به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

RE: مزایای مجرد بودن برای آقایان(جدی)

WOW......سورنا شما چه طرز فکر وحشتناکی دارید ؟
    فکر کنم کاملا از دست رفتید ؟ قطعا با یه خانوم خیلی بد برخورد کردید که به این افکار مسموم دچار شده ای ؟

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

پارمیس کاترین اسما و بال تکین چه افکاری؟ شما کدوم از این رفتارها رو انجام نمی دید؟ من 12 مورد رو ذکر کردم شما بگید که مورد به طور مثال 5 رو انجام نمی دم. شاید جمعشونو کنار هم که گذاشتم برای خودتون هم ترسناک شده؟!!!!
    اگر قصدتون اینه که بگید تو افکار مسمومی داری و... خوب ادامه بدین. اما حقیقت برای همیشه و برای همه مخفی نمی مونه. من نمی گم خانوما بدن یا... می گم آقایون محترم اینها انتظارتون رو می کشه.می گم آقایون شما کافیه به گریه های همسرتون حتی اگر یک چیز مزخرف رو طلب کنه توجه نکنید یا سرش داد بکشید یا...متوجه می شید که چه روزهای تلخی انتظارتون رو می کشه.
    کاترین ازدواج اگر قراره صورت بگیره با چشمهای باز بهتره ازدواج صورت بگیره.شاید افراد دلایل شخصی برای ازدواج هم داشته باشند!! مثل آرامشی که می گن با ازدواج برای مردها بوجود میاد!!!!(همونی که مرده ساعت 8شب برای زن و بچش مثل ... جون کنده بعد که میاد باید غرغر همسرش رو از اینکه چرا از شرکت بهش زنگ نزده و چرا دیر اومده وباید بریم بیرونو تو بی محبت شدی ... رو به عنوان مایه های آرامشش طلب کنه!!) این واقعیت همه است. همه. فقط هم با عبارت "خانومها احساسی هستند دیگه..." توجیه می شه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 89 [ 17:57]
    سطح
    42
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

سورنا من کاملا میفهمم تو چه در ذهن واحساست است . به شخصه موردهایی که میگی رو دیدم ولی به خدا نه فقط واسه زنا
    من مردایی رو هم دیدم که از سر کار میان خونه و اعصاب خوردیشونو با ایرادگیری از زن و حتی ازار اون خالی میکنن
    سورنا ما نباید اعتقدامون با توجه به تجربیات فقط خودمون شکل بگیره
    میخواهی تمام مواردی که ازمزایای مجرد بودنو گفتی من به عنوان معایب مجرد بودن تغییر بدم
    مثلا تو دوس داری از سر کار بیای سرتو رو دسه کاناپه بذاری و فوتبال ببینی یا رو پای زنت و در حالی که موهاتو نوازش میکنه
    چقدر رمانتیک شد:D
    اگه هدف از ازدواج تکامل باشه به نظرت همه چیز درست نمیشه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 خرداد 88 [ 06:20]
    سطح
    52
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 166 در 85 پست

Array

الهیییییییییییییییییییی بگردم اگه اونکه شمارو از ازدواج انقدر ترسونده پیدا کنم پوست از سرش میکنم .بابا خانوما ترسناک هستن اما نه انقدر (حالا جدا از شوخی )در مورد اول و دوم موافقم خانومها رو مادر و خواهر همسرشون حسسسساسند اما در مورد مسافرتوو رستوران وضع مالی انقدر فهم شعور دارند که همسرشونو درک کنند یه خورده بیشتر بین متاهلها بگردید ببینید بینشون زوجهای خوشبختم پیدا میشه اما ما آقایون بد اخلاقم داریم مثلا ماه به ماه نمیذاره خانوم دیدن پدر مادرش بره یا عروسی خواهر برادرش شرکت کنه اینایی که میگم دیدم ببین چه زن چه مرد هر جورباشند ریشه از گذشته دارند مثلا به طور اکتسابی از رفتار پدر مادرشان باهم درس میگیرند و نا خوداگاه همین رفتارو در زندگی زنا شوئی به خرج میدن (یه خورده کوتاه بیا بابا با ما خانوما مهربونتر شو )

