به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728384858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 586
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 214
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,467

تشکرشده 2,190 در 377 پست

Array
    بسم الله الرحمن الرحیم،
    با سلام

برنامه هفته سی‌ام:
    از شنبه ۲۴ بهمن تا جمعه ۳۰ بهمن

هدیه به: حضرت علی بن محمد باقر علیه‌السلام (فرزند امام باقر علیه‌السلام)

طلب حاجت برای:‌ فرشته مهربان

برنامه رفتاری: مرور برنامه های کل هفته‌ها و عهد بستن با خود و خدا در خصوص ادامه آنها و یاری خواستن بر مداومت

روزانه ۱۰۰ صلوات برای سلامتی و ظهور هرچه زودتر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

و من الله التوفیق.

2. 11 کاربر از پست مفید مسافر زمان تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), hanie_66 (چهارشنبه 28 بهمن 94), lalejam (یکشنبه 25 بهمن 94), mohamad.reza164 (شنبه 24 بهمن 94), فرشته مهربان (پنجشنبه 29 بهمن 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), یاس پاییزی (چهارشنبه 28 بهمن 94), نیکیا (شنبه 24 بهمن 94), ترنم مهر (جمعه 23 بهمن 94), سوده 82 (شنبه 24 بهمن 94), شمیم الزهرا (شنبه 24 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 بهمن 94 [ 17:27]
    سطح
    26
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    116

تشکرشده 115 در 31 پست

Array
    سلام به همگی... 30 هفته گذشت... واقعا من درس گرفتم از سیمرغ آمنین.
    همگی خسته نباشید
    من به نوبه خودم از همه تشکر میکنم و میخوام اگر کوتاهی ای سر زد این مدت از شخص بنده وگاهی اوقات دیرکرد داشتم در ادای دین خودم.از همه کیخوام منو ببخشن و حلالم کنن
    با تشکر از همه

4. 6 کاربر از پست مفید nazi1371 تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), hanie_66 (چهارشنبه 28 بهمن 94), mohamad.reza164 (چهارشنبه 28 بهمن 94), فرشته مهربان (پنجشنبه 29 بهمن 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), مسافر زمان (شنبه 24 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 تیر 00 [ 10:36]
    سطح
    67
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    388

تشکرشده 576 در 165 پست

Array
    سلام
    این هفته آخرین هفته ایه که کنار شما عزیزان لیاقت دعا کردن پیدا کردم.
    ابتدای این برنامه،من بسیار بسیار درگیر موضوعات مختلفی بودم.عزیزی دارم که توی برهه ای از زمان درگیر عمل جراحی مشکلی بود و خواهر عزیزم هم مشکلاتی داشت.
    از دل های پاک شما خواستم برای هر دو موضوع دعا کنین که الان که هفته ی آخره هر دو مشکل به خواست خدای قادر و مهربونم و به حرمت قلب های پاک شما حل شد.
    دوستان خوبم من نهایت تلاشمو کردم که دعاهام و قرآن و صلوات ها رو به موقع بخونم.اگه قصوری کردم عاجزانه تقاضا میکنم حلالم کنید
    امیدوارم تک تک روز های زندگیتون پر از عشق و سلامتی باشه

6. 6 کاربر از پست مفید hanie_66 تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), mohamad.reza164 (چهارشنبه 28 بهمن 94), فرشته مهربان (پنجشنبه 29 بهمن 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), نیکیا (پنجشنبه 29 بهمن 94), مسافر زمان (پنجشنبه 29 بهمن 94)

سرپرست سایت آغازکننده

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,681

تشکرشده 36,022 در 7,409 پست

Array
    سلام

عرض خدا قوت دارم به همه اعضاء سیمرغ آمنین و امیدوارم به حق قرآن همگی از برکت همراهی در این برنامه تا همیشه عمر برخوردار باشید ...

و این آخرین هفته که لطف عزیزان در دعا شامل حال این حقیر می شود از خداوند منان می خواهم برکت دعاهایتان را صد چندان به شما عنایت کند .

