به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 87
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

RE: آقای مدیر ای كاش می تونستی!!!؟

سلام 118. شما می گید دینداران نیازی به روان درمانی ندارند و روان درمانان خود روانی هستند واقعا میدونی داری چی می گی؟ یعنی بنظرت کسی که مسلمانه و دینداره نیازی به روان درمانی و روانشناسی نداره. 118گاهی سکوت زیباترین سخن است. پس اگه اطلاعاتی ندارید چرا نظر میدید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 آذر 89 [ 11:10]
    سطح
    76
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نقاب
    سلام 118. شما می گید دینداران نیازی به روان درمانی ندارند و روان درمانان خود روانی هستند واقعا میدونی داری چی می گی؟ یعنی بنظرت کسی که مسلمانه و دینداره نیازی به روان درمانی و روانشناسی نداره. 118گاهی سکوت زیباترین سخن است. پس اگه اطلاعاتی ندارید چرا نظر میدید.

سلام دوست عزیز ؛
    ببینید من و دوست عزیزم جناب "خسته" هرگز کلیت قضیه رو زیر سوال نبردیم بلکه مقایسه رو ملاک تصمیم گیری و حرکت قرار دادیم ! لذا مشخصا ً شما کل تاپیک رو نخوندید و همینجوری اومدید و نظر میدید البته برای من محترمه ولی شما متوجه منظور ما نشدید و در اغراق های گرد آفرید و آقای عصرین گوزلی قرار گرفتید و تحت تاثیر آنها نظر دادید .
    عرض ما این بود که اگر مقایسه ای صورت بگیره دیده میشه که کسانی که به مسائل مذهبیشان اهمیت بیشتری قائلند کمتر به مشاورها مراجعه کرده اند ( نه اینکه اصلا مراجعه نکرده باشند ) اینو می فهمید !!! ؟ یا باز هم توضیح بدهم !!!؟
    ضمنا ً شما هم بهتره موقع پست زدن که مخاطبتون من هستم مواظب کلماتتون باشید !

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 13:37]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,615

تشکرشده 37,115 در 7,018 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام
    كسانی كه بیش از بارها اهانتهایشان را به سایر اعضاء حذف كرده یا ویرایش كردم، مواظب باشند. به علت اینكه بیشتر از این انرژی سوزی را برای اینجور كارها ندارم ، در صورت تكرار بزودی كاربری های آنها مسدودخواه شد. اگرچه می دانم همین را می خواهید. ولی لااقل محیط برای دیگران و طرح مشكلاتشان آرام خواهد شد.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    93
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

Array

با سلام به دوستان عزیز. و عرض پوزش به دوستم 118. شما راست می گوید من پست ها را با دقت نخوندم. ولی الان کامل خوندم. اما بنظر من شما اشتباه می کنید وحق با گرد افرید است البته نظر منه. ببخشید اگه جسارتی کردم. ببخش از بزرگترانه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

با سلام به دوستان عزیز. و عرض پوزش به دوستم 118. شما راست می گوید من پست ها را با دقت نخوندم. ولی الان کامل خوندم. اما بنظر من شما اشتباه می کنید وحق با گرد افرید است البته نظر منه. ببخشید اگه جسارتی کردم. ببخش از بزرگترانه.

عجب !!!
    یعنبی شما به همین زودی مقایسه کردید و دیدید که جمله ی زیر اشتباه است !؟
    "کسانی که رفتارهای شخصی ، خانوادگی و و اجتماعی خود را بر پایه های دستورات دینی قرار داده اند در مقایسه با افرادی که از آموزه های دینی استفاده نمی کنند مراجعه ی کمتری به مشاوران داشته اند "عزیز من اصلا ً شما جمله ی مزبور را متوجه می شوید و می توانید تجزیه و تحلیل کنید یا صرفا ً درصدد مخالفت هستید !؟
    اصلاً معنی کمتر و بیشتر و مقایسه و کمیت را می دانید یا آنها را با کلیت و سیاه و سفید بینی اشتباه می گیرید !؟
    به کدام مرکز مشاوره رجوع کردید و با چه آماری نظر ما را اشتباه می دانید !؟
    بابا جان ما نمیگیم آنها اصلا به مشاوران رجوع نمی کنند خواهشا ً مطلب را اول متوجه بشوید بعد موافقت یا مخالفت کنید !

