به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    دوست من راستش من دوباره دیروز برات کلی نوشته بودم با خطای بیش ا سه پست مواجهه شدم !!!
    شما چطور میشه ترم 5 هستید و یه ترم مونده به اخر تحصیلاتتون؟؟مگه لیسانس و 8 ترمه نیستید؟؟
    شما بفرما کنکور ارشدت کی هست چقدر خوندی و فکر مکینی چه سالی قبول میشی و یکم از این شرایط بیش تر خودت بگو

انشالله از سر فرصت یه پست مینویسم برات.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 19 اردیبهشت 93 [ 15:50]
    سطح
    1
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    مگه من نگفتم دانشجوی زرنگی هستم؟
    خوب عزیز حالت عادی هشت ترم هستش ولی چون بنده ترم تابستان و طرح ضیافت رو رفتم ، به غیر از ترم اول که 21 یا 20 واحد بود بقیه ترم ها رو 24 تایی با نمره الف پاس کردم و الان بعد این ترم یه دونه مهر تا اگه اشتباه نکنم بهمن داره شش ترمه تموم میشه!
    ارشد رو با توجه به اینکه کار می کنم تصمیم گرفتم یک سال سربازی وقت بگیرم بخونم و با همین پایه اطلاعاتیم مطمئنم می تونم از دانشگاه آزاد هر شهری قبول بشم و اون یکسال رو که ترم هفت و هشت جلو افتادم دارم با این فرصت مطالعه پر می کنم تا حتما ملی قبول بشم.
    نمونه بارزش پسرخاله بنده که یکبار نخونده امتحان داد و با اختلاف چند نفر نتونست بره ملی و بار دوم رفت ملی تبریز خیلی هم می گفت که راحت بوده.
    خوب پس تا اون موقع من منتظر بمونم که آدرس رو بگیرم یا نه؟
    چشم بازم ممنون

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    فکر کن ببین واقعا درون خودت این آدرس را برای چی می خواهی ؟ علاقه مند شده ای ؟ یا فکر می کنید مثل این دخترخانم دیگر پیدا نمی شود ؟ یا هر امکان دیگری. یعنی باید کاملا با خودتان صادق باشید و از جوابی که به خودتان می دهید مطمئن باشید.
    نکته دیگر اینکه فکر کنید آیا با گرفتن این آدرس مشغولیت فکری پیدا نمی کنید ؟ مثل صندوقچه ای که در آن بسته است و فعلا کلید آن در دست شما نیست. شما باید منتظر بمانید تا کلید آن را بعد از مدتی به شما بدهند. اما خوب صبر کردن کار مشکلی است و هر روز بی تاب تر می شوید که چرا کلید را به شما نمی دهند.
    تصمیمی که شما می گیرید با جواب این سوال ها وابستگی دارد.
    هر تصمیمی گرفتید حتما قبل از اقدام با خانواده مطرح کنید. مشورت با خانواده و کمک خواستن و حمایت از آنها بسیار مهم است. ممکن آدرس گرفتن چندان مهم به نظر نرسد . اما این کار شروع یک مرحله تازه است. پا گذاشتن در راهی است که مسیر زندگی را می تواند تغییر دهد و کسانی که در مسیرهای زندگی همراه شما هستند خانواده شما هستند.

4. کاربر روبرو از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده است .

Yalniz (شنبه 13 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    این آدرس فقط مرجعی است برای آینده و خانواده بنده و این شخص می تواند یکی از گزینه های ازدواج بنده باشد چرا که از بعضی از فیلترهای بنده عبور کرده و فیلترهای خانواده باقی مانده است تا تحقیق و ... و باقی پروسه پالایش انجام گیرد.

مثل این فرد می تواند پیدا شود ولی احتمال آن کم است در ثانی جزئیات شناختی بنده درباره این فرد نسبت به سایر گزینه ها بیشتر است چرا که مطمئنا هیچ فردی نمی تواند بیش از دو یا سه سال مداوم بدون اطلاع از دیده شدنش فیلم بازی کند و یا دوستانی داشته باشد که معرف شخصیت او نباشند و یا در حضور به موقع و نمرات درسی و ... فیلم بازی کند و فیلم بازی کند و یا به برادرش که استاد است بگوید تا یک استاد بسیار خوش اخلاق و منطقی باشد که دکترای دانشگاه تهران دارد و پایان نامه اش به عنوان کتاب چاپ شده و این توانایی فیلم بازی کردن به سختی می تواند توسط خبره ترین جاسوسان و ... اجرا شود.