همینجا هم اعلام میکنم که هفته آینده یعنی از 1 اسفند تا 7 اسفند را قرار می دهیم که اگر کسی احیاناً هفته ای را تأخیر داشته ادا کنه و اگر قرائت قرآنش در هفته را به دلیل اینکه مشکلی داشته و نمیتوانسته خود بخواند کسی را نایب گرفته را در این هفته آن جزء یا جزء هایی که نایب گرفته را خود نیز بخواند تا خود فرد هم ختم قرآنش کامل شود ( ختم قرآن گروه در هر هفته با نایب گرفتن هم انجام شده فقط خود فرد اگر جزئی را نایب گرفته و خد نخوانده ختمش کامل نمی شود و لذا اگر میخواهد یک ختم کامل داشته باشد در این هفته خود نیز آن جزء یا جزء ها را بخواند ) همه اعضاء همدیگر را در تأخیر ها حلال کنند که ان شاء الله دینی به گردن کسی نمونه .

ان شاء الله به زودی دوره بعدی اعلام خواهد شد ......

اگر کسی بارقه ای ، چیزی مثل معجزه ای ، معرفتی و تجربه ای که اثر این برنامه گروهی می داند را دیده و مواجه بوده تقاضا داریم همینجا و در این تاپیک بیان کند که ثبت شود و بیان اثر شده باشد

التماس دعا

8. 8 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), mahtab61 (شنبه 01 اسفند 94), mohamad.reza164 (شنبه 01 اسفند 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), نیکیا (پنجشنبه 29 بهمن 94), مسافر زمان (پنجشنبه 29 بهمن 94), مصباح الهدی (یکشنبه 09 اسفند 94), اعجاز عشق (شنبه 01 اسفند 94)

سرپرست سایت آغازکننده

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,681

تشکرشده 36,022 در 7,409 پست

Array
    با سلام

در این هفته ای که جبران مافات قرار داده شده عزیزان برای اموات خود و همه هم گروهای خود طلب غفران و رحمت و برخورداری از رضوان الهی را بنمایید .

جا دارد که از مسافر زمان بخاطر زحمت بی شائبه و مدبرانه در مدیریت این تاپیک و گروه قدردانی کنم و قطعاً مأجور خواهند بود ...... از خداوند میخواهم توفیقات روز افزون در اینگونه مسیرها و برنامه ها نصیبشان شود

امیدوارم عزیزان این برنامه را در میان دوست و آشنایان و فامیل در خارج از فضای مجازی به اجرا در بیاورند و برخوردار از عنایات خاصه حضرت حق به خاطر این کار شوند ان شاء الله

10. 8 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), mahtab61 (شنبه 01 اسفند 94), mohamad.reza164 (شنبه 01 اسفند 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), نیکیا (شنبه 01 اسفند 94), مسافر زمان (پنجشنبه 06 اسفند 94), مصباح الهدی (دوشنبه 10 اسفند 94), اعجاز عشق (شنبه 01 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 اسفند 94 [ 12:40]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    184

تشکرشده 119 در 28 پست

Array
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و فرشته مهربان
    زمانی که این گروه تشکیل شد من در بدترین شرایط روحی به سر میبردم . به یمن شروع این گروه ،علاوه براینکه خواندن قرآنم مرتب و با برنامه شد برای من خیلی خیلی زیاد پربار بود . راههایی بطور معجزه برایم باز شد که عمیقاً مطمئنم از این گروه نشئت گرفته است. اولین و بزرگترین نعمتی که در حال حاضر دارم آرامشی است که سالها در جستجوی آن بودم . شرایط زندگی من فقط با تغییر خودم و آرامش یافتن خودم از اون همه طوفان و سردرگمی نجات پیدا کرد. بهترین درسی که من گرفتم این بود که هر کس اول باید خودش تغییر کنه بالطبع محیط اطرافش هم تغییر می کنند. من هنوز هم در همون زندگی هستم ولی الان یاد گرفتم فقط خوبیهاش رو ببینم و خدا رو هر لحظه بخاطر داشته هایم شکر کنم . آرامش من باعث آرامش همسرم و پسرم هم شد و الان با تمام نداشته هامون از کنار هم بودن لذت می بریم و یقین دارم خدایی که تا اینجا منو رسوند از اینجا به بعد هم برام بزرگترین پشتیبانه.
    ببخشید طولانی شد فقط چون اولین نفر در شروع گروه بودم خواستم بگم که برای من چقد تاثیر داشت
    امیداورم برای همه شما دوستان هر آنچه خیر و مصلحت است اتفاق بیفته و همیشه شاد و با آرامش الهی باشید.

