سلام توروخداشما که بیشترازمن تجربه داریدبه من بگید باشوهرم چکارکنم که اینقدبهم گیرنده واینقددلش نخوادمنومثل یه موم تودستش بگیره!؟
من 22سالمه وشوهرم 24ساله 2سال که ازدواج کردیم وبچه نداریم،مشکل من اینجاست که شوهرم هنوزدرک نکرده که من به عنوان یه زن حق دارم که گاهی اوقات کاری روکه درحدخیلی معمولیه روخودم تصمیم بگیرم ووقتی که به اون میگم مخالفت نکنه ،
بخدانمیدونم باهاش چیکارکنم هروقت بخواییم جایی بریم باهم اگه من بگم بریم فوری مخالفت میکنه یا اگه یکی ازفامیلامون وقتی بخواددعوتمون کنه اگه به من زنگ بزنن مخالفت میکنه ومیگه اصلاوبه هیچ وجه اونجانمیادومنم بایدیه جوری اوناروببیچونم ولی وقتی به خودش زنگ میزنن فوری موافقت میکنه!یااگه من مثلادیروزخواهرش 11سالشه میخواست بره بازارلوازم مدرسه براخودش بخره وبه من گفت منم گفتم باشه همرات میام الان دیگه شوهرم میگه نه توهیچ حقی نداری همراش بری یعنی کلاروی همه چی بهم گیرمیده چه ازقبلش بهش بگم واجازه بگیرم وچه بعدش بگم فرقی نمیکنه مخالفتشومیکنه یه مثال دیگه یکی ازآشنایان ماچندروزپیش زایمان کرده ومن میخواستم برم پیشش وازچندروزقبلش بهش گفتم که اجازه بده من یه عصریک ساعت برم وبیام ولی طبق معمول فوری مخالفت کردوحرف خودشوبه کرسی نشوند!یعنی همیشه میخوادحرف حرف اون باشه وانگارنه انگارکه منم یه زنم وبعضی جاهاهم این حق رودارم که من تصمیم بگیرم !بخداکلافه ام حتی اگه ازقبل به یکی بگم یه جاباهاش میرم میبینی صاف جلوی اون طرف میگه این گفته براخودش گفته من اجازش نمیدم!سکه یه پول میشم کم میارم اززن بودن خودم بدم میاد!یکی بیادبگه راه حلش چیه؟