به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33
    Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    عقیده شخصیم اینه که علم روانپزشکی خیلی ناقص
    پس تا میتوند به سلامتتون رسیدگی کنید که رو سرتون امتحان نکنند خخخ

پرخاشتون هم بر میگرده به تربیتتون من از دوستان این سوال رو دارم چگونه فردی که پدر و مادر پر خاشگر داره خودش فردی ارام باشه ؟؟؟ارامش از کدوم والد یاد گرفته باشه
    اصلا اگر ارام باشه به نظرم مشکل و از لحاظ حسی یه چیزی کم داره
    اخه طبیعت انسان به نظرم پرخاشگریه از زمان تولدش مشخص که هر چیزی که لازم داره شروع میکنه جیغ زدن
    پسسسسسسسسسس ارامش یاد گرفتنی است

خوب حالا چی کار کنیم ؟؟روانپزشک اصلا به درد نمیخوره برای انسانی که قدرت تفکر داره قرصا مثل مواد میمونه که تا موقعی که میخوری شارژی به محض قطع دوباره بر میگردی سر جای اولت
    ایا شما دوست دارید تا اخر عمر قرص بخورید
    البته که قرص روان یه جا رو خوب میکنه مثلا ارومتون میکنه ولی قدرت تفکر هم ازتون میگیره دیگه نمیتونید فکر کنید همه درساتون می افتید دستاتون سفت میشه و کلی عوارض دیگه
    روانشناس بالینی خبره چاره کار و گروه دوستانه
    روانشناسی که کوچکترین کار تو رو مورد بررسی قرار بده
    قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
    کارای کوچیک کوچیک رو انجام میدید یدفعه میبینید چقدر تغییر کردید
    گروه دوستانه باید تشکیل بشه که همشون روی خودشون دارند کار میکنند و شما در انجا به صورت ملموس رفتار درست یاد بگیرید
    شما بهتره رفتار درست یاد بگیرید
    این کاممممممممملا طبیعی که شما با خانواده پرخاشگر پرخاشگر برخورد کنید چون اصلا یاد نگرفتید ارامش
    اصلا نمیدونید در مقابل پرخاشگری چه واکنشی داشته باشید
    این رفتاری که جناب یه دوست گفتند کاملا اشتباه چون شما خشمتون به صورت رفتار قاطع نشون نمیدید بعد این موجب ناراحتیتون میشه و ممکن افسردگی بگیرید
    برای همین روزایی که خشمتون نشون نمیدید مشید ناراحت که بهتون میگن افسرده
    روزایی که عین خودشون میشید و پرخاشگری میکنید و والد گریزی میگن شیدایی
    در صورتی که شما تکلیف خودتون نمیدونید چیه و اصلا این ش
    یدایی و افسردگی عمق نداره که دوقطبی بشه

ارزو میکنم روانشناسا دسته هایی تشکیل بدن که در انجا تمرین رفتار درست رو همه ما بتونیم انجام بدیم و کم کم در خانواده خودمون به کار ببندیم
    یعنی خدا خیرشون بده اگر این کار بکنند

باید با ادمهایی که در شما رفتار تخریبی ایجاد میکنند رفتار قاطع داشت
    من یک پدر دارم خودش از کلمه دیوانه متنفر ولی به ما همش میگه
    یه بار که گفت منم گفتم دیوانگی ارثیه از پدر و مادر منتقل میشه پدرم دیگه نگفت
    باید همینطوری هر چند وقت یک سخنرانی ترتیب بدید و رفتار قاطعتون در ان نشون بدید
    مثلا بگید روانشناسا به این نتیجه رسیدن که همه ادم ها اینه های مخفی دارند که هر چیزی که به دیگران بگی به خودت بر میگرده و نشانه درون خودت
    یه دوست پیدا کنید که برای اون والد حمایتگر باشید تا تمرین کنید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 مرداد 98 [ 01:23]
    سطح
    22
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    سلام
    دلایلی که شما آوردید هیچکدوم دال بر نداشتن اون بیماری ها نیست. مگه حتما باید دکتر اسم بیماری شما رو در سوابق تان بنویسه. شاید نوشتن علایم بیماری رو برای خودشون کافی می دونستند. مهم سابقه داروئی و پیشرفت یا پسرفت بیماری و علائم بعدی آن است.

