم معنی نخواهد داشت.
    ببین دوست عزیز
    شما 28 سالته و یه آدم طبیعی و نرمال تو این زمونه و تو این سن باید به دنبال یه دختر خوب بگرده تا زندگیشو بسازه . از تمام آدمهایی که این تفکرات تو رو اشتباه می دونن به شدت حذر کن. چون سلامت روانیشون زیر سواله .
    در مورد اون دختر و تمام دخترای دیگه ، مواردی رو در اطرافت خوب زیر نظر بگیر. تا شما اقدام کنی و دختر مورد نظر رو پیدا کنی و آشنا بشی و ..... یه دو سالی از وقتت گرفته ست . تو این دو سال هم خوب پولاتو جمع کن که اول زندگی مشکل نداشته باشی. دختری هم که انتخاب می کنی یکی از معیارات برای انتخابش قانع بودن باشه . اینو از روی رفتاراش می تونی ببینی . نمیخواد ازش بپرسی . اگه هر روز تو خریده ، اگه برای ازدواجش از انواع طلاها و لباسها و مراسم آنچنانی حرف می زنه ، خب نشون میده تا حد زیادی قانع نیست. از اولم تکلیفت رو باهاش روشن کن و شرایطت رو بگو.
    در مورد این دختر هم خیلی به فکر تغییرش نباش. ببین پوشش یه دختر معمولا بعد ازدواج یه مقداری خودبخود تغییر می کنه و محجبه تر میشه . اگه خیلی با چیزی که تو میخوای متفاوته می تونی یا بهش فکر نکنی یا یه جلسه باهاش حرف بزنی و همون اولش هم بهش بگی که باید پوشش رو بیشتر رعایت کنه . دیگه خودش بهت میگه که حاضره بیشتر رعایت کنه یا خیر.
    بعد اینکه یه دختر خواستگارای زیادی داره . یکیشونم اون آقا. نباید به این مسئله حساس باشی .
    من بازم میام. وقتم کم بود. حرف زیاد داشتم . فعلا .
    امیدوارم موفق باشی .

8. 4 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

meinoush (جمعه 20 اردیبهشت 92), mhg (جمعه 20 اردیبهشت 92), reihane_b (جمعه 20 اردیبهشت 92), فرهنگ 27 (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhg نمایش پست ها
    منم موافقم که ایشون 21 سالشه
    نه. ربطی نداره. درست میگه. حداقل می تونستی بگی که دوسش داری. یه راهی پیدا می شد. اسمانی هم درست راهنماییت کرد.
    هرچند سخته اما هیچوقت نباید ادم بدون اینکه هیچ تلاشی بکنه خودشو پیش پیش بازنده فرض کنه. موفق باشی.

10. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 20 اردیبهشت 92), فرهنگ 27 (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 خرداد 93 [ 11:06]
    سطح
    16
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 5 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط meinoush نمایش پست ها
    نه. ربطی نداره. درست میگه. حداقل می تونستی بگی که دوسش داری. یه راهی پیدا می شد. اسمانی هم درست راهنماییت کرد.
    هرچند سخته اما هیچوقت نباید ادم بدون اینکه هیچ تلاشی بکنه خودشو پیش پیش بازنده فرض کنه. موفق باشی.
    اون قضیه رو نمی خام قاطی این موضوع کنم . من با اون دختر مطرح کردم و بیشتر از این نمی خوام توضیح بدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 خرداد 92 [ 13:02]
    سطح
    2
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام mgh عزیز
    قسمت این بود که اولین پست من در این انجمن دادن نظرم در مورد موضوع شما باشه. نمیدونم حرفم نصیحته یا چی. ولی ازت میخوام توی تصمیمات صحبتای منو هم توی ذهن داشته باشی
    یک این که وضعت شغلی من مثل شماست. جایی مشغول هستم و نمیدونم اسمش کار هست یا نه ولی به هر حال میگذرونیم. حدود 5 ساله که ازدواج کردم.
    اینکه کسی حاضر باشه با این وضعیتت کنار بیاد یا نه قطعا هستن. من خودم با وجود سطح مالی خیلی معمولی یا بهتره بگم پایین ازدواج کردم. اما باید بگم احتمالا به خودت خیلی سخت میگذره. بعد از ازدواج فشار روانی زیادی رو به خاطر مسایل مالی باید تحمل کنی (در مورد من که اینطور بوده) اینکه سر سال صاحب خونه اجارت رو بالا ببره و نتونی پرداخت کنی. مدت ها با وجود مشغله فراوان باید بگردی دنبال خونه ولی از طرفی با وجود این همه فشار مجبور باشی نقش یه آدمی رو بازی کنه که از نظرش مشکلی نیست. چون همسرت رو میبینی که به جای آروم کردنت داره صبح تا شب غصه میخوره گریه میکنه و حسرت میکشه و این تویی که مجبوری با وجود این همه فشار روانی آرومش کنی و این هم بر فشار روت اضافه کنه البته این فقط در مورد خونه بود من بقیشو فاکتور گرفتم. تازه اون هم در مورد خانمی که خیلی قناعت گره و خودش خرج اضافی نمیکنه
    دیدم از تنهایی و اینا گفتی. نمیگم ازدواج نکن چون واقعا در آینده شاید تنهایی فیزیکی داشته باشی و به هر حال باید یکی کنارت باشه چون این روال زندگی هست. اما فکر نکن قرار بعد ازدواج اتفاق خاصی بیفته. خوشی ها و احساسات فقط مال یکی دو سال اوله. و بعد تو میمونی و تنهایی! میدونم متناقضه اما میخوام بگم منتظر معجزه بعد از ازدواج نباش که دیگه هیچ وقت احساس تنهایی نمیکنی و یه عشق آسمونی داری و ازین چیزا. این موارد تازه با این مسیله توی زندگیم هست که منو همسرم توی زندگی مشکلی با هم نداریم و خب طبیعتا همدیگه رو هم دوست داریم ولی این دوست داشتن معجزه نمیکنه.
    امیدوارم بتونی بهترین تصمیم رو در زندگیت بگیری

13. کاربر روبرو از پست مفید reza_r تشکرکرده است .

mhg (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 خرداد 92 [ 14:05]
    سطح
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    حرف من چه ربطی به سنم داره؟
    :confused::confused::confused::confused::confused:

15. کاربر روبرو از پست مفید kaveh21 تشکرکرده است .

asemani (شنبه 21 اردیبهشت 92)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 23:42]
    سطح
    16
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 22 در 15 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh21 نمایش پست ها
    حرف من چه ربطی به سنم داره؟
    :confused::confused::confused::confused::confused:
    حرفت چه ربطی به سنت داشت؟؟؟
    دوست عزیز صادقانه می گم نظری که دادی مشخص کرد از لحاظ فکری چقدر سنت پایین هستش..
    سعی کن چشمات رو رو واقعیت جامعه امروزی باز کنی... احساسی نشو واقعیت رو ببین
    جبر زندگی رو لمس کن
    سخته تو 21 سالگی ولی وقتی رسیدی به 24 به این نظر خودت میگی ...

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    حرفت درست بود . حتی اگه سنت 21 باشه ، خیلی خوبه که تو این سن این همه عاقلانه به این موضوع نگاه کردی :)

18. کاربر روبرو از پست مفید asemani تشکرکرده است .

mahsa63 (یکشنبه 22 اردیبهشت 92)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)