به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    دوست گل من درک می کنم چی می گین ولی این ها همه واقعیتها ی زندگی هستن که هممون مجبور به پذیرش اون هستیم. خب ممکن هم هست ایشون از شما خوشش نیاد. نکنه شیطون ااین رو هم داری در نظر می گیری . دوست من جسارت نباشه شوخی کردم. من خودم خانمم اگه یکی من رو نپسندید ایرادی نداره خب منم خ ها رو نمی پسندم این حق طبیعی هر ادمیه. تازه نپسندیدن یه نفر دلیل بر بد بودن اون شخص نیس درسته! تو خ از خاستگاریها هم این اتفاق می افته حتی گاها بعد از چند جلسه.

هیچوقت دیدن برای اولین بار دلیل بر ادامه دادن راه نیس اینو هر خانمی می دونه . به نظر من همینکه تو دوستیتون وارد بحثهای احساساتی نشدین ( و اصلا نشین حالا به هر دلیلی) این یعنی اینکه هر دو عاقلین . زمانی این حالت نپسندیدن شما می تونه اسیب رسان باشه که خ احساسات خرجش کرده باشین بهش قول داده باشین و بعد از دیدنشون پس بکشید. البته این نظر من . به قول اسمنای عزیز می تونی مقاله بدین باهم . با این کار ممکنه چند تا مقاله هم از توش دراد

بابا پسر خوب اونم کنجکاو که شما رو ببینه باور کن. اتفاقا ممکنه الان داشته باشه فکر کنه چجوری شما رو ببینه
    ویرایش توسط مهرااد : جمعه 18 مرداد 92 در ساعت 16:09

2. 4 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 18 مرداد 92), asemani (جمعه 18 مرداد 92), sanjab (جمعه 18 مرداد 92), محمد صادق (جمعه 18 مرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق نمایش پست ها

ما هم دانشگاهی نیستیم. دانشگاه ما هم غیر دانشجوهای خودشو راه نمیده و گیت داره و کارت دانشجویی چک میکنن.
    همایش هم خیلی خوب بود که گفتید اما فکر کنم .... . نمیدونم شاید اگه مثلا به یه همایش دعوتش کنم، فقط بیاد اونجا اما اینکه به چه بهونه ای اونجا ببینمشو نمیدونم. مثلا بگم بیاین اونجا با هم یه گفتگویی داشته باشیم ! این به نظرم خیلی دیگه مستقیمه. به قول شما خانمها هم تیز !
    فک کنم دانشگاهتونو شناختم

ولی دیگه اونجوریا هم نیست که هیچ دانشجویی رو راه ندن. یه کمی سخت می گیرن ، اما با گرفتن کارت شناسایی و علت حضور و ... راه میدن. ضمنا اگه برای پایان نامه دعوتش کنید که خودتون هم باید برید از دم در راهنماییش کنید داخل و گیر دادن نگهبانا نمی تونه کاری کنه .

در مورد همایش هم که گفتم ، اگر هم رشته هستین یه مقاله مشترک ، حتی در حد پوستر ، بنویسید. اون وقت مجبورید همدیگه رو اونجا ببینید.
    حتی اگه مقاله هم ننویسید می تونید ازش بخواید که تو همایش ببینیدش . نیازی نیست بگید گفتگو داشته باشیم !!! بگید خوشحال میشم ببینمتون.
    راستی دخترا انقدر هم نازک نارنجی نیستن که با یه بار دیدن و نپسندیدن احساساتشون جریحه دار بشه ، ضمن اینکه دوست خوبمون هم گفتن که آدم در جایی ناراحت میشه که بهش ابراز احساس شده باشه و بعد زده بشه زیر همه چیز

در کل باز هم میگم راه دیدن ایشون خییییییییلی زیاده . اما انگار شما خیلی می ترسید. تا وقتی نتونید به این ترس غلبه کنید ، مسلما نمی تونید ببینیدشون.
    موفق باشید

4. 2 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

sanjab (جمعه 18 مرداد 92), محمد صادق (جمعه 18 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 مرداد 92 [ 00:28]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    8

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
    فک کنم دانشگاهتونو شناختم

ولی دیگه اونجوریا هم نیست که هیچ دانشجویی رو راه ندن. یه کمی سخت می گیرن ، اما با گرفتن کارت شناسایی و علت حضور و ... راه میدن. ضمنا اگه برای پایان نامه دعوتش کنید که خودتون هم باید برید از دم در راهنماییش کنید داخل و گیر دادن نگهبانا نمی تونه کاری کنه .

در مورد همایش هم که گفتم ، اگر هم رشته هستین یه مقاله مشترک ، حتی در حد پوستر ، بنویسید. اون وقت مجبورید همدیگه رو اونجا ببینید.
    حتی اگه مقاله هم ننویسید می تونید ازش بخواید که تو همایش ببینیدش . نیازی نیست بگید گفتگو داشته باشیم !!! بگید خوشحال میشم ببینمتون.
    راستی دخترا انقدر هم نازک نارنجی نیستن که با یه بار دیدن و نپسندیدن احساساتشون جریحه دار بشه ، ضمن اینکه دوست خوبمون هم گفتن که آدم در جایی ناراحت میشه که بهش ابراز احساس شده باشه و بعد زده بشه زیر همه چیز

در کل باز هم میگم راه دیدن ایشون خییییییییلی زیاده . اما انگار شما خیلی می ترسید. تا وقتی نتونید به این ترس غلبه کنید ، مسلما نمی تونید ببینیدشون.
    موفق باشید
    راه خوبی پیشنهاد کردین. ممنونم.

راه دیگه ای به ذهنتون میرسه که فقط من ایشون رو ببینم ؟!

راستی آقایون رو توی دانشگاه های دخترونه راه میدن؟ به نظرتون اگه راه بدن، برم با یکی از اساتید این خانم صحبت کنم و قضیه رو بهش بگم که فقط میخوام ایشون رو ببینم. راه میان باهام ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)