به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 آبان 93 [ 01:05]
    سطح
    1
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

استرس شدید و گریه قبل از عقد

سلام من یه موضوع که خیلی فکرمو مشغول کرده. من قبل از عقد به شدت استرس داشتم و حتی یه گوشه پیدا کردم و گریه کردم و گفتم خدایا دارم اشتباه میکنم؟ من فکر میکردم این حالت برای خیلی ها پیش اومده ولی به هرکی میگم میگه که قبل عقد خیلی سرخوش و خوشحال و سرحال و عاشق و سرکیف بودن . ولی من خاطره خوبی از قبل عقد ندارم. تمام عکسای عقدم اصلا لبخند نزدم. میخوام بدونم آیا عادیه؟ آخه دیگرون که کارشون به طلاق میکشه اولش خیلی خوشحال بودن . وای به حال من که اولش خیلی ناراحت بودم!

- - - Updated - - -

درضمن من شدیدا از خانواده خانمم بدم میاد. احساس میکنم عقب افتاده و دهاتین. ولی هیچوقت هیچجا به هیچ کس نگفتم. خانمم متوجه شده و بهم گفته تو اگه دوست نداری اصلا خونمون نیا . هروقت من خودم خواستم تنهایی میرم خونه پدرم. و این حرفش بهم آرامش داده. قرار هم شده من سالی یک بار فقط برم خونشون(شهرستان) . به نظر شما برام در طولانی مدت مشکل ایجاد میشه؟ درضمن من از خود خانمم کاملا راضیم. چهره زیبا . قد و هیکل مناسب . مهربون و با گذشت. بسیار به خانوادم احترام میزاره.
    درضمن من همشهدوستداشتم خانم سفید و بور باشه ولی خانم گندمی و موهاش مشکیه. بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

2. کاربر روبرو از پست مفید saeedkhan تشکرکرده است .

ali -guilan (شنبه 17 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array
    چند سالته ؟

4. 2 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

paiize (شنبه 17 آبان 93), zendegiye movafagh (شنبه 17 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhan نمایش پست ها
    سلام من یه موضوع که خیلی فکرمو مشغول کرده. من قبل از عقد به شدت استرس داشتم و حتی یه گوشه پیدا کردم و گریه کردم و گفتم خدایا دارم اشتباه میکنم؟ من فکر میکردم این حالت برای خیلی ها پیش اومده ولی به هرکی میگم میگه که قبل عقد خیلی سرخوش و خوشحال و سرحال و عاشق و سرکیف بودن . ولی من خاطره خوبی از قبل عقد ندارم. تمام عکسای عقدم اصلا لبخند نزدم. میخوام بدونم آیا عادیه؟ آخه دیگرون که کارشون به طلاق میکشه اولش خیلی خوشحال بودن . وای به حال من که اولش خیلی ناراحت بودم!

- - - Updated - - -

درضمن من شدیدا از خانواده خانمم بدم میاد. احساس میکنم عقب افتاده و دهاتین.
    ولی هیچوقت هیچجا به هیچ کس نگفتم. خانمم متوجه شده و بهم گفته تو اگه دوست نداری اصلا خونمون نیا . هروقت من خودم خواستم تنهایی میرم خونه پدرم. و این حرفش بهم آرامش داده. قرار هم شده من سالی یک بار فقط برم خونشون(شهرستان) . به نظر شما برام در طولانی مدت مشکل ایجاد میشه؟ درضمن من از خود خانمم کاملا راضیم. چهره زیبا . قد و هیکل مناسب . مهربون و با گذشت. بسیار به خانوادم احترام میزاره.
    درضمن من همیشه دوست داشتم خانم سفید و بور باشه ولی خانم گندمی و موهاش مشکیه. بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
    شما اول عقد کردین بعد اینچیزا یادتون اومده ؟!!!!
    یا رسم دارین بعد از عقد شناخت پیدا کنید
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

6. 10 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 17 آبان 93), niki.69 (شنبه 17 آبان 93), paiize (شنبه 17 آبان 93), rayehe (شنبه 17 آبان 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 آبان 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), zendegiye movafagh (شنبه 17 آبان 93), آنیتا123 (شنبه 17 آبان 93), آزرم (شنبه 17 آبان 93), صبا_2009 (شنبه 17 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام

لحن تند من رو ببخشید : شما وقتی رفتی خاستگاری همسرتون چشمتون دختر خانم رو ندید ؟؟ ندیدید که ایشون گندم گون هستند ؟ندیدی خانوادشون از چه فرهنگی هستند؟ حالا که

