سلام خدمت تمامی عزیزان
حال حاضر من در مقطع کاردانی مشغول تحصیل هستم... اما از از ترم یک به بعد اصلا نتوانستم با دانشگاه کنار بیام ابتدا خیلی درسخوان بودم اما ظاهرا محیط دانشگاه زیاد با روحیه من سازگار نبود و غیبت ها زیاد شد تا اینکه طی 3 سال فقط 2 ترم را کامل پاس کردم و بقیه را یا مرخصی گرفتم یا نرفتم... در این مدت هم بیکار نبودم و خودم را درگیر کار کردم و الان در حال تاسیس شرکتی هستم... از لحاظ کاری مشکلی ندارم و از صبح تا شب خودم را درگیر کار کردم و الحمدالله بد هم پیش نمی رود اما مدتی است به دلیل عدم توانایی و حوصله به دانشگاه رفتن و همچنین هزینه های بالای تحصیل تصمیم گرفتم از آن انصراف بدم... تا اینجای مسئله مشکلی نیست اما پس از انصراف من مشمول شده و باید به سربازی برم و این بزرگترین مشکل من هست... من مدت 6 ماه نظامی هم بودم و آموزش های بسیاری دیدم و ترس از چند سال خدمت ندارم اما اگر 2 سال درگیر آن شوم شرکتم همراه با تمام روابط کاریم و زحمات 5 ساله ام همه و همه از بین می رود و با این وضعیت اقتصادی و پس از چند بار شکست مجددا شروع به کار کردن بسیار سخت است.... حالا چه خاکی به سرم بریزم ؟ خیلی فکر کردم حتی به سرم زد دانشگاه رو انصراف بدم و سربازی هم کلا نرم.... نظر شما چیه ؟