به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: خيلي تنهام

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 07 شهریور 99 [ 23:27]
    سطح
    86
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 222
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial10000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    3,951

تشکرشده 4,314 در 675 پست

Array
    باران عزیزم
    سلام
    نوشته هات رو خوندم و باهات همدردی می کنم. این روزها متاسفانه فشار اقتصادی رو همه هست و ترکشش همه رو مورد نوازش قرار داده. خیلی از این چیز هایی که گفتی، برای ما هم صدق می کنه. ما هم مجبور شدیم خیلی چیز های اساسی رو از سبد خریدمون حذف کنیم. ولی چاره چیست؟ رها کردن و قبول شکست؟! .... نه! می دونم سخته، ولی نباید خودمون رو ببازیم. باید تلاش کنیم روحیه شادی و امید رو تو همین شرایط در دلمون زنده نگه داریم و هر کاری از دستمون بر میاد واسه بهتر کردن زندگیمون انجام بدیم.

یه سری نقد ها دارم در مورد رفتار شما با همسرت و خودت!! :

1) وقتی قهر هستید و همسرت غرورش رو می شکنه و زنگ می زنه که باهات حرف بزنه، تحویلش بگیر. نه اینکه بزنی تو ذوقش و دلخوری ها رو هی یادآوری کنی. عشقولانه های زندگیت رو تا میشه زیاد تر کن. خیلی از شادی ها خرجی نداره عزیزم. پول نمی خواد. حالا که زیاد پیش همید، مهربانانه در آغوشش بکش و نوازشش کن. ساعت ها حتا. شب ها برید با هم قدم بزنید و دست همو بگیرید تا حالتون بهتر بشه. شام رو بجای اینکه توی خونه بخورید، ببرید توی یه پارک بشینید و بخورید. قلقلکش کن تا بخنده و بخندی. بچه شو اصلا!! ، آب بازی کنید!!! بالا پایین بپر و شادی کن. برقصید و به نا بلدی همدیگه بخندید.
    نیروی جوانی و سلامت یک روز از دستتون می ره و غصه اش رو می خوری ها! تا داریش، ازش استفاده کن ...

2) (اشاره نکردی این پول رو می ده به خودت یا شامل هزینه خونه هم هست ولی) اون 50 تومن که همسرت می ده رو پس انداز کن و وقتی به مقدار قابل توجهی رسید هر چی دوست داشتی بخر. در مقابل، همه خرید خونه با همسرت باشه. باهاش راه بیا توی خرید، ولی دست تو جیب خودت نکن...

3) بعضی کارها رو توی خونه هم میشه انجام داد، هم سرگرمت می کنه، هم می تونه یه منبع دردآمد باشه. من به مامانم چرم دوزی رو پیشنهاد دادم و آموزشش رو هم از تو اینترنت پیدا کردم و الان بعد از چند ماه کارش به ثمر نشسته و می تونه کاراش رو با یه قیمت خوب بفروشه. تو هم به فکر یه کار اینجوری باش که هیچ نیازی به آموزش خاص نداره و تو خونه قابل انجامه. تو اینترنت خیلی چیزا میشه پیدا کرد. بگو به چه چیزهایی علاقه داری تا بیشتر کمکت کنم ...

4) مراقب خودت باش. مراقب خودت، پوستت، موهات، بدنت، و مهمتر از همه، دلت ...
    خودت رو دوست داشته باش و با خودت مهربون باش عزیز دلم
    هر چیز که در جُستن آنی، آنی

مولانا

2. 7 کاربر از پست مفید آویژه تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 24 تیر 92), fateme_zahra (دوشنبه 24 تیر 92), mah naz (دوشنبه 24 تیر 92), tasnime_elahi (چهارشنبه 26 تیر 92), بی نهایت (سه شنبه 25 تیر 92), بی دل (دوشنبه 24 تیر 92), شیدا. (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 مهر 92 [ 16:18]
    سطح
    2
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویژه نمایش پست ها
    باران عزیزم
    سلام