حتی "برفرض" یه دکتری نادرست باشه نتیجه گیری شما بی نهایت غیرمنطقی است که همه دکترها رو غیرقابل اعتماد دانسته اید.

سرخود قطع کردن داروها امکان داره وضعیت شما رو پس از مدتی بدتر کنه یا حتی باعث برگشت و پیشرفت بیماری بشه. حتی اگر نمی خواهید ادامه بدید با دکتر متخصص مشورت کنید.

* با بدرفتاری با والدین سخت گیر و بداخلاق چیزی بدست نمیارید. اینکه فکر می کنید تند برخورد کنید براتون بهتر میشه تصورات شما است. وقتی کسی نسبت به رفتار مودبانه (نمیگم حتما محبت آمیز) واکنش مثبت نده فکر می کنید به رفتار تهاجمی پاسخ مثبت میده؟ یا شاید فکر می کنید ازتون می ترسند؟ برفرض هم بترسند نهایت اینکه از خونه بیرون تون می کنند.

* به نظرم شما آنقدری که می تونید با محبت رفتار کنید. اون هم راه و روش داره که با مطالعه می تونید بهش برسید.
    زمان هائی هم که کم میاورید (و طبیعی هم است) مدارا کنید. پرخاش نکنید. بروید تو اطاق در رو ببندید.
    اگر نیاز است (که فکر می کنم باشه) به دکتر روان پزشک مراجعه کنید
    طوری رفتار کنید که تندخوئی عادت خود شما هم نشود. نشوید یه نفر مثل پدر یا مادرتان. یادتون باشه شما بالاخره خانواده خودتون رو خواهید داشت. طوری برنامه ریزی و زندگی کنید برای خودتون و خانواده تان فردی سالم و صبور باشد.

موفق باشید
    بله شما درست میفرمایید
    ن من همچین فردی که شما فکر میکنید نیستم
    من فقط از علایق و تخیلاتی که دوست داشتم رفتارم آنگونه باشد صحبت کردم
    وگرنه من خیلی کم عصبانی میشم و بدرفتاری میکنم و بیشتر موارد خوش اخلاق هستم
    باشد که درست قضاوت کنیم
    😉

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام
    دلایلی که شما آوردید هیچکدوم دال بر نداشتن اون بیماری ها نیست. مگه حتما باید دکتر اسم بیماری شما رو در سوابق تان بنویسه. شاید نوشتن علایم بیماری رو برای خودشون کافی می دونستند. مهم سابقه داروئی و پیشرفت یا پسرفت بیماری و علائم بعدی آن است.

حتی "برفرض" یه دکتری نادرست باشه نتیجه گیری شما بی نهایت غیرمنطقی است که همه دکترها رو غیرقابل اعتماد دانسته اید.

سرخود قطع کردن داروها امکان داره وضعیت شما رو پس از مدتی بدتر کنه یا حتی باعث برگشت و پیشرفت بیماری بشه. حتی اگر نمی خواهید ادامه بدید با دکتر متخصص مشورت کنید.

* با بدرفتاری با والدین سخت گیر و بداخلاق چیزی بدست نمیارید. اینکه فکر می کنید تند برخورد کنید براتون بهتر میشه تصورات شما است. وقتی کسی نسبت به رفتار مودبانه (نمیگم حتما محبت آمیز) واکنش مثبت نده فکر می کنید به رفتار تهاجمی پاسخ مثبت میده؟ یا شاید فکر می کنید ازتون می ترسند؟ برفرض هم بترسند نهایت اینکه از خونه بیرون تون می کنند.

* به نظرم شما آنقدری که می تونید با محبت رفتار کنید. اون هم راه و روش داره که با مطالعه می تونید بهش برسید.
    زمان هائی هم که کم میاورید (و طبیعی هم است) مدارا کنید. پرخاش نکنید. بروید تو اطاق در رو ببندید.
    اگر نیاز است (که فکر می کنم باشه) به دکتر روان پزشک مراجعه کنید
    طوری رفتار کنید که تندخوئی عادت خود شما هم نشود. نشوید یه نفر مثل پدر یا مادرتان. یادتون باشه شما بالاخره خانواده خودتون رو خواهید داشت. طوری برنامه ریزی و زندگی کنید برای خودتون و خانواده تان فردی سالم و صبور باشد.

