به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام
    یه خورده آرومتر زیادی داری شلوغش میکنی به همسرت حق نمیدم ولی بگو این قضیه فرزند دوم چند وقته تو خونتون مطرح شده مطمعنا برا این دوهفته نیست و حتما سه ماهی هست که پیش اومده پس چرا زودتر تکلیف دلتو مشخص نکردی
    صبر شوهرت لبریز شده بهتون هشدار دادم وتکرار میکنم الان این شمایی که داری زندگیتو به آشوب نزدیک میکنی خدا رو شکر همسرت اهل گوش دادن هست پس باهاش صحبت کن هیچ وقت تلفنشو قطع نکن وبی پاسخ نذارش . بگو الان حالم خوب نیست و بعدا یا در آرامش تو خونه با هم صحبت میکنیم .
    از خودت نرونش خدارو شکر از تلفناش و اس امس هاش معلوم عاشقت شده به مرز تشنگی هم رسیده داره خودشو به آتیش میزنه تا بفهمی دوسش داری
    درسته برا فرزند باید هر دو آمادگی داشته باشید ولی ایشون متوجه شدن شما از لحاظ جسمی آماده اید و مشکلتون ناراحتی قبله پس تصمیم گرفتن محبتشو ثابت کنه ولی پافشاری شما باعث شده عشقشو بزور بهت ثابت کنه نگفتی مدام ازت عذر خواهی میکرد یادته ابراز پشیمونی میکرد
    نکنه اون موقع که این رفتارها رو میکرد تا دلتو بدست بیاره (ببخشید )تو قرور گرفتد وبه خودت مقرور شدی وسعی کردی هی گناهشو تو سرش بزنی یا جلو خانواده خوردش کرده باشی
    ملیسا جان خواهر عزیز درد کشیده ام من ازت میخوام ببخشیش کاری خطایی که پشت تلفن شوهرت بهت گفت درست نیست ولی سخت گیری خودت باعث شد. حالا اگه جواب مثبت بود میخوایی پرونده فرزند دومتو بزاری رو پرونده اول بعد مردد بمونی بشینی هی قصه بخوری بگی نمبخشمش . من به آرامش دعوتت میکنم بازم پیشنهادم همون پست قبلیمه این فرصت دوباره تو به زندگیته دوست نداری که تا آخر عمر تا چشمت به فرزندت افتاد کلی غم یادت بیاد

تو زندگیت کبریت نکش مشکل اصلیتو حل کن ببخشش یا واگذارش کن ولی اون پرونده رو ببن .بهش بگو باشه باشه ولی ازش قول بگیر بگو هرگز تنهات نذاره ازش تضمین بگیر دستشو بزار رو سر بچت قسمش بده بزار عذاب وجدان بگیره

مواظب خودت باش از حرف بد من ناراحت نشو
    ملیسا بیا دوباره عاشق شو عاشق همون دیونه ای که با دیونه بازیهاش روزی دلتو شکست
    ملیسا عاشق شو

2. 4 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

یه تنهای خسته (پنجشنبه 17 مهر 93), ملیسا. (یکشنبه 18 خرداد 93), برومند (یکشنبه 18 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 آبان 94 [ 18:04]
    سطح
    18
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    98

تشکرشده 34 در 11 پست

Array
    سلام ملیسا.

عزیزم آروم باش ایشالله خیره من خودم گاهی وقتا که استرس دارم پریودام با تاخیره نگران نباش برو آزمایش بتا بده هر چی حکمت خداست همونه گلم.اگر هم باردار بودی هیچ وقت شوهرتو مؤاخذه نکن میدونم از نظر روحی تو شرایط خوبی نیستی ولی اینو بدون شوهرت دوستت داره.اصلا به خودت نگو آماده نیستی محکم باش
    موفق باشید

4. 3 کاربر از پست مفید برومند تشکرکرده اند .

parsa1400 (یکشنبه 18 خرداد 93), ملیسا. (یکشنبه 18 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 خرداد 93 [ 01:00]
    سطح
    1
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    41