سلام عزیزم
    نوشته هات رو خوندم و باهات همدردی می کنم.
    ممنونم از این بابت :)
    این روزها متاسفانه فشار اقتصادی رو همه هست و ترکشش همه رو مورد نوازش قرار داده. خیلی از این چیز هایی که گفتی، برای ما هم صدق می کنه. ما هم مجبور شدیم خیلی چیز های اساسی رو از سبد خریدمون حذف کنیم. ولی چاره چیست؟ رها کردن و قبول شکست؟! .... نه! می دونم سخته، ولی نباید خودمون رو ببازیم. باید تلاش کنیم روحیه شادی و امید رو تو همین شرایط در دلمون زنده نگه داریم و هر کاری از دستمون بر میاد واسه بهتر کردن زندگیمون انجام بدیم.

بخدا خودم هم همینا رو میدونم اما عمل کردن بهش خیلی سخته
    یه سری نقد ها دارم در مورد رفتار شما با همسرت و خودت!! :

1) وقتی قهر هستید و همسرت غرورش رو می شکنه و زنگ می زنه که باهات حرف بزنه، تحویلش بگیر. نه اینکه بزنی تو ذوقش و دلخوری ها رو هی یادآوری کنی. عشقولانه های زندگیت رو تا میشه زیاد تر کن. خیلی از شادی ها خرجی نداره عزیزم. پول نمی خواد. حالا که زیاد پیش همید، مهربانانه در آغوشش بکش و نوازشش کن. ساعت ها حتا. شب ها برید با هم قدم بزنید و دست همو بگیرید تا حالتون بهتر بشه. شام رو بجای اینکه توی خونه بخورید، ببرید توی یه پارک بشینید و بخورید. قلقلکش کن تا بخنده و بخندی. بچه شو اصلا!! ، آب بازی کنید!!! بالا پایین بپر و شادی کن. برقصید و به نا بلدی همدیگه بخندید.
    نیروی جوانی و سلامت یک روز از دستتون می ره و غصه اش رو می خوری ها! تا داریش، ازش استفاده کن ...

از این کار ها بعضی وقتا میکنیم اما همسرم بیشتر من زیاد حوصله این کار ها رو ندارم بیرون که میرم خوشحال ترم اما همیشه از صب تا شب خونه امکسی رو هم ندارم که بگم امروز با فلانی میرم جایی روحیه ام عوض میشه!!! خوب هر کیجای من باشه افسردگی میگیره دیگه حالی میمونه که بخواد از این کار ها بکنه؟؟
    همیشه به شوهرم میگم پول نداریم یکم زندگی عاشقانه هم نداریم آخه
    کلا من خودم حوصله این چیزا رو ندارم و زیاد آدم رمانتیکی نیستم!! اما همسرم منو اذیت کرده مثلا وقتی تنهاییم خیلی رفتار متفاوتی داره خوبه هوامو داره کم و بیش (بستگی به حالش داره)
    اما پیش دیگران یا وقتی میریم خونه بابام اینا اخلاقش بدمیشه همیشه با هم دعوا داریم و جلوی کلا مهمونا کم حرف و البته کم محلی میکنه

2) (اشاره نکردی این پول رو می ده به خودت یا شامل هزینه خونه هم هست ولی) اون 50 تومن که همسرت می ده رو پس انداز کن و وقتی به مقدار قابل توجهی رسید هر چی دوست داشتی بخر. در مقابل، همه خرید خونه با همسرت باشه. باهاش راه بیا توی خرید، ولی دست تو جیب خودت نکن...

