به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 20 از 70 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930405060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 691
    عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    به نام خدا

چند روزیه می خوام که بیام همدردی وپست بگذارم ما یه چیزی مانعم می شه ، نمی دونم خجالته یا غرور.

از وقتی مدیر همدردی آن پست آخر را در تاپیک آلاچیق گذاشت ، خیلی با خودم در گیر شدم.

توی تصویر ذهنی اکثر دوستان اشاره به این مورد داشتند که در روابطم با دیگران مخصوصا نامحرم از یک اصولی پیروی میکنم.

شاید به خودم مغرور شدم و اینکه هیچ وقت از این بابت نگرانی نخواهم داشت.

اما متوجه شدم کافیه از نقطه صفر رد بشیم ، به مرو همه معادلات به هم می ریزه ، همین طور که الان که پست هام رو توی آلاچیق می خونم ، از خودم خجالت می کشم . که این ادبیات من در یک جمعی که نامحرم هم هست نبود.

با فرشته مهربان صحبت کردم ، و از اینکه نمی تونم دیگه به همدردی برم ، یه جوری که هم غرورم خدشه دار شده هم خجالت می کشم .

اتفاقا ایشون هم با نظر مدیر هم نظر بودند از اونجایی که اونها کارشناس هستند و از بیرون نگاه می کنند ، راحت تر متوجه یک سری از ایرادات می شوند اینکه خودشون فضای ایجاد تاپیک های خیانت و... را در عمومی بسته اند چگونه می شود که در تاپیک کل کل بستر رو برای اتفاقات ناخوشایند باز گذاشته اند.

فاجعه های زندگی از همین بی احتیاطی های کوچک رقم می خوره. پس باید بیشتر مراقب خودمون باشیم.

هر کسی می تونه مرتکب خطا بشه ، مهم اول پذیرشه وبعد از اون مراقبته .

اولش با احساس خیلی بدی شروع کردم به نوشتن ، اما الان احساس سبکی دارم.

اول از خودم عذر خواهی می کنم سپس از سایر دوستان .

2. 15 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 04 شهریور 96), Eram (شنبه 04 شهریور 96), m.reza91 (سه شنبه 07 شهریور 96), miss seven (شنبه 04 شهریور 96), mohamad.reza164 (شنبه 04 شهریور 96), nasimmng (شنبه 04 شهریور 96), sia518 (شنبه 04 شهریور 96), tavalode arezoo (شنبه 04 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (شنبه 04 شهریور 96), گیسو کمند (سه شنبه 07 شهریور 96), نیکیا (سه شنبه 07 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 06 شهریور 96), باغبان (شنبه 04 شهریور 96), شمیم الزهرا (پنجشنبه 09 شهریور 96), صبا_2009 (شنبه 04 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام کسی خبر از کیت کت داره؟

حالش خوبه؟

خوشحالم که یاران همدردی باز هم به تالار اومدن و تالار همدردی جون گرفته .

این جمع و این سبک هرجایی پیدا نمیشه .

من خیلی فایده ها ازینجا بردم .

امیدوارم روز به روز کارامدتر و پایدارتر بشه .

4. 11 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 07 شهریور 96), miss seven (سه شنبه 07 شهریور 96), mohamad.reza164 (سه شنبه 07 شهریور 96), rozaneh (سه شنبه 07 شهریور 96), گیسو کمند (سه شنبه 07 شهریور 96), نیکیا (سه شنبه 07 شهریور 96), محیا ناز (سه شنبه 07 شهریور 96), آنیتا123 (سه شنبه 07 شهریور 96), باغبان (سه شنبه 07 شهریور 96), شمیم الزهرا (پنجشنبه 09 شهریور 96), صبا_2009 (سه شنبه 07 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    به نام خدا

چند روزیه می خوام که بیام همدردی وپست بگذارم ما یه چیزی مانعم می شه ، نمی دونم خجالته یا غرور.

از وقتی مدیر همدردی آن پست آخر را در تاپیک آلاچیق گذاشت ، خیلی با خودم در گیر شدم.

توی تصویر ذهنی اکثر دوستان اشاره به این مورد داشتند که در روابطم با دیگران مخصوصا نامحرم از یک اصولی پیروی میکنم.

شاید به خودم مغرور شدم و اینکه هیچ وقت از این بابت نگرانی نخواهم داشت.

