به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دوستان عزیز همدردی

بعضی وقتا پیش خودم میگم خداروشکر من یکی دختر نشدن ناراحت نشینا ولی خداوکیلی شماها تعطیلین رسما چقدر به مختون فشار میارین چقدر فکر میکنین چقدر حرص و جوش میخورین بابا چیکار میکنین باخودتون شماها اخه؟!!!

برعکس ما پسرا که کلا عشقی کار میکنیم عشقی ورزش میکنیم عشقی خرید میکنیم و عشقی هم زندگی میکنیم تا میرسیم به یه سنی که باید آدم بشیم و بریم زن بگیریم

در مورد درس خوندن نوشتی که خوندی قبول نشدی:من یکی دینی 3 دوره دبیرستان روزی 4 ساعت خوندم تابستونی آخرش همش شبیه همه قاطی کردم از 20 نمره شدم چهار ولی شیمی رو همین مقدار میخوندم از 18نمره شدم شونزده و نیم.اول دبیرستان مشروط شدم توی دبیرستان های غیرانتفاعی هم که الکی نمره میدادن بازم چنتا درس رو میافتادم توی بیست و دو سالگی مغازه زدم ماهی 1میلیون هشت سال قبل درآمدم بود بعد دوسال ورشکست شدم.دوباره توی 25 سالگی مغازه زدم الان بازار خوبه خداروشکر.زندگی همینه بالا و پاییناشه که لذتبخشش کرده بانو

در مورد باشگاه گفتی و کردی کبابم 2سال بدنسازی میرفتم مربی خصوصی داشتم اولا که یمرفتم یه شیکم گنده داشتم و یه بدن معمولی ولی بعدش چه هیکلی داشتم بدنسازی میرفتم خداوکیلی موهام بلند و موج دار پوست صورتم سفیدتر بود چهارشونه و یه شیکم کوچیک و عضلات قوی اصلا دخترکش بودم واسه خودم حالا چی؟!!! یه شیکم گنده کله کچل پوستم سبزه دیسک کمرم دارم که هیچ....

زندگی همینه دیگه بانو اگه بخوایم بشینیم واسه چیزایی که از دست دادیم و نداریم غصه بخوریم که زود پیر میشیم.الان ولی بجاش یه همسر دارم که خیلی دوسش دارم و یه دختر خوشگل و شیطون دوست داشتنی.

پ.ن:برای خودت زندگی کن فقط برای خودت
    دنبال علایقت برو
    دیگران بهتر از شما نیستن و شما هم کمتر از اونا استعداد نداری
    دعتماد بنفس بقیه که میبینی هم به اندازه شماست فقط اونا جوری رفتار میکنن که شما فکر میکنی چقدر موفق هستند و با اعتماد بنفس.
    توی شرایطی بودی که منم درش بودم دقیقا مثل خودت دقیقا اینو برای همیشه بهت میگم یادت باشه دختر

از سنگ هایی که طرفت پرت میکنن نارحت نشو بلکه برای خودت یه خونه بساز باهاشون
    خودتو باور کن
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

2. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

پونیو (دوشنبه 02 تیر 93), معاون کلانتر (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام پونیو جون.
    چه طوری؟

آره صالحه جان مامانم حق داره اما جایی که من میخوام کار کنم چندتا از بچه های دانشگامون هستند کار هنری و تزیینات منزل هستش بهم گفتند محیطش صمیمیه و خووبه ولی من احساس میکنم جوری باشه که مامانم نپسند حالا هر چی برا مامانم توضیح بدم من میخوام کار کنم کسی با من کار نداره میگم یعنی تو دخترتو نمیشناسی ؟
    من روم نمیشه به دوستم بگم مامانم میخواد بیاد محیط کار رو ببینه چطوریه مجبورم منصرف بشم نرم
    عزیزم خجالت نداره.... اتفاقا چون کار هنری و تزئینات هست میتونی بگی که مامانم هم میان تا کارها را ببیند و اگه چیزی خواستند بخرند.... به خاطر خجالت کشیدن منصرف نشو ولی اگه دیدی مامان حق دارند و دلایل منطقی دارند انوقت بگرد دنبال یک کار دیگه....
    پونیو جان درکت می کنم. ولی هیچ چیز مهمتر از امنیت و ارامش خودت نیست. درست که خود فرد و طرز فکر و رفتارش مهمه ولی تاثیر محیط را نمیشه نادیده گرفت......

