به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    میدونی نسیم
    خیلی پدر و مادرهای نسل قبل دانا و پخته نیستن ، برعکس خیلی از همین عزیزان بچه های دانایی پرورش دادن
    مادرت میخواد شما موفق باشید ، منتها این موفقیت رو در این میبینه که سر خونه زندگی خودتون باشید ، سعی کن درکش کنی

با بحث کردن فضای خونه رو متشنج نکنید ، اون بنده خدا هم اعصابش خورده . تازه خودت هم به خونه آروم احتیاج داری .

عزيزم همسرم منو هيچ وقت آدم حساب نميكرد كه مثلا بهش زنگ بزنم قرار بذاريم
    قبل از اینم میگفتی همسرت آدم حسابت نمیکرد که بیاد دنبالت ، ولی اومد ، دوبارم اومد چندین بارم زنگ زد و وکیلش رو هم واسطه کرد

نسیم این جملات شده ملکه ذهنت ، میدونی ناخودآگاه به ما که میخونیمش منتقل میکنی نسیم ...... است . نسیم .... نیست چه برسه به همسرت ،
    مهم نیست آدم حساب میکرد نمیکرد چی بود مهم اینه خودت نسیمو چی ببینی

شرط خونه خوب بود ولي همسرم اصرار داشت من برم انصراف بدم كه پولش آزاد شه بعد از كجا معلوم كه خونه بگيره
    تو شرطو قبول میکردی برای اجرایی شدنش راه بود ، یکیش صحبت با وکیل خودش و توافقات دفتری و..

دوستان خوبم كمكم كنين يك هدف و دلبستگي تو زندگيم پيدا كنم
    تا حالا به این جمله فکر کردی که هدف یک نقطه نیست یک مسیره

یکی از استاد محمدعلی انصاری سوال کرد میخوام امام زمان که ظهور میکنه باشم ، میخوام ازون 313 نفر باشم
    استاد انصاری بهشون گفته بودن فکر کن الان امام زمان هست ، میخواد چهطوری باشی ، تو الان که نیست همونطوری باش .

میخوام بگم اون شخص هدفش ظهور امام زمان و یار امام زمان شدن بود اما در اصل هدف اون مسیریه که باید طی کنه ،
    اون شخصیه که باید باشه ، سبک زندگیش ، ارزش هاش ، تلاشش و... هست .

نسیم یه مسافرت برو .

** چند روز پیش که حالم خوب نبود فرصت پیدا کردم توی اینستا چرخی بزنم وقتی یه مشت آدم مجازی دیدم که مسابقه گذاشته بودن کی شادتره
    کی بیشتر رستوران میره مسافرت میره ، یه مشت آدم بیکار و بی هدف رو دیدم حالم خوب شد
    جالبه همینا پروفایل تلگرامشون گلایه از تنهایی و بی کسی و... هست
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

2. 6 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 13 دی 96), maryam123 (سه شنبه 12 دی 96), nasimmng (سه شنبه 12 دی 96), tavalode arezoo (سه شنبه 12 دی 96), میس بیوتی (سه شنبه 12 دی 96), شیدا. (سه شنبه 12 دی 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط گیسو کمند نمایش پست ها
    میدونی نسیم
    خیلی پدر و مادرهای نسل قبل دانا و پخته نیستن ، برعکس خیلی از همین عزیزان بچه های دانایی پرورش دادن
    مادرت میخواد شما موفق باشید ، منتها این موفقیت رو در این میبینه که سر خونه زندگی خودتون باشید ، سعی کن درکش کنی

با بحث کردن فضای خونه رو متشنج نکنید ، اون بنده خدا هم اعصابش خورده . تازه خودت هم به خونه آروم احتیاج داری .

