به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 32 نخستنخست 12345678910111222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 314
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 دی 00 [ 03:07]
    سطح
    74
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,421

تشکرشده 552 در 189 پست

Array
    1-آیا در سویدای دلتون معتقدین که "هیچ خطا بر قلم صنع نرفت"؟ اگر خیر، یک الی سه تا از مهمترین باگهای این جهان رو از نظر خودتون بنویسید
    2-در 5 سال گذشته به کسی لسانا یا قلما ناسزا گفتین؟ تو دلتون چطور؟ کسی به خودتون ناسزا گفته؟ اگر بله چه ناسزایی بود؟ در 15 سال گذشته به کسی لسانا یا قلما ناسزای رکیک و ناموسی گفتین؟ تو دلتون چی؟ کسی به خودتون چنین ناسزاهایی گفته؟ در جمع های دوستانه و خیلی صمیمی با آقایون دیگه به هم به شوخی فحش و ... میدین؟
    3-خودتون رو تا چه حد شجاع می دونین؟ مهمترین ترس در زندگی که آزارتون میده چیه؟ تا چه حد از مرگ میترسین؟ حاضرین برای یه عقیده خاص یا هدف خاصی جانتون رو فدا کنین؟ اگر بله چه مواردی هستن که شایسته فدا کردن جان میدونین؟
    4-تا بحال شده از قضاوت پیشاپیش منفی نسبت به یک فرد پشیمان شده باشید؟ کلا افراد رو قضاوت پیشاپیش میکنین؟ اگر بله بر چه مبنایی معمولا؟ (مثلا بر مبنای میزان تدینشون یا ثروتشون یا ضریب هوشیشون)؟ البته با توجه به میزان متدین بودن شما حدس خودم اینه که طبق توصیه شارع اسلام افراد رو بر مبنای میزان تدینشون پیشاپیش قضاوت میکنین و منظور اصلی بنده هم از قسمت اول این سوالم همین بوده که از "این" قبیل قضاوتها هیچ وقت پشیمون شدین یا خیر؟
    5-از جسمی که دارین راضی هستین؟ از کدوم مشکلات(ژنتیکی و ...) و ناتوانیهای خاص جسمیتون ناراضی هستین؟ میتونین حتی مواردی مثل ریزش مو یا قد و وزن و ... رو هم نام ببرین. تا بحال شده به توانایی های جسمی افراد خاصی غبطه بخورین؟ به تواناییهای ذهنی افراد خاص چطور؟ کلا از حدت ذهن و ذکاوتی که دارین هم راضی هستین؟
    6-در 15 سال گذشته کسی رو کتک زدین؟ در همین مدت از کسی کتک خوردین؟ ( منظورم بیشتر افرادی غیر از خانواده خودتونه ولی اگر نبود حتی اگر پدر و مادر و برادر بزرگتر هم باشن قبوله ) اگر بله، دلیل اون اتفاق یا اتفاقها رو بگین
    7-تا بحال شده کالا یا خدمتی که برای کسی انجام میدین و در قبالش درآمد کسب میکنین رو دولاپهنا حساب کرده باشین؟ اگر بله میشه بگین که اون کالا یا خدمت چی بود؟ تا بحال شده بعد از اینکه کسی خواسته چیزی رو باهاتون دولا پهنا حساب کنه زیر بار نرین و لفظا و ... باهاش درگیری پیدا کنین؟ اگر بله این رو هم تعریف کنین. برای تکمیل این سوال بفرمایید که از نظر آشنایانتون و افرادی مثل ارباب رجوع و مشتریانتون چقدر پول دوست و خسیس به حساب میاین(از نظر خودتون نپرسیدم چون معمولا قضاوت افراد در این مورد با بقیه فرق داره)
    8-آیا در حال حاضر از اطرافیان و آشنایانتون کسی از دست شما دلگیر نیست؟ دلیلش چیه؟ اصلا براتون مهم هست که بقیه از دستتون دلگیر باشن؟ کلا با چند نفر در حال حاضر قهر هستین؟ شده تا بحال برای رفع کدورت با کسی که قهر هستین، غرورتون رو زیر پا بگذارین؟
    9-خودتون رو والد (اگر فرزند ندارین بالقوه و اگر دارین بالفعل) بهتری میدونین یا والدینتون رو؟ از پدر و مادرتون رضایت دارین؟ بزرگترین دلخوری که ازشون دارین چی هست؟ اصلا فرزند رو محق میدونین که از والدینش شکوه و دلخوری داشته باشه؟
    10-دو بار آخری که از شدت شرم و خجالت خواستین(زبانم لال) وجود نداشته باشین یا به قول معروف زمین دهان باز کنه و قورتتون بده چه موقع بوده؟ اگر مساله های خلاف عفت نبوده تعریف کنین.
    تنها باید حقیقت را بیان کرد، نه دروغی را که حقیقی انگاشتنش خوب است.