12. 6 کاربر از پست مفید mahtab61 تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), فرشته مهربان (یکشنبه 02 اسفند 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), نیکیا (شنبه 01 اسفند 94), مسافر زمان (پنجشنبه 06 اسفند 94), مصباح الهدی (دوشنبه 10 اسفند 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 دی 98 [ 21:50]
    سطح
    42
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6

تشکرشده 105 در 25 پست

Array
    سلام و با آرزوی قبولی دعاهای همه دوستان مخصوصا فرشته مهربان عزیز . لطفا اسم منو برای دوره بعد هم بذارین .

14. 4 کاربر از پست مفید آسناد تشکرکرده اند .

hamed-kr (جمعه 07 اسفند 94), گلاب (شنبه 08 اسفند 94), مسافر زمان (پنجشنبه 06 اسفند 94), مصباح الهدی (دوشنبه 10 اسفند 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همرهان سیمرغ آمنین همدردی در این مسیر کوتاه و بلند!

من هم به نوبه خودم برای همه دوستان این جمع آرزوی رسیدن به بندگی و راضی کردن قلب امام عصر ارواحنا فداه رو دارم و از همه دوستان بابت کوتاهی هایی که در این مسیر پیش میومد طلب حلالیت دارم.

16. 3 کاربر از پست مفید hamed-kr تشکرکرده اند .

گلاب (شنبه 08 اسفند 94), مسافر زمان (سه شنبه 11 اسفند 94), مصباح الهدی (دوشنبه 10 اسفند 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام خدمت همگی دوستان همدردی ام به خصوص اعضاء مخلص سیمرغ
    دوستان من دقیقا هفته آخر سیمرغ با همسرم عقد کردم. روز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها دختر بهترین پدر و مادر دنیا و اسوه صبر و بردباری و توکل به خدا.

من نفر 13 سیمرغ بودم. یادم میاد تو این پست #140 آشفته بودم. و نوبت من توی دهه محرم افتاده بود.و از همتون التماس دعا داشتم.
    من اون موقع ها صبرم لبریزشده بود. خیلی شدید...
    تقریبا از ازدواجم قطع امید کرده بودم. فقط فهمیده بودم ازدواج من مثل یک معجزه می تونه باشه...
    من با همسر آیندم قهر بودم و ماه رمضان هم به شدت متلاطم بودم ... اما وقتی گروه سیمرغ شروع شد تصمیم گرفتم اون ختم قرآنی که برمی دارم به نیت من و همسر آیندم باشه.
    دقیقا تو همین پروسه ختم قرآن خیلی اتفاقات برای من افتاد... که به مرور بسیاری از مطالب را فهمیدم و درک کردم. حتی خواستگارانی داشتم که حالم را بدتر کردند و من واقعا سرشون طاقت نداشتم و زودرنج شده بودم و فقط کافی بود تلفنی از طرف خواستگاری زنگ بزند و گریه من!

تو خانواده ما یه کوچولویی به دنیا آمد دقیقا روز میلاد امام رضا! یادتون هست؟ نارس و مریض بود و امید به زنده موندنش کم!
    اون موقع ها من خیلی درگیر معنا و مفهوم چرایی زندگی شده بودم که واقعا چرا این دختر کوچولو باید زنده بمونه؟ چرا این قدر دعا و توسل و نذر می کنیم؟
    اون موقع ها من خودم علاقه زیادی به این داشتم که زندگیم تموم بشه و فکر می کردم اوج زندگیم همینجاست و ادامه چرا؟
    هدف من از زندگی چیه؟ ته دلم دعا می کردم کاش بمیرم و به قول معروف در اوج از این دنیا خداحافظی کنم.
    یادمه تو تاپیک دعا برای مضطرین شما دوستان خیلی اون کوچولو را دعا کردین. تو این تاپیک همچنین.

الحمدالله رب العالمین اون کوچولو حالش خوب شد و تلاش هایی که برای زنده موندنش می شد و اینکه انگار خودش هم این زندگی را دوست داشت به من فهموند زندگی واقعا هدیه با ارزشیه که خدا به آدم می ده و این ما هستیم که باید قدر بدونیم و خوب ادارش کنیم و البته امتحان پس بدیم.و حتما من نمی فهمم.

اون هفته ای که نوبت من بود من واقعا از ته دل قرآن خوندم و واقعا به دعای شما عزیزان اطمینان داشتم و می گفتم خدایا می دونم دعای من هیچی نیست چرا که من قبلا هم بسیار دعا کرده ام اما می دونم دعای بقیه اعضاء را محاله قبول نکنی.