قبل از اینم میگفتی همسرت آدم حسابت نمیکرد که بیاد دنبالت ، ولی اومد ، دوبارم اومد چندین بارم زنگ زد و وکیلش رو هم واسطه کرد

نسیم این جملات شده ملکه ذهنت ، میدونی ناخودآگاه به ما که میخونیمش منتقل میکنی نسیم ...... است . نسیم .... نیست چه برسه به همسرت ،
    مهم نیست آدم حساب میکرد نمیکرد چی بود مهم اینه خودت نسیمو چی ببینی

تو شرطو قبول میکردی برای اجرایی شدنش راه بود ، یکیش صحبت با وکیل خودش و توافقات دفتری و..

تا حالا به این جمله فکر کردی که هدف یک نقطه نیست یک مسیره

یکی از استاد محمدعلی انصاری سوال کرد میخوام امام زمان که ظهور میکنه باشم ، میخوام ازون 313 نفر باشم
    استاد انصاری بهشون گفته بودن فکر کن الان امام زمان هست ، میخواد چهطوری باشی ، تو الان که نیست همونطوری باش .

میخوام بگم اون شخص هدفش ظهور امام زمان و یار امام زمان شدن بود اما در اصل هدف اون مسیریه که باید طی کنه ،
    اون شخصیه که باید باشه ، سبک زندگیش ، ارزش هاش ، تلاشش و... هست .

نسیم یه مسافرت برو .

** چند روز پیش که حالم خوب نبود فرصت پیدا کردم توی اینستا چرخی بزنم وقتی یه مشت آدم مجازی دیدم که مسابقه گذاشته بودن کی شادتره
    کی بیشتر رستوران میره مسافرت میره ، یه مشت آدم بیکار و بی هدف رو دیدم حالم خوب شد
    جالبه همینا پروفایل تلگرامشون گلایه از تنهایی و بی کسی و... هست
    ممنونم عزيزم كه برام وقت ميذاري مينويسي
    امروز رفتم دكترم. همش ميگه به خودت اعتماد كن و تو واقعا تو اون شرايط چاره ديگه ايي نداشتي. ميگه زندگي تو ويتريني بود
    نمي دونم شايد اينطور ميگه كه حالم خوب شه
    گفت تا آخر هفته صبر كن ببين اون دوستتون تماس ميگيره يا نه. وگرنه شنبه براي صندوق بانك شكايت كن
    خيلي دلم مسافرت ميخاد ولي خانوادم نميان و اگه بيان باهم نميسازيم. تنهايي هم من جايي نرفتم
    عزبزم قضيه شرط ماله دوماه پيش بود و خوده همسرم همينطوري يه چيزي گفت و اصلا جدي نبود. همش دو ماه پيش اصرار داشت كه من فقط از مهرم انصراف بدم
    الان از بيست آبان باهاش حرف نزدم
    شده دو ماه
    نمي دونم چه حسي دارم
    ولي خيلي خشم دارم نسبت به همه چيز و همه كس

4. کاربر روبرو از پست مفید nasimmng تشکرکرده است .

maryam123 (سه شنبه 12 دی 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام مجدد

من فکر میکنم تو این تاپیکی که نسیم باز کرده بهتره فقط در باره اون هدف اصلیش ( در اومدن از سر درگمی و بی هدفی ) صحبت کنیم.خودتم نسیم جان این رو رعایت کن و اگر مطلبی در مورد همسرت و زندگیت و ..داری تو اون دوتا تاپیکی که در جریان هست مطرح کن.چون این تاپیک اینجوری منحرف میشه

چرا انقدر منفی بین شدی دختره خوب؟نا امنی کجا بود؟تعطیلی دانشگاهها ؟!
    خب پس بیرون نرو شاید خدای ینکرده ماشین بهت بزنه
    نفس نکش شاید الودگی بره تو ریه هات و سرطان بگیری خدایی نکرده
    تو خونه نمون شاید زلزله بیاد
    اصلا غذا نخور شاید مسموم بشی خدایی نکرده
    و هزار تا از این افکار منفی

این فکرا رو بریز دور.تو داری تو این کشور زندگی میکنی.هر اتفاقی بیفته برای همه میفته نه فقط تو.