"بخشی از پیام برتراند راسل برای آیندگان"

2. 10 کاربر از پست مفید اثر راشومون تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 26 بهمن 96), Erica (پنجشنبه 26 بهمن 96), maryam123 (جمعه 27 بهمن 96), paiize (پنجشنبه 26 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (پنجشنبه 26 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (پنجشنبه 26 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 22:13]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,831

تشکرشده 6,801 در 2,376 پست

Array

سلام آقا امین
    ان شاالله که خوب باشی دوست من

اینا سئوال های من ،،
    ممنون که وقت میذاری .

1 – زندگی شاید برای بعضی از ما آدم ها یه مسابقه باشه ،، مسابقه ای برای رقابت،، اون هم با جایزه های رنگارنگ ،،،
    تا حالا شده تو دوران های زندگیت توان اول شدن را داشته باشی،،ولی خودت نخوای اول بشی و بذاری قهرمان یکی دیگه باشه ؟

2- دوست دارم اندیشه خودت را در مورد جمله زیر بدونم :
    " برای رسیدن به همه چیز باید از همه چیز گذشت "

3- یه راهکار بفرمایید برا ی رهایی از اندیشه کامل گرایی ( کمال گرایی ناسالم ) ؟

4 - می خواستم بدونم به نظرتون انسانها چطوری عقل و احساس را در تصمیم های خودشون به تعادل می رسونند؟
    ( ازدواج - کار و ....)
    به نظر شما باید تعادل ایجاد بشه و یا اینکه اول عقل لحاظ بشه و بعد احساس؟

5 - حضرت حافظ می فرماید :
    سال ها دل طلب ِ ، جام جم از ما می کرد
    آنچه خود داشت ، ز بیگانه تمنا میکرد

حضرت حافظ اشاره میکنه :
    یه بنده خدایی همیشه به من میگه خدا را بهم بده – منم بهش میگم خدا درونت هست ،،، چرا از من می خوای !
    به قول دوست عزیزم آقای حافظ ، خدا درون ما هست ،،،
    شده شما ، گمش کنید ؟؟ ( مثلا تو سختی ها و خوشی ها و ...)

6 ) برا شما چند تا الگو رفتاری می نویسم ، میشه بر اساس اولویت خودتان مرتب کنید : ( مثلا دوست دارید اول کدام باشید ...الی آخر )

ماجراجویی – سلامتی - عشق – امنیت – راحتی و آسایش - شور و شوق – قدرت – موفقیت – رشد - تغییر – درستکاری – بهترین بودن

7 ) با کلمات زیر یه قصه تعریف کنید :

شنگول و منگول – دزدان دریایی – جزیره گنج - خاله قزی - m.reza91

8 -رفتی سفر ، تو جاده وقت نماز میشه ،،، میزنی کنار تا نماز بخونی ،،،
    از قضا یه گوشی موبایل 8 iPhone، هم داری که میذاری جلوت ،،،( کنار سجاده )
    موقع قنوت یه نفر پیدا میشه موبایلتو جلوی چشمت بر میداره و فرار میکنه ،،، :)
    چکار میکنی :

1 ) تو قنوت نماز فارسی میگی : جون مادرت بر ندار - وایسا
    2) در هنگام قنوت می بینیش و بی خیالش میشی و میگی نوش جانت ( خدا واجب تره )
    3 ) اصلا متوجه نمیشی که طرف برداشته چوت غرق نمازی
    4) نماز را می شکونی و میری دنبالش

متشکرم .

ویرایش توسط باغبان : جمعه 27 بهمن 96 در ساعت 01:35 دلیل: ویرایشی

4. 8 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 27 بهمن 96), miss seven (جمعه 27 بهمن 96), paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام امین اقا.انشالله خوب و سالم و سرحال باشی برادر خوبم

اینم سوالات من :

1.دست خط شما چه جوریه؟( از ایناست که بذاری تو افتاب.....)؟!

2.بیشترین تاپیکی که تو همدردی ناراحتت کرده؟

3.به نظرت ظاهر این افراد چه شکلیه؟

مدیر همدردی
    تمنای عشق
    صبا-2009
    مریم 123
    اقای باغبان
    اثر راشومون
    گیسو کمند

4.اخرین خوابی که دیدی چی بود؟

5.دوست داشتی زن بودی؟چرا؟

6.چرا تاپیک منو قفل نکردین تا حالا؟

7.یه ضرب المثلی که قبولش نداری؟

8.یک انتقاد ازم بکن.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 10 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 27 بهمن 96), miss seven (جمعه 27 بهمن 96), paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), اثر راشومون (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 05 خرداد 03 [ 16:55]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,403

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط تمنای عشق نمایش پست ها
    سلام جناب امین ، وقت بخیر