تو دلم این بود اصلا کسی پیدا میشه از هفت خان ازدواج من بگذره... با پدرم کنار بیاد؟ پدرم دوستش داشته باشه؟ او هم پدر سخت گیر من را دوست داشته باشه؟ با تمام حساسیتهایی که پدر من تو خاستگاری های من اعمال می کرد./( هر چند بعد از نامه ای که به آقای مدیر داده بودم پدرم به سمت ترغیب من به ازدواج رفته بود .)

اما این را بگم اتفاقا خواستگاری هم آمد پدرم شرط جدید حق طلاق را هم می خواست برایم اضافه کند! که من واقعا یه لحظه ناامید شدم. پس خدایا چرا برعکس عمل می کنی؟
    با پدرم اصطکاک هایی داشتم. نزدیک بود صبرم لبریز شود. فقط می گفتم خدایا تو جریان سیمرغ آمنین هستم تو قرآنت گفتی حق ندارم به پدرم یک اف هم بگم پس نمی گم. دیگه من این موضوع را رها کردم و به خودت سپردم. این موضوع را خودت بین پدرم همسر آیندم حل کن.

سر یه خواستگار به شدت متلاطم شدم .و قبل از اون خاستگاری به طور عجیبی همش گریه می کردم. حتی این قدر سرجلسه حالم هم بد بود که 5دقیقه بیشتر حرف نزدیم و تمام شد.
    بعدش دیگه کامل بریدم. عصبانی شده بودم. دیگه گفتم همسر بی همسر...
    اصلا خدایا همسر آینده ای هست آیا؟ یا من کلا سر کارم؟
    گفتم خدایا همسر آیندم هر کی که هست من دیگه نمی خوامش! می دونم این قدر مرد نیست بیاد و از هفت خان من عبور کنه! پسرهای الان نازک نارنجی ان! آنها به جای دخترا ناز می کنند! اگر بدونه من یه هفت خان دارم مطمئنم نمیاد! و این قدر محکم نیست.
    هر کی که هست دیگه نمی خوامش! بره با یه دختر دیگه ازدواج کنه اصلا! ایشاالله خوشبخت هم بشه! چیزی که برای پسرا زیاده دختر!!! من برای کی می تونم این قدر خاص باشم که ارزش سختی کشیدن را داشته باشم!!!

مادرم خیلی از وضع من ناراحت بود و مادرم به من یه پیشنهاد یه هفته ای داد که با هم انجام بدیم به نیت زیارت امام حسین ...
    سر همون هفته همسر من به خواستگاریم آمد!
    من او را نپسندیدم!
    پدر و مادرم اصرار که این آقا خوبه!
    تو دل من: عجیبا غریبا!!!! بابا شما چرا؟
    شما که همیشه از جواب منفی من حمایت می کردی!
    یه داماد ایده آل می خواستی؟ این که کار معمولی،تحصیلات خیلی معمولی داره!
    جوابم منفیه! حال ازدواج ندارم! با معیارهای من نمی خونه! عاطفی نیست! شاد نیست! خیلی جدیه!

مادرم: اگر این را رد کنی دیگه خواستگار بی خواستگار! من دیگه خسته شدم! و گریه مادرم.
    گفتم مادرجان من مطمئنم جواب اون آقا هم منفیه! ما نمی خوردیم به هم.
    گفت اگر زنگ زدند؟ گفتم اگر زنگ زدند فقط به خاطر شما یه جلسه دیگه می ذاریم.ولی نمی زنند! با مادرم رفتیم زیارتگاه و ان جا خیلی دعا کردم که این آقا زنگ نزنه!من حوصله خواستگاری بی سرانجام ندارم!
    اما زنگ زدند و مادرشون گفتند که پسرم خیلی خوششان آمده و می گه من چون خواهر ندارم خیلی روحیات خانم ها را بلد نیستم و اون طوری شد گفتم عاطفی نیستم و اجازه بدین جلسات دیگری داشته باشن.

بعد جلسات ادامه پیدا کرد و هفت خان من هم کما فی السابق بود و حتی تا جلسه 4 احتمال جواب منفی من به شدت می رفت! و به گفته همسرم هر جلسه منتظر بوده دیگه من تو این جلسه باهاش می خوام چی کار کنم؟
    واقعا همسرم خیلی آدم صبوری بود! یعنی بهترین خصوصیتی که داشت! خیلی متین و موقر...