نه دیگه 50 تومن چیه که من خرج خونه رو هم بدم ؟؟؟ قبلا 30 تومن به خودم میداد 100 تومن هم واسه خرج خونه (مثلا پارسال) همیشه 100 تومن زیاد میومد چون خیلی صرفه جویی میکردم اما الان دیگه خسته شدم 50 تومن میگیرم فقط هم لیست خرید میدم!!! ولی کل پول بلیط رفتن به شهرمون 35 تومن میشه اون 15 تومن هم همونجا خرج میکنم (پولی نیست دیگه 15 تومن )

3) بعضی کارها رو توی خونه هم میشه انجام داد، هم سرگرمت می کنه، هم می تونه یه منبع دردآمد باشه. من به مامانم چرم دوزی رو پیشنهاد دادم و آموزشش رو هم از تو اینترنت پیدا کردم و الان بعد از چند ماه کارش به ثمر نشسته و می تونه کاراش رو با یه قیمت خوب بفروشه. تو هم به فکر یه کار اینجوری باش که هیچ نیازی به آموزش خاص نداره و تو خونه قابل انجامه. تو اینترنت خیلی چیزا میشه پیدا کرد. بگو به چه چیزهایی علاقه داری تا بیشتر کمکت کنم ...
    من واقعا به همچین کار هایی احتیاج دارم ولی هیچی بلد نیستم ممنون میشم اگه تو این مورد کمکم کنی و بگی چیکار کنم که هم درآمد داشته باشه هم از این بی ثمر بودن راحت شم چون همش یه صدایی داره بهم میگه به درد هیچی نمیخورم روزای جوونیم یکی یکی داره میره و من هیچ مووفقیتی کسب نکردم من عرضه هیچ کاری ندارم و اصلا شخص مهمی نیستم

4) مراقب خودت باش. مراقب خودت، پوستت، موهات، بدنت، و مهمتر از همه، دلت ...
    خودت رو دوست داشته باش و با خودت مهربون باش عزیز دلم

واقعا کسی میتونه یه موجود بی ارزش رو دوس داشته باشه که خودم خودمو دوس داشته باشم؟؟؟ این همه زحمت کشیدم حتی نتونستم موهامو بلند کنم چون دوباره و دوباره موخوره گرفت نزدیک 1 ماه پیش کوتاه کردم و الان اصلا قیافه خودمو دوس ندارم
    تو این مدت که ازدواج کردم حتی نتونستم 1کیلو کم کنم و همیشه دارم زیاد میکنم هیکل خودمم دوس ندارم هنوز چاق چاق نشدم و خوبم این بخاطر اینه که خیلی لاغر بودم ولی کم کم دارم پامو میذارم اونطرف خط
    نمیدونم همیشه میگم با غصه خوردن چیزی درست نمیشه هیچی به دست نمیارم در عوض جوانی و زیبایی که تنها چیزه از دست میدم!!!
    اما بازم نمیتونم بیخیال بشم!!!

ممنون که این همه برام وقت گذاشتی و زحمت کشیدی و تایپ کردی!!! هوای آسمون زندگیمون الان صافه با شوهرم آشتی کردم ! خوب هیچکس کامل نیست بدی های خودشو داره خوبی هم داره قهر باشم خودم بیشتر عذاب میکشم!

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array
    من اگه جای شما بودم و اینقدر کمبود مسائل مادی من رو اذیت میکرد، میرفتم سر کار.

حد اقل یک کار پاره وفت. طوری که به زندگی متاهلی ام آسیب رسه و انرژی برای همسرداری و خانه داری هم برام بمونه.

اینطوری با بودن توی اجتماع، تمرکزم هم کمی از همسرم برداشته میشد.

پولش رو هم بابت چیزهایی که دوست داشتم هزینه میکردم.

بی دلی در همه احوال خدا با او بود
    او نمی دیدش و از دور خدایا میکرد

5. 4 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

fateme_zahra (دوشنبه 24 تیر 92), mah naz (دوشنبه 24 تیر 92), بی نهایت (سه شنبه 25 تیر 92), شیدا. (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی دل نمایش پست ها

حد اقل یک کار پاره وفت. طوری که به زندگی متاهلی ام آسیب رسه و انرژی برای همسرداری و خانه داری هم برام بمونه.