موفق باشید
    شما اشتباهتون اینه که زود قضاوت میکنید
    شما فقط از طریق نوشته های من که نباید منو قضاوت کنید
    بله من گاهی عصبانی میشم واین دلیل نمیشه که من فردی تند خو و عصبی باشم من خوش اخلاق ترین فرد فامیل هستم البته تعریف از خود نیست اینو کل فامیل میدونن ولی پدر من فردی فوق العاده غیر منطقی هست اینو هرکسی که میشناسش میدونه که حتی بهش تو هم نمیشه گفت (وقتی بهش میگم تو ، میگه تو حق نداری به من بگی تو ) آن وقت من نباید با فردی غیر منطقی که هیچ جوره اخلاقش تغییری نمیکنه تند رفتار کنم پدر من حتی واسه سرمایه ای که من دارم هم تصمیم گیری میکنه و میخواد اونو از چنگم در بیاره با این که خودش یه پا میلیاردره چیزی از ایشون به من نرسیده که هیچ خرج خونه ای هم که داره میده سر من منت میذاره اون وقت من باید اعصابم آروم باشه و هیچ واکنشی نشون ندم
    ن رفیق بعضی چیزا درست شدنی نیست فقط باید سعی کنی بدتر نشه
    اون نوشته ای که من در مورد روانپزشک ها هم نوشتم فقط چیز هایی که دیدمو قضاوت کردم ن چیزه دیگری
    و در مورد پرونده هم بگم که شرح بیماری من که اختلال دو قطبی هم بود رو به انگلیسی در پرونده نوشته بودن دکتر مورد نظر ولی شرحی از بیماری شیزوفرنی در پرونده نبود .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    عقیده شخصیم اینه که علم روانپزشکی خیلی ناقص
    پس تا میتوند به سلامتتون رسیدگی کنید که رو سرتون امتحان نکنند خخخ

پرخاشتون هم بر میگرده به تربیتتون من از دوستان این سوال رو دارم چگونه فردی که پدر و مادر پر خاشگر داره خودش فردی ارام باشه ؟؟؟ارامش از کدوم والد یاد گرفته باشه
    اصلا اگر ارام باشه به نظرم مشکل و از لحاظ حسی یه چیزی کم داره
    اخه طبیعت انسان به نظرم پرخاشگریه از زمان تولدش مشخص که هر چیزی که لازم داره شروع میکنه جیغ زدن
    پسسسسسسسسسس ارامش یاد گرفتنی است

خوب حالا چی کار کنیم ؟؟روانپزشک اصلا به درد نمیخوره برای انسانی که قدرت تفکر داره قرصا مثل مواد میمونه که تا موقعی که میخوری شارژی به محض قطع دوباره بر میگردی سر جای اولت
    ایا شما دوست دارید تا اخر عمر قرص بخورید
    البته که قرص روان یه جا رو خوب میکنه مثلا ارومتون میکنه ولی قدرت تفکر هم ازتون میگیره دیگه نمیتونید فکر کنید همه درساتون می افتید دستاتون سفت میشه و کلی عوارض دیگه
    روانشناس بالینی خبره چاره کار و گروه دوستانه
    روانشناسی که کوچکترین کار تو رو مورد بررسی قرار بده
    قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
    کارای کوچیک کوچیک رو انجام میدید یدفعه میبینید چقدر تغییر کردید
    گروه دوستانه باید تشکیل بشه که همشون روی خودشون دارند کار میکنند و شما در انجا به صورت ملموس رفتار درست یاد بگیرید
    شما بهتره رفتار درست یاد بگیرید
    این کاممممممممملا طبیعی که شما با خانواده پرخاشگر پرخاشگر برخورد کنید چون اصلا یاد نگرفتید ارامش
    اصلا نمیدونید در مقابل پرخاشگری چه واکنشی داشته باشید
    این رفتاری که جناب یه دوست گفتند کاملا اشتباه چون شما خشمتون به صورت رفتار قاطع نشون نمیدید بعد این موجب ناراحتیتون میشه و ممکن افسردگی بگیرید
    برای همین روزایی که خشمتون نشون نمیدید مشید ناراحت که بهتون میگن افسرده
    روزایی که عین خودشون میشید و پرخاشگری میکنید و والد گریزی میگن شیدایی
    در صورتی که شما تکلیف خودتون نمیدونید چیه و اصلا این ش
    یدایی و افسردگی عمق نداره که دوقطبی بشه