تشکرشده 52 در 12 پست

Array
    نیم ساعتی میشه شوهرم اومد خونه منم تا از اومدنش مطلع شدم سریع رفتم اتاق بچم دراز کشیدم و خودم رو به خواب زدم اونم اومد منو بچمو بوسید و رفت خوابید.حتی واسش شام نذاشتممن چقدر سنگدل شدم.چقدر خودخواه شدمآقا پارسا با خوندن پستت گریم گرفته در حقم برادری کن بازم راهنماییم کن حرفات آرومم میکنه

عزیزانی که پستامو میخونید امشب رو تنهام نذارید به همدردیتون احتیاج دارم شاید نتونم دیگه پست ارسال کنم ولی بیدار میمونم و از راهنمایی شما استفاده میکنم.تنهام نذارید امشب خیلی داغونم خییییلی

آقا پارسا من شوهرمو دوست دارم عاشقشم. هیچ وقت قضیه خیانتش رو به روش نیاوردم.جلو خانوادش احترامشو داشتم و دارم.هیچ وقت سرزنشش نمیکنم. فقط گاهی وقتا تو لاک خودم میرم

دلم گرفته

نانوشته هایم بسیارند
    مثل بی قراری هایـم…
    من سکــوتم را فریـاد می کِشــم
    آخر این آشوب درونم مــرا می کُشد…
    ویرایش توسط ملیسا. : دوشنبه 19 خرداد 93 در ساعت 00:07

6. 6 کاربر از پست مفید ملیسا. تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (دوشنبه 19 خرداد 93), کاغذ بی خط (دوشنبه 19 خرداد 93), یه تنهای خسته (پنجشنبه 17 مهر 93), برومند (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام نوشته ام برای شما خطا میزنه

- - - Updated - - -

سلام شب بخیر
    من حرفامو زدم بقیه هم همینطور تو خودت از تاپیک های ارسالی به خودت یه آمار بگیر متوجه میشی چه کاری درسته
    فکر میکنی من وبقیه نمیدونیم که شوهرتو دوست داری . درست احترامشم داشتی ولی دروغ میگی عاشقش نیستی یه عاشق هیچ دریو رو عشقش نمیبنده هیچ تلفنی قطع نمیکنه خاموش نمیکنه یه عاشق وقتی از شوهرش سیلی میخوره جواب شوهرشو باسیلی نمیده بلکه طرف دیگه صورتشو نشون میده
    ملیسا ایکاش تو اون دوران برا حفظ شوهرت نمیجنگیدی خودتو به آب و آتیش نمیزدی نگو بخاطر بچت بود که باور نمیکنم ایکاش اون موقع نمیبخشیدیش . ملیسا تاپیک من وبقیه رو چند بار بخون من گفتم یا ببخش یا واگذار کن . انتخاب با خودت بسته به دردیکه کشیدی
    اصلا میخوایی فراموشش نکن تو کتاب پر درد همدردی تو سینه تک تک این بچها ذخیرش کن بزار بمونه خوبه ولی از زندگیت
    خارجش کن اینو بهانه نکن تو به ما میگی من بروش نمیارم بعد گذشته رو عامل سد راه خوشبختیت کردی با شوهرتم مشاجره کردی سر این موضوع .چیو بروش نه آوردی تو بهش ضربه هم زدی شانس آوردی ضربه در راستای تشنگی شوهرت نسبت به تو بوده وگرنه الان صد بار گیس بر خویش میکندی که مگه شوهرم ازم چی خواست به خدا ملیسا اگه فردا شوهرت از اون دنده از خواب بیدار بشه بلانسبت مثل ....پشیمون میشی به یه بچه که هیچ دهتا هم راضی میشی
    ملیسا ناراحتیتو رو کاغذ بنویس خاکش کن هر روز برو آبش بده بعد ده روز از خاک درش بیار بخونش البته اگه تونستی ملیسا زات خاک پاکه تحمل دردو نداره ملیسا آب شفاف تحمل کدورتو نداره ملیسا بگم الان جنس تو چیه نمیترسی از آتیش نه تنها تحمل دردو داره بلکه زبونهاش پر شوهرتو زندگیتو خواهد سوزوند و من که دشمنتم رو خوشحال خواهی کرد همینو میخوایی
    بازم میگم خواهرم حق داری بترسی یادته وقتی فرزندت میخواست تاتی تاتی کنه از زمین خوردنش میترسیدی
    امروز چرا رهاش کردی
    جای بوسه همسرت اذیتت نمیکنه
    ملیسا اگه مدام صدات زدم شگردم در بیدار کردنت بود . از اینکه در کلام بهت نزدیک شدم بخاطر اینبود که دردتو به سینیه خودم منتقل کنم تا سبک بشی واحساس پریدن کنی و باعث شکستن آینه بدبینی چشمات شدم تا از تو پنجره ای کثیف هم دنیا رو زیبا ببینی بابت همه اینا ازت عذر میخوام
    ملیسا تو احتیاج به سینه ای داری تا اون دونهای غم اندوه روش خالی کنی واون سینه در اتاق کناری منتظر توست
    بازم ازت عذر میخوام
    منم تو تمام پستام مشکنم چون هر کدومش ذره ای از وجودمه
    حالا از تالار خارج شو و نگران فردا نباش تا خدایی نکرده نور لبتابت چراغ شوم تردیدو تو وجود شوهرت روشن نکنه
    ملیسای عاشق شب خوش