سلام دوست من ممنون از وقتی که گذاشتین واقعا من از ته دل دوس دارم برم سر کارو تمام این دو سال جویای کار بودم و تنها شرطم هم این بود که نهایتش تا 4 باشه ساعت کاریم اما نمیدونم چرا تواین دوسال نتونستم کار پیدا کنم !!!! همه جا رفتم هر جاغ که فکرش رو کنی اما هیچ کس تا حالا منو نخواسته و هنوز دلیلش رو نمیدونم به هزار تا آشنا هم سپردیم اما نشده
    من اصلا تنبل نیستم و حتی با اینکه کار خونه برام سخته این سختی رو به جون میخرم
    3 ماه سر کار رفتم خیلی سخت بود اما هر چی میخواستم میخریدم هم واسه خودم هم همسرم حتی 1000 تومنش هم پس انداز نکردم ولی باز به علت یه سری مسائل و مشکلات نتونستم ادامه بدم انگار اصلا شرکت ها زن متاهل نمیخوان در حالی که من با اینکه متاهلم ولی فرق زیادی با یه دختر مجرد ندارم و وقتی میگم ازدواج کردم طرف مقابلم تعجب میکنه مدرکم کاردانی یه رشته فنیه مهمه اما در عوض زبان انگلیسیم کامپیوتر و روابط اجتماعی خوبی دارم ولی اهل خنده و شوخی با مردا نیستم و تو رفتارم جدی ام شاید همین مسئله باعث میشه هیچی نخواد هر جا برم فرم پر کنم فایده نداره!!! همه میگن زنگمیزنن اما نمیزنن
    نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بی دل نمایش پست ها

سلام دوست من ممنون از وقتی که گذاشتین واقعا من از ته دل دوس دارم برم سر کارو تمام این دو سال جویای کار بودم و تنها شرطم هم این بود که نهایتش تا 4 باشه ساعت کاریم اما نمیدونم چرا تواین دوسال نتونستم کار پیدا کنم !!!! همه جا رفتم هر جاغ که فکرش رو کنی اما هیچ کس تا حالا منو نخواسته و هنوز دلیلش رو نمیدونم به هزار تا آشنا هم سپردیم اما نشده
    من اصلا تنبل نیستم و حتی با اینکه کار خونه برام سخته این سختی رو به جون میخرم
    3 ماه سر کار رفتم خیلی سخت بود اما هر چی میخواستم میخریدم هم واسه خودم هم همسرم حتی 1000 تومنش هم پس انداز نکردم ولی باز به علت یه سری مسائل و مشکلات نتونستم ادامه بدم انگار اصلا شرکت ها زن متاهل نمیخوان در حالی که من با اینکه متاهلم ولی فرق زیادی با یه دختر مجرد ندارم و وقتی میگم ازدواج کردم طرف مقابلم تعجب میکنه مدرکم کاردانی یه رشته فنیه مهمه اما در عوض زبان انگلیسیم کامپیوتر و روابط اجتماعی خوبی دارم ولی اهل خنده و شوخی با مردا نیستم و تو رفتارم جدی ام شاید همین مسئله باعث میشه هیچی نخواد هر جا برم فرم پر کنم فایده نداره!!! همه میگن زنگمیزنن اما نمیزنن
    نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 بهمن 95 [ 11:36]
    سطح
    42
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array
    خدا رو شکر که با همسرت آشتی کردی بهت پیشنهاد میدم حرف آویژه رو گوش بدی و کار توی خونه واسه خودت دست و پا کنی کامپیوتر که دارین از بیرون تایپ یا پروژه دانشگاهی قبول کن این که دیگه به سرسنگینی ربطی نداره حالا باز خودت میدونی ولی خرج خودت رو دربیاری هم حساسیتت رو شوهرت کم میشه هم هرچی دلت خواست میتونی بخری ! خدا رو چه دیدی شاید هم شوهرت دید تو هم زحمت میکشی تلاششو بیشتر کرد

