به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 آبان 88 [ 16:20]
    سطح
    39
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

RE: خواهش میکنم با تجربه هاتون به من کمک کنید

خیلی ممنون مهاجر جان خوش حالم بالاخره یکی دنبال جریان منم افتاد
    من خیلی زود عصبی میشم الان که عصبی میشم دستام به شدت می لرزه ،سر درد شدید ،سر گیجه ، معده درد فوق العاده به غذا بی میل میشم حتی یه روز تو 24 ساعت فقط سه لیوان چایی خوردم منی که روزی یه دونشو به زور می خورم اتفاقا خیلی نگران سلامتی جسمیم هم هستم احساس میکنم هر روز جسمم داره داغون میشه من تا اخره ماه رمضون تا خود سحر بیدار بودم نمی تونستم فکر نکنم برای همین نمی تونستم بخوابم اصلا توی درسم نمی تونم تمرکز کنم اورم نمی شه روزی از این حالت بیام بیرون چون از وقتی که خودمو شناختم این حالو داشتم راستشو بخواید با خانوادهام هم خیلی مشکل دارم خیلی دوسشون دارم ولی نمی دونم چرا نمی تونم باهاشون کنار بیام در وقع من با همه چیز زندگیم مشکل دارم
    منم پیاده روی رو دوس دارم ولی من یه دخترم نمی تونم هر وقت که دلم گرفت از خونه بزنم بیرون .وقت های که عصبی ام و از خونه بیرونم به قدری تند راه میرم که نفس تو سینه ام حبس میشه قبلا وقتی عصبی میشدم بهم حالت تنگی نفس دست میداد ولی الان دیگه این جوری نیستم
    شما چه طور با خودتون کنار اومدید واقعا احساس میکنم بیرون اومدنم از این حالت یه رویا بیشتر نیست

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 22:24]
    سطح
    47
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    932

تشکرشده 968 در 217 پست

Array

سلام سپيده جان
    من مشكاتو خوندم هر چي فكر كردم كه چي بگم جديد باشه چيزي به ذهنم نرسيد چرا كه اكثر حرفهايي رو كه مي خواستم بگم دوستان گفتن فقط اين به ذهنم مي رسه كه همه چيز به خود ما بر مي گرده. خيلي جالبه نمي دونم چطور داري توي اون ذهنت اين رو مي سازي و بروز مي دي كه مشكل داري و از همه سيري و نبودنت بهتر از بودنت و ... عزيزم همون ذهني كه اين مشكلاتو مي سازه و بزرگ مي كنه و در تمام وجوت پرورش ميده مي تونه پرورش دهنده و بزرگ كننده اميدها باشه فقط كافيه جايگزين كني و بجاي چيزاي كه ناراحتت مي كنه به چيزايي فكر كني كه خوشحالت كنه اولش سخته ولي با تمرين مي شه فقط كافيه بخواي و انجام بدي منم يه زموني مثل تو بودم ولي تونستم به افكارم غلبه كنم و مشكلمو از ريشه درست كنم و باهاش كنار بيام و تا جايي كه مي شد درستش كنم و به بقيش فكر نكنم و الانم راضيم
    شاد باشي و شاداب

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 17 شهریور 91 [ 18:32]
    سطح
    55
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 160 در 86 پست

Array

دوست من ،
    ما اینجا هستیم تا با کمک همدیگه از اونجایی که هستیم بالاتر بریم و پیشروی کنیم والا این صحبتایی که برات میکنم دلیل بر مبرا بودن من از اون مسائل نیست و خود من هم یکی از اصلی ترین مخاطب ها هستم.

اگه بزنی تو هدف و ریشه ی اصلی تر این حالت هات رو پیدا کنی،مطمئن باش که به معجزه توی این زمینه ها ایمان میاری ،
    اخه میدونی اشکال کار، از نحوه ی ایجاد افکار و شاخ و برگ دادن به اوناس که در صورت تداوم به صورت امری ناخودآگاه در میاد و بدونه اینکه دیگه ما اون حالت ها رو به طرز آگاه بخوایم احظار کنیم ،با کوچک ترین تطبیق و شباهت شرایط موجود با یه شرایط دردناک وحساسیت برنگیزی که در گذشته اتفاق افتاده و به شدت باعث بهم ریختهگیمون شده ،موجبات تداعی همون حالت های گذشته رو(که شاید اون موقع با واقعیت هم تطبیق داشته و باعث اون بهمریختگیه شدید روحی شده)با همون شدت ایجاد میکنه.