8. 4 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

یه تنهای خسته (پنجشنبه 17 مهر 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), برومند (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    98

تشکرشده 34 در 11 پست

Array
    سلام ملیسا
    چی شد؟آزمایشگاه رفتی؟ما رو بیخبر نزار. انشااله هرچی صلاحته همون بشه الهی آمین

10. 3 کاربر از پست مفید برومند تشکرکرده اند .

parsa1400 (دوشنبه 19 خرداد 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    بانو ملیسا

شما به زمان نیاز دارید فعلا احساساتی دارید تصمیم گیری میکنید چون تکلیف خودتان را با خودتان مشخص نکردید بلاخره میخواهید چه کار یانجام بدید قبلا هم گفتم اینجوری خودت فقط اذیت میشی یا بخشیدیش یا نبخشیدیش. اینجوری هم خودت را داری اذیت میکنی هم اون بنده خدا را

اول سعی کن آرامشتو بدست بیاری چون تا وقتی آرامشت را بدست نیاوردی هیچ کاری را نمیتوانید درست انجام بدهید.هرکاری که آرامت میکنه انجامش بده

لطفا فعلا روی روابط خودت و شوهرت تمرکز کن برای مسئله ای که اتفاق نیافتاده چرا دار یاز الان حرص و جوش میخوری دختر خوب؟
    بعدشم درسته شوهرت اشتباهاتی داشته ولی دیگران نیز عاری از اشتباه نیستند خیلی از خانواده مشکل دارن حتی از مشکلات خانواده شما بدتر

1.کسب آرامش
    2.تمرکز روی رابطه خودت و شوهرت و بهبود این رابطه
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

parsa1400 (دوشنبه 19 خرداد 93), کاغذ بی خط (دوشنبه 19 خرداد 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), برومند (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 خرداد 93 [ 01:00]
    سطح
    1
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    41

تشکرشده 52 در 12 پست

Array
    جواب آزمایش مثبت بود دارم خفه میشم تو آزمایشگاه به قدری حالم بد شد که واسم آب قند اوردند ...داغونم .کدوم زن حاضره اینچنینی باردار بشه! هنوز به شوهرم نگفتم.از چشمام افتاد ظلم گذشتش دائم جلو روم میاد هیچ کی نمیدونه چی میکشم میخوام خودمو شوهرمو خلاص کنم

14. 2 کاربر از پست مفید ملیسا. تشکرکرده اند .

کاغذ بی خط (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    باهاش حرف بزن بهش بگو دلیلت چیه و الان امادگیشو نداری برای باردار شدن و بچه بدنیا آوردن.

پ.ن:کاری با مشکل شما ندارم حق داردی ناراحت و دلخور باشید و احساس کنید دیده نشدید و نظر شما اصلا اهمیتی بهش داده نشده با اینکه کل زحمت بزرگ کردن و دنیا آوردن بچه با شماست.

ولی اون بچه طفلی و معصوم چه گناهی داره تازه داره شکل میگیره میخواد پا به دنیای بیرون بزاره یکی دیگه کار اشتباه کرده این طفلی باید تاوانشو پس بده؟!!