8. کاربر روبرو از پست مفید mah naz تشکرکرده است .

fateme_zahra (دوشنبه 24 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah naz نمایش پست ها
    خدا رو شکر که با همسرت آشتی کردی بهت پیشنهاد میدم حرف آویژه رو گوش بدی و کار توی خونه واسه خودت دست و پا کنی کامپیوتر که دارین از بیرون تایپ یا پروژه دانشگاهی قبول کن این که دیگه به سرسنگینی ربطی نداره حالا باز خودت میدونی ولی خرج خودت رو دربیاری هم حساسیتت رو شوهرت کم میشه هم هرچی دلت خواست میتونی بخری ! خدا رو چه دیدی شاید هم شوهرت دید تو هم زحمت میکشی تلاششو بیشتر کرد
    نمیتونم آخه اینجا هیچ آشنایی ندارم یه دوست داشتم تو کار تایپ کلی منتشو کردم یکم به من بده 100 صفحه ریز ریز به من داد گفت دو روزه میخوام جونم در اومد کامل کردم بهش دادم برد گفت طرف قبول نکرده پولمم نداد نامرد!!!

درحالی که مطمئنم پولشو گرفت تازه کیبوردمم قرض گرفت بعد از شوهرش طلاق گرفت اونم برد با وسایلاش

حوصله ندارم دیگه تایپ کنم تو این فروم هم هر کی پولدارتره تاپیکش شلوغتره تازه ما هم میشیم درس عبرتشون که خدا رو شکر کنن مثل ما بدبخت نشدن!!!

مهم اینه مهم چیه راستی؟؟؟ آها

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    سلام. من تقریبا همه پست ها رو خوندم اما متوجه نشدم همسر شما داره خسیسی میکنه یا اینکه واقعا از نظر مالی تو فشاره و نمیتونه هزینه کنه؟
    مرد خسیسیه؟ وقتی داره و دستش بازه باز هم حرف صرفه جویی میزنه؟

11. کاربر روبرو از پست مفید گل آرا تشکرکرده است .

fateme_zahra (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 مهر 92 [ 14:53]
    سطح
    14
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    139

تشکرشده 82 در 51 پست

Array
    خدای من خیلی ناراحت شدم خدایی این کارش خیلی اشتباهه که می ره طبقه بالا می خوابه غرور کنار بزار وقتی رفت بالا برو گوششو بگیر بیارش پایین بزار عادت نکنه ولخرج هم نیستی اصلا ولی می دونی خودت این جوری بارش اوردی اب از اول خودت بد ریختی از همون اول باید خرج می کردی تا بفهمه یه سری از وظایف یک مرد براورده کردن نیازهای یک زنه هنوزم دیر نیست بگو می خوام با ارامش نه با دعوا اشتباه می کنی ساست به خرج نمی دی این دنیا دنیای سیاسته نه رک و بی رودربایست بودن بی رودربایستی هم خوبه ولی نه همیشه