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

من دوست دارم رو کاناپه پامو بذارم!! اینقدر هم از این فضای رمانتیک نگید لطفا!!! رمانتیکی که مرد بدبخت صبح و شبشو باید جون بکنه که بیاد خونه به زنش لبخند بزنه از زیبایی های زندگی بگه؟ یا به قول دوستان روزی 20 دقیقه فقط به حرفهاش گوش بده.!!! ببینید مردها یه سری نیازها رو دارند. جاش نیست اینجا بگم. یه سری از این نیازها بعد از ازدواج برطرف می شه یه سریهاش مثل آرامش هم توهمه که برطرف می شه. به خدا من به عنوان مرد اگر یک نفر بیاد واسم گریه کنه تا آرومش کنم آرامشی بهم دست نمی ده!! یک سری نیازهای انسانها از خودخواهی و حس خودطلبیشون برمیاد. مرد هم مثل زن. زن نیاز داره که بهش گوش داده بشه زن نیاز داره که با اون صحبت بشه زن نیاز داره که از لحاظ مالی تامین بشه نیاز داره که براش گل بیاری بهش بگی دوستت دارم باور کنید این که این مسائل رو یعنی نیازهای زن رو برآورده کنیم نیاز ما مردها نیست!!!!!
    حالا تکلیف عشاق!! جداستا!! ما مردهای عادی رو عرض می کنم.
    حالا بعضی از مردها بهشون دست می ده خوب اونها انسانهی شریفی هستند.
    شما چرا اینقدر تاکید دارید که با توجه به تجربیات من من حرف می زنم. کاترین خانوم نمی دونم مچردی یا متاهل ولی ممنون می شم بگید نه من مثلا این موارد رو اجرا نمی کنم! همسرم فلان کارو می کنه بهش لبخند می زنم. خوب بگید من رو از این افکار مسمومی دارم !! راحت کنید.

6. کاربر روبرو از پست مفید sorena_arman تشکرکرده است .

sorena_arman (چهارشنبه 23 فروردین 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

سورنا چه چیز این فضای رمانتیک تو رو ناراحت میکنه؟فکر میکنی دروغه؟یا حتما برای طلب خواسته ای هست؟
    اگر فقط برای ارام کردن تو باشه چی بازم دلت نمیخواد؟
    یا اصلا فکر میکنی زنا به مرد و خواسته هاش فکر نمیکنن
    هدف از ازدواج تکامل و ارامشه اگه واسه هر دو نفر این هدف درک بشه دیگه فکر نکنم این مشکلاوجود داشته باشه/اگه هر دوتا به اون بلوغ رسیده باشن
    سورنا افکارت به خودت اسیبهای بدی میرسونه/خودتو رها کن

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

دروغه!!!
    بله دروغه. انتظاری پشتش خوابیده. انتظار اینکه تو هم سرشو تو دستات بگیری و برات حرف بزنه حداقل انتظاره .

نمی دونم چی شده اما حدس می زنم عده مردهای خوشبخت زیاد شدن گویا؟چون تو تاپیک معمولا مردهایی در مورد مشکلاتشون شروع به حرف زدن می کنند که خانومشون ترکشون کرده یا خانومشون اونا رو آدم حساب نمی کنه و...
    مشکلات خانوم(نه در ازدواج با یک مرد هرزه و حیوون-در ازدواج با یک مرد معمولی)ا" همسرم به خواهرش توجه می کنه. همسرم دیروز که اومد خونه بدون اینکه چیزی بگه رفت خوابید...." مشکل مردها " اخراج شدم. جواب زن و بچمو چی بدم؟!! جواب (بیچاره اون زن و بچه)..."
    آرامش کجاست کاترین؟
    من از بوسیدن یک نفر، از عشق ورزیدن به یک نفر، از تلاش برای یک نفر، از گوش کردن به یک نفر آرامش نمی یابم. نمی دونم شاید مشکل منم که اینقدر خودخواهم. من هم نیاز دارم که مشکلات محیط کارم درک بشه. به من تو رفعش کمک بشه.... اصلا بی خیال. من فکر می کردم یک مرد پیدا بشه که اینقدر براش زندگیش مهم باشه که بیاد حرفی بزنه. اصلا بیاد رد کنه چرت و پرتامو.همه ما مردها چرا خفه می شیم بعد ازدواج؟ یااز شدت مشکلات مسخ می شیمو از بس چیزی نمی گیم بقیه فکر می کنن آرامشه که از سر و کولمون بالا می ره....