سلام خانم تمنای عشق

1.تا به حال عصبانی شدید؟ موقع عصبانیت چه واکنشی از خودتون نشون می دید؟................
    لحظه ای عصبی میشم یه لحظه داد میزنم یا صدام رو بالا میبرم وسریع هم صدامومیارم پایین دوست ندارم اون وضعیت ادامه پیدا کنه.بیشتر وقتایی هم که عصبی میشم چیزی نمیگم بعدش همه چی درست میشه.گاهی هم که خیلی عصبی شم و چیزی نگم اون موقع سریع خوابم میگیره میخوابم همه چی یادم میره

2.شده کاری کنید که از انجامش پشیمان باشید!؟ نام ببرید یه تجربه عاطفی داشتم در گذشته باید زودتر خودم رو جمع جور میکردم از اینکه اجازه دادم اونقدر طولانی بشه پشیمونم

3.اگر به شما بگم خدا وجود نداره چطور می خواین اثبات کنید که حرفم اشتباه هست؟ ...........ممکنه بعضی آدمها یه دوره ای از زندگیشون دچار شک بشن ولی به نظرم ته دل آدم میدونه خدایی هست.اما با دیدن نظم جهان و زیبایی های اون طلوع و غروب منظم خورشید،رشدی که در جهان هست،مرگ و اینکه انگار جهان داره با این تولد و مرگها تغییر فصلها به سمت یه هدفی حرکت میکنه

4.اگر روی مبارک آقا امام زمان (عج) رو ببینید از مولا چه چیزی درخواست می کنید؟ ........... من کجا واین دیدارها کجا..میگم چرا ظهور نمی کنید

5.نظرتون در مورد آیه ، «انا لله و انا الیه راجعون»
    ......هر چیزی به اصل خودش بر میگرده آبها به سمت رودخونه ودریا و روح انسان هم به سمت خدا

6.حستون در مورد کلمات زیر (یک کلمه)

خدا ....... بالاترین

کربلا ......برکت

حجاب
    .....امنیت آرامش بخش
    برزخ
    .......سایه روشن
    سردار سلیمانی
    .......سرباز مردم
    شفاعت....تبصره آسان

رهبر(سیدعلی) ......تجربه

شهادت عطر

فرزند....انرزی مثبت

خشم پرهیز

صبر .....قدرت

طلاق....افسردگی

7.نظرتون در مورد کاربران زیر (یک کلمه)

تمنای عشق
    ....مهربان
    بی نهایت ...لبخند

گیسوکمند
    اجتماعی
    باغبان ....منظم

شیدا .....دقیق

پاییزه .....احساسات ظریف

صبا ۲۰۰۹ ....آرامش

m.reza91
    .....حقوق

فرشته اردیبهشت ....معنا

8.اگر بخواین دو تا از خصلت تون رو حذف کنید اون چیه؟ .....کند انجام دادن کارها و کم حوصلگی

9.اگر سه روز از عمر شما باقی مانده باشد ( ان شاءالله عمر طولانی و با عزت داشته باشید) تو این سه روز چه کارهایی انجام میدید؟ ........میرم به همه دوستان و اشنایان سر میزنم...بیشتر میخندم....میرم کوه و طبیعت یه چایی با آویشن با دوستام میخوردم...از خدا هم طلب بخشش میکردم و اگه دینی به کسی دارم اداش میکردم

10. دو تا از نقاط قوت و نقاط ضعف همدردی رو بیان بفرمایید

.........نقطه قوت: اول اینکه موضعش در مورد دوستی دختر و پسر خیلی دقیق و محکمه ونتایجی که پیش بینی میکنه برای هر سطحش درسته...اعتقاد قوی داره که خود فرد باید در مشاوره ها اراده قوی برای حل مشکل داشته باشه حتما راه حلها رو پیدا میکند نقطه ضعف: فضای تالار نیاز به تغییر و جذابیت بیشتر دارد... بازخوردهای کلی این چند سال باید یه وقت مناسب پرسیده بشه و نظرات اعضا برای بهبود پرسیده و بررسی بشه
    11.با دیدن تصویر زیر چه چیزی تو ذهنتون میاد به صورت کوتاه بیان بفرمائید ......حالا با لنگ کفش ادبش میکرد بهتر نبود؟

با تشکر از خانم تمنای عشق
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

8. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

miss seven (جمعه 27 بهمن 96), paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,403

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق آفرین نمایش پست ها
    سلام

جناب امین. وقت شما بخیر باشه. .....سلام خانم عشق آفرین تشکر میکنم

1. مقابل آیینه می ایستید. چه میبینید و چه احساسی بهش دارید؟ ......سلام بیشتر وقتها روحیه م بهتر میشه یعنی وقتی خیلی خسته ام یا درگیر چیزی بودم فکر میکنم توی چهره ام هم مشخصه ولی شاداب تر از اون چیزی که هستم نشون میده البته بیشتر وقتا نه همیشه