ارزو میکنم روانشناسا دسته هایی تشکیل بدن که در انجا تمرین رفتار درست رو همه ما بتونیم انجام بدیم و کم کم در خانواده خودمون به کار ببندیم
    یعنی خدا خیرشون بده اگر این کار بکنند

باید با ادمهایی که در شما رفتار تخریبی ایجاد میکنند رفتار قاطع داشت
    من یک پدر دارم خودش از کلمه دیوانه متنفر ولی به ما همش میگه
    یه بار که گفت منم گفتم دیوانگی ارثیه از پدر و مادر منتقل میشه پدرم دیگه نگفت
    باید همینطوری هر چند وقت یک سخنرانی ترتیب بدید و رفتار قاطعتون در ان نشون بدید
    مثلا بگید روانشناسا به این نتیجه رسیدن که همه ادم ها اینه های مخفی دارند که هر چیزی که به دیگران بگی به خودت بر میگرده و نشانه درون خودت
    یه دوست پیدا کنید که برای اون والد حمایتگر باشید تا تمرین کنید
    بله واقعیتش اینه که من قرصمو برای یک روز کم کردم ولی واقعا انگاری معتاد قرص ها شدم چون در طی اون یک روز هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد ولی فقط فوق العاده فرد اجتماع گریزی شدم و اصلا نمیخواستم از خونه بیرون بیام فکرم خیلی بیشتر کار میکرد و از همین درگیری فکری ترسیده بودم که نکند دوباره مشکلی پیش بیاد من ۳_۴ باری در بیمارستان بستری شدم ولی آخرین بار برای ۲سال و نیم پیش بود و بعد از آخرین بستریم قرص هامو ۲ یا ۳ باری قطع کردم که یک بار حدودا یک ماه قطع کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد فقط همین درگیری فکری و فکر و خیالات بود که اذیتم میکرد به خدا من دیگه خسته شدم از این قرص ها اگه کسی میدونه یا تجربه ای در مورد کنار گذاشتن قرص ها داره به منم بگه خیلی خوش حال میشم الان من یک قرص ریسپریدون ۴ میلی و ۳ تا قرص والپروات ۲۰۰ میلی میخورم بله شما درست میگید این رفتار دو قطبی من فقط از نظر عصبی یا افسردگی من قابل پیداست
    من قبل از این که شروع کنم دوره درمان با قرص رو حدود ۷۰ کیلو بودم ولی الان ۱۰۴ کیلو یعنی ۳۴ کیلو اضافه کردن وزن در حدود ۶ سال که اونم اگه خودم رژیم نمیگرفتم وزنم میرفت بالای ۱۲۰ به خاطر همین قرص ها کلی از زندگی افتادم عقب والا نمیدونم چجوری خلاص شم از این قرص های لعنتی
    خدا کنه هیچ کسی اسیر این قرص ها و دکتر ها نشه

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtarik نمایش پست ها
    بله واقعیتش اینه که من قرصمو برای یک روز کم کردم ولی واقعا انگاری معتاد قرص ها شدم چون در طی اون یک روز هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد ولی فقط فوق العاده فرد اجتماع گریزی شدم و اصلا نمیخواستم از خونه بیرون بیام
    اییییین بد
    میدونید چرا اجتماع گریز شدید؟چون خانوادتون همش میگفتن بیا توی اجتماع
    از هر چیزی که خانواده به شما یاد داده متنفر میشید یک والد گریزی وحشتناک اگر خانواده به شما نمیگفت و شما رو به انزوا سو می داد مطمان باشید اصلا اینگونه نمیشدید اتفاقا بر عکس عاشق اجتماع میشدید

فکرم خیلی بیشتر کار میکرد و از همین درگیری فکری ترسیده بودم که نکند دوباره مشکلی پیش بیاد