سر سفره عقد نشستید تازه چشمتون به جمال همسرتون وخانوادشون باز شده؟؟

باز هم عذر میخوام ولی برای من اصلا قابل هضم نیست....شما احتمالا چند جلسه خاستگاری رفتید و چندین بار خانم و خانوادش رو دیدید به قول خودتون عیب های ظاهری ایشون کاملا

بارز و تو چشم بودن ...
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

8. 8 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 17 آبان 93), ali -guilan (شنبه 17 آبان 93), niki.69 (شنبه 17 آبان 93), paiize (شنبه 17 آبان 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 آبان 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), zendegiye movafagh (شنبه 17 آبان 93), آزرم (شنبه 17 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام وقتتون بخیر
    میشه لطفا بفرمایید بر اساس چه معیاری ایشونو انتخاب کردین؟ و اینکه پیرو حرفای دوستان شما به چه چیزی قبل ازدواج دقت کردین؟ انتخاب خودتون بوده یا خانوادتون؟ و اینکه دلیل گریه و ناراحتیتونو خودتون میدونید؟ ویژگی هایی که از همسرتون بیان کردین نشون دهنده اینه با ایشون مشکلی ندارین پس دنبال ایجاد مشکل نگردین و اینکه بعدا مشکلی پیش میاد یا نه...یا اینکه ناراحتی قبل عقد و انقدر برای خودتون بزرگ نکنید ببینید الان چه حسی دارین راضی هستین یا نه...
    در باره خانواده همسرتونم شما الان که ازدواج کردین باید مثل خانواده خودتون بدونید همانطور که هر کس بعضی از رفتارای خانواده خودشو ممکنه قبول نداشته باشه در باره خانواده همسرتونم با هر رفتاری که شما نمیپسندین سعی کنید احترامشونو بزارین ... در کنار همسرتون باشید و باهاش همراهی کنید ... اینا هست که در آینده ممکنه مشکل ایجاد کنه نه موی رنگی و ....

10. 5 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 17 آبان 93), ali -guilan (شنبه 17 آبان 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 آبان 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), آزرم (شنبه 17 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    درضمن من همیشه دوستداشتم خانم سفید و بور باشه ولی خانم گندمی و موهاش مشکیه. بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
    براتون واقعا متاسفم این فکر ها و سوالها ماله قبل از عقده نه بعدش
    و بیشتر برای خودمون (خانمها) متاسفم که انگارمثل یه بسته شدیم که یه عده می خرن بعد می گن بسته صورتیش بهتر بود یا بنفشش ؟
    نه ؟

- - - Updated - - -

برادر من شما با هر شخص دیگه ای هم ازدواج می کردی اینا تو ذهنتون میومد چون مشکل از شخص شماست که تحقیقات و فکرهایی که باید قبل از ازدواج انجام بدین بعدش انجام می دین
    برید خدا رو شکر کنید که خانواده خوبی گیرتون اومده ... دخترشون به خانواده شما احترام می ذاره و خانوادشون ازتون توقعی ندارن
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

12. 7 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 17 آبان 93), ali -guilan (شنبه 17 آبان 93), niki.69 (شنبه 17 آبان 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 آبان 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), آزرم (شنبه 17 آبان 93), داود.ت (یکشنبه 18 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 مرداد 97 [ 07:41]
    سطح
    32
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    11

تشکرشده 13 در 4 پست

Array
    براتون واقعا متاسفم.البته بيشتر براي خانمتون متاسفم.مطمئنا خانواده اي كه همچين دختري تربيت كرده دور از فرهنگ و تمدن نبوده.تا معيارهاي شما چي باشه؟ولي هر چي هست اين صحبت ها مال قبل از ازدواجه.اگر ميخواهيد زندگي خوبي داشته باشيد بايد به خانمتون و خانوادش احترام بزاريد وگرنه خانمتون رو از خودتون دور ميكنيد هر چند در ظاهر چيزي نگه

14. 4 کاربر از پست مفید رازقي تشکرکرده اند .

niki.69 (شنبه 17 آبان 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 آبان 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), آزرم (شنبه 17 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    در خصوص گندوم و سفید :
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhan نمایش پست ها
    سلام. اصلا نگران نباشید. همین که همسرتون به سراغ شما میاد بسیار نشونه خوبیه. باور کنید نگاههاش به زنان بدحجاب کم کم کاهش پیدا میکنه و بعد از مدتی فیلم ها و تصاویر پورن هم کم میشه. شما به جای نگران بودن ببینید معمولا چجور عکسایی رو بیشتر دوست دارن و چه جور خانم هایی رو بیشتر نگاه میکنن و سعی کنید خودتون رو توی خونه براش اونطوری کنید. باور کنید جواب میده. امتحان کنید و جوابشو رو بگید همینجا.