من نمیدونم احساس واقعیم چیه به رشتم و هنر استادم میاد تعریف میکنه ازم امید وار میشم بعد دوباره احساسم عوض میشه و یه عالمه فکرای منفی میاد تو سرم .
    این جمله ات منو قانع نمی کنه.... فرد نمی تونه ندونه!!!!!
    صحبتهای دیگران را بذار کنار..... حرف مغز و قلب خودت چیه؟
    من از این جمله ات اینگونه برداشت می کنم که به نظر خودت انقدر که باید علاقه و توانایی نداری!!!!
    اگه خلاف اینه بیا بگو پس دلیل این همه تردید چیه؟؟؟
    اگه دلیل تردید هات بازار کار و اینکه بازده و سودی که از زحماتت انتظار داری را براورده نمی کنه..... همین حالا باید تصمیمت را بگیری و ببینی چی می خوای.....
    ببین در این که امروزه بیشتر رشته ها بازار کار خوبی ندارند شکی نیست.... ولی همه چی به خودمون بستگی داره.......شروع هر کاری سختی های خودش را داره..... ولی اگه بخوای و اطمینان داشته باشی، از پس مشکلات بر میای.
    پونیو عمرت را با شک و ترید تلف نکن......ببین خودت را چند درصد مثلا در کار تزئین منزل یا نقاشی موفق می بینی...... ببین چه نمره ای خودت به خودت میدی؟ و ایا قابل قبول؟.......
    اگه شک ها و تردیدها را کنار بذاری و تصمیم قطعی بگیری..... ان موقع شرایط مناسب را فراهم می کنی.... مکان مناسب برای کار.... جلب نظر خانواده... همه را حل می کنی......

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

ویرایش توسط salehe92 : یکشنبه 01 تیر 93 در ساعت 22:39

4. 2 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), پونیو (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوست جونم
    خوبی؟
    آخه چرا می گی خودت را دوست نداری؟ بابا این همه دوستان تو تاپیک قبلت خصوصیات مثبتت را گفتند!
    من خودم به شخصه از همین پشت لپ تابم بهت علاقه مند شدم و دوستت دارم! دیگه تو خودت چرا خودتو دوست نداشته باشی!

ببین عزیزم همین که میای تاپیک می زنی نشون می ده خودت را دوست داری؟ وضعیتت برات مهمه و دوست داری پیشرفت کنی.
    اگر خودت را دوست نداشتی برات مهم نبود که بیای راهنمایی بگیری!
    پس دیگه نگی خودتو دوست نداری ها! وگرنه باهات قهر می کنم!خب؟
    حالا بریم سر مسائل بعد:
    ببین عزیزم یک مشکلی که من در تو می بینم اینه که مشوق نداری. مثلا می خوای بری استخر! مامانت می گه می خوای پولت را هدر بدی و تو هم سریع تاثیر می گیری.
    درواقع انگیزه ات پایینه.و حس می کنی نیاز داری کی مدام تشویقت کنه و بهت اعتماد به نفس بده تا تو به سمت جلو پیش بری.مثلا حتما باید با یک دوست بری استخر!
    عزیزم ولی می خوام بهت بگم دنبال مشوق خارجی نگرد! مشوق اصلی خودت هستی!
    خودت با خودت دوست شو و برو هر کاری که عشقت کشید انجام بده! به کسی هم ربطی نداره.هر کسی هم که گفت انجام نده(بدون دلیل منطقی) تو لج بکن و انجام بده.با من:دی

ببین سعی کن تو وجودت یک حس لجبازی (البته در جهت مثبت) به وجود بیاری!
    هر کس یا هرچیز مانع پیشرفت و خوشی تو شد باهاش لجبازی کن! بگو نمی خوام.من انجامش می دم!(مثل بچه ها که وقتی بهشون می گی این کار را نکن بد تر انجامش می دن و انگار خیلی قوی تر می شن!!!)

