به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

RE: محتاجم به كمك شما دوستان

bloom گرامی یک بار دیگه پست منو بخونید. برخی اظهارنظرها که به نظر احساساتی و منطبق بر تفاوت فراوان در نگرش به جنس موافق و مخالفه کل فضای سایت رو گرفته! در زندگی افرادی که در بازی کلام می بازند به هر دری می زنند تا شما رو بازنده کنند! اون دختر می تونست تموم کنه رابطه رو و بعد شروع کنه با یکی دیگه!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 خرداد 90 [ 16:05]
    سطح
    35
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

فكر مي‌كنم 15 سال مدت زيادي بوده است براي بلاتكليفي و رابطه دوستي شما بايد تكليف او را روشن مي‌كرديد ولي اگر دوست داشتن و علاقه شما دو نفر عميق بوده است انسان گاهي دچار اشتباه مي‌شود و نبايد به خاطر اشتباه كسي او را فراوموش يا محكوم به جدايي كرد بهتر است تكليف خودتان و او را با يك گفتگو منطقي روشن كنيد اگر كسي را عميق دوست داشته باشيم از يك بار خطاي او مي‌گذريم

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 تیر 91 [ 11:23]
    سطح
    57
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    650

تشکرشده 657 در 204 پست

Array

sorena عزیز
    این مورد رو درست مگید و من کاملا قبول دارم که باید رابطه روبا آقا پیروز قطع می کرده بعد دنبال کس دیگری می رفته

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 دی 87 [ 08:47]
    سطح
    37
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

آقایی خیلی خوشگلیا
    من نمی دونم نمی دونم واقعا چرا واقعا این چه طرز تفکری هست که دارن؟!!
    چی پیش خودتون فک می کنید فکرمی کنید که می توانید بدون یک تعهد رسمی طرف را تحت اختیارخودتان بدانید 15 سال رفاقت معناش همان رفاقت هست وبس ولی هروقت عین یک مرد مسولیت یک زندگی را به عهده گرفتی خرج ومخارج یک زندگی مشترک را عهده دار شدی اون وقت ان خانم باید مسول رفتارش باشد فک نکن بدون ازدواج می توانی خودت را صاحب اختیارکسی بدانی.نه جونم ازاین خبرانیست باید مردبشی مرد که شدی اون وقت مثل یک مرد عاقل فک می کنی بعدش بلند می شی پاپیش میزاری دوحالت دارد یا بله بهت می گوید یا نه ...شما بیخودی 15 سال صب کردی می تونستی بعدازچندسال خودت را ازبلاتکلیفی دربیاری .واینکه حالا چه حسی داری یا نداری مسوولش خودتی نه اون دختر اون آزادآفریده وآزادنه هم برای زندگیش تصمیم می گیره آدم نباید بالای سر قبری که مرده نیست بشینه فاتحه بخونه....البته ازادواج هم اگر کردید توهشتاد درصد که اینطوری بوده به طلاق کشیده شمایی که این رفتار وازون دیدی نسبت بهش یک دیدشکاکانه هم دارید که ممکن است بعدازازدواج روی ذهنت تاثیر گذاشته باشه وبخوای با تعصب وغیرت با هاش رفتارکنی ویا مثل اسیر که گفتم که اینم نتیجه خوبی نداری مگه بعدازازدواج به اون به عنوان همسرت اعتماد کنی....خوب فک کن ...ایشاالا هردوتون با تصمیمات عاقلانه خوشبخت بشید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 دی 87 [ 08:47]
    سطح
    37
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

درضمن با هاش دررابطه با اون کسی که باهم ارتباط برقرارکردند صحبت بکن ببین کیه چیه رابطشون چیه؟؟آدم که نباید زودی پیشداوری بکنه اگردیدی چیزخاصی نیست ازش خواستگاری بکن...درضمن باید با نرمی این صحبتها زده بشه نه عین آژانا بری تفتیشش بکنیا!!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 آبان 88 [ 12:54]
    سطح
    41
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 33 در 15 پست

Array

منم با دوستان و اقای مدیر موافقم دوستی خیلی لغزندست اگه این اقا واقعا هدفش رسیدن به دختره بود نباس مزاشت 15 سال بگذره اگه حتی نمیخواست به این زودی ازوداج کنه
    خوب نامزد میکرد

