به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 11 از 35 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 348
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 شهریور 94 [ 14:10]
    سطح
    76
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,166

تشکرشده 6,121 در 1,114 پست

Array
    تصویر ذهنی من از فرشته مهربان خیلی قشنگه شبیه نقاشی بچه ها از فرشته ها

فرشته به نظرم بعضی وقت ها یکم زود در مورد تاپیک ها تصمیم می گیره در مورد قفل کردن شون یا این جواب که همدردی در این موارد مشاوره نمیده یا منع روابط دوستی دختر و پسر رو خیلی سریع اعلام میکنه

یکم خشک باید باشه و جدی شایدم لحنش اینجوره ... و از اون دخترایی باشه که پسرا جرات نکند راحت بهش ابراز علاقه کنند
    یکم خشکیشو کم کنه بدم نیست به نظر من
    -------------------------------
    فرشته
    ی دختر خیلی مهربونه
    مسئولیت پذیر و محکمه
    فکر کنم تو خلوت ترین خیابون ها و نیمه شب هم اگر دوربین هم درکار نباشه و خیلی خیلی هم عجله داشته بازم پشت چراغ قرمز می ایسته تا سبز شه و بعد بره

فکر میکنم مذهبی باشه و خداجو یعنی سر سری مذهبی نباشه و همچنان در این زمینه در حال مطالعه باشه

تو ذهن من چهره فرشته یکم شبیه شقایق فراهانیه در نقش مریم در سریال مادرانه .....ذهنمه دیگه دست خودم نیست.

خیلی با احساسه و خیلی خوب بلده احساسش رو کنترل کنه
    خیلی باهوش و زیرکه و می دونه چه جوری میشه دل برد و مطمئنم دل همسرشو بدجور می بره یا خواهد برد.

منم نگرانش هستم نگران این همه محبت و انرژی که میزاره و قابل جبران نیست

فکر میکنم ابهت خاصی داشته باشه در رفتار و ظاهرش

عاشق بچگی هاشم که تو بازار وقتی همه داشتن خرید می کردن فرشته هم فکر کرده میشه همینجوری ی چیزی برداشت و ی شلوار رو برداشته با خودش برده بعدش مامانش اینا اوردن شلوار رو پس دادن ....تاپیکش رو پیدا نکردم خیلی بامزه بود.

در آخر باید بگم فرشته واقعا
    فرشته است
    مرا دوست بدار
    اندکی،ولی طولانی

2. 10 کاربر از پست مفید نازنین آریایی تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 20 مرداد 92), reihane_b (چهارشنبه 16 مرداد 92), rozaneh (چهارشنبه 16 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), فرشته مهربان (پنجشنبه 17 مرداد 92), ویدا@ (چهارشنبه 16 مرداد 92), آزرم (چهارشنبه 23 مرداد 92), بی نهایت (چهارشنبه 16 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (چهارشنبه 16 مرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ­­­­­­­­ضمن عرض سلام و ارادت به تمام دوستان به ویزه فرشته مهربان

اما تصویر ذهنی من از فرشته مهربان
    مذهبی هستند به معنای واقعی که در زیر مجموعه اون خیلی از خصوصیاتشون قابل حدس هست از جمله :
    با حجاب هستند.
    اهل تجملات نیستند وسادگی رو ترجیح می دن.
    اطرافیانشون خیلی ایشون رو قبول دارند.
    به خاطر مسایل شرعی در هر جمعی حضور پیدا نمی کنند حتی اگر از نزدیک ترین بستگانشون باشه.
    پایبند به اصولشون هستند حتی اگر همه با ایشون مخالف باشند .این باعث می شه شخصیت منعطفی نداشته باشند و اطرافیانشون گاهی ازشون ناراحت می شن اما با مهربانی خاصی که دارند سعی می کنند اونها رو راضی کنند.
    از زندگی راضی هستند چون مراتب سپاسگذاری را خوب به جا می آورند.
    ظاهرشون بسیاز تمیز و مرتب هست .
    اتاقشون ساده با پرده های سفید و فرشی لاکی رنگ نور بالا با عطر خوش.
    حساس نیستند.
    اتفاقا وقت بیکاری ندارند .
    از لحاظ مالی متوسط رو به بالا هستند.
    اعتماد به نفسشون فوق العاده هست.
    خانم خییری هستند فضل و بخششون در همه چیز از جمله مالی ، وقت و انرژِی بیش از حد زیاده جوری که گاهی حق خودشون پایمال می شه.
    به نظر من تنها انتقادی که به ایشون وارده اینه که در کنار رعایت حقوق دیگران به حقوق خودشون هم اهمیت بدن.
    در آخر خیلی اردات دارم خانم فرشته مهربان .