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی
    سلام
    كسانی كه بیش از بارها اهانتهایشان را به سایر اعضاء حذف كرده یا ویرایش كردم، مواظب باشند. به علت اینكه بیشتر از این انرژی سوزی را برای اینجور كارها ندارم ، در صورت تكرار بزودی كاربری های آنها مسدودخواه شد. اگرچه می دانم همین را می خواهید. ولی لااقل محیط برای دیگران و طرح مشكلاتشان آرام خواهد شد.

تهدید !!!؟
    خندمون ننداز تو رو خدا !
    حالا یکی ندونه فکر می کنه چه خبره !!!!
    مرد حسابی 6 ماهه خود من دارم میگم نام کاربریم رو حذف کن حالا تو داری برای این کار تهدید می کنی !!!؟
    البته اگر مسئله بخواد با تهدید جلو بره تو ضرر می کنی چون گیرم که یه نام کاربری مسدود بشه مگه نامهای کاربری دیگه مرده اند !!!؟ اما از اونجایی که به حسن نظرت اعتقاد دارم می تونی با ملایمت به درخواست سالم من مبنی بر حذف نام کاربری عمل بکنی تا این تالارت بمونه واسه خودت و پیروان تفکر سخیفت و پاچه خوارات !
    این محیط هرگز آن چیزی که تو می خواهی نخواهد شد چون تناقضات زیادی برای حفظ آرامش دارد چراکه زیر ساختهای آن مشابه فارومهای عمومی و کاربران آنها طراحی شده اما انتظارات تو از این تالار ، تخصصی بودن آن است !!!! در صورتی که تنش های زیادی اینها به وجود آورده !
    البته تو ثابت کردی اهل نصیحت شنیدن نیستی و با یک دندگی درصدد تحمیل روشت هستی که الان بعد از یکسال هیچ پیشرفتی که نکردی هیچ ، بسیار عقب تر هم رفته ای .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    93
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

Array

118 خوب نیست آدم به کسی توهین کنه(مدیر همدردی). هر چی از دهانتان می اید می گویید من منبعی برای حرفام ندارم اگه تو داری چرا رو نمی کنی ؟ منبع حرف هایی خود را بگویید تا بریم مطالعه کنیم شاید ما اشتباه می کنیم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

118 خوب نیست آدم به کسی توهین کنه(مدیر همدردی). هر چی از دهانتان می اید می گویید من منبعی برای حرفام ندارم اگه تو داری چرا رو نمی کنی ؟ منبع حرف هایی خود را بگویید تا بریم مطالعه کنیم شاید ما اشتباه می کنیم.
    شما با حواشی سایت در ارتباط نیستید پس بهتره یه طرفه به قاضی نرید در ثانی من و ابوالفضل تقریبا ً از نظر تاریخ عضویت یکسان هستیم ... بگذریم .
    اما در مورد منبع ، ما سوال کننده هستیم و پاسخ گوینده باید کارشناس تالار باشد در واقع کسی که سوال می پرسد که منبع سوال را مطرح نمی کند بلکه نظرش را بیان می کند و این پاسخ دهنده به هر سوالی ( بخصوص سوال علمی ) است که باید با ذکر استناد به تحقیقات و منابع معتبر پاسخ صحیح و قابل قبولی ارائه دهد !
    ثالثا ً دوست بزرگوار منبع تحقیقی که فرمودید اینست که به کارشناسان مشاوره رجوع کنید و بدون مطرح کردن صورت سوال ، مراجعان به مشاور و شخصیتشان را مورد بررسی قرار دهید آنوقت به هر نتیجه ای رسیدید مورد قبول بنده نیز است . البته خود ابوالفضل چون فرد مذهبی هم هست می تواند در این مورد گزینه ی خوبی باشد ! ولی اگر مشاور دیگری را برای بررسی انتخاب کردید هرگز صورت سوال تحقیقتان را بیان نکنید چون ممکن است با انگیزه های ضد و نقیض که در برخی افراد در رابطه با مقوله ی دین وجود دارد پاسخ صحیحی دریافت نکنید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اردیبهشت 88 [ 23:18]
    سطح
    36
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 16 در 8 پست

