به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 348
    عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    باتشکرازخانم ‏ صالحه ..به خاطرحضورشون.

شما زیاد اصرارکردید نقدتون کنن دلشو ن براتون سوخت وگرنه من این علما رو میشناسم بالاخره تصاویر دوستان درحدوسع بود میتونیدبعدا پشت صحنه ش رو درتایپیک کل کل مشاهده کنید.

برای صالحه گرامی آرزوی موفقیت وآرامش میکنم

ازالان، نوبت تصاویر ذهنی صاف وسه بعدی شما! ازخانمmeinoush هست.. .

تصاویرتون رو از
    خاله مینوش بگید بینم تاحالا چطورفکرمیکردیدو به روی خودتون نمیاوردید چشمم روشن!!

پ.ن:هیچی دیگه مدیریت پویاکشکه الان؟خانم پاییزی وخاله قزی جلو جلو تصویرهاشون روگفتند

خوب چیکار کنیم امین خان بانو پاییز نوشت منم گفتم از قافله عقب نمونم یه نظری دادیم

یعنی خدایی من یکی عاشق این خاله ای هستم که به بانو مینوش وصلش کردی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه یه همچین خاله ای
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

2. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), meinoush (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (چهارشنبه 29 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    خاله قزی جان رفته بودی خرید یا دست به آب؟
    اون قبلیه رو که تند تند نوشتی رفتی شاید دست منم بند بود غذام رو گاز بود بچه همسایه امون از خواب بیدار شده بود و ... و نتونستم خوب جواب بدم تند تند جواب بدم برم!
    یه بار دیگه حالا که وقت داری که بگی بهم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه بنده رو موظفی مثل یه خاله قزی خوب بیای یه پست خوب بلند بالا خوش قد و بالا درباره ذهنیتت راجع به من بنویسی. خیلی هم باید فکر کنی ذهنتو به کار بندازی هی حدس بزنی.
    خسته نباشی پیش پیش.
    راستی گرگ بیابونم پیشم باشه رام میشه. خیلی هم دلت بخواد.

4. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (چهارشنبه 29 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    آقا من برم اصلا به من یکی نیومده اینجا پست بزارم شرمنده دادا ما در رفتیم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

6. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), meinoush (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام بر دوستان تصویر سازی

و اما تصویر ذهنی من از
    مینوش جان

چند ساله مینوش دوست منه ولی از جزییاتش خیلی خبر ندارم معمولا تصاویر من خیلی کلی ان .
    هرچند همون طور که دیدین کسی که شفاف ترین تصویرو از صالحه به نمایش گذاشت کسی نبود جز من

بهرحال چیزی که به ذهنم میاد و میگم.

مینوش دخترمونه-تقریبا سی و سه سالش باید باشه .

فکنم تو دانشگاه تدریس میکرده یا حالا هم تدریس میکنه
    رشته اش گروه تجربیه

کارشناس ارشده - سبزه است- لاغره- بانمکه
    قد بلنده تقریبا 165-خیلی مهربانه

وضع مالیشون متوسطه تو اپارتمان طبقه سوم زندگی میکنن خونشون طرفای پونکه نمیدونم همیشه اونجاها تصورش میکنم خیلی از مترو استفاده میکنه ماشین شخصی نداره

اهل رفت و امد نیست بیشتر با خودشه
    ورزش نمیکنه
    هنری داره ولی نمیدونم چیه

اگه خونه باشه تا 11 میخابه .
    اخیرا خیلی کتاب نمیخونه مینوش ادمیه با احساسات لطیف و زیبا که نیاز داره بیشتر از این که هست بهش برسه و بهش توجه کنه
    یا خیلی ارومه یا خیلی تند وقتی تند میشه مثل چیپس سرکه ای با فلفل قرمز و ماست موسیر میشه این شکلی
    وقتی هم که ارومه خیلی قربون صدقه میره و مهربون میشه اینطوری :

گاهی با سوالات مبهم خودشو گیج میکنه و خودش رو میکشونه به ترکستانی که خارج شدن ازش خیلی سخت میشه
    سوالایی که میتونه خیلی استاندارد طرحشون کنه ولی خوب طرح نمیکنه برای همین تو جوابشون میمونه و همه چی رو انکار میکنه خب طرح نکن خانم چه کاریه؟

مینوش مانتوییه موهاش بیرونه یکم یعنی گاهی ممکنه روسری از سرش بیفته راحته

دست خطش حتما خوبه ولی کم رنگ مینویسه

یکم خودشو میگیره تو برخورد های اولیه
    اولین کسی که اسمشو تو سایت دیدم اون قدیما اسم مینوش بود که اولین لایک رو اون برام زد چه مزه ای هم داد

گاهی اتاقشو بهم میریزه و وقتی یهویی با مهمون سرزده روبرو میشه با پا همه رو هل میده زیر تختش نکن مینوش

مینوش دوست داشت یه خواهر داشت یا یکی که خیلی بهش نزدیک میبود چون خیلی ادم عاطفیه و ازین لحاظ احساس خلا میکنه .
    مطمانا اگه بخواد بهتر ازین هم میشه

گاهی بخاطر باید و نباید ها با دیگران دچار مشکل میشه اما باید قبول کنه دنیا جای باید و نباید نیست و همه ادم ها طبق خواسته ما رفتار نمیکنن همه خودشونن
    باید قبولشون کرد .

امیدوارم روز به روز شادتر و سرحال تر بشه و به آرزو های قشنگش برسه.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : چهارشنبه 29 مرداد 93 در ساعت 14:49

8. 8 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 29 مرداد 93), meinoush (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (چهارشنبه 29 مرداد 93), salehe92 (چهارشنبه 29 مرداد 93), terme00 (چهارشنبه 29 مرداد 93), آرام دل (چهارشنبه 29 مرداد 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 29 مرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    96
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,844

Array
    تصویر ذهنی پاییزه

paiize
    تصویرذهنی من ازمینوش عزیز
    سلام مینوش.اسمت خیلی قشنگه ممنون عزیزم
    مینوش دخترفعالیه.اماکم انرژیه... فعالو نمی دونم فکر نکنم. ولی از نظر جسمی یه مقدار ضعیفم
    خیلی خیلی خیلی مهربونه..امانمیتونه بارفتارش خوب نشون بده... بهم گفتن مهربونم اما خودم فکر نمی کنم مهربون باشم
    ادم مهربون مگه نباید همیشه مهربون باشه؟ من همیشه مهربون نیستم. بعضی وقتا خیلی بی احساس بی رحم سرد و یخ زده می شم ولی بعضی وقتا هم خیلی مهربون میشم

صبروتحملش خوبه امازیادنیست فکر کنم زیاد باشه صبرم در کل. اما عجولم هستم :) دوتاشم!
    خیلی هم خوشتیپه...وهمیشه سعی میکنه جدیدترین لباسها روبپوشه سعی می کنم ظاهرم خوب باشه البته تا وقتی که با خوشحال بودن و راحت بودنم هماهنگ باشه
    منظورت مد بود؟ نه. کاری معمولا ندارم به مد. هر چی خودم دوست داشته باشم می پوشم حالا می تونه مد هم باشه.