مثلا می خوای بری ورزش به دوستت می گی میای بریم ورزش؟
    دوستت میگه: پونیو حوصله ندارم یا نمی تونم تو هم خب نرو!
    تو اینجا توی ذهنت لجبازی کن! تو ذهنت بگو من می رم و اتفاقا بهم هم خیلی خوش خواهد گذشت و بعدا پشیمون می شی که چرا با پونیو نرفتم ورزش! این ها را تو ذهنت می گی ها! نه مستقیم روی دوستت:دی
    هی به خودت بگو من ثابت می کنم دیگران اشتباه می کنند! من ثابت می کنم می تونم برم کلاس شنا!
    من ثابت می کنم می تونم کارم را انجام بدم!
    این ها را مدام به خودت بگو! و با پونیوی تنبل وجودت لجبازی کن!!!

بعد پونیو جون یه چیزی هم بگم؟
    ببین اول هر کاری سخته! اگر اول کار سختت بود فکر نکن تا آخرش همین روند پیش می ره! نه صبر کن! صبور باش! شرایط را تحمل کن حتما! بعدا می بینی عادت کردی و شرایط به نفعت شده!

ببین تو تلوزیون عقاب را دیدی؟
    دیدی اولش چقدر محکم بال می زنه؟چقدر سخت بال می زنه. بعد که اوج کرفت و رفت تو آسمون دیگه سختی کارش تموم میشه! دیگه بال هایش را فقط باز نگه می داره و گه گاهی بال می زنه.
    مثل عقاب باش.اولش به خودت یک سختی هایی بده! اولش را تحمل کن! بعد که اون مرحله را گذروندی؛دیگه خیالت راحت! نوبت لذت و خوشیت رسیده!

راستی پونیو جون یه پیشنهاد هم دارم.اگر به هر حال نیاز به مشوق خارجی داری ؛می تونی یک کاری را انتخاب کنی.مثلا کلاس ورزش. بعد بیای اینجا بگی. ما هم اینجا تشویقت می کنیم. خوبه؟

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

6. 3 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), terme00 (دوشنبه 02 تیر 93), پونیو (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    پونیو برو عضو انجمن های هنری بشو و ببین بقیه دوستات و همکارات چیکارا می کنن....
    هر چه بیشتر با افرادی که در رشته تحصیلی ات فعایت می کنند اشنا بشی و اطلاعات کسب کنی بیشتر ایده به ذهنت میرسه.
    برو گالری های مختلف را ببین. نمایشگاه ها... ببین چه کار هنری دوست داری اموزش بدی.... خودت تو خونه ببین چیکار می تونی بکنی.....
    در بین بستگان کسی که وارد امور هنری شده باشه دارید؟
    یک سری هم به فنی حرفه ای بزن شاید کلاساشون خوب باشه....
    الان سرچ کردم و اینها را پیدا کردم یک نگاه بکن.... و خودت بیشتر سرچ کن....

کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران
    تزیین اتاق کودک با کاغذ و مقوا - قمر
    انجمن نقاشان ایران - مراکز هنری
    آموزش های هنری - تالار گفتگو هم میهن
    تالار گفتمان آذر فروم - نقاشی
    هنر
    تالار گفتگوی دوستی - نقاشی و طراحی
    انجمن تخصصی هنرهای دیجیتال
    انجمن گفتگوی گلستانه - هنر

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

ویرایش توسط salehe92 : دوشنبه 02 تیر 93 در ساعت 00:20

8. 4 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), terme00 (دوشنبه 02 تیر 93), پونیو (دوشنبه 02 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    سلام ممنون از جواباتون دوستان ببخشید انقدر دیر اومدم پستارو تازه دییدم .

آقای معاون کلانتر درسته من تنبلم، بی انگیزم ، بی ارادم و اعتماد بنفس هم ندارم و ترسوام .دهن بین هم هستم یعنی حساسم وتحت تاثیر حرف و نظر اطرافیان قرار میگیرم
    من میدونم این بدترین خصوصیات اخلاقی رو دارم . میخوام کم کم عوض بشم .

کاری که دوستدارم انجام بدم رو نمیدونم چه کاری هست که ازانجامش لذت ببرم

نمیدونم چرا کلاس شنا از نه سالگی نرفتم ولی مطمئنم از روی تنبلی خودم نبود! من از بچه گی جوری بودم که خودم درخواستی نداشتم از مامان بابام
    خودشون دوست داشتند یکاری واسم میکردن من حرفی نمیزدم الان هم که زبون باز کردم مامانم اینجوری میزنه تو ذوقم!