4. 10 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 20 مرداد 92), reihane_b (چهارشنبه 16 مرداد 92), rozaneh (چهارشنبه 16 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), فرشته مهربان (پنجشنبه 17 مرداد 92), ویدا@ (چهارشنبه 16 مرداد 92), نازنین آریایی (چهارشنبه 16 مرداد 92), آزرم (پنجشنبه 17 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (چهارشنبه 16 مرداد 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 05 خرداد 03 [ 16:55]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,403

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    سلام به همه دوستان...................................... .................................................. ................وقتی پستهای فرشته مهربان رومیخونم اولین صفتی که ازش به ذهن میرسه نجابت اوست انگار ذاتیش هست.باهوش وتیزه. ومذهبی بودنش یه جنس دیگه ست به نظرم گرایش زیاد به متدین روشنفکر داره واین چالش رو داره این قدم رودرست برداره.مقداری احساساتی هست امابه خاطر تقیدبه داده های روانشناسی سعی میکنه بروزندهد.ولی این توانایی رو داره برداشتهای علمیش رو بازبانی شاعرانه بیان کنه وبه اوج برسونه.فکرمیکنم چند روزقبل ماه رمضان حضورش درتالارتغییراتی کرد شایدم مسافرت رفته بود.نام کاربریش جزو کاربران آنلاین نیست ولی یه دفه میادمیگه پخخخخخ"به همدردی خوش اومدید".مهربانیش واقعیه.موفقیتش حتمیه چون دعای زیادی پشت سرشه. خیلی سعی کردم مث فال بین ها حرف نزنم ولی نشد!

6. 9 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 18 مرداد 92), del (یکشنبه 20 مرداد 92), reihane_b (پنجشنبه 17 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), فرشته مهربان (پنجشنبه 17 مرداد 92), ویدا@ (شنبه 19 مرداد 92), نازنین آریایی (جمعه 18 مرداد 92), آزرم (پنجشنبه 17 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    فرشته مهربان همیشه در پست هایش به وسط هدف می زند. روی نکته ای دست می گذارد که کمتر کسی به آن توجه داشته است با اینکه بیشترین اثر را دارد. به نظر من فرشته مهربان واقعا نکته سنج و دقیق است.

8. 9 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 18 مرداد 92), del (یکشنبه 20 مرداد 92), reihane_b (پنجشنبه 17 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), فرشته مهربان (یکشنبه 20 مرداد 92), ویدا@ (شنبه 19 مرداد 92), نازنین آریایی (جمعه 18 مرداد 92), آزرم (چهارشنبه 23 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام به دوستان تاپیک تصویر ذهنی

عید رو به همتون تبریک میگم
    انشالله تونسته باشین از این ماه عزیز حداکثر بهره رو برده باشین. نماز و روزه همتون قبول درگاه حق

فرشته مهربان ، می تونن جمع بندیشونو ارائه بدن.

کاربر مورد توجه بعدی : صابر (saber-g1)

نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

ویرایش توسط rozaneh : پنجشنبه 17 مرداد 92 در ساعت 22:01

10. 7 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

reihane_b (پنجشنبه 17 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), فرشته مهربان (جمعه 18 مرداد 92), ویدا@ (شنبه 19 مرداد 92), نازنین آریایی (جمعه 18 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (پنجشنبه 17 مرداد 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,681

تشکرشده 36,022 در 7,409 پست

Array

تشکر می کنم از همه دوستانی که نظر لطف داشتند و از تصاویر ذهنی مثبتشان ، هرکدام را که میخوندم می گفتم

شرمنده خدا هستم با این حسن ظن هااگر او که نهان و آشکار ما را آگاه است تایید نکند یا من مغرور به این

اوصاف شوم .