انتقادپذیره...اماگاهی خیلی ساده ازکنارانتقادهامیگذره وبهشون توجه نمیکنه موافقم
    دوستهای ناباب زیادداره اماسعی میکنه زیادتحت تاثیرشون قرارنگیره پاییزه من فکر می کنم میشه گفت اصلا هیچ دوستی تو دنیا ندارم! حالا باب و نابابش هیچی. هر وقتی با یکی همنشینی می کنم بعدم یکی دیگه. خیلی هم کم پیش میاد کسی باشه که درکم کنه و درکش کنم!منظورم دوست حضوری بود.
    اززندگیش50درصدراضیه... :) دیگه به این موضوع که راضیم یا نه فکر نمی کنم. زندگیه دیگه. همین الانه.
    به موسیقی علاقه داره... اره روم اثر می ذاره
    دچاریه تعارضهایی هست که جدیدن مثه اینکه تاحدودی موفق به حل شدنشون شده... :) گمونم بیشتر از حل موفق به پذیرششون شدم یا به نوعی دارم باهاشون مدارا می کنم
    چندوقتیه خیلی خوب آروم شده وکم کم داره به رضایت ازخودش میرسه... اره درست می گی. از کجا فهمیدی؟ اره به نظرم اروم ترم
    دوران تحصیل شاگردزرنگ بوده اما زیاددرس نمیخوند...وگرنه الان دانشمندشده بود شاگرد اول دوم سوم نبودم :) برام مهم نبود. ولی درسارو می خوندم تا یه حدی. اما بیشتر اوقات درسارو کامل نمی خوندم. بقیه اشو که نخونده بودم سر امتحان یه جورایی می نوشتم. بدم نبود. واسم یه جور تفریح بود. البته قبلانا.
    قدش بلنده...موهاش هم قشنگه نه قدم بلند نیست. موهام تا قبل از اینکه هایلایت کنم قشنگ بود. نمی دونمچرا این کار و کردم :((((
    گاهی بیش ازاندازه دلسوزمیشه...گاهی هم بیش ازاندازه خشن!!! اره درست می گی
    انعطاف پذیری بالایی داره که بایدرشدش بده... چطوری رشدش بدم؟
    فکرمیکنم به زودی خبرازدواجش روبده.... واقعا؟ یعنی میشه منم ازدواح کنم؟؟
    یه کم زیادی به خودش سخت میگیره..دختراینقدرسخت نگیر...ازماگفتن بود... کلا بی خیال همه چی شدم :)
    مینوش واست آرزوی خوشبختی میکنم ممنونم عزیزم. منم برات ارزوهای خوب می کنم امیدوارم خوشبخت باشی
    در کل خیلی خوب حدس زده بودی ممنونم

- - - Updated - - -

khaleghezey
    من باید برم برای خونه شیر و گوجه بخرم پس سریع مینویسم و میرم. تو که منو کشتی
    خوب می ذاشتی برمی گشتی از خرید اون شیر و گوجه رو می خوردی خستگیتو در می کردی بعد واسم می نوشتی

دختر خیلی خوبیه قربون تو پسر خوب
    مهربونه می گن ولی نیستم. یه وقتایی حالم بد باشه تو دلم می گم هر کی هر غلطی می کنه بره بکنه به من چه! همیشه مهربون نیستم
    قدر خودشو نمیدونه نه نمی دونم. حالا مگه به چه دردی می خورم؟
    خیلی از خودش انتقاد میکنه اره واقعا
    منطقیه و درست تصمیم میگیره سعی می کنم اما نه. همیشه نیستم. فکرم به هم بریزه همه چی به نظرم یه جور دیگه میاد و تصمیمم هم متزلزل میشه. مثل ادمی می شم که هر کدوم از پاهاش رو یه سطح جداگانه ای است که هر کدوم از این سطوح هم دارن روی یه دریای طوفانی این طرف اون طرف می رن. سردرگم میشم.
    توی مسئله انتخاب فرد مناسب عجله میکنه و سریع وارد فاز عاشقانه میشه فرد مناسب که پیدا نمی کنم. اما دیگه همینکه خودم یکی رو دوست داشته باشم هم عالی به نظر میاد. البته اونم باید یه کمی دوستم داشته باشه حداقل. ولی نه. سریع عاشق نمیشم. خیلی هم دیر کسی به دلم راه پیدا می کنه.
    باهوشه و نکته سنجه(آبجی شرلوک هلمزه فکر کنم) ممنون از لطفت. چشمای شما منو شرلوک هلمز میبینه :) نمی دونم باهوش یا نکته سنجم یا نه. بهم باهوش بودنم گفتن چند بار ولی فکر نکنم. نکته سنج هم کسی نگفته. من که خودم کلا زیاد خودمو نمیشناسم :))
    غم داره ولی بموقعش خوش خندست اره. اخه یه سره که غمگین نیستم بعضی وقتا هم خیلی سرذوقم
    دلسوزه و با دقت فراوان نظر میده ممنون

کلا نظرم نسبت بهش مثبته چون واقع یه خانوم خوبه ایشالله هرچی زودتر ازدواج کنه از دستش راحت شیم صلوات بفرست صلوات
    خیلی خوب بود ذهنیتت. ممنون از نظرت
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 29 مرداد 93 در ساعت 17:32

10. 6 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (چهارشنبه 29 مرداد 93), parsa1400 (چهارشنبه 29 مرداد 93), salehe92 (چهارشنبه 29 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    96
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,844

Array
    پست پارسا رو یه قسمتیشو درست نفهمیدم می ذارم بعد ازاینکه توضیح داد می نویسم