اقایون احساس میکنن همین که دنبال یه دختر دیگه نرن کار بزرگی کردن

من از دیده یه دختر میگم
    انتظار بلاتکلیفی سخته البته ایشون هنوز توضیح نداده که اصلا خاستگاری کرده یا نه شاید کرده و ما داریم پیشداوری میکنیم

باس اجاز ه بدیم ایشون هم صحبت کننند

شاید دختره از دستی این کارو کرده که به او اقایه بفهمونه باس عجله کنه
    میدونید بچه ها واسه یه دختر هم 26 سال سن کمی نیست که انتظار بکشه به شرط رسیدن اون هم حتما امید داشته به رسیدن نه اینکه الکی فقط یه دوستی

بلاتکلیفی خیلی سخته به خدا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 اسفند 89 [ 12:53]
    سطح
    42
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    تشکرها
    69

تشکرشده 73 در 47 پست

Array

دوستان ابتدا بذاريد خود آقاي پيروز توضيحات لازم را بفرمايند بعد قضاوت كنيم. شايد بهتر بتوانيم ايشون رو راهنمايي كنيم. پس تا آقا پيروز توضيحي ندهند صبر كنيم.
    عميق ترين درد در زندگي مردن نيست، پنهان كردن قلبي است كه به اسفناك ترين حالت شكسته است.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reihan
    آقایی خیلی خوشگلیا
    من نمی دونم نمی دونم واقعا چرا واقعا این چه طرز تفکری هست که دارن؟!!
    چی پیش خودتون فک می کنید فکرمی کنید که می توانید بدون یک تعهد رسمی طرف را تحت اختیارخودتان بدانید 15 سال رفاقت معناش همان رفاقت هست وبس ولی هروقت عین یک مرد مسولیت یک زندگی را به عهده گرفتی خرج ومخارج یک زندگی مشترک را عهده دار شدی اون وقت ان خانم باید مسول رفتارش باشد فک نکن بدون ازدواج می توانی خودت را صاحب اختیارکسی بدانی.نه جونم ازاین خبرانیست باید مردبشی مرد که شدی اون وقت مثل یک مرد عاقل فک می کنی بعدش بلند می شی پاپیش میزاری دوحالت دارد یا بله بهت می گوید یا نه ...شما بیخودی 15 سال صب کردی می تونستی بعدازچندسال خودت را ازبلاتکلیفی دربیاری .واینکه حالا چه حسی داری یا نداری مسوولش خودتی نه اون دختر اون آزادآفریده وآزادنه هم برای زندگیش تصمیم می گیره آدم نباید بالای سر قبری که مرده نیست بشینه فاتحه بخونه....البته ازادواج هم اگر کردید توهشتاد درصد که اینطوری بوده به طلاق کشیده شمایی که این رفتار وازون دیدی نسبت بهش یک دیدشکاکانه هم دارید که ممکن است بعدازازدواج روی ذهنت تاثیر گذاشته باشه وبخوای با تعصب وغیرت با هاش رفتارکنی ویا مثل اسیر که گفتم که اینم نتیجه خوبی نداری مگه بعدازازدواج به اون به عنوان همسرت اعتماد کنی....خوب فک کن ...ایشاالا هردوتون با تصمیمات عاقلانه خوشبخت بشید.
    خانوم محترم. مگه دختره عروسكه كه پسر هرزمان پولش رسيد بخرتش بره اونو بخره!! اگه هم نخريد يه نفر ديگه مياد مي خره!! اين توهم آزادي رو بذار كنار. دو نفر با دلايلي كاملا واضح با هم بودند. "هر زمان مرد بودي و..." دختره خيلي آدم بود كمكش مي كرد راهكاري رو پيدا كنه كه با هم!! زندگي مشتركشونو شروع كنند نه اون مرده زندگي مشترك رو شروع كنه مشكلات مالي رو برطرف كنه، مشكلات خونواده ها رو سر وسامون بده، بعدش سيندرلاي قصه ها رو با كالسكه طلايي بياره داخلش!!!!چون الهي اون دختره گناه داره. اون دختره.. بچه كه نيست . دختره.عقل وشعور هم داره . نه اينكه فقط عقل و شعورش در انتخاب بهترين گزينه باشه !!! عقل وشعورش مي تونه به مردش يا عزيزش در ساخت زندگي كمك كنه. دختري كه نخواد در ابتداي زندگي به همسرش يا عزيزش كمك كنه همون دختري مي شه كه بعدا تو كارش هم هر مشكلي بر خورد بايد اون مرد بنده خدا بره حل كنه!!!