Array

سلام به همه دوستان...من همه پست ها رو خوندم...با صحبت های جناب 118 و خسته موافقم...به نظر من هم کسانی که رفتارهای خودشونو بر پایه های دستورات دینی قرار داده اند در مقایسه با افرادی که از آموزه های دینی استفاده نمی کنند کمتر نیاز به مشاوره دارن.

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 09 مهر 89 [ 18:27]
    سطح
    89
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

سلام به اعضا تالار همدردی

به عقیده بنده حقیر ، هر شخصی خواه مسلمان یا غیر مسلمان؛ مسیحی ، یهودی و..... که با سرچشمه هستی یعنی حق تعالی انس و الفت داشته باشد و در خوشیها ، ناخوشیها ، سختیها و مشکلات و حتی روزهای طلایی خود به خداوند پناه ببرد و همیشه شاکر معبود خویش باشد مسلما بر اثر این ارتباط روحانی با معبود خویش از روحی آرام و طبعی دلپذیر برخوردار میشه .
    شخصی که خدا رو در زندگیش قرار می ده و همیشه اونو در کنار خودش و نزدیکترین دوست خودش می دونه مسلما در مواقع مشکل وسختی هر کدوم از ما به سراغ بهترین دوستانمون می ریم پس اینگونه افراد هم خداوند که بهترین دوستشون هست رو معتمدترین شخص برای مشاوره می دونن
    و ابتدا پیش اون می رن و خود خداوند اگه صلاح بدونه اونا رو به بنده های دیگرش که در این زمینه تخصص دارن راهنمایی می کنه که شاید این بنده ها بزرگ فامیل باشن شاید انسان پخته ای باشن شاید معلم یا استاد ما باشن و از قضای روزگار شاید روانشناس و مشاوره باشن ، پس به عقیده بنده احترام هر کسی که ما رو قدمی به سوی ترقی و کمال رهنمون می کنه واجبه و خداوند کسی است که همیشه ما رو به این سو راهنمایی می کنه و احترام این دوست عزیزمون از همه واجبتره ....
    این رو هم متذکر می شم که بسیاری از جامعه پزشکان و روانشناسان به خاطر اینکه با طیفهای گسترده مردم و مشکلات اونها سرکار دارن و به خاطر تحقیقات زیادی که در زمینه های انسان شناسی و فلسفه وجودی انسان انجام داده اند ، همیشه خداوند رو در زندگی خودشون احساس می کنند و شاید دیده باشید حتی روانشناسان خارجی که مسلمان هم نیستند سعی می کنند در بیماران خود اعتقاد به معنویات و رفتار بر پایه معنویت رو بسط و گسترش بدن چون تبلور در معنویات و سوق به زندگانی معنوی باعث ایجاد آرامش وصفای روح و دوری از بیماریهای روحی و جسمی میشه .
    درپایان از کلیه دوستانی که در این بحث شریک هستند معذرت خواهی می کنم به هر حال علم و آگاهی من در همین حد کم بود به و بنده هم سعی کردم دیدگاه خودم و اونچیزی رو که شناخت داشتم بیان کنم .
    موفق و شاد و سلامت باشید

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)