در کل در پاسخ به تصاویر ذهنی مثبت سخنی از مولا علی علیه السلام را به عنوان حرف دلم به شما عزیزان تقدیم

می کنم :

وَ قَالَ [عليه السلام] وَ مَدَحَهُ قَوْمٌ فِى وَجْهِهِ فَقَالَ اللَّهُمَّ إِنَّكَ أَعْلَمُ بِى مِنْ نَفْسِى وَ أَنَا أَعْلَمُ بِنَفْسِى مِنْهُمْ

اللَّهُمَّ اجْعَلْنَا خَيْراً مِمَّا يَظُنُّونَ وَ اغْفِرْ لَنَا مَا لَا يَعْلَمُونَ
    ( نهج البلاغه ، حکمت 100 )

و درود خدا بر او ( آنگاه كه گروهى او را ستايش كردند) فرمود :

بار خدايا تو مرا از خودم بهتر مى شناسى ، و من خود را بيشتر از آنان مى شناسم ، خدايا مرا از آنچه

اينان مى پندارند ، نيكوتر قرار ده ، و آنچه را نمى دانند بيامرز
    .

و اما در مورد نقدها :

ابتدا تشکر مرا از صمیم قلب و صادقانه بپذیرید که به زیبایی و لطافت عیوبی که تصور کرده اید را بیان

کردید
    و درس گرفتم که وقتی زبان نقد به لطافت گشوده شود چه بسا که دلها به هم نزدیک شده و این همدلی ها

هم منشاء رشد و سازندگی اخلاقها باشد و دیدم آنجایی نقد آسیب زا هست که لحن سرزنش و خدای ناکرده طعنه

باشد که گاه شاید خود ندانیم و به خودم گفتم راستی اگر در تاپیکهای بعضی مراجعینی که احساسات دلسوزانه ما

را آزرده می کنند بخاطر ضعفهایشان و بلایی که سرخود و زندگیشان میآرند بجای نقد سرزنش آمیز با همین روشی

که در این تاپیک عیبها و ضعفهایی که تصور می کنیم را بیان می کنیم عمل کنیم چقدر خوب می شود . به هرحال

این آنچه بود که من از کلام لین و لطیف شما در بیان ضعفهایم درس گرفتم و از این بابت خدا را شکر می گویم
    ، و

سعی می کنم این درسها رامورد استفاده قرار دهم

امام صادق عليه السلام : دوست داشتنی ‏ترينِ دوستان من ، كسى است كه عيب‏هايم را به من هديه دهد

از اینرو دوستان خوبم از شما ممنونم

در پست بعدی به ضعفهای مورد اشاره شما می پردازم _( کلیک کنید )

12. 11 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Aram_577 (یکشنبه 20 مرداد 92), del (یکشنبه 20 مرداد 92), reihane_b (دوشنبه 21 مرداد 92), rozaneh (یکشنبه 20 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), کامران (چهارشنبه 23 مرداد 92), ویدا@ (یکشنبه 20 مرداد 92), آزرم (چهارشنبه 23 مرداد 92), بی نهایت (دوشنبه 21 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (یکشنبه 20 مرداد 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 05 خرداد 03 [ 16:55]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,403

تشکرشده 6,419 در 1,797 پست

Array
    ...واما آقاصابر؛به نظرم یه قدمتوسط متمایل به تپل کمی تاقسمتی مذهبی ولی شلوارجین میپوشه با پیراهنهایی به رنگ تیره تر.باهوش وکنجکاور اما عجول ومقداری کمال طلب استرس هم داره به طوری که احتمالابه دیگران هم منتقل بشه.فکرکنم یکی دوماهه کمترپستی توی تالارگذاشته. الان به فکراینه که بعد دانشگاه خدمتش قراره چطور بشه وداره اطلاعات دراین زمینه جمع میکنه. نسبتا موفق هست

14. 6 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

reihane_b (دوشنبه 21 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), کامران (چهارشنبه 23 مرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 21 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (دوشنبه 21 مرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام

و اما صابر عزیز

صابر ، پسر دوست داشتنی و مقیدیه . رنگ مذهب توی رفتارش به شدت قابل تشخیصه . و مطمئنم این درجه اعتقاد همیشه توی زندگیش کمکش خواهد کرد.

صابر کمی زودرنجه . شاید این اقتضای حال و هوای سنش باشه اما به همون اندازه که زود رنجه زودم آروم میشه و دوست نداره کسی ازش برنجه.