ببینید چقدر آدم با شخصیتیه که بابای من ازش خوشش آمده! متواضع! و اتفاقا همسر خود من هم از ان پسرهایی هست که بسیار بسیار احترام به پدر و مادر را رعایت می کنه! نه از روی ادا! بلکه واقعی.
    خودش به طور اتوماتیک یه طوری رفتار می کرد که کاملا مطابق سلیقه پدرم بود.اصلا نمی خواست چیزی بهش گفته بشه!

این هم بگم در مراحل آخر پدرم یه سری حساسیتها داشت ولی همسرم واقعا بسیار عالی اون حساسیت را درک کرد و مطابق با خواسته پدرم پیش رفت! و می گفت پدر حق دارند من هم اگر دختر داشتم برام خیلی سخت بود!
    کلا دیسیبلین پدرم براش جذاب بود و اتفاقا حساسیتهایی که پدرم در تربیت من داشتند براشون نکته مثبت تلقی می شد!

آقا خلاصه همسرم عاشقم شد شاید! که تونست هفت خان را بگذرونه و همه چیز را مثبت می دید!
    منم دست به آنتن نمی زدم! می ذاشتم همه چی خودش پیش بره! هم همسرم و هم پدرم تو جریانات خواستگاری کاملا به هم علاقه مند شدند!!! و کلا رابطه بسیار خوبی بینشون برقرار شد! و الان هم برقراره!

و در حالی که آخرین هفته گره سیمرغ بود در روز تولد حضرت زینب عقدمان خوانده شد و به هم رسیدیم.

قبل از عقدم یکی از عزیزانم شدیدا بیمار بود و بسیار التماس دعا داشت! سر عقد بسیار برای شفای آن بیمار دعا کردم.
    چند روزی گذشت و آن عزیز فوت کرد! و شاید از این بیماری و این دنیا رهایی یافت!
    چند روزی خودم باز هم درگیر شدم سر مساله تولد،مرگ و زندگی!

انگار همین دیروز بود تو گوش اون کوچولوی تازه متولد شده الله اکبر گفتیم و همین امروز لااله الا الله در تشییع جنازه این عزیز.
    آره پیام این مطلب همینه که طول زندگی مثل یه اذانه! بی خودی درگیر حواشی نشیم و به اصل کاری بچسبیم! که یه وقت دیر نشه!
    خدا بزرگتر از آن چیزیست که بشه وصفش را کرد و خدایی جز الله نیست! پس فقط باید به اصل کاری توکل کنیم و وقتمون را هدر ندیم.

جمعه پشت سر همسرم برای نماز اقتدا کردم. با اذان و اقامه ایشان!واقعا چه حس خوبیه که آدم همسرش را این قدر قبول داشته باشه که پشتش نماز بخونه! همسری که توکلش به خداست چه خوب تکیه گاهیه!
    بعد نماز گفتم اجازه بده با دستان تو تسبیحات حضرن زهرا را بخوانیم... تسبیحات را خواندیم و هنگامی که دستانمون در دست هم بود و سر سجادمون داشتیم 34 بار الله اکبر می گفتیم یک لحظه فهمیدم اصلا انگار قرار نبوده با ازدواج ،من و همسرم به هم برسیم! قرار بوده با هم به خدا برسیم!
    و خدا با این مسیر خواستگاری های مختلف و ماجراهای کم و بیش که داشتم این را به من فهماند که هدفم از ازدواج واقعا چی باید باشه!

من از خدا متشکرم که زود حاجتم را نداد! این قدری صبر کرد تا بتونم سوال امتحانی اش را حل کنم و تجدید نشوم. و این قدر تو این مسیر کمکم کرد و من نمی فهمیدم.
    خدایا شکرت.

از تمام بچه های همدردی خیلی خیلی ممنونم.از تک تکشون! تو این مدت خیلی کمکم کردند.وقتی حالم بد بود خیلی هاشون تو پیام خصوصی بهم مشاوره می دادند! حتی وقتی من این قدری فکرم آزاد نبود جوابشان را بدهم و بی ادبی من را ببخشند!
    و این را بگم واقعا راهنمایی های به موقع آن عزیزان در مواقع حساس به کارم آمد و کمک حالم شد که در مسیر درست انتخاب قرار بگیرم و همسرم را انتخاب کنم. (می بخشید نام نمی برم.ترس این را دارم عزیزی از قلم بیفتد)

این را به جد می گم و کاملا صادقانه! سر خطبه عقدم تمام اعضاء همدردی را دعا کردم و بسیاری از اعضاء را نام بردم! و گروه سیمرغ هم جداگانه بسیار دعا کردم.خاصه فرشته مهربان که آن هفته نوبت ایشان بود! و ایشان نیز در یاد دادن مفهوم توکل به من حقی بزرگ بر گردنم دارند.