پست آرام دل
    مینوش عزیز سلامم سلام

مینوش عجول نیست درسته معمولا
    با ادبه هستم اینم معمولا
    گاهی وقتا بی حوصله میشه و شایدم تو کاراش تنبلی کنه درسته
    وضع مالیشون خوبه خوبه به نسبت

تو خانواده تحصیلکرده بزرگ شده درسته
    بهش میاد کارمند یه شرکت خصوصی باشه(البته پست بالایی داشته باشه) نه

خونه داری رو خوب بلده آشپزیش خوبه خونه داری دقیقا نمی دونم منظورت تا چه حدیه- اشپزیم خوبه

مغرور و از خودراضی نیست درسته- ادم ها همه محترمن
    گاهی وقتا از زندگیش راضی نیست درسته

پرخاشگر و عصبانی نیست هر چی غم و غصه هست رو تو خودش میریزه درسته
    زیاد گریه میکنه نه زیاد- قدیما زیاد گریه می کردم. بچه بودمم از دست مامانم و بعضی وقتا داداشم گریه می کردم. به طور میانگین حداقل یه روز در میون از دست مامانم گریه می کردم :) ولی چند سال پیشا دیگه یه روز تصمیم گرفتم گریه نکنم. نکردم. اما اینم خوب نبود. تازگیا دوباره گریه می کنم.

خیلی مهربان و دلسوزه اما به روی خودش نمیاره نمی دونم مهربون و دلسوز هستم واقعا یا نه. کلا زیاد خودمو درگیر کسی نمیکنم تا حد ممکن.

سعی میکنه به همه کمک کنه اگه بتونم اره. اما جدیدا یاد گرفتم نباید تا وقتی کسی ازت کمک نخواسته بهش کمک کنی.

مذهبی نیست مانتوییه یه مقدار از موهاش هم پیداست!!(دختر موهاتو بذار داخل) اره درسته
    مغرور نیست غرور به اون شکل برام معنی نداره. احترام به خود خوبه. ولی از خود راضی بودن نه.

رزش میکنه.شنا،ایروبیک جدیدا شروع کردم. بدنم خیلی ضعیف شده به نظرم. به ورزش نیاز دارم
    دستخطش متوسطه نه خوبه- اگه بخوام ارام بنویسم خوبه امااگه تند تند بنویسم نه

تو صبور بودن کمی کم حوصلست زود خسته میشه اما مدام با خودش جنگ داره با کسی درگیر نمیشه تا حد ممکن سعی می کنم با کسی خودمو درگیر نکنم. چون اخرش خودمم که ناراحت میشم. نتیجه هر چی که باشه بازم اگه ناراحت کنم کسی رو خودم ناراحت می شم و این ناراحتی که برام بمونه ضرره. واسه همینم درگیر نکردن خودم با دیگران معمولا از هر کاری بهتره
    دوست دارم زود به نتیجه برسم اما وقتی نشه و ببینم لازمه خیلی هم صبور می شم

مدرنه نمی دونم منظورت چیه

شاگرد متوسط بوده نه متوسط نبودم. خیلی درس نمی خوندم اما خوب بودم

سعی میکنه کمتر دروغ بگه از دروغ خوشم نمیاد به شعور ادم توهین می شه چه گفتنش چه شنیدنش
    اما در کل مغز منم خیلی معمولا شلوغه و چیزای زیادی توشه دلیلی نداره با دروغ گفتن بیام پیچیده ترش کنم

زیاد دوست و رفیق نداره درسته

آخریش من دوستش دارم ممنونم لطف از خودته
    بهترینها رو برات آرزو دارم مینوش جان ممنون منم همینطور

انشاالله به زودی .. مینوش خشگلتر شده خیلی ممنون
    - - - Updated - - -

فرشته اردیبهشت

مینوش دخترمونه-تقریبا سی و سه سالش باید باشه . هنوز نه

فکنم تو دانشگاه تدریس میکرده یا حالا هم تدریس میکنه می کردم
    رشته اش گروه تجربیه نه ریاضی بودم

کارشناس ارشده - سبزه است- لاغره- بانمکه ارشدم سبزه ام قبلا نرمال بودم ولی جدیدا لاغر شدم بانمکم فکر کنم
    قد بلنده تقریبا 165-خیلی مهربانه نه قدم بلند نیست - مهربونم بعضی وقتا هستم

وضع مالیشون متوسطه تو اپارتمان طبقه سوم زندگی میکنن خونشون طرفای پونکه نمیدونم همیشه اونجاها تصورش میکنم خیلی از مترو استفاده میکنه ماشین شخصی نداره خوبه به نسبت- نه پونک نیستیم- مترو هم نه- تاکسی بیشتر بعضی وقتا هم مسیر اتوبوس اگه سریعتر باشه- نه ماشین شخصی ندارم. کلا هیچکدوم ماشین استفاده نمی کنیم مگه در مواقع نیاز

اهل رفت و امد نیست بیشتر با خودشه دوست دارم رفت و امد داشته باشم اما نه با هر کسی. کسی که ادم باهاش حرف بزنه یا پیشش باشه بعد از اینکه میگه خدافظ حداقل حس کنه یه کم دلش باز شده خوشحاله.
    ورزش نمیکنه می کنم جدیدا
    هنری داره ولی نمیدونم چیه اگه منظورت اینه که مهارت های مربوط به هتر رو دارم درسته بعضی چیزا رو بلدم

اگه خونه باشه تا 11 میخابه . ... بستگی داره. امادرکل خواب برام مهمه

اخیرا خیلی کتاب نمیخونه مینوش ادمیه با احساسات لطیف و زیبا که نیاز داره بیشتر از این که هست بهش برسه و بهش توجه کنه
    فرشته جان دیگه خودم حوصله ام سر رفته از خودم به چیم توچه کنم؟ خیلی زیاد به خودم توجه کردم
    یا خیلی ارومه یا خیلی تند وقتی تند میشه مثل چیپس سرکه ای با فلفل قرمز و ماست موسیر میشه این شکلی
    وقتی هم که ارومه خیلی قربون صدقه میره و مهربون میشه اینطوری : :))) واقعا درست گفتی. از کجا فهمیدی؟

گاهی با سوالات مبهم خودشو گیج میکنه و خودش رو میکشونه به ترکستانی که خارج شدن ازش خیلی سخت میشه
    سوالایی که میتونه خیلی استاندارد طرحشون کنه ولی خوب طرح نمیکنه برای همین تو جوابشون میمونه و همه چی رو انکار میکنه خب طرح نکن خانم چه کاریه؟ نظر به جاییه.