اما متوجه شدم کافیه از نقطه صفر رد بشیم ، به مرو همه معادلات به هم می ریزه ، همین طور که الان که پست هام رو توی آلاچیق می خونم ، از خودم خجالت می کشم . که این ادبیات من در یک جمعی که نامحرم هم هست نبود.

با فرشته مهربان صحبت کردم ، و از اینکه نمی تونم دیگه به همدردی برم ، یه جوری که هم غرورم خدشه دار شده هم خجالت می کشم .

اتفاقا ایشون هم با نظر مدیر هم نظر بودند از اونجایی که اونها کارشناس هستند و از بیرون نگاه می کنند ، راحت تر متوجه یک سری از ایرادات می شوند اینکه خودشون فضای ایجاد تاپیک های خیانت و... را در عمومی بسته اند چگونه می شود که در تاپیک کل کل بستر رو برای اتفاقات ناخوشایند باز گذاشته اند.

فاجعه های زندگی از همین بی احتیاطی های کوچک رقم می خوره. پس باید بیشتر مراقب خودمون باشیم.

هر کسی می تونه مرتکب خطا بشه ، مهم اول پذیرشه وبعد از اون مراقبته .

اولش با احساس خیلی بدی شروع کردم به نوشتن ، اما الان احساس سبکی دارم.

اول از خودم عذر خواهی می کنم سپس از سایر دوستان .
    بینهایت جان
    به نظرم لازم نیست کارشناس بود تا ایرادات رو دید فقط کافیه بیرون گود وایساده باشی...
    من خودم پر از عیب و ایرادم و همیشه شما و قاطبه ی کاربران محترم تاپیک کل کل رو از نظر اخلاقی از خودم برتر دیدم... حتی یکبار میخاستم بیام تاپیک بزنم و عنوان تاپیکم این باشه که خانم بی نهایت چطور میتونید انقدر خوب و صبور باشید؟ چه گذشته و اتفاقاتی شاکله ی این صبر رو ایجاد کرده؟
    اما راستش با خوندن تاپیک کل کل نظرم داشت راجع به بچه ی های خوب تالار عوض میشد...
    تاپیکی که راجع به روابط دوستم با استادها و مردهای اقوامش زده بودم یادتونه؟ اون تاپیک منتقل شده به انجمن آزاد اما احتمالا باید یادتون باشه...
    میگفتم مگه همینا نبودن که توی اون تاپیک منو حتی از رابطه با اون دوستم منع میکردن؟ خب خودشون هم که این روابط رو با هم دارن...
    جنس روابطی که دوست من با مردها برقرار میکرد دقیقا شبیه شوخیهای تاپیک کل کل بود وگرنه دوستم نه یه تار موهاش رو کسی تا به حال دیده و نه انگشتش به نامحرمی خورده...
    من اصلا و ابدا قصد جسارت رو ندارم...
    چه بسا اگر من هم توی اون تاپیک شرکت میکردم رشته ی امور از دستم در میرفت
    فقط میخاستم بگم که چقدر تصمیم مدیر راجع به بستن اون تاپیک و چقدر خوشحالم که این پست آخرتون رو خوندم و متوجه شدم تفاوت شما با اون دوستم اینه که هر جا خطا رو متوجه شدند جلوی خطا رو میگیرند و اشتباه رو به انتخاب تبدیل نمیکنند...

- - - Updated - - -

من بعد از اینکه این پست رو گذاشتم و یکبار خودم خوندمش حس کردم که ممکنه خوندن این پست برای بعضی از دوستان ناخوشایند باشه و فکر کنن من توهم همه چیز دانی دارم اما متاسفانه دکمه ی ویرایش کار نمیکنه که حذفش کنم
    گزارش کردم که مدیر حذفش کنن
    امیدوارم پیش از اینکه دلخوری پیش بیاد حذف شده باشه

6. کاربر روبرو از پست مفید نیکیا تشکرکرده است .

بی نهایت (سه شنبه 07 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    مدت طولانی است که فرشته مامان آرام و ساکته و من در حال ورق زدن همدردی .

تعجب کردم از این همه سکوت ، فرشته مامان درگیر یکی از تجربیات ناب زندگی بود . آشنایی با سبک زندگی یک مگس.

یه روزی مدیر می گفت ، زندگی شما همینه و فرض کن هیچ تغییری نمی کنه سعی کن ، این میون نفس بکشی و از لحظه های زندگی لذت ببری.

من که از سیر مطالعاتی طبیعی دختر شش ماهه ام پیرامون آشنایی جدیدش با یک مخلوق خدا ، بسیار لذت بردم.