2. برنامه روتین شما از لحظه بیداری تا خواب ؟ (به ترتیب و ذکر تقریبی ساعت) ...خواب ۱۲ شب بیداری ۷ صبح بعدازظهرها هم گاهی میخوابم...اما روزهای تعطیل یا وقتی که کارهام انجام نداده باشپ ممکنه تا دو یا چهار شب هم بیدار بمونم که البته خیلی اذیت میشم بعضی روزها اینطورم

3. فلسفه و مدیریت مالی تون به چه صورت هست؟ (کامل با ذکر مثال) .......هیچ وقت اجازه نمیدم ته حسابم خالی بمونه ...اول ضروریات و اگه قسطی داشته باشم باهاش پرداخت میکنم...بعدش پس انداز برای کارهای احتمالی آینده...بخشی از اون هم برای خرید لباس و وسایل شخصی .شاید پنج یا ده درصد هم برای کمک به اطرافیان

4. امین آرمانی در ذهنتون چه ویژگی هایی داره و چه کارهایی انجام داده؟ .....پختگی و جا افتادگی رو بیشتر از همه چی میپسندم امین آرمانی شادتره با مردم بیشتر نشست و برخاست داره بیشتر میره طبیعت کتاب بیشتر میخونه بیشتر عشق ورزی میکنه ....سوال خوبی بود من رو به فکر فرو برد

5. نقش شما در جامعه؟ .....پژوهشگری و فرهنگ سازی البته در مقیاس کم

6. پر تکرار ترین نصیحتی که تا بحال شنیدین؟ ....موقعی مریض میشی به خودت بیشتر برس....بیشتر به فکر خودت باش کمتر خودت رو اذیت کن یه کم استراحت کن

7. قراره فیلم زندگیتون رو بسازن. نام این فیلم چی میتونه باشه؟ ......خیلی فکر کردم روی این سوال .... جامانده

8. از شما می خوان برای زندگیتون موسیقی متن بگذارید. انتخاب کنید:

- تیتراژ آغازین صدای خنده و گریه نوزاد با موسیقی

- موسیقی متن کودکی
    ....اون برنامه کودک بغ بغو بود چی بود اسمش؟
    نوجوانی ....یه موسیقی که حکایت از شور و احساسات ناب
    - جوانی ...بعضی موسیقی های حامد همایون با حال و هوای جوانیم میخوره - میانسالی (ایده آل) ....... طبیعت

- پیری (ایده آل).. ....شاید نی زدن و اون موسیقی بنازم به بزم محبت بیشتر بخوره
    -تیتراژ پایانی (ایده آل)
    عجب رسمیه رسم زمونه
    پیشاپیش متشکرم از پاسخگوییتون.
    موفق باشید.
    منم از شما متشکرم سوالات جذابی بود شادو پیروز باشید

10. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

miss seven (جمعه 27 بهمن 96), paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,403

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط « 7 » نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

و سلامی ویژه به مهمان صندلی داغ ؛ آقا امین . ....سلام خانم 7 گرامی

و اما سؤالات من :

دوست دارید چه کسی را از نزدیک ببیندید که تا به حال ندیده اید؟

.پدربزرگم

اگه زمان به عقب برگرده دوست دارید چه کاری بکنید که تا حالا انجام نداده اید؟ .....دوران نوجوانیم رو متفاوت شروع میکردم طوری که بتونم بعدش به کشورهای مختلف سفر کنم

اگه یه قدرت ماورای طبیعی می تونستید داشته باشید ، چی بود و چرا؟ ...قیمت دلار رو میاوردم پایین ...خونه های غیر استاندارد دوباره درست میکردم...وام بلا عوض میدادم جوونا ازدواج کنن .هر کاری که مشکلات اقتصادی مردم کمتر کنه انجام میدادم...دلیلش اینه که حس میکنم مردم چند ساله واقعا نه عید نه از ته دل شادند.امیدوارم این وضعیت بهبود پیدا کنه

بهترین کتابی که خوندید؟
    .......خیلی سخته بگم بهترینش کدوم بوده ولی یکیش در مورد شگفتی های مغز انسان بود

نظرتون راجع به حجاب دخترا چیست؟
    .....تا زمانی که دختر حجاب و درکنارش حجب و حیا داره قابل احترام تربه نظر میرسه به نظرم در کسوت همسر هم میتونه یه پله بالاتر از دوس داشتن قراربگیره یعنی دوس داشتنی که به عشق نزدیکتره البته حجاب تنها کافی نیست و اخلاق مهمتره..دوم آنهایی هم که بی حجابن بی ارزش نیستند .ولی حجاب از نظر من میتونه زن رو کاملتر کنه

به نظر شما خانم ها باید خونه داری کنند و خانم خونه باشن و یا برن سرکار و تو اجتماع حضورداشته باشن؟ ....بستگی به نیاز جامعه داره .البته احتمالا کسی که ده ساله سرکار میره بگه دوس دارم خانه دار میبودم...به نظرم معیار اینه تفاوت زن و مرد حفظ بشه هرچیزی این تفاوت رو از بین ببره مفید نیست منظورم از تفاوت نابرابری نیست

مهمترین معیارهایی که فکر میکنید توی ازدواج موفق تأثیرگذار هستند چیه؟ ....هر دو آدمهای معمولی و نرمالی باشند...هر دو قانع باشند و قدر هم رو بدونن...دریافت وابراز محبت و احساس رو هم بلد باشند ...