مینوش مانتوییه موهاش بیرونه یکم یعنی گاهی ممکنه روسری از سرش بیفته راحته از کجا فهمیدی؟ اره بعضی وقتا می یفته نمی فهمم بعد می بینم افتاده! واسه همینم مدام در حال چک کردن جای شالم.

دست خطش حتما خوبه ولی کم رنگ مینویسه خوبه- نه هر چی خودکار بنویسه می نویسم. کم رنگ دوست ندارم خودکارم باید نرم و روون باشه

یکم خودشو میگیره تو برخورد های اولیه شاید بشه اینطور گفت
    اولین کسی که اسمشو تو سایت دیدم اون قدیما اسم مینوش بود که اولین لایک رو اون برام زد چه مزه ای هم داد واقعا؟ چه خوب یادته :))

گاهی اتاقشو بهم میریزه و وقتی یهویی با مهمون سرزده روبرو میشه با پا همه رو هل میده زیر تختش نکن مینوش نه بابا من زیادی روراستم. اگه به هم ریخته باشه می گم همینه که هست همینم هر کی می خوادبخواد هر کی هم نمی خواد چشاشو درویش کنه!

مینوش دوست داشت یه خواهر داشت یا یکی که خیلی بهش نزدیک میبود چون خیلی ادم عاطفیه و ازین لحاظ احساس خلا میکنه . فرشته دیگه برام مهم نیست. قبول کردم. دیگه واقعا سرگردون خواهر و مادر نیستم.
    مطمانا اگه بخواد بهتر ازین هم میشه

گاهی بخاطر باید و نباید ها با دیگران دچار مشکل میشه اما باید قبول کنه دنیا جای باید و نباید نیست و همه ادم ها طبق خواسته ما رفتار نمیکنن همه خودشونن
    باید قبولشون کرد . منکه مردم از بس هی قبول کردم :)) به هر حال به قول حافظ ز دست کوته خود زیر بارم. ناچارم پذیرشمو بالا ببرم وقتی نمی تونم چیزی رو تغییر بدم.

امیدوارم روز به روز شادتر و سرحال تر بشه و به آرزو های قشنگش برسه.
    ممنون عزیزم. امیدوارم تو هم به همه ارزوهایی که دوست داری برسی
    - - - Updated - - -

ارام جان فرشته جان ممنون از نظراتتون
    نظرات هر دو تون خیلی خوب بودن

پارسا جان بعدا که راهتمایی کردی منو در مورد اون قسمت هایی که نفهمیده بودم پستتو نظر میدم

هنوزم منتظر نظرات بقیه دوستان هستم
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 29 مرداد 93 در ساعت 21:08

12. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), parsa1400 (چهارشنبه 29 مرداد 93), salehe92 (چهارشنبه 29 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بیخیال نمایش پست ها
    سلام صالحه عزیز
    سلام عزیزم

مدیریت اینجا گویا ساعتشون خرابه ، چند ساعتی جلو هستش، باید بکشن عقب! ساعت 12 تازه تایم شما تموم میشه!!! ایشون الان اعلام میکنن!!!!

خب بگذریم حالا ما به بزرگواریه خودمون میبخشیمشون ، شما هم ببخش صالحه جان!

از اونجایی که من با خودم عهد بستم که درِ همه تصویر ذهنیارو خودم ببندم! افتخار آخرین تصویر ذهنی شما بمن داده شده!:)
    چرا؟ پس از این به بعد کی تصاویر ذهنیش را در قالب عکس برامون بذاره؟

امیدوارم از تصویر ذهنیتون نهایت لذت و ببرین!
    ممنونم

به نام آنکه جان را فکرت آموخت *** چراغ دل به نور جان برافروخت
    ز فضلش هر دو عالم گشت روشن ***ز فیضش خاک آدم گشت گلشن

علاقه مندیای صالحه:

صالحه عاشق موسیقی کلاسیک و آرام بخشه.
    همینطوره. سنتی هم گوش می کنم.
    عاشق راه رفتن کنار ساحل شنی دریاست. کفشاشو درآره ، دستش بگیره کل طول دریا و پیاده بره تا به آخرش برسه! (نرو ، بسه دیگه نمیرسی!)
    اخ گفتی.من عاشق راه رفتن روی ماسه ها و شنیندن صدای دریا ام و ان نسیم خنکی که به صورتم می خوره
    ولی خیلی ترسو و جون دوستم! اصلا جلو نمیرم
    عاشق بهار و نم نم بارونشه!
    همینطوره. خصوصا اردیبهشت
    اهل کتاب و مطالعه اس! بله

ویژگی های ظاهریش:

عینکیه! بله
    ساده پوشه! بله
    شبیه دانشمندا تیپ میزنه! (مثلا یه روپوش سفید ، بشر بدست، با یک عینک بزرگ!!)
    تو ازمایشگاه تیپم همینطوره (اینجا پ نه پ لازمه!)
    عینک متوسط.

ویژگی های شخصیتی:

دختر مهربون، آروم ! بله
    با کمالات! خبر ندارم!
    ایده آل گرا! بله
    وقت شناسه! همینطوره
    دختری بسیار جدیست!و منطقی بله
    معتقده ، وقت طلاست و زمان، گرانبهاترین گوهر عمر است! باید به نحو احسنت ازش استفاده کرد.
    اگه اعتقاد بدون عمل اعتقاد بشه انوقت باید بگم بله. متاسفانه به اعتقاداتم عمل نمی کنم.