از آقای مدیر همدردی بی نهایت متشکرم که راهنمایی های ارزنده ایشان در بخش خصوصی بسیار به کارم آمد و من را برای همیشه مدیون خودشان کردند. و من با اسم ابوالفضل سنگ تراشان سر خطبه عقدم به طور ویژه دعاشون کردم.

من تو این مدت واقعا خیلی تجربیات ارزشمندی در زمینه خواستگاری کسب کردم و تمایل دارم ان شاالله در یک تاپیک مجزا برای دختران و پسران مجرد شبیه خودم آن تجربیات را ذکر کنم تا اگر کسی شبیه مشکل من را داشت بتونه با توکل به خدای متعال مشکلش را حل کنه. و همچنین به این طریق بتونم اندکی دینم را به خانواده همدردی ادا کنم و شاید هم خداحافظی از این تالار

عزیزان بابت تاخیر در اطلاع دادن پیام ازدواجم من را می بخشید چون واقعا به خاطر اون عزیز تازه گذشته شرایط مساعدی برای نوشتن نداشتم و این دیر کرد هیچ وقت دلیل بر بی اهمیت دانستن شما بزرگواران نبوده و نیست. و خوشحالم که هفته ای برای طلب غفران اموات جمع گذاشته شده.

از همتون تمنا دارم برای من و همسرم دعا بفرمایید تا در صراط مستقیم حرکت کنیم خوشبخت و راضی باشیم.
    از همتون متشکرم و اگر احیانا قصوری داشتم بنده را حلال کنید
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

18. 22 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 اسفند 94), hamed-kr (دوشنبه 10 اسفند 94), kamran2007 (دوشنبه 10 اسفند 94), khaleghezey (دوشنبه 10 اسفند 94), lalejam (چهارشنبه 12 اسفند 94), mobin31080 (جمعه 21 اسفند 94), mohamad.reza164 (دوشنبه 10 اسفند 94), parsa1400 (یکشنبه 03 مرداد 95), setare_000 (دوشنبه 10 اسفند 94), فدایی یار (چهارشنبه 19 اسفند 94), فرشته مهربان (یکشنبه 21 خرداد 96), گلاب (دوشنبه 10 اسفند 94), نیکیا (دوشنبه 10 اسفند 94), هلیاجون (دوشنبه 10 اسفند 94), مسافر زمان (سه شنبه 11 اسفند 94), آنیتا123 (دوشنبه 10 اسفند 94), اقای نجار (چهارشنبه 19 اسفند 94), اعجاز عشق (دوشنبه 10 اسفند 94), باغبان (دوشنبه 10 اسفند 94), سرشار (دوشنبه 10 اسفند 94), شیدا. (جمعه 23 تیر 96), شمیم الزهرا (سه شنبه 11 اسفند 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سیمرغ آمنین همزمان شد با یک اتفاق مهم در زندگی ام هم زمان با سیمرغ ختم قرآن برداشتم اما از آنجایی که روحیه خوبی نداشتم می ترسیدم نتونم با گروه هماهنگ باشم . اما پیگیر دائمی سیمرغ وبرنامه های رفتاریش بودم.

با توجه به مسایلی که پشت سر گذاشتم و هنوز هم پس لرزه هاش باقی است سیمرغ مانند آب خنکی بود که در گرمای داغ کویر می نوشی.

با نمازش شروع کردم و تنها کاری بود که در اون بحران آرومم می کرد.

گرچه چندین بار هم نایب شدم برای یکی از دوستان و هیچ کس هم برایم در سیمرغ دعا نکرد اما من هم از سیمرغ بهره بردم همجون دوستانی که عضو گروه بودند.

این بهره به خاطر انرژی مثبت صادره از گروه بود که عضو و غیر عضو رو بهره مند می کرد.

التماس دعا.

20. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 17 شهریور 95), هلیاجون (دوشنبه 10 اسفند 94), مسافر زمان (سه شنبه 11 اسفند 94), مصباح الهدی (چهارشنبه 12 اسفند 94)

صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728384858 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)