این سر درگمی که تو داری تا حدودیش طبیعی و قابل قبوله اما نباید بهش شاخ و برگ بدی...

حتما به نظرم اول شرایط کاریت رو بهبود بده تا حداقل درامد معمولی داشته باشی و در کنارش واسه تافل و ...بخون.

دوستان دلسوز و عزیز... لطفا نگین به نسیم که این کارو باید میکردی و اون کارو نباید میکردی...دیگه تموم شده.الان اگر فکری به ذهنتون میرسه راهنماییش کنید.ما هیچکدوم در جایگاه نسیم نیستیم و چه بسا اگر بودیم خیلی اتیشی تر و تند تر ازش تصمیم میگرفتیم.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

nasimmng (سه شنبه 12 دی 96), میس بیوتی (چهارشنبه 13 دی 96), بارن (چهارشنبه 13 دی 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam123 نمایش پست ها
    سلام مجدد

من فکر میکنم تو این تاپیکی که نسیم باز کرده بهتره فقط در باره اون هدف اصلیش ( در اومدن از سر درگمی و بی هدفی ) صحبت کنیم.خودتم نسیم جان این رو رعایت کن و اگر مطلبی در مورد همسرت و زندگیت و ..داری تو اون دوتا تاپیکی که در جریان هست مطرح کن.چون این تاپیک اینجوری منحرف میشه

چرا انقدر منفی بین شدی دختره خوب؟نا امنی کجا بود؟تعطیلی دانشگاهها ؟!
    خب پس بیرون نرو شاید خدای ینکرده ماشین بهت بزنه
    نفس نکش شاید الودگی بره تو ریه هات و سرطان بگیری خدایی نکرده
    تو خونه نمون شاید زلزله بیاد
    اصلا غذا نخور شاید مسموم بشی خدایی نکرده
    و هزار تا از این افکار منفی

این فکرا رو بریز دور.تو داری تو این کشور زندگی میکنی.هر اتفاقی بیفته برای همه میفته نه فقط تو.

این سر درگمی که تو داری تا حدودیش طبیعی و قابل قبوله اما نباید بهش شاخ و برگ بدی...

حتما به نظرم اول شرایط کاریت رو بهبود بده تا حداقل درامد معمولی داشته باشی و در کنارش واسه تافل و ...بخون.

دوستان دلسوز و عزیز... لطفا نگین به نسیم که این کارو باید میکردی و اون کارو نباید میکردی...دیگه تموم شده.الان اگر فکری به ذهنتون میرسه راهنماییش کنید.ما هیچکدوم در جایگاه نسیم نیستیم و چه بسا اگر بودیم خیلی اتیشی تر و تند تر ازش تصمیم میگرفتیم.
    ممنونم مريم عزيزم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 شهریور 00 [ 17:16]
    سطح
    64
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 237
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 281 در 129 پست

Array
    سلام نسیم جان

توصیه من به شما واقع بینی هست. بشین خوب فکر کن ببین ایا اگر برگردی زندگی با همسرت بهتر از قبل خواهد بود؟ یا اصلا همسرت از اول تورو میخواست ؟ ایا عشقی در کار بود؟ ایا اگر برگردی همسرت از حضورت خوشحال میشه ؟ ایا شما واقعا طالب عشق ورزیدن به اون ادم هستید؟ ایا میخواهید در اینده پدر فرزندانتون باشه ؟یا فقط دلتون برای چند تا تکه اسباب و اثاثیه و یک سقف بالاسر خوشه ؟ بدترین ظلمی که یک انسان درحق خودش میکنه ، گول زدن خودش هست.