- - - Updated - - -

درضمن اصلا اون رو از دیدن عکسهای اینترنت منع نکنید که ضررش برای خودتون تموم میشه. و همیشه سعی کنید بهش بگید که اینا عمل زیباییه و آرایشه یا فتوشاپه و یا الکیه و در عالم واقعی اینجوری نیست و بهش بگید استخر که میرید اکثر زنا بد هیکلن و سعی کنید خودتون رو براش تبلیغ کنید و جذابیتاتون رو بهش گوشزد کنید.
    با توجه به این پست شما، آیا شما هم از این فیلما و یا عکسا استفاده می کنید!؟ اگه بله که مشکل از دختر مردم نیست ، مشکل از شماست و خودتون باید رو خودتون کار کنید.قطعا این قبیل عکس ها و فیلم ها در این نگرش شما موثر بودند.
    از لحاظ فرهنگی مساله رو باز کنید که چه رفتارهایی ازونا باعث سرخوردگی شما میشه؟ شما باید بدونید که وقتی دو نفر از دو شهر متفاوت هستند رفتارایی دارند که ممکنه برای همدیگه ناسازگار باشه که این میشه اختلاف فرهنگی ؛اگه شما به اختلاف فرهنگی اعتقاد ندارین بازم مشکل شماست که انتظار دارین همه ی مردم دنیا به سبک و سیاق شما رفتار کنند. اختلاف فرهنگی رو بپذیرین. یه زن این پتانسیلو داره که علائقشو به خاطر همسرش فدا کنه حالا این وظیفه ی شماست که نذارید این کارو بکنه و در نهایت تعجب ازش انتظار دارید این کارو بکنه مثلا ارتباطش رو با خانوادش قطع کنه اونم برای شمایی که اصلا تکلیفتون با خودتون مشخص نیست. احتمالا بعدا هم میگید چرا سفید رو نیستی و دیگه کلا خوردش میکنید.
    به نظر من اشتراک انجمن آزاد بگیرین، فکر نکنم این جا بتونین به جواب برسین.
    موفق باشین.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

ویرایش توسط m.reza91 : شنبه 17 آبان 93 در ساعت 14:31 دلیل: حذف تکرار

16. 3 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (شنبه 17 آبان 93), zendegiye movafagh (شنبه 17 آبان 93), تیام (شنبه 17 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

درضمن من همشه دوست داشتم خانم سفید و بور باشه ولی خانم گندمی و موهاش مشکیه. بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
    نه مشکلی پیش نمیاد چون شما اونقدر روی این ویژگی ظاهری حساس نیستید فقط یه علاقه ساده هست و در ضمن خانومتون زیبایی های منحصر بفرد دیگه ای داره که با کمی دقت میتونید پی ببرید بهش گرچه اینم به یاد داشته باشید که اگرم خانومتون سفید و بورم بود بعده مدتی اون جذابیت ظاهری اولیه واستون تکراری میشد

اخه دیگرون که کارشون به طلاق میکشه اولش خیلی خوشحال بودن . وای به حال من که اولش خیلی ناراحت بودم!
    این حالت شما ربطی به طلاق نداره !
    شاید از این باشه که از تغییر و ارتباط جدید میترسید

یه سوال:
    اولین روزی که مدرسه رفتید یادتون میاد؟ از مدرسه فرار کردید ؟ بعد چی شد ...؟

بهتون توصیه میکنم رابطه خیلی صمیمانه و نزدیکی با همسرتون داشته باشید
    سعی نکن حالا که در اول و شروع زندگی هستی تنشی ایجاد کنی چون الان زمانی هست که در مورد همدیگه دارید ذهنیت هایی پیدا میکنید اگر در شروع یه مشکلی ایجاد بشه سال ها زمان میبره تا این فکر و ذهنیت در مورد طرف مقابلتون ازبین بره

اونقدر سر سخت و متعصب نباشید ،انعطاف داشته باشید

به مرور زمان و در ارتباط هایی که با خانومتون برقرار میکنید به یکباره متوجه میشید که چقدر عاشق این فرد شدید،و حتی لحظه ای بدون همسرتون نمیتونید بگذرونید ! شمایی که الان بر اثر این ارتباط جدید استرس شدید گرفتید

موفق باشید

18. کاربر روبرو از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده است .

zendegiye movafagh (شنبه 17 آبان 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)