فکر میکنید نقطه ضعف خانم ها چیست؟ ... مرد هاچطور؟ .....نمیشه کلی گفت بعضیا واقعاخوبند...اما خانمها یه مقدار باید مهارتهاشون بعد زندگی بیشتر باشه ..مردها هم بخصوص بعد ازدواج باید بیشتر توجه کنند خانمها به توجه نیاز دارند مردها به درک بیشتر

به نظرتون یک آدم چه مهارت هایی رو باید بلد باشه؟
    برای کار یا زندگی؟هر مهارتی که احساس میکنه در اون ضعف داره .....بعضی مهارتهای کامپیوتر مثل تایپ و اکسل ...بعضی کمکهای اولیه..آشپزی...توی اجتماع هم توان مذاکره و چانه زنی مثبت
    نظرتون راجع به کاربران زیر :
    گیسوکمند : .....متدین مردمی وخونگرم
    شیدا : دلسوز و دقیق و خوشش ازحاشیه روی نمیاد
    باغبان : منظم و با حوصله و شفاف ساز
    محمدرضا 164 : شوخ طبع و اهل بندهای حقوقی و تخصصهای کامپیوتری
    مریم 123 : یه تجاربی در گذشته داشته بنابراین سعی کرده تکنیک های زندگیش رو عوض کنه و اشتباهات روتین انجام ندهد
    « 7 » : دختری با احساسات وافکار خاص وبدیع
    خاله قزی : شوخ طبع و میانه رو

************************************************** ************************************************** ***

هر کسی فقط 10 تا سؤال میتونه بپرسه وگرنه یه عالمه سؤال طرح کردم . ....اشکال نداره بقیه هم هستن که بپرسید ازشون

براتون از خداوند سلامتی و عاقبت بخیری خواهانم

با تشکر از شما موفق باشید
    ویرایش توسط ammin : جمعه 27 بهمن 96 در ساعت 18:15

12. 8 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,403

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط paiize نمایش پست ها
    سلام آقاامین.
    خوشحالم دوباره فرصتی پیش اومده که شماروبه چالش بیاندازیم!! سلام خانم پاییزه منم خوشحالم قسمت شد دوباره توی صندلی داغ با اعضای قدیمی صحبت کنم
    من سوالات دوستان رونخوندم اگرتکراری هست معذرت میخوام.

1.آخرین باری که باتمام وجودگریه کردید وهمجنین خندیدیدکی بود؟چرا؟ ..گریه فکر کنم دو ماه پیش بود .خنده سه چهار روز پیش با یکی از دوستام سر میز ناهار بود

2.پرتکرارترین نصیحتی که تاحالا شنیدید چی بوده؟نگیدهیچی که غیرممکنه بهم میگن به خودت نمیرسی خودت خیلی خسته میکنی !

3.چه چیزی به زندگیتون ارزش میده؟ ....چه سوال قشنگی بود الان باید کمی فکر کنم اینکه به کسی مدیون نباشم و کمی عشق در وجودم باشه یه حس رضایت مندی درونی

4.موقع امتحانات تقلب میکردید یاتقلب میرسوندید؟ .....الان این مچ گیریه ...من حتما باید تقلب کرده باشم؟...تقلب میرسوندم

5.آیاحاضریدبیست سال دراوج شادی وخوشبختی زندگی کنیدبعدازاین مدت بمیرید؟(دورازجون البته) ....اتفاقا خیلی به این فکر میکنم مطمئن نیستم پیری لذت بخش باشه گاهی هم فکر میکنم لازمه اگه پیریم سرپای خودم باشم تا لحظه آخر و گوشتمم تلخ نشه برای بقیه همون مرحله پیر شدن دوست دارم...گاهی فکر میکنم اگه آدم خوش اخلاق باشه احتمالا پیریش هم جذابیت داره.