نظر منو مشنوید برید پیش مشاور باهاش حرف بزنید و یه تصمیم قاطعانه بگیرید نه احساسی
    ببخشید دیگه من مرد هستم و منطقی دارم حرف میزنم ولی اینو بدونید دردی که کشیدید را واقعا حس میکنم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

16. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 20 خرداد 93), m.reza91 (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (دوشنبه 19 خرداد 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), برومند (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    98

تشکرشده 34 در 11 پست

Array
    ملیسا مبارکه عزیزم ناشکری نکن این بچه هدیه خداست میدونم حال چندان مساعدی نداری هیچ وقت از روی عصبانیت تصمیم نگیر که بعدها بشینی غبطه بخوری بلند شو برو امامزاده تا آروم بشی
    توکلت به خدا باشه به قول برادرمون گذشته رو چال کن

18. 5 کاربر از پست مفید برومند تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), m.reza91 (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (دوشنبه 19 خرداد 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام
    ولا چی بگم مثل خانم برمند بگم مبارکه یا مثل خاله قزی بگم گناه این بچه چیه؟ از اینطرف بگم شما مقصری یا همسرت ؟
    ملیسا شاید باورت نشه ولی خیلی فکر کردم راحت بگم تو مشکل اولو تو خودت پرورش دادی و حالا دوتاش کردی و متاسفانه داری ادامه هم میدی و الاوه بر درگیری بین خودت وشوهرت پای شخص سوم هم اموده وسط..
    ازت انتظار داشتم دیشب تمومش کنی و پرونده اولو ببندی چون مشکل اصلی اینجاست. تو جسمتو با رضایت در اختیار شوهرت گذاشتی ولی بدون روح .و همسرت در حسرت روح تو بهت یه روح تازه داد (بعد از خدا).
    کمی آینده رو برات پیش بینی کنم . اگه ادامه بدی ..1 اولا بزودی از فرزندت متنفر خواهی شد 2 خدا نکرده به سمت از بین بردن علقه سوق خواهی خورد 3 در نتیجه مشکلت با شوهرت شدت خواهد گرفت و به مرحله قرمز و بحران خواهی رسید 4 اوضاع از کنترل خارج خواهد شد پشیمونی دکمه بازگشت ندارد 5 بچه فعلی در بحران خانوادگی ضربه خواهد خورد 6 شوهرتو برا همیشه از دست خواهی داد زندگیت روئا هات همه از بین خواهد رفت و7 و8 و9و......................1000 مشکل دیگه
    دوست داری ادامه بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب بده............هااااااااااااااا ا یک کلمس بله یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه جوابت بله هست از من خداحافظ چون شاهد طلاق و جدایی نمیشم شاهد فروپاشی کامل یه زندگی بدرود
    اما اگه جوابت نه جای تامل داره پس حرف گوش کن نه به من بلکه از تمام تاپیکای اعضا برا خودت رای بگیر
    بازم میگم من به عنوان برادرت بهت حق میدم کار گذشته شوهرت غلط بوده یه شکری خورد ولی باعث شد تا تورو پیدا کنه و عاشقت بشه این مزیتو داشت و من تو تاپیک اول بهت توضیح دادم
    اگه عنوان زدی که چطور فراموش کنم همه نظر دادن
    ومن باز نظر خودمو پیشنهاد میدم که خانم برومند هم تذکر دادن نمیگم برو امام رضا (ع) شاید برات مقدور نباشه نمگم برو جمکران شاید برات دور باشه ولی یه امام زاده نزدیکتون که هست بهت بیشتر از این سایت آرامش میده دلتو پاک میکنه اگه اونم نیست قرآن که هست با معنی بخون
    ملیسا جان نکن با روان خودت و همسرت بازی نکن پستهای قبلی اعضا ومنو چند بار بخون بیدار شو به قول مادرم شیطان تودلت خونه کرده بیرونش کن
    نگران تو پارسا(برادرت) بدرود

- - - Updated - - -

راستی اگه درد تورو نکشیده بودم بدون بهت نزدیک نمیشدم
    (راهنمای) ملیسا یه چیزی در وجودت مانع بخششت شده غرو نیست نفرت نیست بگرد پیداش کن
    بدرود

20. 5 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 20 خرداد 93), کاغذ بی خط (دوشنبه 19 خرداد 93), ملیسا. (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93), شمیم الزهرا (سه شنبه 20 خرداد 93)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)