البته ، گرچه نیازهای انسان ها بیشمار است و بسیاری از فرصت ها در گذر زمان از دست می روند اما جسم و روح ما نیازهایی داره که با برآوردن آنها آرامش هر چه بیشتر را در زندگی به ارمغان می آورد. پس هیچوقت نیازهای جسم و روحت و فراموش نکن!
    چشم حتما

دوست داره همه جا نشون بده چقدر استعداد داره!
    نمیدونم استعداد دارم یا نه ولی از جلب توجه خوشم نمیاد
    یا یکاری و شروع نمیکنه ، یا اگه میکنه میخواد تا آخرش بره!
    بله.
    مکان هایی که میشه پیداش کرد:

یا سرش تو لب تاپه همش دنبال مقاله اس، یا همش تو کتابخونه اس
    همدردی را فراموش کردی

انتقاد رک:

من بطور خودکار از همه یک انتقاد کوچولو کردم حالا شما خودت درخواست دادی! دیگه چاره ای نیست! انتقاد هم نداشته باشیم باید انتقاد کنیم!
    اخ جون انتقاد
    گاهی زیادی به خودت سخت میگیری! کمی بهتره از این قید و بندهای ریاضی وار و منطقی آزاد و رها باشی!
    به دلیل اشتباهاتی که کردم نمیشه فعلا اسون بگیرم. اتفاقا برعکس در فکر یک برنامه سفت و سختم تا زندگیم را درست کنم.......
    کمی شوخی هم بد نیست،آخه زندگی که همش جدی نیست دختر!!!!!
    درسته. ولی با دنیای شوخی نا اشنا ام..........
    زیادی کمال گرایی هم خوب نیست!
    اصلا خوب نیست. کم کم اصلاحش می کنم.
    اعتماد بنفستم اگه انتقادم بخواد رک باشه خیلی پایینه، اگه با رودرواسی باشه کمی نسبتا ابری پایینه!
    بله دقیقا همینطوره. وقتی بی تجربه باشم اصلا اعتماد به نفس ندارم.

زمانی را برای رویا سپری کن!
    سفر به عالم خیال، اعتماد به نفس را قوت می بخشه
    نه قبلا رویا پردازی کردم و برای همه عمرم کافی. با این دنیا خداحافظی کردم.
    اتفاقا موفقیت در دنیای حقیقی اعتماد به نفسم تقویت می کنه.

ممنون از انتقادهای خوب و بجات
    تصویر ذهنی من از صالحه عزیز:

خداییش بچه بودی همیشه دوست نداشتی زودتر بزرگ بشی؟ مثلا کفش مامانت و نمیپوشیدی، بعد میشستی حساب میکردی کی سایز پات میشه اندازه کفش مامانت!
    من از اینکارا میکردم ، اما هنوز سایزمون یکی نشده!فاصله داریم!
    چرا خیلی دوست داشتم. ولی حالا دوست دارم برگردم به دوران کودکی!
    بچه که بودم عاشق کفش پاشنه بلند بودم. دوست داشتم باهاش راه برم و صداشو بشنوم!
    مامانم که نبود کفش هاشو تو اشپزخونه می پوشیدم و راه می رفتم!

ولی حالا بر عکس دوران کودکی،علاقه ای ندارم.
    اتفاقا با مامانم هم سایز هم هستم ولی کو علاقه! الان عاشق تیپ اسپرتم.
    نه راسی فکر کنم تو بچه که بودی اینجوری بودی: صالحه از بدو تولد!!
    والا دیگه حافظه ام یاری نمی کنه. باید از مامانم بپرسم!
    صالحه در اوقات فراغت!(خداییش اینجا بدون نردبون تا کجا میخواسی بری؟ !!!)
    تا انتها!
    من همیشه دوست داشتم از این کتابخونه ها داشته باشم با یک نردبون بلند ،اگه توهم دوست داری بیا باهم پولامونو بذاریم روهم یکی از اینابخریم!
    من که عاشقشم. خب کی بریم بخریم؟ در واقع کی بریم یک خونه با یک سالن مطالعه و کتابخونه بخریم؟!
    بعدشم بشینم وسط قفسه ها و کتاب بخونم!
    با کمال میل از این بهتر نمیشه.
    اگه تو هم میخوای بیا باهم بریم ، نگا چه دوست خوب و آرومیم میشم!
    بی صبرانه منتظرم که بریم

برایت آرزو دارم

به تنهایی نیالاید

خدا٬ این قلب پاکت را

و همواره به دستانت بیاویزد

چراغ راه خوشبختی.

بدانی آنچه را اینک نمیدانی.

ممنونم عزیزم
    فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی همه انسانها کافیست
    این نگاه را برایت آرزو میکنم …

...

- - - Updated - - -

سلام مینوش جان

دختری قد بلند و لاغر و خوش پوش. رنگ های روشن می پوشی.
    مهربون و ارومی. علاقه مند به کمک به دیگران و عاشق بچه ها.
    به تنهایی علاقه داری و اوقات فراغتت را بیشتر تنهایی و صرف مطالعه و نت می کنی. مجله و رمان دوست داری.
    ورزش می کنی. ایروبیک. شنا. پیاده روی.
    درونگرا، صادق و وفادار و مدرن.
    دست خط: متوسط
    اشنایی با کامیپیوتر: متوسط
    کمی زودرنجی و خیلی احساساتی هستی.
    میزان رضایت مندی از زندگی: 60-70٪
    مادیات یا معنویات: هر دو

امیدوارم هر انچه که در زندگی موجب ناراحتی ات میشه، برطرف بشه و با یک مرد خوب ازدواج کنی و به هر انچه که می خوای و به صلاحته برسی.

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

14. 4 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), meinoush (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 05 خرداد 03 [ 16:55]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,403

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array

..........خاله مینوش......

قبلا مذهبی بوده یه دوره ای مذهبی بوده دقیقا نمیدونم توی چه سن وسالی

ازدرون یک مینوش اخلاق گرای وسواسی(باکمی اغراق دربیان من) دراو زندگی میکنه ودرسطح هوشیاریک مینوش خسته وکمی بی تفاوت وجدال این دومینوش همچنان ادامه داره

یک اتفاق تراژدیک درگذشته مینوش وجود داره که بر روحش تاحدی اثرگذاشته

زیادی انفعال داشته بخشی ازاعتماد بنفسش آسیب دیده الان برای احیای این اعتماد بنفس بدش نمیاد باکسی که روی اعصابشه یه گردگیری حسابی کنه بنابراین ذاتا خشن نیست وجود درصدی ازخشونت یالجاجت به خاطر احیای اعتماد بنفسشه (فعلاهیچ پیشنهادی ندارم)

روحش وشخصیتش درحال شکل گیری نهاییه اما خودش فقدان یک الگو دراین زمینه رواحساس میکنه واین کمی سردرگم وعصبیش میکنه

به خدا وروزقیامت ایمان داره اما گاهی که مثلا میخاد لج خدارو دربیاره یه حرفایی میزنه

احساسیه فعل وانفعالات جسمی وبدنیش هم زیاده وبراحساسی بودنش تأثیرمیذاره اگه اینو بادرصدی ازافسردگی ناشی ازسندرم سی سالگی(که مینوش درمراحل آخرشه)ترکیب کنیم میشه برخی ازبی ثباتی های مینوش رودرک کرد.