6.حاضریدیک پروانه زیباروبکشیدوبالهاش روبکنیدیایک سوسک روله کنیدامادرعوض یک هفته مجانی بریدبهترین جاویک مسافرت عالی روتجربه کنید؟ ....واقعا نه خیلی طبیعت دوست دارم
    7.تاحالا توزندگی به کسی کلک زدید؟توضیح بده؟ یعنی سوال میدید به قصد کشت ....توی هفت هشت سال اخیر یادم نمیاد ولی قبلش ... بازم یادم نمیاد

8.چندبارتصادف کردی بدترینش روتوضیح بده.(این سوال رونپیچونید لطفا) ....چقدر این سوال جدی پرسیدید ...خدا رو شکر تصادفات جزئی بوده یه بار از پارک اومدم بیرون سپر ماشین خورد بهم این اولینش بود مقصر من بودم...یه بارم یکی دنده عقب میومد زد به ته ماشین من سرعتم کمی زیاد بود ماشین یه کم چرخید دور خودش، اون مقصر بود... یه شبم تنبلیم اومد سرم بچرخونم توی یه کوچه با آیینه جلوم دنده عقب گرفتم یه خط زیبا انداختم روی یه ۲۰۶
    9.یه جک تعریف کن البته بامزه باشه! عایا الان همه با فضای مجازی به روز هستن میشه جک غیر تکراری گفت؟

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ پسرﻩ ﺭﻓﺘﻪ ﺗﻮ
    ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺑﺎ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﻋﮑﺲ
    ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻪ , ﻧﻮﺷﺘﻪ
    ﻣﻨﻮ ﻣﺎﺷﯿﻨﻪ ﺟﺪﯾﺪﻡ یهویی!.
    ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺩﺯﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﻭﻣﺪﻩ
    ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍﺍﻻﻥ ﺯﻧﺪﺍﻧﻪ
    برای آزادیش دعا کنید

10.به نظرتون کدوم یکی ازاخلاق هاتون بقیه رواذیت میکنه؟آیاسعی کردید برطرفش کنید؟ کم حوصله گیم ..یه ذره سعی کردم برطرفش کنم..همش میگم چنتا کار دیگه انجام بدم بعدش بیشتر وقت بذارم برای بقیه
    ممنونم ازپاسخگوییتون.
    منم از شما تشکر میکنم..خوشحال شدم ..موفق باشید

14. 7 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,403

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا_2009 نمایش پست ها
    سلام
    .....سلام خانم صبا
    1)اگر خودتون بخواید خودتون رو توصیف کنید 5 تا ویژگی مثبت و منفی تون رو بگید؟
    ......منفی: بی نظم.کند ؛یعنی بعضی کارها رو با وسواس و کندی انجام میدم....گاهی سرسنگین....بی توجه...اخیرل کمتر برای بقیه و تفریحات وقت میذارم

مثبت:حواسم
    هست کسی رو آزار ندم...اگر بخوام کسی پیشم راحت باشه این کار رو خیلی خوب انجام میدم...مهمان نواز...خوش اخلاق ،آسان گیر به بقیه

2) اگر از نزدیکان و خانواده و دوستان تون بپرسیم 5 تا ویژگی مثبت یا منفی تون رو بگن به نظرتون چی می گن؟

منفی ها:بی نظم...فراموشکار...کم توجه..بدسلیقه توی خرید ،بدغذا....

قابل اعتماد،شوخ طبع،خوش اخلاق،با معرفت،منطقی،

3) اگر امشب متوجه بشید که بچه این خانواده نیستید چی کار می کنید؟ چه سوال داغی ...سعی میکنم بفهمم خانواده اصلیم کی ان از دور میبینمشون ودلیل رها کردنم ازشون میپرسم...اما باز با همین خانواده زندگی میکنم....خیلی هم ناراحت میشم

4)چی شد که عضو همدردی شدید؟ یه مشکلی توی خانواده بود+یک تجربه عاطفی ناموفق اتفاقی لینک این تالار رو توی یه وبلاگی قسمت نظرات دیدم که یکی تعریف کرده بود خیلی خوب پاسخ میدن

5) اگر بخواید تو 24 ساعت کسی رو بشناسید چی تکنیک هایی بکار می برید؟ .....نگاه رفتاراش و طرز صحبت کردنش میکنم سعی میکنم در مورد موضوعات مختلف غیر مستقیم بفهمم نظرش چیه

6) وقتایی که خیلی عصبانی می شید چی کار میکنید؟ تا حد امکان سعی میکنم بروزش ندم و خودم رو از اونجا بیارم بیرون...خیلی سعی میکنم خودم رو کنترل کنم خیلی شدید باشه که راه فرار نداشته باشم از خدا میخام کمکم کنه بهم توان بده خودم کنترل کنم...این موقعی که نمیخام اون فرد رو ناراحت کنم...بقیه موارد اینقد سخت نیست یه کم ممکنه بروزش بدم ...یه وقتایی هم سریع خوابم میگیره

م7) چه ویژگی اخلاقی شدیدا رو اعصابتون هست؟ .....مردم آزاری و بداخلاقی،کسی که وقتی میفهمی دروغ گفته بازم بهت دروغ بزرگ میگه