فکر باید تخلیه کرد همزمان باید از دستان کار گرفت که مغز فکر کنه این کار داره انجام میده
    چینی ها یه سری گوی درست کرده بودند که داخل دستشون میچرخوندن و این بهشون ارامش میداد
    من یک تسبیح دارم که اون رو ما بین دستام میزارم و به حتی طرز لباس پوشدنم هم فکر میکنم ولی برای خودم محدوده گذاشتم به زندگیم فکر میکنم
    اصلا تخیل در فکر من جا نداره همش منطق
    باور کنید انقدر احساس خوبی پیدا میکنم
    یک مدت این کار را کنار گذاشتم حالم خیلی بد شد چون مغز من عادت کرده از بچگی به فکر زیاد وسواس نیست دوست داره فکر کنه همش فکر کنه حد اقل دوساعت در طی شبانه روز من این کار میکردم چون از بچگی این کار می کردم و دستامو تکون میدادم
    و الان حالم خوب است چون انرژیم تخلیه میشه و مغزم ارضا میشه همه فکرای بد با فکر مثبت جاشون پر می کنم اصلا جایی برای غم و غصه نمیمونه در مغز من چون همشو با فکر مثبت پر کردم
    و برای همین رض کنید من از پدرم دلم گرفته و دارم با خودم مرورش میکنم هر ند پاسخ قاطع دادم این کار میکنم اصلا دیگه فکر منفی برای من باقی نمیمونه خیلی کم
    همه با تعجب به من میگن تو همین الان توهین شنیدی چطوری خوشحالی
    پاسخ من اینه چون به نقاط مثبت زندگیم تمرکز کردم و اون فکر بیرون انداختم

من ۳_۴ باری در بیمارستان بستری شدم ولی آخرین بار برای ۲سال و نیم پیش بود و بعد از آخرین بستریم قرص هامو ۲ یا ۳ باری قطع کردم که یک بار حدودا یک ماه قطع کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد فقط همین درگیری فکری و فکر و خیالات بود که اذیتم میکرد به خدا من دیگه خسته شدم از این قرص ها اگه کسی میدونه یا تجربه ای در مورد کنار گذاشتن قرص ها داره به منم بگه خیلی خوش حال میشم الان من یک قرص ریسپریدون ۴ میلی و ۳ تا قرص والپروات ۲۰۰ میلی میخورم بله شما درست میگید این رفتار دو قطبی من فقط از نظر عصبی یا افسردگی من قابل پیداست
    من قبل از این که شروع کنم دوره درمان با قرص رو حدود ۷۰ کیلو بودم ولی الان ۱۰۴ کیلو یعنی ۳۴ کیلو اضافه کردن وزن در حدود ۶ سال که اونم اگه خودم رژیم نمیگرفتم وزنم میرفت بالای ۱۲۰ به خاطر همین قرص ها کلی از زندگی افتادم عقب والا نمیدونم چجوری خلاص شم از این قرص های لعنتی

خدا کنه هیچ کسی اسیر این قرص ها و دکتر ها نشه

شما باید تحت نظر یک دکتر باشید ولی دکتر طب سنتی هم میشه
    من شنیدم رژیم های خوبی تجویز می کنند که هم وزن میاره پایین هم براتون مفید
    میدونم که اب کرفس فکر کنم روزی 3 بار رو برای شما تجویز میکنند
    و ورزش
    تا میتونید پیاده روی برید اگر عادت کنید که در حین راه رفتن افکارتون تخلیه کنید که خیلی خوبه

پزشک سنتی و روانشناس بالینی این تمرین هایی که به شما فتم هم انجام بدید عالیه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام

من زود قضاوت نمی کنم. اینجا غیر از نوشته های خودتان با چه چیز دیگری میشه نتیجه گیری کرد؟

"اتفاقا همین الان که زنگ خونه رو زدم مادرم از پشت اف اف داد زد که مگه عقل نداری کلیدتو مگه نبردی
    حالا من باید جواب این رفتارو باید با عزیزمو اینا بدم
    برعکس من امتحان کردم هرچی با این مردم بد رفتاریشه
    خوش رفتاری میبینی و برعکس"

این ها رو شما گفته اید. انتظار دارید دیگران چه برداشتی داشته باشند؟
    بعدش هم من قضاوت نکردم. راهنمائی کردم که اگر با خوش روئی نتونید چیزی رو بدست بیاورید با تندخوئی اصلا نمی تونید.

در جواب دوستمون که گفتند:
    "این رفتاری که جناب یه دوست گفتند کاملا اشتباه چون شما خشمتون به صورت رفتار قاطع نشون نمیدید بعد این موجب ناراحتیتون میشه و ممکن افسردگی بگیرید "

خشونت با قاطعیت دو تا است. شما قاطع و صبور باشید بدون اینکه ابراز خشم کنید.