دلسوزه واحساس مراجع رو گاهی بسیارخوب حس ودرک میکنه بنابراین هم حسی هاش درتالار درکاهش درددیگران موثربوده

برعکس اینکه فکرمیکه باید کسی رو دوست داشته باشه واوکمی دوسش داشته باشه اشکال نداره ،در دوست داشتن سخت گیرخواهدبود هرکسی رو نخواهدتونست دوست داشته باشه مخصوصا اگه اون رگه های ازهپلی هپو بودن هم داشته باشه این باروحیات مینوش ما سازگارنیست

برای رسیدن به ثبات عاطفی،اجتماعی وروانی نیاز داره به صورت عادی وعمومی و نه کمالگرایانه بخشی ازاعتقادات مذهبیش رو که عرف جامعه هم باور داره ثبات ببخشه وسگهاشو وا کنه(راه حل آسونش باخودش) اگه گاهی بره تجریش همینجوری بشینه حیاط وصحن امامزاده صالح و افرادی که اونجا رفت وامد میکنن روببینه یه پیامهای آرامش بخشی متناسب باروحیات خودش دریافت میکنه بعدش بره ی چرخی توی بازاربزنه

اخیرا برای حل مشکلاتش روی به مسائل پزشکی ،تقویت ورسیدن به خود آورده که باعث میشه بخش نسبتا زیاد از مشکلاتش حل بشه

تنهاست یک تنهایی که شاید بعضی مواقع گلایه گونه ست پیشنهادمن پیداکردن دوستانی که درامورخیریه،بیماران سرطانی یابهزیستی وکارباکودکان بی سرپرست هستند وکارمیکنند باعث تغییراتی مثبت وپایدار درمینوش میشه

کمترشوخی میکنه ولی برای کاهش رنجهاش بهتره روی این قسمت هم کارکنه

رسیدگی به گلهاوگیاهان ورفتن توخط ماهیان آکواریومی وگلها وگیاهان زینتی طبیعی درخانه به نشاط درونی مینوش کمک میکنه معمولا نمایشگاه گل وگیاه مقارن با نمایشگاه کتاب درتهران درنمایشگاه اوین اردیبهشت ماه برگزارمیشه امانمایشگاههای مقطعی کوچکترهم شایدباشه

بعدازسختی های که کشیده درصد احتمال اشتباهات مفت برای آیندش کمه بنابراین آینده قابل قبولی خواهد داشت

براش آرزوی آرامش وموفقیت میکنم ‏‏
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

16. 4 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

meinoush (چهارشنبه 29 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 30 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام به دوستان
    این بار از برخی سوالاتی که مدیر همدردی توی پست 10 گذاشتند کمی کمک میگیرم.
    تصویر ذهنی از کاربر گرامی ،خانم meinoush :
    مهربونه.
    باهوشه.
    دلسوزه.
    تمام تلاشش رو برای کمک به دیگران میکنه، دوست داره سریع با دیگران همزادپنداری کنه تا بتونه برای حل مشکلشون یه اقدامی بکنه.
    فکر کنم دوست داره به طرق عرفانی به خدا برسه ولی کمی سردرگمه.
    بیشتر به اصل موضوع میپردازه ،خلاصه ، مفید و جامع اون رو مطرح میکنه که این باعث شده به یه زن منحصر به فرد تبدیل بشه که البته از دید مردها این خیلی خیلی نادر (میتونید با نادربودن یه کار بالای خط فقر توی ایران مقایسه کنید!)و عالیه . از این برگ برنده میتونه در مذاکره با هیئت مذاکراتی خواستگارش موسوم به 2+1 (خواهرشوهر مادرشوهر یه طرف ،مینوش اون طرف)، کلی امتیاز بگیره!
    ازخودراضی نیست.
    دست به سرچش(search) خیلی خوبه.
    سازگاریش با محیط پیرامونیش از نظر مثلا تاثیر رفتارهای دیگران روی افکارش ، یا رویدادهای روزمره، یکم پایینه ولی خودش اینو میدونه.
    نظراتش که به افکارش بر میگرده خیلی پخته است.
    قدر خودش رو نمیدونه، ای کاش میدونست.
    بیشتر وقتا تو همدردیه ولی مثل من یواشکی میاد و میره!، آخه یه بار ناظم همدردی بهم گفت اگه خیلی بیای و بری از نمره انضباطت کم میکنم!
    مینوش عزیز ،براتون آرزوی شادکامی و آرامش میکنم.
    بدرود
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

18. 4 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 29 مرداد 93), meinoush (پنجشنبه 30 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    96
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,844

Array
    parsa1400
    مهربون . اطلاعات بالا در زمینه های مختلف . عاشق تحقیق در مسائل گوناگون و به اشتراک گذاشتن دانسته هاش .حالا کمی انتقاد درسته در کل
    زود غم تودلش راه میده . میشه گفت درسته. کلا حساسم خیلی وقتا از ناشکریهاش ناراحتم میکنه . دیگه ببخشید تو تنهای به خودش گیر میده . درسته خوشگله ولی خودش باور نداره . نمیدونم. خودم با ظاهرم مشکل خاصی ندارم ولی کسی دوستم نداره پس خوشگل نیستم از نظر بقیه
    تصویر خودشو تو ذهنش به روز نمیکنه . بعضی وقتا مغرور میشه . این دو تا رو نمی فهمم توضیحی هم ندادین

دختری با احساسیه ولی نوشته هاش منطقیه . حساسم بیشتر تا احساساتی خوش اندامه (البته عذر میخوام ) اندامم خوبه البته ایرادهایی داره که بی لباس میشه دید فقط :) برا بیرون رفتن خیلی به خودش میرسه خیلی یعنی چقدر؟ اهل لاک ناخنم هست و دوست داره .اره همیشه لاک می زنم کلی هم لاک دارم از کجا فهمیدی؟ از همسرش برا تاخیرش در سر سفره عقد شاکیه ولی به رو خودش نمیاره .دیگه ناامید شدم از اومدنش :) به راحتی ابراز علاقه میکنه . اگه کسی رو دوست داشته باشم می ذارم بفهمه. خجالت نمی کشم

کمی با خدا میونش شکر آب شده ولی دوسش داره . یه خورده تنهاست . کسیو به خلوت دلش راه نمیده منظورم از دوستای نزدیکشه .درسته نمی تونم اعتماد کنم عشق براش مجهوله . اینم نمی فهمم. عشقی که به پیوند برسه برام اره مجهوله

جدیدا فکر نگهداری گل . فکر کنم دنبال پیچک آپارتمانی بود .