8) تا حالا شده شک کنید به فلسفه زندگی؟ اگر بله چطور شک تون رو برطرف کردید؟ ....آره خیلی سال پیش سال حدود ۸۵بود خیلی اذیت شدم چون حرف کسی رو قبول نمیکردم باید خودم میفهمیدم...شبا توی خواب همش نا آرام بودم با مطالعه کردن یه کم تردیدهام برطرف شد ..آخرش خودم فکر کردم هر چی نگاه این دنیا و ریز و درشتش کردم دیدم جور در نمیاد۶ ....یه هدف و معنایی وجود داره وقتی این معنا رو قلبا باور کردم آرام شدم

9) دلتون می خواد بزنید زیر همه چیزایی که تا حالا ساختید و برید یه جای دیگه و از اول شروع کنید؟.....چند بار این کار قبلا کردم اما متوجه شدم هر راهی برم نقصها و قوتهای خودش داره سعی کردم بیشتر خودم و ذائقه م رو بشناسم به این نتیجه رسیدم بیشتر باید اموری رو اصلاح کنم تا اینکه یه تغییرات بنیادی ایجاد کنم

10) فکر می کردید زندگی تون اینجوری پیش بره؟
    قبلا تا ۸۰ درصد مسیر زندگیم چیزی نبود که پیش بینی میکردم الان خداروشکر تا ۸۰ درصد اونیه که میخواستم امیدوارم در آینده هم خوب پیش بره

متشکرم خانم صبای گرامی

16. 7 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 27 بهمن 96), sia518 (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,403

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط گیسو کمند نمایش پست ها
    سلام امین خان ،
    چه آخر هفته ی خوبیه ،.. انشاالله برای شما هم خوب باشه .
    سلام خانم گیسو کمند...ممنونم..زنده باشید

1- در جایی گفته بودین : "باوجودی که میدونم دیگران چقدر به محبتم نیاز دارن دریغ میکنم وموکولش میکنم به وقت دیگه
    وباوجودی که میدونم وقتش حالاست واین داره اونا رو آزار میده ولی باز ادامه میدم" .
    این موضوع صدای پدرتون رو درآورده بود که بنده ی خدا پدر ، میگفته پسرم امین امیــــــن امین

ای امینِ بی توجه : "به من بیشتر توجه کن .با من بیشتر حرف بزن "

ازین نوشته 4سال میگذره ، شاید تغییر کرده باشید یا حداقل علت این رو متوجه شده باشید ، چرا اونطوری بودید؟ چی شد تغییر کردید ؟

...احساس میکردم در صورت توجه کردن مجبورم کارهایی رو انجام بدم که باب میلم نیست یا به حرفهایی گوش بدم که شنیدنش آزارم میده همین صحبتهایی که اینجا با دوستان داشتم و نتایجی که گرفته بودم و تجربیات زندگی خودم همه به این نتیجه ختم شد که باید سعی کنم یه تغییرات مثبتی ایجاد کنم که بیشتر روی سرنوشتم متمرکز شدم...
    2- من نوشته های شما رو که میخونم این حس رو دارم که
    شما بیشتر روی احکام و فقه تمرکز (یا تسلط یا محور ) دارید و البته روی فلسفه و منطق .
    در مقابل بعد احساسی عاطفی تان خیلی ضعیف نمود میکنه ، درسته ؟ چرا ؟ قبلا بیشتر بود چون دوباره سعی کردم تغییراتی توی زندگیم داشته باشم بعدا درونی تر و متعادل تر شد...اما در همه این مدت آنچه که از شخصیت مجازی من میبینید خیلی با خود من فرق دارد چون اینجا بسته به موضوعات و فضای تالار باید راهنمایی ها در یک چهارچوب مشخص باشد..و جنبه هایی توی زندگی ما هست که از طریق پستهای سایت دیده نمیشود

3- جایی هم گفتین : کسی میگه "من هیچوقت سخن راست نمیگم
    حالا "اگه حرفش روباورکنیم پس این جمله ای که خودش گفته جزو اون هیچوقتهایی هست که حرف راست نمیگه،
    پس جمله هم دروغه،
    اگه جمله دروغ باشه پس گاهی اوقات راست هم میگه،بنابراین جمله ممکنه راست باشه،
    حالا این تناقض رو چطوربایدحل کرد؟ جوابشو نمیگم،حالافسفربسوزونید

امین خانه بی توجهه ، محبت نکن
    ، همه چی هورمونی شده، الکیه ، اجازه بدید فسفر ما ذخیره بمونه ،
    میشه پاسخ رو خودتون بفرمایید .