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

مینا من در مورد همه خانومها حرف می زنم نه خانومهای بد اخلاق!! اینکه می گم شما باید برای مسافرتتون یک هتل رزور کنید رو قبول ندارید؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

ببین من ازت پرسیدم از این که یه نفر تو رو ببوسه بهت عشق بورزه واسه خوشحال شدنت تلاش کنه یه مشاور خوب واست باشه چی؟راضیت نمیکنه
    اگه نمیکنه که واقعا دچار مشکلی
    اگرم باور نداری که چنین زنی وجود داره که مضمون این شعره که گفت انچه یافت مینشود انم ارزوست
    باید توکل به خدا کنی که چنین کسی پیدا بشه مثه خیلی از دخترا که توکل میکنن
    فکر نکن خوشبختی خیلی از مردا دروغه/که این حرف خودش بزرگترین دروغه

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

سورنا من دیگر دارم به این نتیجه می رسم که ما دو نا یکی هستم.شما دارید دقیقاً نظرات نهفته در دل من را بیان می کنید و البته شیواتر؛میان دیدگاه واقع بین ما با دیگر دوستان متأسفانه شکافی ژرف وجود دارد که ناشی از رویاهای دست نایافتی آنهاست.بنده این اواخر گفتاری را با عنوان:*لزوم بیان برخی واقعیات درباره زندگی مشترک به جوانان*را در مورد شرح همین واقعیات یا به زبان بهتر سختی ها و ناخواستنی ها و رنجهای زناشویی باز کردم که متأسفانه زیاد در آن بحث نشد.
    البته بسیاری از دوستان نیز هنوز خیلی جوانند و زندگی را رمانتیک یا رویایی می دانند یا در زمان نامزدی هستند یا در اوایل ازدواج که جریانات چون تازه هستند و دو طرف هنوز یک سری رودربایستی ها با هم دارند و یکدیگر را هیچگاه در شرایط زندگی زیر یک سقف نمی بینند،نظراتشان رویایی و عاری از واقعیت است.
    این درست بدان می ماند که ما از سختیهای دستیابی به مقام استادی در دانشگاه یا پروفسور شدن تنها آنچه را که در نتیجه هست بنگریم و حدود 25 تا 30 دود چراغ خوردن را نبینیم!؟البته وجود مقالات بیشمار درباره دستیابی به زندگی شیین و انتظارات زن و شوهر از هم و . . . . که در همین سایت هم هست را در شکل گیری باور آنها باید مهم دانست.
    نان درآوردن و سگ دو زدن و پیر شدن و غر شنیدن و زر زر بچه و نگرانی برای بچه و بی وفایی بچه و اثرات محطی بر روان و روحیه زوجین و روزمرگی و باز شدن روها به هم و گرفتاری ها و از چشم افتادن ها مواردی عادی در هر زندگی این زمانه هستنند که انکار آنها گول زدن خود است.اگر لذت جنسی است تا یک سال یا فوقش بچه اول است و اگر تازگی تا همان یکسال،ما در زندگی روزمره زناشویی داریم معامله می کنیم و هر تجارتی هم سختی های خودش را دارد.
    اگر می بینید که روستایی ها یا قدیمی ها یا جدیدی ها! و تحصیل کرده ها یکی شان یا هردو در زندگی می گویند راضی اند،به دلیل نداشتن سواد غریزی در جهت شناخت حقوق مسلم خودشان است و اینکه یک پیوند انسانی عاشقانه شامل چه قاکتورهایی است.البته سورنا جان دخترها هم مشکلاتی ویژه خود دارند و می پندارم شما هم باید این را بپذیرید . . . بدبختانه ما با دست خود و به دلیل اجتماع و اقتصاد و فرهنگ خراب دست تطاول به روی خود کشیده ایم.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)