لذا به نظر بنده این شخص می تواند به عنوان یک گزینه در موقع مناسب به خانواده ارائه شود.

علاقه بنده نیز در حدی نیست که کلا بگم نه این شخص یکی یه دونه هستش و من می میرم و ... ایشون یک نفر هست به مانند بقیه فقط شناخت بنده از ایشون زیاد هستش و مطابقت ایشون با معیارهای بنده نیز زیاده.

الان هم مشغولیت فکری زیادی ندارم فقط ته دلم نمی خواستم شخصی را که به این خوبی شناخته ام و تطابق داره رو بدون معرفی به خانواده از دست بدهم.
    قرار نیست مثلا از امروز که آدرس این شخص را گرفتم روزشماری کنم که امروز نه فردا ، فردا نه پس فردا یا به قول شما کلید بخواهم بلکه همانطور که گفتم فقط یک لینک دارم که می گذارم زیر سرم و خیالم راحت است که اگر شخصی تا استاندارد شدن شرایط بنده ایشون رو نپسندید بنده بتونم پیداشون کنم و تحویل خانواده خودم بدم تا تحقیق کنن یا اگر خانواده کیس مناسب رو پیدا نکرد ایشون رو رزرو داشته باشم.
    آدرس گرفتن مرحله جدیدی نیست چرا که آدرس خانه برادر ایشون رو دارم بلکه تکمیل مرحله ای است که ناقص مانده ، البته برادر ایشون به قدری مشهور هستند که بشود در آینده پیداشون کرد ولی مرجع پایدارتری نیاز است.
    خیلی ممنون که تلاش می کنید باگهای احتمالی هدف و کار بنده رو شناسایی کنید.
    بازم منتظرم که بالاخره آدرس گرفتن رو تائید کنید یا خیر ؟

- - - Updated - - -

البته امکان دارد مستقیما به برادر ایشون مسئله رو اطلاع بدهم تا خودشون تصمیم بگیرند که آدرس خانواده رو بدهند یا خیر ولی این کار از لحاظ روحی و روانی و در کل اجتماعی برای بنده بسیار دشوار هستش و باید فشار روانی زیادی رو هنگام بیان تحمل کنم.

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    ظاهرا اصل این کار مشکلی ندارد. اما در مورد اینکه چطور باید این کار انجام شود تجربه ای ندارم. برای همین گفتم بهتره با خانواده مشورت کنید که تجربه شان در مورد ازدواج و معرفی و آشنایی خیلی بیشتر است. می گویند آنچه جوان در آینه می بیند پیر در خشت خام می بیند. راستش من خودم این اخلاق را دارم. برای انجام کارهایی که تا به حال نکرده ام از خانواده ام کمک می گیرم و آنها چون تجربه بیشتری دارند بهترین راه انجام آن را نشانم می دهند. موفق باشید .

7. کاربر روبرو از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده است .

Yalniz (سه شنبه 16 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    یعنی پیری در این انجمن وجود نداره که ما رو راهنمایی کنه؟

ضمنا یک اشتباه خیلی خیلی بزرگ در پست اول رخ داده قد بنده 187.5 هستش نه 2 متر!! وقتی گفته بودین قدت کمی غیر عادیه و شرایطت سخته شک کردم امروز متوجه شدم چه گلی کاشتم.

اگر اصل کار مشکل نداشته باشد در مورد اجرا فکر کنم روش واسطه و یا برادر ایشون بهترین روش باشه چونکه هیچ ارتباط خارج از عرف ایجاد نمیشه و همه چیز کاملا شرعی می مونه!
    متاسفانه خانواده بنده در این مورد به صورت بسیار رادیکالی حالت دفاعی به خود می گیرد و به قول معروف به جاده خاکی می زند که اصلا همچین چیزی نباید وجود داشته باشد و قوانینی از این قبیل ، چیزی شبیه به اعتیاد به مواد مخدر که به هیچ وجه نباید در مورد آن بحث و گفتگویی شود و ...
    البته یک روش همین الان به ذهنم خطور کرد روش غیرمستقیم ، مثلا : دوستم مشکلی دارد و باقی ماجرا ، من می گویم کار اشتباه است و او ...
    در چند روز آینده تست می کنم و اگر جواب گرفتم همینجا می گم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)