مینوش بانو من دعا گوی شما هستم و بهترین و شیرینترین زندگی برات آرزو دارم با فرزند های شیطون .

بانو دوستاشتن بیدلیل شما به فردی خاص ( همسرتون ) از آرزو های منه تا با بعدی از دوستاشتن بیدلیل آشنا بشید و معنای واقعی عشق درک کنید . دوست داشته شدن بی دلیل خیلی باید خوشایند باشه. البته دوستان گفتن که وجود نداره

دوست بودن بواسطه نیازه و از اون بالاتر رفیق بودنه که اونم بیشترش به واسطه نیاز وکمی علاقه ولی از اونم بالاتر در بعدی فراتر از تکامل انسی عشق که بی ربط با نیاز و سراسر محبته بی هیچ دلیل منطقی و زمینی تکه ای از بعد فرازمینی از بهشته موافقم واقعا زیباست

ومن برات عاشق شدنو ارزو میکنم
    ممنون از نظراتت

- - - Updated - - -

salehe92

سلام مینوش جان

دختری قد بلند و لاغر و خوش پوش. قدبلندنیستم - لاغرم- سعی می کنم خوش پوش باشم البته کاملا نیستم چون به راحتی خودمم اهمیت م یدم رنگ های روشن می پوشی. رنگ ها رو دوستدارم
    مهربون و ارومی. علاقه مند به کمک به دیگران و عاشق بچه ها. در کل درسته- اما خیلی با بچه ها راحت نیستم نمی دونم باهاشون چه کار کنم
    به تنهایی علاقه داری و اوقات فراغتت را بیشتر تنهایی و صرف مطالعه و نت می کنی. مجله و رمان دوست داری. اگه ادمایی باشن که با اونا بودن بهتر از تنهایی باشه خوب تنهایی رو دوست ندارم- رمان بچه بودم زیاد خوندم خیلی وقته نمی خونم- مجله هم زیاد نمی خونم فونت هاش ریزه
    ورزش می کنی. ایروبیک. شنا. پیاده روی. یه ورزش دیگه رو شروع کردم
    درونگرا، صادق و وفادار و مدرن. مدرن رو نمی فهمم. بقیه اش درسته
    دست خط: متوسط خوبه
    اشنایی با کامیپیوتر: متوسط در چه زمینه ای مظورت باشه؟ در کل بد نیست خوبه
    کمی زودرنجی و خیلی احساساتی هستی. هیچکدوم- خیلی حساسم
    میزان رضایت مندی از زندگی: 60-70٪ نه کمتر
    مادیات یا معنویات: هر دو اره هردوش

امیدوارم هر انچه که در زندگی موجب ناراحتی ات میشه، برطرف بشه و با یک مرد خوب ازدواج کنی و به هر انچه که می خوای و به صلاحته برسی.
    ممنون عزیزم

- - - Updated - - -

ammin

..........خاله مینوش......

قبلا مذهبی بوده یه دوره ای مذهبی بوده دقیقا نمیدونم توی چه سن وسالی مذهبی منظورت تا چی باشه. قبلا فکر می کردم خدا هست بعدش فکر کردم نیست بعد از اونم فکر کردم من نمی تونم این چیزا رو بفهمم واسه همینم نمی تونم نظر مشخصی بدم. کلا هیچوقت به اون شکل مذهبی نبودم. البته چند روز روزه گرفتم یه مدت هایی هم نماز خوندم قرانم خوندم قبلانا. ولی بیشتر جهت تجربه بوده تا مذهب.

ازدرون یک مینوش اخلاق گرای وسواسی(باکمی اغراق دربیان من) دراو زندگی میکنه ودرسطح هوشیاریک مینوش خسته وکمی بی تفاوت وجدال این دومینوش همچنان ادامه داره میشه اینطور گفت. فکر می کنم دلیل اخلاق گرا بودنم فیلم ها و کارتون های بچگی هام بوده. وجدان زیادی دارم :)

یک اتفاق تراژدیک درگذشته مینوش وجود داره که بر روحش تاحدی اثرگذاشته نه در واقع یه اتفاق نه. یه عمر به باد رفته که یه روز دیدم جلو چشمم اومد هنوزم همینه عمر رفته و کار نکرده

زیادی انفعال داشته بخشی ازاعتماد بنفسش آسیب دیده الان برای احیای این اعتماد بنفس بدش نمیاد باکسی که روی اعصابشه یه گردگیری حسابی کنه بنابراین ذاتا خشن نیست وجود درصدی ازخشونت یالجاجت به خاطر احیای اعتماد بنفسشه (فعلاهیچ پیشنهادی ندارم) درسته به گذشته که نگاه می کنم واقعا همیشه منفعل بودم متاسفانه و از همین بابت هم ضرر کردم

روحش وشخصیتش درحال شکل گیری نهاییه اما خودش فقدان یک الگو دراین زمینه رواحساس میکنه واین کمی سردرگم وعصبیش میکنه عصبی نیستم یه کم غمگینم و متاسف- شکل گیری نهایی رو نمی دونم

به خدا وروزقیامت ایمان داره اما گاهی که مثلا میخاد لج خدارو دربیاره یه حرفایی میزنه من چه کارم که بخوام لج کنم با کسی؟ نه. بعید می دونم خدا و قیامت به این شکلی که به ما گفتن باشه. متفاوته. و من نمی دونم چطوریه. اما به نظر من روح جاودانه است. موجودات هیچوقت نمی میرن.