پ.ن نظر به پست قبلی ام در این تاپیک ، فقط و فقط بنده عملکرد خودم رو در تاپیک آلاچیق بازنگری کردم و نسبت به آن اعلام ناراضایتی کردم جوری که احساس کردم مدیر خطاب به فقط شخص بنده اون پست رو گذاشتند لذا از سایر دوستانی که در اون تاپیک حضور داشتند اگر با پست قبلی ام موجب ناراحتی شون شدم عذر خواهی می کنم .
    ویرایش توسط بی نهایت : سه شنبه 07 شهریور 96 در ساعت 11:10

8. 2 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (سه شنبه 07 شهریور 96), نیکیا (سه شنبه 07 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیکیا نمایش پست ها
    فقط میخاستم بگم که چقدر تصمیم مدیر راجع به بستن اون تاپیک
    هانی،

اتفاقا تصمیم مدیر همدردی جای خوشحالی نداره، هرچند من اعتراضی هم بهش ندارم. و درک می کنم ایشون دلایل خودشون رو دارند، و شاید وقت زیادی هم برای توجیه کردن نداشته باشن. خصوصا با پیش ذهنی که از سال های بحث آزاد همدردی دارند.

در هر حال، از نظر من نهایتا یه تغییر نام برای اون تاپیک کافی بود. در واقع فقط حذف کلمه ی "کل کل". در کنار یه مقدار صحبت با بچه ها، در مورد اون حکمی که در موردش صحبت شده بود.

یه صحبت و همفکری خیلی کوتاه برای متوجه کردن بچه های اون تاپیک کاملا کافی بود. حتی نیازی به متقاعد کردن هم نمی شد. چون بیس اعتقادی هممون، حداقل در اون مورد، بی نهایت به هم نزدیکه، یا شاید هم اصلا یکیه.

بعدش می شد نشست و از تغییر رویکردشون لذت برد.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

10. 6 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

rozaneh (سه شنبه 07 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 07 شهریور 96), گیسو کمند (سه شنبه 07 شهریور 96), آنیتا123 (سه شنبه 07 شهریور 96), بی نهایت (سه شنبه 07 شهریور 96), صبا_2009 (سه شنبه 07 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    نمیدونم چرا پستم علیرغم گزارشی که دادم و درخواست حذف کردم هنوز حذف نشده...
    سلام عزیزم

خب قبول کن سخته آدم پستی که در تایید باورهای خودش هست رو حذف کنه. بعلاوه همه دیگه پستتو خوندیم، و متوجه منظورت هستیم.

موضوع اینه که بسته شدن ناگهانی تاپیک آلاچیق، با وجود همه ی احترامی که برای مدیر همدردی قائل هستیم، غرور آدم هایی که به این مسائل مقید هستند رو جریحه دار می کنه.

نیکیا بعضی وقتا هست که آدم می خواد یه چیزی رو بگه، اما نمی گه! منتظر می شه یکی یه چیزی بگه، بعد حرفشو در جواب به اون بزنه. پست قبلی من برای مدیرهمدردی بود، اما خطاب به تو. امیدوارم اینکارم ناراحتت نکرده باشه.

در مورد دوستت. به نظرم یه تفاوتی با تاپیک آلاچیق هست. اونم اینکه اینجا همه چی محدوده، خیلی محدود. در حد همون پستی که گذاشته می شه. بنابراین ممکنه بعضی تفاوت ها با دنیای واقعی قائل بشیم.

البته به هرحال یه پتانسیلی هست، ولی خیلی خیلی بیشتر از دنیای واقعی تحت کنترل افراده. اگه بخوام توضیحش بدم، چون یه مطلب کلی رو دارم می گم، اما در عین حال یه تاپیک خاص و دوستانی که این اواخر درش فعال بودن مطرحه، همون ایرادی که به کار مدیر همدردی وارد دیدم، خودم هم انجام دادم. در واقع قبلا هم در همون تاپیک یک مطلب کلی در مورد اثر جنسیت روی جذابیت های ارتباطی نوشتم، و توجه نکردم که اونجا جاش نبود و ممکنه اینطور برداشت بشه که فرد خاصی منظورمه.