یادش بخیر توی باغ کل کل خوبی با پشتیبانیش داشتیم طوری حریفو از میدون به در کرد که رفتن و همگی به قول گفتنی امروزی ها، تو افق محو شدن

صابر به من حس اعتماد رو انتقال داد سیگنالش مثبت و پر از امیده. گر چه سطح امید و امیدواری خودش پایینه اما به دیگران حس پشتوانه خوبی رو انتقال میده
    صابر مودبه و ادب و نزاکتش واقعاً بالاست. از اون پسرای غد و حرف گوش نکن نیست واسه بزرگتراش احترام قائله صابر عزیز ، ببر مازندرانه دیگه فک کنم قد و هیکل درشت و بادیگاردی داشته باشه
    مثل همه پسرای امروزمون ، شرایط جامعه بدجوری تو فکر فرو بردتش فکرهایی از جنس فکرای همه پسرها قبل از ازدواج ، قبل از کار و قبل از سربازی ،

صابر عزیز چشم به هم بزنی این روزا و سال ها میگذره و حسرتش میمونه پس زیاد بهش فکر نکن گاهی وقتا فرصتا میرن گاهی وقتا اونا فرصت نیستن بلکه فقط نقاب فرصت رو دارن!

بچه پولدار نیست! نبوده ! قدر پولم میفهمه.
    خانوادش مذهبی ان و با تحصیلات متوسط. خودشم که گله از هر انگشتش یک مدل کیک میباره ما که عکس کیک ها شو میدیدیم بدجوری هوس میکردیم خوش به حال خانوم آیندش که آقاشون دست به آشپزی داره.

کمی عجوله . و گاهی یکم زود قضاوت میکنه ولی زود هم متوجه عجله اش میشه . کار با فناوری روز و کامپی و این جور چیزا رو خوب بلده

اعتماد به نفسش کمی پایینه صابر خوب بلده بین درجات عقل و احساس داوری و تصمیم گیری کنه

عصبی نیست سازگاریشم خوبه . فقط گاهی وقتا زیاد تو میدون نمیاد شاید میترسه دیگران از نظراتش ناراحت بشن

آقا صابر شما از نظر ما گلی ، گل روزگار واست آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

- - - Updated - - -

صابر عزیز می تونن فردا جمع بندی کنن

- - - Updated - - -

با توجه به اینکه احتمالاً مدتی قضیه محو شدن تو افق واسه من پیش میاد کاربر مورد توجه بعدیمون 3 کاربر باقی مونده هستن. میشل عزیز که دیگه نمیان. بنابراین دوستان می تونن تصاویر ذهنی و نظراتشونو درباره این سه کاربر عزیز ذیل بیان کنند .

کاربر مورد توجه : صبا_2009 ، deljoo_deltang و baby

این عزیزان هم می تونن جمعه هفته آینده جمع بندی شونو درباره تصاویر ذهنی مطرح شده بیان کنند.

با تشکر و آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان و یاران تاپیک تصویر ذهنی

نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

ویرایش توسط rozaneh : چهارشنبه 23 مرداد 92 در ساعت 11:55

16. 6 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

reihane_b (چهارشنبه 23 مرداد 92), roze sepid (چهارشنبه 23 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), ویدا@ (چهارشنبه 23 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (چهارشنبه 23 مرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خدمت آقاصابر
    پارسال دوست امسال....!!!!!!
    درسته این آقاصابر گاهی ترسناک میشه، ولی من که اومدم نشون بدم ازش نمی ترسم! و جرئت نقدش رو دارم!

یه طلبی هم ازش دارم سعی میکنم تو نقدم تاثیری نداشته باشه! سعی میکنم! وگرنه که سایه اش رو با تیر میزنم،نه!!! به رگبار می بندم

خب حالا نقد!
    فکر میکنم بارزترین خصوصیتشون مهربانی و عطوفتی هست که به خرج میده
    یکی دیگه هم انتقاد پذیری خوبی داره
    پسری سرشار از احساس. ولی خوشبختانه در مواردی که باید و لازمه عقلانی ترین تصمیم رو میگیره

چند وقتی هست که تحولاتی خوبی درش اتفاق افتاده. چون همیشه دنبال پیشرفت هست.(در همه موارد زندگیش) در مورد خوش هم بسیار تلاش میکنه که ضعف هاش رو به قوت سوق بده.
    جزو تعداد انگشت شماری از مردان هست که به دنبال عیب وعیوب خودش هست، وسعی در رفعشون داره. و بسیار جای تحسین داره

کمی زودرنجه
    اما شخصی که احساساتی باشه و مهربان، مسلماً ناراحتیش از دیگران خیلی طولانی نمیشه. در مورد ایشون هم فکر میکنم همینطورن(البته در مورد بعضی افراد نه! که امیدوارم من بدشانس جزو این دسته نباشم!!)