قراره تابستون تهران نباشم میریم سمت شمال یه جای کوهستانی روستایی نرفتم ببینم چطوریه ولی مامانم واسم تعریف میکرد که خیلی خوبه بری دیگه دلت نمیخواد برگردی تهران رفتم عکساشو تو اینترنت دیدم سمت فیروز کوهه روستای ارجمند؛ ارفع کوه هم اون نزدیکاست که واسه کوهنوردی میرند کوه جنگلیه و مه داره خرس هم داره ! خیلی دوست داشتم اونجارو عکساشو میدیدم ذوق میکردم کوهنوردی خیلی دوستدارم ولی این کارم تنها نمیشه انجام داد....

همیشه تو ذهنم بود که از تهران برم ولی خب نمیشه که یه دختر تنهایی بدون هیچ سرمایه ای!

بله آقای خاله قزی دختر بودن سخته!
    البته پسر بودن هم سختی هایی داره ولی دختر باشی شرایطتت مثل من باشه افسرده میشی چون در زمینه ی تفریحات دست و پات بسته است نمیتونی با دوستات فقط هم دوستای دخترت بری جاهایی که دوستداری !

راستش من فکر نمیکردم تابستون برم یه همچین جایی امیدوارم که اتفاقی نیوفته چون من یسری خاطرات بد از سفر های خانوادگی دارم ! ولی چون دلم غنج میره واسه طبیعت و میخوام حال و هوام عوض شه میرم البته مجبورم برم چون سر کار رفتنم قطعی نیست جور نشده هنوز ولی برای مرداد ماه قرارهست یه کاریو سفارش بگیرم انجام بدم تا اون موقع میرم روحمو توی طبیعت جلا میدم بعد با انرژی بر میگردم تهران میرم دنبال کارم .
    شاید اونجا حالم خوب بشه بشینم اتودی بزنم یکمی فعالیت هنری ام داشته باشم! ورزشمم میشه کوه نوردی دیگه . شنا رو اومدم تهران میرم کلاس ثبت نام میکنم.

ولی اگر این سفرجور نمیشد خودم میرفتم تنهایی کوه و کلاس شنا و... نمیدونم شاید میرفتم چون دیگه دارم دق میکنم تابستون هام همشون بد میگذشتند زمستونامم یکنواخت و مزخرف بودند زمستون میخواستم برم کوه برفی کسی پایه نبود نرفتم بهار که هوا خوب و مطبوع بود بازم تنها بودم وکسی نمیومد بریم جایی
    اینم از تابستون که به بهانه ی گرما هیچکس حوصله بیرون رفتن نداره

تفریحات تهران مزخرفه شهر بازی داره که حتما باید با یه مرد بری وگرنه اذیت میشی . کوهشم همینطور نمیشه تنها رفت . واقعا از سفره خونه ها و قلیون کشیدن بدم میاد چه بخوای خونوادگی بری چه با دوستات یسری دخترام با دوست پرشون میرند که بهشون خوش میگذره ولی به نظر من بشینن تو خونه با هم اس ام اس بازی کنند بهتره !

از کافه هم زیاد خوشم نیاد همش سیگار میکشند تیپا ی اجق وجق میزنن احساس میکنن دیگه تهه هنرند هیچکسم جز خودشون آدم حساب نمیکنند !
    ! با اینکه خودم رشتم هنریه ولی اینجور جا ها رم نمیتونم برم راحت نیستم . کلا تهران خیلی مزخرف و کسل کنندست !