احساسیه فعل وانفعالات جسمی وبدنیش هم زیاده وبراحساسی بودنش تأثیرمیذاره اگه اینو بادرصدی ازافسردگی ناشی ازسندرم سی سالگی(که مینوش درمراحل آخرشه)ترکیب کنیم میشه برخی ازبی ثباتی های مینوش رودرک کرد. سندرم سی سالگی نبوده- حساسم نه احساساتی- اره جسمم هم اصولا هماهنگه با روحم

دلسوزه واحساس مراجع رو گاهی بسیارخوب حس ودرک میکنه بنابراین هم حسی هاش درتالار درکاهش درددیگران موثربوده سعی می کنم

برعکس اینکه فکرمیکه باید کسی رو دوست داشته باشه واوکمی دوسش داشته باشه اشکال نداره ،در دوست داشتن سخت گیرخواهدبود هرکسی رو نخواهدتونست دوست داشته باشه مخصوصا اگه اون رگه های ازهپلی هپو بودن هم داشته باشه این باروحیات مینوش ما سازگارنیست به نظرم درست می گی. همین الانم انگار سخت گیرم

برای رسیدن به ثبات عاطفی،اجتماعی وروانی نیاز داره به صورت عادی وعمومی و نه کمالگرایانه بخشی ازاعتقادات مذهبیش رو که عرف جامعه هم باور داره ثبات ببخشه وسگهاشو وا کنه(راه حل آسونش باخودش) اگه گاهی بره تجریش همینجوری بشینه حیاط وصحن امامزاده صالح و افرادی که اونجا رفت وامد میکنن روببینه یه پیامهای آرامش بخشی متناسب باروحیات خودش دریافت میکنه بعدش بره ی چرخی توی بازاربزنه هیچ علاقه ای ندارم به جاهای شلوغ. چادرهای کثیف- زن های بی ملاحظه که می تونن با ارنجشون بکوبن توی شکم ادم- صدای جیغ و فریادهای بلند- ادمای سلیطه- خودخواه- تازه حرم امام رضا که بدتر بوده بچه بودم چند باری جلو رفته بودم- بعضی ها واقعا میومدن چادرهاشونو می بستن کمرشون با چه وضعی می رفتن جلو. حالا بقیه مردن هم مردن له شدنم شدن. فقط برن جلو که امام رضاشون برسن.

نه . من خاطرات خوشی ندارم. مردم مهربانی ندیدم. علاقه ای هم ندارم به این اوضاع
    از کل این وضعیت تنها چیزی که از حرم امامرضا خوشم میومد قسمت باز حیاطش بود که فرش بود خلوت بود ادم می تونست تو افتاب باشه اینو دوست داشتم

اخیرا برای حل مشکلاتش روی به مسائل پزشکی ،تقویت ورسیدن به خود آورده که باعث میشه بخش نسبتا زیاد از مشکلاتش حل بشه فکر نمی کنم هیچی حل شه. فقط می شه پذیرفت- ادامه داد

تنهاست یک تنهایی که شاید بعضی مواقع گلایه گونه ست پیشنهادمن پیداکردن دوستانی که درامورخیریه،بیماران سرطانی یابهزیستی وکارباکودکان بی سرپرست هستند وکارمیکنند باعث تغییراتی مثبت وپایدار درمینوش میشه امتحان نکردم ولی اطمینانی ندارم که توانشو برای انجامطولانی مدت داشته باشم. ناراحتی مردم اذیتم می کنه

کمترشوخی میکنه ولی برای کاهش رنجهاش بهتره روی این قسمت هم کارکنه

رسیدگی به گلهاوگیاهان ورفتن توخط ماهیان آکواریومی وگلها وگیاهان زینتی طبیعی درخانه به نشاط درونی مینوش کمک میکنه معمولا نمایشگاه گل وگیاه مقارن با نمایشگاه کتاب درتهران درنمایشگاه اوین اردیبهشت ماه برگزارمیشه امانمایشگاههای مقطعی کوچکترهم شایدباشه ممنون

بعدازسختی های که کشیده درصد احتمال اشتباهات مفت برای آیندش کمه بنابراین آینده قابل قبولی خواهد داشت اینده ای نمونده که بخواد اشتباهی درش باشه

براش آرزوی آرامش وموفقیت میکنم ‏‏‏
    ممنون عزیزم

- - - Updated - - -

m.reza91
    سلام به دوستان
    این بار از برخی سوالاتی که مدیر همدردی توی پست 10 گذاشتند کمی کمک میگیرم.
    تصویر ذهنی از کاربر گرامی ،خانم meinoush :
    مهربونه.
    باهوشه.
    دلسوزه. اگه حالم بد نباشه هستم اینارو
    تمام تلاشش رو برای کمک به دیگران میکنه، دوست داره سریع با دیگران همزادپنداری کنه تا بتونه برای حل مشکلشون یه اقدامی بکنه. درسته اگه بخوام نظر بدم نیازه تصور کنم تا حدی اوضاع رو
    فکر کنم دوست داره به طرق عرفانی به خدا برسه ولی کمی سردرگمه. اگه بخوام به خدا برسم طرق عرفانی رو ترجیح می دم

بیشتر به اصل موضوع میپردازه ،خلاصه ، مفید و جامع اون رو مطرح میکنه که این باعث شده به یه زن منحصر به فرد تبدیل بشه که البته از دید مردها این خیلی خیلی نادر (میتونید با نادربودن یه کار بالای خط فقر توی ایران مقایسه کنید!)و عالیه . از این برگ برنده میتونه در مذاکره با هیئت مذاکراتی خواستگارش موسوم به 2+1 (خواهرشوهر مادرشوهر یه طرف ،مینوش اون طرف)، کلی امتیاز بگیره!
    ازخودراضی نیست. واقعا؟ :) باید جالب بشه
    دست به سرچش(search) خیلی خوبه. اره خوبه
    سازگاریش با محیط پیرامونیش از نظر مثلا تاثیر رفتارهای دیگران روی افکارش ، یا رویدادهای روزمره، یکم پایینه ولی خودش اینو میدونه. درسته
    نظراتش که به افکارش بر میگرده خیلی پخته است. ممنون
    قدر خودش رو نمیدونه، ای کاش میدونست.
    بیشتر وقتا تو همدردیه ولی مثل من یواشکی میاد و میره!، آخه یه بار ناظم همدردی بهم گفت اگه خیلی بیای و بری از نمره انضباطت کم میکنم! :)) درسته
    مینوش عزیز ،براتون آرزوی شادکامی و آرامش میکنم.
    بدرود
    ممنون عزیزم
    ویرایش توسط meinoush : پنجشنبه 30 مرداد 93 در ساعت 11:09

20. 7 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 30 مرداد 93), khaleghezey (شنبه 01 شهریور 93), m.reza91 (پنجشنبه 30 مرداد 93), paiize (پنجشنبه 30 مرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 30 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 31 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 04 شهریور 93)

صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)