خیلی پر حرفی کردم...
    به نظر من بهتر در مورد شرایط و مسائلی که حساسیت بیشتری برات ایجاد میکنه و باعث بوجود اومدن این حالات میشه بیشتر توضیح بدی.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

خیلی ممنونم
    2 روزه که احساس بهتری دارم احساس می کنم دارم دوباره اون قدرتی که همیشه از خودم سراغ داشتمو که در برابر مشکلات دوام بیارمو کمر خم نکنمو پیدا میکنم راستشو بخاید برای حلتی که پیدا کرده بودم خیلی دلیل وجود داشت مثلا یکیش این بود که خسته شده بودم که همه منو فقط برای رفع نیازشون بخوان ولی هیچ کس در مواقع دیگه یادش نباشه سپیده ای هم وجود داره از این مشکلات همیشه داشتم ولی قدرت مقاومت من بیشتر از این چیزای کوچیک بوده ولی این چن وقت اخر به حدی مشکلاتم زیاد شده بود که دیگه احساس میکردم خودم به تنهایی قادر به حل کردنش نیستم البته بگم یکی از دلایل این که این احساس به من دست داده بود این بود که احساس میکردم خدا منو به خاطره گناهانم دیگه دوستم نداره و به من دیگه نگاه نمی کنه ولی الان بهترم از همه ی شما دوستان ممنونم این رو هم بگم که تاپیک اقای مدیر همدردی به اسم اموخته ام که خیلی کمکم کرد ولی بازم منو تنها نذارید و از تجربه هاتون در اختیارم بذارید چون هنوز کامل خوب نشدم
    چیزه دیگه ای هم که منو نگران کرده اینه که دوباره این مرض اسمشو نبر برگرده چون توی تحقیقاتم درباره این مرض فهمیدم که چه عواملی باعث برگشت اون میشه و متاسفانه من چند تا شو داشتم امیدوارم که برام دعا کنید که خوب خوب شم و تنهام نذارید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

البته من هنوز نتونستم اون عامل ها رو از بین ببرم فقط تونستم قدرتمو بدست بیارم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 17 شهریور 91 [ 18:32]
    سطح
    55
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 160 در 86 پست

Array

سپیده جان امیدوارم که این حالت بهبودی و قدرت با استمرارش بتونه روی زیبای زندگی رو بهت نشون بده،

یه مسئله رو هم در نظر بگیر که ،این تحقیقی که در مورد اسمشو نبر گفتی درستیش تا وقتیه که ما به خودمون بیتوجهی بکنیم و ریشه های مسئله رو از بین نبریم،
    در اون صورت با چنان کنه ای روبرو میشیم که اصلا دیگه علت قضیه پشت علائم او پنهان میشه و...
    منم الان توی همون مرحله هستم کافیه از افکارم غافل بشم اونوقته که دیگه اون اسمشو نبره کنه تا چندین روز ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

الان یه حس ارامش عجیبی دارم انگار با غمه زیادی همراهه ارامش قبل طوفان شنیدید خیلی حاله عجیبی دارم چرا باید تو این موقعیت من پسری وارده زندگیم بشه که همونی بوده که من می خواستم با همون رفتارها با همون اخلاق ها به نظرم خیلی شبیه خودم بود می تونستم دوستش داشته باشم می تونستم به عنوانه همسره اینده ام قبولش کنم ولی چه فایده من و اون هیچ وقت به هم نمی رسیدیم عجب زندگی شده زندگی من انگار دارم یکی از اون مان هایی که همیشه خوندمو می خونم این دفعه داستان خودم شده رمان ولی ...
    چی کار کنم شما بگید نمی دنم خدا چی رو می خواد به من بگه چی رو میخواد به من ثابت کنه من که در بست قبولش دارم ای کاش بازم می تونستم برم خیابون گردی تا خوده پارک جمشیدیه اخه می دونید این کار خیلی بهم ارامش می داد ولی...
    زندگیم شده یه مشت ولی که ادامه اش سه تا نقطه است

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 آذر 88 [ 19:37]
    سطح
    52
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 33 در 16 پست

Array

salam man fekr mikonam moshkele shoma nadashtane eshge age nemitunid be kasi etemad konid tanha kasi ke mitune komaket kone fagat khodast chon une ke akhare maramo mehrabunie bayad ba un darde del koni ta sabok beshi bad mibini ke zendegi kheyli gashangtar az unie ke fekresho mikoni bekhand chon hanuz 18 salete hanuz zude ke na omid beshi khoda duset dare
    زندگی میگن برای زندهاست اما خدایا ..... بس که ما دنبال زندگی دویدیم برید این دل

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 آذر 87 [ 10:03]
    سطح
    41
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