در هر حال من پایه های اون احکام رو درک می کنم، اما این موضوعی نبود که در تاپیک آلاچیق توجهم رو جلب کرده باشه، پس اگه بوده هم کمرنگ بوده. چیزی که توجه من رو جلب کرد این بود که چرا خنده ی زندگیمون رو با هدف قرار دادن زن، مرد، ترک، لر، و غیره تامین می کنیم. خواستم بگم شادی زندگی، اما دیدم این اتفاقا نشونه ی ناشادیه.

و تاپیک آلاچیق خنده های سالم هم خیلی زیاد داشته. من این اواخر کم پیش میومد که بخونمش، اما اون زمانیکه پدربزرگ و زهره و بقیه بودند، خیلی دوستش داشتم. یا یه پست از محمد 93 هنوزم توی ذهنم مونده. همونیکه مدیرهمدردی و چند نفر دیگه داشتند غرق می شدن و فرهنگ قل قل می کرد.

بازم حرفای خودم رو خطاب به تو نوشتم؟ انگار آره، اما اینبار دیگه قصدشو نداشتم. به هرحال این مژده رو بهت می دم که دیگه حرفام راجع به آلاچیق تموم شد.

آخ آخ ساعت چنده؟ یعنی خودمو به spy133 معرفی کنم؟ نه... از پرسشنامه ش گرفتم 44. حالا محض احتیاط یه هفته همدردی نمیام، هرچند می دونم مسئله همدردی نیست، حیاطه! و دو تا موجود نازنین که آخر شب رفتم یه سر بهشون بزنم، اما چند ساعت بازی کردیم، و اگه خوابیده بودم به اندازه الان سرحال نبودم. ولی دیگه قول می دم برم سه ساعت باقیمونده رو بخوابم.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

12. 2 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 08 شهریور 96), گیسو کمند (چهارشنبه 08 شهریور 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:09]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,405

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    سلام
    نمیدونم چرا پستم علیرغم گزارشی که دادم و درخواست حذف کردم هنوز حذف نشده...

.

سلام

ما هیچ گزارشی از شما برای حذف پست دریافت نکردیم
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    83
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    سلام

ما هیچ گزارشی از شما برای حذف پست دریافت نکردیم
    من گزارش کردم قبلا هم ایناتفاق افتاده که گزارش کرده باشم یا پیامی داده باشم و جوابی نگرفته باشم...
    الان که ذیل همون پست درخواستم مبنی بر حذف و اعلام گزارش رو دیدید ممنون میشم که هر دو پستم حذف بشه...
    از نظر ما حقوقی ها شیوه ی ابلاغ موضوعیت نداره مهم اینه که موضوع ابلاغ بشه...
    باز هم ممنونم

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:09]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,405

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    من گزارش کردم قبلا هم ایناتفاق افتاده که گزارش کرده باشم یا پیامی داده باشم و جوابی نگرفته باشم...

از نظر ما حقوقی ها شیوه ی ابلاغ موضوعیت نداره مهم اینه که موضوع ابلاغ بشه...
    باز هم ممنونم
    گزارش قبلی از شما ندیدیم. ...شاید ‌کاملا تکمیل و ارسال نکرده بودید....شیوه ابلاغ اینجا مهمه چون فقط در صورت اقدام از طریق گزینه گزارش هست که میتوانید مطمئن باشید مدیران گزارش شما رو میبینند.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

16. کاربر روبرو از پست مفید ammin تشکرکرده است .

بی نهایت (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    83
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    گزارش قبلی از شما ندیدیم. ...شاید ‌کاملا تکمیل و ارسال نکرده بودید....شیوه ابلاغ اینجا مهمه چون فقط در صورت اقدام از طریق گزینه گزارش هست که میتوانید مطمئن باشید مدیران گزارش شما رو میبینند.
    امروز صبح دوباره گزارش کردم
    وقتی گزینه ی ارسال رو میزنم اون صفحه بسته شده و وارد صفحه ی اصلی سایت میشم نمیدونم کار دیگه ای هم باید انجام بدم یا نه...
    منظورم از شیوه ابلاغ این بود که اگر هم گزارشم ارسال نمیشه یا نشده الان که شما به عنوان یکی از مدیران سایت در جریان قرار گرفتید بزرگواری کرده و پست های درخواستی رو پاک کنید... چون مهم در جریان قرار گرفتن شماست که در حال حاضر در جریان هستید...
    سپاسگزارم

18. کاربر روبرو از پست مفید نیکیا تشکرکرده است .

m.reza91 (پنجشنبه 09 شهریور 96)

صفحه 20 از 70 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930405060 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)