یعنی اینقد فسفر سوزوندید؟ ..شاید جوابش کمی براتون سخت باشه ...این جمله باید به دو بخش تقسیم بشه یکی خود جمله من هیج وقت حرف راست نمیزنم ..دوم معنای جمله که گذشته رو توضیح میدهد ...جمله اول یا معنای اول نگارشی ودستوری و خبری هست....معنای دوم محتوایی بنابراین یک جمله خبری، گزارشی از یک معنا میدهد یعنی باید بین لفظ و معنی تفاوت قائل بشید که پارادوکس حل شود اگر بازم متوجه نشدید نا امیدنشید منم اول اینطور بودم

4- دوست داشتید سال 93 ازدواج کنید ، وسع مالی ،موقعیت شغلی و بلوغ و نبوغ فکری هم الحمدلله بوده،
    چی باعث شد بعد از حدود4سال ازون سال هنوز این مهم محقق نشه ؟ کامل لطفا .
    علاوه برمعیارهایی که تقرییا هر کسی مد نظر دارد و با اونها طرف مقابلش رو انتخاب میکند من همون معیارها رو دارم اما علاوه بر اونها یه معیارهای خیلس خاصی دارم که به زبان آوردنشون برام سخته یعنی وقتی خودم اون شخص رو ببینم متوجه میشم که اون معیارها رو دارد یا نه یه جور اخلاق خاصی هست که من دارم توصیه نمیکنم بقیه داشته باشن انتخاب های مهم زندگیم رو با این شیوه انجام میدم مثلا اگر اون معیار خاص رو به زبان بیارم معرف یا خانواده یا خود شخص ممکنه خب اینم از این معیاری که مد نظر شماست میبینی که هست ...اما من خودم تشخیص بدم که اون معیار در وجودش نیست....در این صورت کنترل انتخاب از دست من در میاد یا ضعیف میشه...در نتیجه معتقدم اون کسی که مناسب من هست زمان مناسب پیدا میشه ...چون تقریبا میدونم با چند جور شخصیت میتونم زندگی مشترک داشته باشم

5 - مگر رفقای ما چهطور فایده ای باید داشته باشند که شما گفته بودید
    اگر به عقب برمیگشتید ، با دوستانتون که بی فایده بودند رفاقت نمی کردید?

منظورم از فایده خیلی چیزاست دوستی که باعث نشه اجتماعی تر شم یا پخته تر بشم یا من نتونم باعث بشم اون‌پخته تر بشه...یا دوستی که هم حال تو رو همیشه بد میکنه هم حال خودش رو ....یعنی اگه هیچی اثر روحی نداشته باشه حداقل از کنار اون بودن لذت ببرم حالم خوب بشه اون لحظه...اگه برمیگشتم عقب نه اینکه رفاقت نکنم باهاشون وقتم رو کمتر با یه عده معدود میگذروندم و آدمهای بیشتری رو به عنوان دوست انتخاب میکردم

ممنون .
    ..تشکر از شما خانم گیسو کمند واین که زحمت این تایپیک رو برعهده گرفتید پیروز باشید
    ویرایش توسط ammin : جمعه 27 بهمن 96 در ساعت 21:16

18. 6 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 16:46]
    سطح
    46
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    361

تشکرشده 311 در 123 پست

Array
    سلام امين جان
    خوبي دادش نسوزي روي صندلي؟
    ببخشيد الان دارم وسط تاپيك سوالاتم ميپرسم ديشب نت خسته بود خودمم خسته بودم .....
    1- تاحالا خوابي ديدي كه فرداش تعبير بشه ميشه درصورت امكان بگي كه چه خوابي بوده؟
    2-وقتي از دست چيزي عصباني ميشي چه كار ميكني؟
    3-به نظرت پول مهمتره يا عشق؟
    4-نظرت راجعبه رشوه دادن براي پيش برد كارت چيه؟
    5-فرض كن ي جايي كار ميكني كه مديرات بالا دستيت سوادشون زير صفر هست و معمولا نظراتي كه ميدن نظرات درستي نيست . نسبت به نظرات آنها چه عكس العملي داري؟
    6- فرض كن مبلغ قابل توجهي پول داري ترجيح ميدي باش خوش بگذروني يا جايي سرمايه گذاري كني؟
    7-رابطه ات با پدرت و مادرت چطوره؟
    8-ميشه بگي خرج ماهيانت چقدره؟
    9- با رفقا دانشگاهت در ارتباطي؟چقدر؟ اگه ازت كمك بخان چيكار ميكني؟
    10-ميشه بگي چه تفريحاتي داري؟
    برات بهترين ها آرزو ميكنم

20. 7 کاربر از پست مفید sia518 تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 27 بهمن 96), paiize (جمعه 27 بهمن 96), گیسو کمند (جمعه 27 بهمن 96), باغبان (جمعه 27 بهمن 96), عشق آفرین (یکشنبه 29 بهمن 96), صبا_2009 (جمعه 27 بهمن 96)

صفحه 2 از 32 نخستنخست 12345678910111222 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)