نسیم جان شما دلت نه برای همسرت تنگه نه برای خونه و وسایل.
    شما دلتون برای استقلالتون تنگ شده. شما به عنوان یک انسان بالغ حق دارید که نتونید در خانه پدری و با شرایط موجود زندگی کنید. ولی این دلیل نمیشه که برگردید به یک زندگی که دوستش ندارید.
    سعی کن از نظر مالی مستقل بشی. حتی محل زندگیت دور از خانواده باشه. یک شهر دیگه برو درس بخون یا تو یک شهر دیگه کار پیدا کن . از خانواده جداشو تا اروم باشی. شما نیاز به استقلال داری. موقع ازدواجت امادگی نداشتی و انتخابت هم اشتباه بود. مهارت لازم برای درست کردن زندگیتون رو هم هر دو نداشتید. حالا کار به اینجا رسیده ولی همه تقصیرات به گردن شما نیست. همسرتون هم مشکلاتی عمده داشتند و دارند. ولی در نهایت مسوولیت زندگی و تصمیمات هر کسی به عهده خودش هست. مادرتون ادم ضعیفی هستند. این رو بپزیرید و تحت تاثیرش نباشید و باهاش جنگ نکنید. سعی کنید ارام و منطقی و مصمم باشید و از تنش پرهیز کنید و به فکر مستقل شدن باشید . یادتون نره شرایط فعلی شما و حضورتون در خانه پدری موقتی هست . قرار نیست همیشه اونجا باشید.
    واقع بین باش و با عقل تصمیم بگیر.

9. کاربر روبرو از پست مفید maadar تشکرکرده است .

nasimmng (سه شنبه 12 دی 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 29 مهر 02 [ 20:25]
    سطح
    67
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,535

تشکرشده 309 در 154 پست

Array
    نسیم جان دکترت کاملا درست میگه.دست از سرزنش کردن خودت بردار همسرت هم خیلی کوتاهی و تقصیر داشته تو زندگیتون.من پیشنهادم اینه یه بار برای مامان و خواهرت هر کدوم به هدیه خوشگل بخر و سورپرایزشون کن و ازشون تشکر کن که تو این شرایط دشوار هواتو دارن و حمایتت میکنن و بگو خیلی خوشحالی که همچین خانواده خوبی داری و ایشالا حال و اوضاعم که بهتر بشه براتون جبران کنم و ...میدونم که اینجوری نیست و از رفتارشون ناراضی هستی ولی احساس میکنم با این کار خیلی نسبت بهت نرمتر و مهربونتر بشن و شرایط خونه بهتر بشه.عزیزم مهربون و صبور بودن رو از خودت شروع کن و سعی کن به خانوادت و همه موجودات دوروبرت عشق بدی(هر چقدر کم هم باشه بازم خوبه و حالتو بهتر میکنه) ایشالا که به زودی زود اتفاقات خوب برات بیفته گلم آمین!

11. 2 کاربر از پست مفید میس بیوتی تشکرکرده اند .

maryam123 (پنجشنبه 14 دی 96), nasimmng (پنجشنبه 14 دی 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    سلام دوستاي خوبم
    من با تنبلي و بي حوصلگيم چي كار كنم؟
    تهران تنهام و اصلا بيرون نميرم
    هيچ دوستي ندارم
    از كلاس رفتن خسته ام
    ميخام درس هاي دكتري بخونم. ميبينم اوه اين همه درس و يك ماه
    ميخام زبان بخونم ميگم كه پاسپورت ندارم و شايد تا چندسال نتونم بگيرمش
    دوستان درخواست مفقودي پاسپورت چطوريه؟ بازم اجازه همسر ميخاد؟
    كلاس تدريسم ده روز ديگه شروع ميشه كتاباش رو دادن كه زودتر بخونم ولي چون از محيطش خوشم نمياد اصلا نمي تونم لاشو باز كنم
    كلاس حسابداري ميرم ولي كاملا بي انگيزه
    براي اپلاي ميپرسم ميگن معدل ليسانست پايينه و گپ تحصيلي خوردي و مقاله نداري و دركل اصلا شانسي نداري
    وكيلم چون گفتم براي صندوق شكايت نكن بهش بر خورده و چند روزه ميخام ببينمش ميگه وقت ندارم
    دوستان خوبم اين بلاتكليفي بدترين عذاب دنياس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)