مصباح الهدی جون مرسی از محبتت من هم دوست دارم خودمم دوستدارم کم کم دارم با خودم مهربون تر میشم یعنی دلم خیلی واسه خودم سوخته ! بیشتر خودم خودم رو آزار میدم نه خدا و اطرافیانم.
    اطرافیان یکم اذییت میکنند که اونم عادیه همیشه هستند کسایی که اذییتمون کنند همیشه یکی هست که بهت زور بگه و بزنه تو سرت ! حالا درسته که تو خانواده خیلی مهربون و گرمی نبودم اما دیگه کتک و فحش نخوردم که ؛ نیش و کنایه شنیدم به شوخی هم مسخرم کردند ! خب اینا که چیزی نیست که من خیلی لوسم حسرتی هم به دلم نیست وضعیت مالی متوسط و معمولی خدارو هم خیییلی شکر .
    اتفاقا تنها میرم بیشتر جاهارو نمایشگاه سینما خرید ولی دیگه همه جارم نمیشه تنها رفت بعضی موقع ها که میرم خرید اگه مغازه خلوت باشه خیلی
    خجالت میکشم میگم ای کاش یکی همراهم بود :)

صالحه جوننم مرسی از لینکایی که گذاشتی حتما فکرامو میکنم و تصمیم نهایی رو میگریم یه کاریو شروع میکنم برا کارشناسی هم سال دیگه کنکور میدم فقط خدا کنه شرط معدلی نشه

چه بد که تنها یک دانشگاه دولتی هست واسه کاردانی به کارشناسی بقیه همه غیر انتفاعی اند خدا کنه تا اونموقع برم سر کار

10. 3 کاربر از پست مفید پونیو تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), meinoush (دوشنبه 02 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    خدا شانس بده ملت تابستون کجاها میرن اونوقت من بدبخت باید بشینم توی مغازه ای که همش قیره و بوی قیرش نمیازره نفس بکشی

ایشالله که بهت خوش بگذره از طرف ما هم یکم خوش بگذرون کلی انرژی مثبت بگیر بیان انتقال بده به سایت یکم از افسردگی در بیایم فکر کنم باید از مدیر سایت شکایت کنیم افسردمون کرده
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 02 تیر 93), پونیو (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 02:59]
    سطح
    31
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    کد PHP:
    چرا هیچ فعالیتی انجام نمیدی که ازش لذت ببری 

سلام پونيو خانوم
    منم يه مدت خيلي اوضاعم خراب بود
    حالا نه كه الان خيلي خيلي اوكي باشما
    ولي خيلي بهترم خدا رو شكر
    اين جمله ي كلانتر خيلي مفيده
    كاش من زودتر ديده بودمش
    من اينو توي كتاب اعتماد به نفس نوشته باربارا دي انجلس خوندم
    خيلي كمكم كرد
    يه كار كوچيك كه دوست داري و توش ماهري
    يه فعاليت مفيد كه بتوني بهش افتخار كني
    الللللللللللللللللللبته
    با در نظرگرفتن اينكه ممكنه توش اشتباه كني
    اشتباه يه جزئ جدا نشدنيه
    موانع تو همه كاري پيشئ ميانن
    پس تا به مانع خوردي خودتو سركوفت نزن
    به جاش جوري رفتار كن كه انگار اماده ي پذيرش يه مشكل بودي
    اينجوري غافل گير نميشي و كمتر ضربه ميخوري
    اخر سرم كه كار رو تموم كردي يه حس خوبي ميگيري
    كتاب اعتماد به نفس باربارا دي انجلس هم كمكت ميكنه به نظرم
    حتي اگه فك ميكني مشكلت اعتماد به نفس نيست
    ولي در مورد دوست نداشتن مشكل رو متوجه نشدم
    بابا حرف شما مگه چيه كه كسي درك نميكنه
    شايد شيوه بيانتون زياد گيرا نيست
    به نظرم حرفتون رو ثبل از اينكه به دوستتون بگيد روي كاغذ بنويسيد و با خودتون سوال و جواب كنيد
    انگار خودتون دوست خودتونيد
    بعد به دوستتون هم بگيد
    موفق باشيد

14. 2 کاربر از پست مفید Mr.Anderson تشکرکرده اند .

معاون کلانتر (یکشنبه 08 تیر 93), مصباح الهدی (یکشنبه 08 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 تیر 93 [ 22:40]
    سطح
    1
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 44
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام عزیزم به نظر من اول باید دلیل افسردگی تو پیدا کنی بعد تلاش کنی که به خوبی انجامش بدی بعد من بهت قول میدم حالت بهتر از من میشه

16. کاربر روبرو از پست مفید گیتی♥♥♥ تشکرکرده است .

پونیو (سه شنبه 31 تیر 93)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)