    اين توهمات و اين قصه ها از زندگي مشترك چه جوري تو ذهن ""بعضي خانوما"" رفته نمي دونم. اگر همچين فكري رو راجع به ازدواج داريد بهتره هيچ وقت ازدواج نكنيد. مرد شما بو ببره شما همچين فكري رو داريد زندگي رو به كامتون سياه مي كنه و به نظر من هم حق داره.با دلايلي كه آوردم. دختره عين يه ... ديده گزينه بهتري هست پسره رو آدم هم حساب نكرده لااقل بهش بگه فلان فلان شده( با عرض پوزش از پيروز) من دارم مي رم. ديدم نتونستي اون قصر طلا رو براي ورورد ملكت!!! آماده كني. بعدش يكي دو ماه صبر كنه بعد بره با شاهزاده ديگه!!! الان يه پسر بود جاي اون دختر" الهي فدات شم . مي دونم چي مي كشي. پسرا همشون ال-همشون بل-پسرا ارزش عشقو ندارنو..."
    با اين تصورات دنبال زندگي مشترك خوب هستيد؟!! باشيد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 اردیبهشت 88 [ 10:09]
    سطح
    52
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena_arman
    خانوم محترم. مگه دختره عروسكه كه پسر هرزمان پولش رسيد بخرتش بره اونو بخره!! اگه هم نخريد يه نفر ديگه مياد مي خره!! اين توهم آزادي رو بذار كنار. دو نفر با دلايلي كاملا واضح با هم بودند. "هر زمان مرد بودي و..." دختره خيلي آدم بود كمكش مي كرد راهكاري رو پيدا كنه كه با هم!! زندگي مشتركشونو شروع كنند نه اون مرده زندگي مشترك رو شروع كنه مشكلات مالي رو برطرف كنه، مشكلات خونواده ها رو سر وسامون بده، بعدش سيندرلاي قصه ها رو با كالسكه طلايي بياره داخلش!!!!چون الهي اون دختره گناه داره. اون دختره.. بچه كه نيست . دختره.عقل وشعور هم داره . نه اينكه فقط عقل و شعورش در انتخاب بهترين گزينه باشه !!! عقل وشعورش مي تونه به مردش يا عزيزش در ساخت زندگي كمك كنه. دختري كه نخواد در ابتداي زندگي به همسرش يا عزيزش كمك كنه همون دختري مي شه كه بعدا تو كارش هم هر مشكلي بر خورد بايد اون مرد بنده خدا بره حل كنه!!!
    اين توهمات و اين قصه ها از زندگي مشترك چه جوري تو ذهن ""بعضي خانوما"" رفته نمي دونم. اگر همچين فكري رو راجع به ازدواج داريد بهتره هيچ وقت ازدواج نكنيد. مرد شما بو ببره شما همچين فكري رو داريد زندگي رو به كامتون سياه مي كنه و به نظر من هم حق داره.با دلايلي كه آوردم. دختره عين يه ... ديده گزينه بهتري هست پسره رو آدم هم حساب نكرده لااقل بهش بگه فلان فلان شده( با عرض پوزش از پيروز) من دارم مي رم. ديدم نتونستي اون قصر طلا رو براي ورورد ملكت!!! آماده كني. بعدش يكي دو ماه صبر كنه بعد بره با شاهزاده ديگه!!! الان يه پسر بود جاي اون دختر" الهي فدات شم . مي دونم چي مي كشي. پسرا همشون ال-همشون بل-پسرا ارزش عشقو ندارنو..."
    با اين تصورات دنبال زندگي مشترك خوب هستيد؟!! باشيد
    sorena_arman ی عزیز دارمت اساسی
    ایول خوشم میاد روشنفکری و عادل!!!
    این اخلاق دخترا خیلی منو تو فکر برده بود که چه طرحی در برابر اتفاق افتادن احتمالیش در آینده داشته باشم که این حرفا باعث شد یه طرح مناسب در این باره پیدا کنم آخه من معمولا اتفاقاتی که تو زندگیم میوفته قبلا در بارش فکر کردم(با روان آرام) و طریقه ی حلش دم دستمه!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

پیروز جان آخه من دیگه نمی فهمه خیانت هم مگه قابل برگشته!!! اومدی چیو مطرح کردی؟ عزیز دل من اون دختر حالشو می خواد. عشق وحالشو باهم. نه تو رو. حله؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)