درمورد بقیه صحبت هاتون که داروهاتون رو قطع کنید و سایر مسائل ... حرف دیگری ندارم. موفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    یعنی شما میگید من دیگر دکتر روانپزشک نرم و فقط به دکتر طب سنتی مراجعه کنم یعنی جواب میده؟
    من سعی میکنم این توصیه هایی که کردید و انجام بدم خدا کنه جواب بگیرم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    بعد شما هنگامی که از تسبیح استفاده میکنید واسه تخلیه افکارتون صلوات هم میفرستید کنجکاو شدم بدونم

Banned
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array

در جواب دوستمون که گفتند:
    "این رفتاری که جناب یه دوست گفتند کاملا اشتباه چون شما خشمتون به صورت رفتار قاطع نشون نمیدید بعد این موجب ناراحتیتون میشه و ممکن افسردگی بگیرید "

خشونت با قاطعیت دو تا است. شما قاطع و صبور باشید بدون اینکه ابراز خشم کنید.

فکر نمیکند پرخاشگری فرق داره با خشم ادم از حرف نادرست خشمگین میشه اما اگر پرخاشگری کنه درست نیست
    و درستم نیست بره توی اتاق
    بهتره رفتار قاطع رو یاد بگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtarik نمایش پست ها
    یعنی شما میگید من دیگر دکتر روانپزشک نرم و فقط به دکتر طب سنتی مراجعه کنم یعنی جواب میده؟
    من سعی میکنم این توصیه هایی که کردید و انجام بدم خدا کنه جواب بگیرم
    من میگم برید طب سنتی اگر جواب نداد روانپزشک

تا حالا تسبیح وسط دستاتون گذاشتید و لمسش کردید یه سری گلوله های ریز در داخل تسبیح حرکتش روی دست ارامش بخش مضاف که افکارم تخلیه میشه
    یه وقتهایی من انقدر مشغول میشم که سردرد میگیرم چون اهن بدنم کم چون دارم فکر میکنم اکسیژن به مغزم خوب نمیرسه و دچار سردرد میشم
    معمولا ذکر با این حرکت قاطی نمیکنم
    ولی شده انقدر به خلقت فکر کردم و اخرش به خدا رسیدم از فکرم
    شده توی ذهنم یک گل کاشتم و هر روز بهش اب دادم بهش رسیدم
    یا فکر کردم من یک گلخونه دارم هر روز مواظب گلامم و حالا فکر میکنم چی کار کنم که از گلام بتونم بهتر مواظبت کنم
    حدیث داریم وصف العیش نصف العیش
    من نصف عیش پولدار ترین ادم دنیا رو کردم و این برام خیلی مهم

شده رفتم کنار ساحل برای خودم یک قلعه ساختم حتی شیاراشم در اوردم

سوال داشتی بازم بپرس خیلی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    من میگم برید طب سنتی اگر جواب نداد روانپزشک

تا حالا تسبیح وسط دستاتون گذاشتید و لمسش کردید یه سری گلوله های ریز در داخل تسبیح حرکتش روی دست ارامش بخش مضاف که افکارم تخلیه میشه
    یه وقتهایی من انقدر مشغول میشم که سردرد میگیرم چون اهن بدنم کم چون دارم فکر میکنم اکسیژن به مغزم خوب نمیرسه و دچار سردرد میشم
    معمولا ذکر با این حرکت قاطی نمیکنم
    ولی شده انقدر به خلقت فکر کردم و اخرش به خدا رسیدم از فکرم
    شده توی ذهنم یک گل کاشتم و هر روز بهش اب دادم بهش رسیدم
    یا فکر کردم من یک گلخونه دارم هر روز مواظب گلامم و حالا فکر میکنم چی کار کنم که از گلام بتونم بهتر مواظبت کنم
    حدیث داریم وصف العیش نصف العیش
    من نصف عیش پولدار ترین ادم دنیا رو کردم و این برام خیلی مهم

شده رفتم کنار ساحل برای خودم یک قلعه ساختم حتی شیاراشم در اوردم

سوال داشتی بازم بپرس خیلی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم
    ممنونم ازت عزیزی
    منم از امروز شروع کردم استفاده از تسبیح رو واقعا آرامش خاصی درون آدم ایجاد میکنه ولی فکرمو نمیتونم وقتی تسبیح دستمه زیاد متمرکز کنم واسم سخته
    بازم ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)