سلام دوست عزيزم خيلي خوشحالم كه حالت داره بهتر ميشه من هميشه تاپيكتو ميديدم ودنبال ميكردم ولي هيچ جوابي نداشتم به سوالات بدم شايد خود من هم شرايطي مثل تو رو داشتم كه نميتونستم كمكت كنم ولي الان.....عزيزم طبيغي تو هم آدمي ومثل هر كس ديگه اي احساساتي داري بعضي وقتا دلت ميگيره ناراحتي اينطور كه من فهميدم تو سنگ صبور همه هستي ولي همه فكر ميكنن تو خيلي مقاومي وهيچ وقت به دردو دل كردن نياز نداري هر چي بوده تو دل خودت جمع كردي ولي الان كه با يكي در ميون گذاشتي خيلي بهتر شدي وبا پشتكاري كه داري مطمينم زود زود خوب ميشي ودرستو ميخوني درست ميگم داري براي كنكور ميخوني؟گلم حالا كه ميدوني دوستانت در اين تالار هميشه هستند كه هميشه منتظر حرفات هستند و تنهات نميذارند خيلي ها مثل من شرايط بد تر از تو رو داشتند وبه خاطر اينكه ميخواستند زندگي بهتري داشته باشن با همه اين مشكلات كنار اومدن....
    اگه تاپيك منو خونده باشي فهميدي كه من هم مشكلي مثل تو داشتم ولي الان خيلي خوبم زياد هم نگران علامتهاي اسمشو نبر نباش تو كه خودت ميخواي خوب بشي كاملا خوب ميشي هيچوقت خودتو در مقابله با مشكلات دست كم نگير نميدونم خدا براي هر كدوم ازما ميخواسته يه چيزي بهمون بفهمونه گلم همه آدما گناه توي زندگيشون زياد كردن اينطوري كه خودت اينو ميگي نشانه فروتني تويه مطمين باش خدا بنده هاشو هر چقدرهم گناهكار باشن دوست داره هميشه هواشونو داره چه برسه به تو ...مطمين باش اگه رابطتو با خدا نزديكتر از اين بكني خدا خواهش ها و خواسته هاتو بي جواب نميذاره .برات دعا ميكنم زودتر دوباره همون دختر شاداب بشي به خدا توكل كن عزيزم.

بنده من !جز من هيچ كسي را نداري خوب ميدانم....به خاطر همين است كه شرم دارم دعايت را بي پاسخ رها كنم.
    كاش ميدانستي اگر وجبي به سوي من بيايي به اندازه 2گام بلند به سويت نزديك ميشوم. و هر گاه 2گام بلند به سوي من بر داري به قدر تاختن اسبي به سويت خواهم شتافت .اي بنده من!هر بار كه بر تو تنگ ميگيرم غمگين ميشوي اما كاش ميدانستي كه اين تنگي تو را به من نزديكتر خواهد ساخت.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

مریم جان واقعا از حرفای قشنگت ممنونم خیلی با حرفات به من ارامش دادی من وقتی که می بینم تو اینجا که هیچ کس منو نمی شناسه و هیچ وقت نمی تونم کمکشون کنم براشون مهمم و می خواهند که به من کمک کنند واقعا انرژی میگیرم واقعا خوشحال میشم که هنوز حس هم دوستی از بین نرفته و واقعا از خدای خودم ممنونم که هنوز تنهام نذاشته و شما رو سرراهم گذاشت واقعا از خوندن حرفاتون لذت بردم بهم انرژی مضاعفی دادید نمی دونم چه طوری ازتون تشکر کنم فقط می تونم برای همتون دعا کنم که ایشالله هیچ وقت دچار اسمشو نببر نشید امیدوارم خدا این یکی رو براورده کنه من از خدا چیزه خاصی نمی خوام فقط یکم ارامش همین می دونم براش کاری نداره ولی حتما من لیاقتشو ندارم که تا حالا اینو نداشتم البته از زندگی بی هیجان بدم میاد نمی دونم قبلا گفتم یا نه ولی دوباره میگم :من با وجود اینکه احساس افسردگی می کردم ومیکنم ولی همه اینو نفهمیدن چون در جاهایی که نمی خواستم به این موضوع کسی پی ببره اینقدر مسخره بازی در می اوردم که هیچ کس به ذهنشم نمی رسد که این دختر ناراحتی داشته باشه می دونید یه چیزی که الن داره ازارم میده اینه که دیگه نمی دونم اخلاقام چه جوری؟ یعنی انگار دیگه خودمو نمی شناسم هر دفعه از خودم یه اخلاق می بینم مدام با تصوراتی که تو ی ذهنم دارم به تناقض می رسم دگه خودمم نمی دونم چی هستم مطمئنم الان اگه دوستای قدیمیم منو ببینن نمی شناسن منظورم از اخلاق و رفتاره ها بازم خوشحال می شم مریم جون کارمو دنبال کنی و بازم از حرفای قشنگت برام بزنی از همتون ممنونم

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)