13. کاربر روبرو از پست مفید سان آی تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل آرا نمایش پست ها
    سلام. من تقریبا همه پست ها رو خوندم اما متوجه نشدم همسر شما داره خسیسی میکنه یا اینکه واقعا از نظر مالی تو فشاره و نمیتونه هزینه کنه؟
    نمیدونم من که هیچوقت داشتنش رو ندیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط سان آی نمایش پست ها
    خدای من خیلی ناراحت شدم خدایی این کارش خیلی اشتباهه که می ره طبقه بالا می خوابه غرور کنار بزار وقتی رفت بالا برو گوششو بگیر بیارش پایین بزار عادت نکنه ولخرج هم نیستی اصلا ولی می دونی خودت این جوری بارش اوردی اب از اول خودت بد ریختی از همون اول باید خرج می کردی تا بفهمه یه سری از وظایف یک مرد براورده کردن نیازهای یک زنه هنوزم دیر نیست بگو می خوام با ارامش نه با دعوا اشتباه می کنی ساست به خرج نمی دی این دنیا دنیای سیاسته نه رک و بی رودربایست بودن بی رودربایستی هم خوبه ولی نه همیشه
    ممنون از اینکه وقت گذاشتی عزیزم دقیقا منم نظرم همینه انقد گفتم نمیخوام نمیخوام اینطوری شده!!!مامانم همیشه میگه شما شوهراتون رو مث من بد عادت نکنین چون پدرمم با اینکه اصلا خسیس نیست انقد مامانم بهش نگفته اصلا نمیدونه زن ها چی احتیاج دارن

الان هم خودم میدونم باید بخرم بخدا وقتی عروسی کردیم تا یک سال و نیم بعدش حتی یه مانتو هم نخریدم گفتم اشکال نداره اما الان پشیمونم نمیگم اذیتش میکردم خوب بود ولی باید هر از گاهی مجبورش میکردم بخره

الان هم مشکلم اینه نمیدونم به قول شما چطور با سیاست یا بازبون خوش ازش بخوام برام بخره چون عصبانی میشم وقتی وظایفش رو هم اینطوری انجام میده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط گل آرا نمایش پست ها
    نمیدونم من که هیچوقت داشتنش رو ندیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط سان آی نمایش پست ها
    ممنون از اینکه وقت گذاشتی عزیزم دقیقا منم نظرم همینه انقد گفتم نمیخوام نمیخوام اینطوری شده!!!مامانم همیشه میگه شما شوهراتون رو مث من بد عادت نکنین چون پدرمم با اینکه اصلا خسیس نیست انقد مامانم بهش نگفته اصلا نمیدونه زن ها چی احتیاج دارن

الان هم خودم میدونم باید بخرم بخدا وقتی عروسی کردیم تا یک سال و نیم بعدش حتی یه مانتو هم نخریدم گفتم اشکال نداره اما الان پشیمونم نمیگم اذیتش میکردم خوب بود ولی باید هر از گاهی مجبورش میکردم بخره

الان هم مشکلم اینه نمیدونم به قول شما چطور با سیاست یا بازبون خوش ازش بخوام برام بخره چون عصبانی میشم وقتی وظایفش رو هم اینطوری انجام میده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    آخ آخ ... اگه میگفتی آره مرد خسیسیه ، اونوقت من میموندم چی بگم؟ چون خودم هم در برخورد با مردی که داره، میتونه خرج کنه اما دلش گنده نیست، برخورد جالبی ندارم.
    اما دختر خوب، اول ببین دلیل زیادی خرج نکردن شوهرت چیه؟؟؟؟
    از چیزهایی که نوشتی معلومه که شوهرت بهت علاقه داره. مردی هم که به زنش علاقه داره، اگه پول داشته باشه، دریغ نمیکنه و هرگز خسیس بازی در نمیاره.
    عزیزم اگه واقعا بهش فشار میاد شما یه ذره خانومی کن یه خورده از بعضی نیازهای غیرضروریت بگذر.
    بذار ببینه داری به خاطرش قناعت میکنی. اینجوری خیلی بیشتر قدرت رو میدونه و اگه یه روزی داشته باشه، همه داراییش رو به پات میریزه.
    من در مورد شما نمیدونم، اما تو زندگی مشترک خودمون، خودم اگه به خاطر شوهرم یه خورده جمع و جورتر زندگی کنم، این کارم رو لطف در حق شوهرم نمیدونم، وظیفه میدونم. چون زندگی ما مشترکه. پس مشکلات و بی پولی هاش هم مشترکه.

16. کاربر روبرو از پست مفید گل آرا تشکرکرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)