ولی این موضوع در موردش پدرش شاید خیلی صدق نکنه. البته چون ما تو زندگی دیگران نیستین نمیتونیم قضاوت خیلی خوبی داشته باشیم، ولی امیدوارم تا الان پدرش رو هم بخشیده باشه

با ادب و با فرهنگ هستن

مسئولیت پذیری خوبی داره.

صبر خوبی داره. ولی از طرفی گاهی بسیار بی تابی میکنه

گمونم بسیــــــــــــار لجبازه!!

زود تحت تاثیر شرایط استرس میگیره. باید سعی کنه همون کتابی رو که میخوند و برای ما هم تاپیکش رو زد، بتونه خوب روی خودش اجرا کنه. تا انشاله هر چه محکمتر بشه

پسر فعالی هست. با اینکه وضع اقتصادی نسبتا خوبی دارن، ولی شخصیت تنبلی ندارن، مثل اکثر بچه پولدارا!
    میدونه که نباید به پول پدر تکیه کنه!
    برا همینه که میتونه به زودی ازدواج کنه و مستقل بشه(دیگه خودش میدونه این به زودی میشه 1سال یا کمتر یا بیشتر ...)

پسر با اعتقادی هست. و همیشه حواسش هست که پاش نلغزه. ولی فکر کنم گاهی هم وسوسه میشه!! و گوش شیطون کر میخواد داداش ما رو به خطا ببره... (که البته همه وسوسه میشیمااااااا) مهم اینه که محکم باشه

مغرور نیست.

اعتماد به نفس نسبتا خوبی داره
    ولی
    عزت نفسش کمه!

یه چیز دیگه هم اینکه، در روابطش گاهی زیادی احساساتی برخورد میکنه. این میتونه خیلی بهش لطمه بزنه. مثلا در مورد همون دوستی که ازش ناراحت بود(تو تاپیک حال واحوال) نباید اینقدر خودش رو اذیت کنه. اون دوستش میتونه برای رفتارش هر دلیلی داشته باشه.
    یا اینکه اصلا شاید شایستگی دوستی با تو نبوده ! اینکه میگم شایستگی نمیگم شما بهتری یا اون، ولی هر فردی مناسب دوستی نمیشه مطمئنا برای همه...

میخواد ازدواج کنه و بهمون شیرینی بده! ولی امیدوارم وقتی اقدام جدی کنه که دیگه همه بیشتر شک و تردیدهاش رفع شده باشه. ما هم آرزو میکنیم خدا همسری که شایستگیش رو داره بهش بده.

ما رو هم که مطمئنا عروسی دعوت نمی کنی! اینم دسته گل ما پیشاپیش!

خب آقاصابر اگه نقدم ناراحتتون کرد ببخشید
    ویرایش توسط reihane_b : چهارشنبه 23 مرداد 92 در ساعت 23:31

18. 7 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

asemani (پنجشنبه 24 مرداد 92), rozaneh (پنجشنبه 24 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), کامران (چهارشنبه 23 مرداد 92), ویدا@ (پنجشنبه 24 مرداد 92), باران بهاری11 (چهارشنبه 23 مرداد 92), صاعد (چهارشنبه 23 مرداد 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 93 [ 21:26]
    سطح
    31
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,715

تشکرشده 2,343 در 504 پست

Array
    سلام بر دوستان عزیزم
    از دوستان خوبم تشکر می کنم که وقت گذاشتن و تصویر که از من داشتن را نوشتن خیلی خوشحالم کردید.
    سعی می کنم نکات منفی که گفتید رو اصلاح کنم از تعریف هایی که کردید ممنونم شما به من لطف دارید.
    از همه دوستان عزیزم ممنونم

20. 4 کاربر از پست مفید صاعد تشکرکرده اند .

asemani (پنجشنبه 24 مرداد 92), rozaneh (پنجشنبه 24 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), ویدا@ (پنجشنبه 24 مرداد 92)

صفحه 11 از 35 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)