به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: ازدواج

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 اسفند 93 [ 18:29]
    سطح
    26
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    106

تشکرشده 219 در 87 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafdarya نمایش پست ها
    اره اول خودش بهم زنگ زد پرسیدم ازش صدتا قسم وایه اوردکه تو محل کارش نشسته بوده یهو شانسی شماره منو گرفته البته قسم تک تک خانوادشومیخوره که اولین باره که همچین کاری کرده حتی شماره من تو مایه های شماره خودشم نیست که بشه گفت بخاطر شباهت با شماره خودش شماره منو گرفته باشه.میگم چطورندیده منو انتخاب کردی میگه چهره همه چیزه ی زندگیه سالم نیست مهم صداقت و اخلاق طرفینه من حتی بهش گفتم که فعلا درس میخونم بیکارم میگه به محضه اینکه پات توخانواده ماباز بشه کارت جوره فکرکارنباش.
    دوست عزیز نمیدونم باید چیکار کنم سردرگم هستم

حدس میزدم ! فقط یک کلام بیخیال شو از این دخترا و این شکل آشنایی ها به خدا هیچی در نمیاد جز داغون شدن و افسردگی .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    دوستان میخوام بامادرش حرف بزنم بنظرشما راه حل خوبی هست واسه اثبات حرفاش واینکه یه کم بشه شناختشون؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    نه. تنها باعث میشه ایشون به خواستگاری شما از ایشون امیدوار تر بشه. شما فعلا در مراحل اولیه شناخت یک دیگه هستید. خیلی زوده به قضیه کمی جنبه رسمی بدین.

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    اخه بخاطرفاصله زیادی که باهم داریم و کلاسای من نمیتونم حضوری ببینمش ونمیتونم راه دیگه ای واسه شناختش پیداکنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    بنابر این شاید شناخت شما از ایشون هم به همین میزان از واقعیت دور باشه.
    دوست عزیز ببینید هر شخصی میتونه با کمی نقش بازی کردن و به زبون آوردن کلمات زیبا و ایده آل برای مدت کوتاهی توجه افراد رو به خودش جلب کنه . اما واقعیت این نیست. من نمیخوام تو دل شما رو خالی کنم. اما یادآور میشم که صریع تصمیم نگیرید. و در مدتی که صرف شناخت ایشون میکنی توجه داشته باش که دلبستگی بیش از اندازه از طرف هر دو شما بوجود نیاد. و کاری نکنید که در آینده به نوعی با وجدان خودتون درگیر بشین.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 اسفند 93 [ 18:29]
    سطح
    26
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    تشکرها
    106

تشکرشده 219 در 87 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafdarya نمایش پست ها
    اخه بخاطرفاصله زیادی که باهم داریم و کلاسای من نمیتونم حضوری ببینمش ونمیتونم راه دیگه ای واسه شناختش پیداکنم
    آخه دوست من اصلا این خانم ارزش شناخته شدن رو نداره ! که بخوای واسش وقت بزاری ! یکم به خودت بیا .

یه دختر در حالت عادی اصلا یه همچین کاری نمیکنه ، شک نکن یه مشکلی این وسط هست .

ببین من اگر دارم بهت میگم بیخیال شو چون تجربه ی پیشنهاد از سمت دختر رو دارم و تا تهش رفتم یعنی تا مرحله ی خواستگاری !

دیگه خود دانی .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    من به حرفای شمادوستان احترام میذارم میدونم که شماطبق تجربه این چیزارومیگید بیشتر فکرمیکنم به احتمال زیادهمه چیوبینمون تموم میکنم البته چیزخاصی خداروشکربینمون نبوده

- - - Updated - - -

دوست عزیز میشه از تجربه ای که گفتیدواسم تعریف کنیدالبته اگه دوست داری

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 اردیبهشت 93 [ 21:45]
    سطح
    14
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 46 در 30 پست

Array
    سلام .اول از همه میشه بگید چند سالتونه؟ دختری که اینجوری خودش ووقار وخانومیشو ببره پایین وبه یه پسر زنگ بزنه وعکس بی حجابشو به کسی نشون بده اونم به این راحتی معلومه دفعه ی اول دومش نیست ومن 100 در صد میگم اگر اونو میخوای واسه ازدواج این خانم برای ازدواج مناسب نیست وگرنه گزینه ی خوبیه برای دوستی واینکه بعد یه مدت ولش کنید بره سراغ یکی دیگه که به احتمال زیاد خودش بعد یه مدت همین کارو میکنه.آخه آقای خوب چطور با 4 تا حرف که تو تلفن زدید و2 تا قسم که اصلا معلوم نیست به خدا اعتقادی داره یا نه میخوای حرفاشو باور کنی ؟؟؟؟؟؟واقعا تعجب میکنم شما یا خودت خیلی ساده وبا صداقتی یا تجربه ی کافی نداری اگرنه هیچ پسری اونم امروزی که از این مسایل زیاد دیده زیر بار اعتماد وازدواج با همچین دختری نمیره .ازدواج که بچه بازی نیست!شرایط داره سبک سنگین داره اصول داره .دختری اگر واقعا خوب باشه وشرایط اخلاقی وخانوادگی و...خوبی داشته باشه نیازی نداره اینجوری به یه پسر پیشنهاد بده پس حتما یه مشکلی داره که اینجوری دنبال یه مورد میگرده اصلا گیریم که قصدش ازدواجه پس باید بگم مغزش هنوز تکامل پیدا نکرده که فکر میکنه این کارش درسته ویه همچین آدمی که بلوغ فکری نداره آیا میتونه مسولیت یه زندگی رو به عهده بگیره؟زیادم نشین به این فکر کن واین قضیه رو رویایی کن که حتما اینکه شماره منو شانسی گرفته یه قسمتی تو کار بوده واین قضیه رو جدی بگیر.فکر کنم بی خواستگاری به این دختر خیلی فشار اورده که اینجوری دنبال شوهر میگرده.واقعا واسه من این قضیه خنده داره!من خودم دخترم واینقدر غرور (غروری که هر دختری باید در مقابل پسرا داشته باشه)ومتانت در خودم میدیدم که به خودم اجازه اینکارو نمیدادم وخیلی خانمانه میذاشتم تا خواستگار بیاد واونجوری که در شانمه ازم خواستگاری کنه.مثل روز روشنه که اگر هم با هم ازدواج کنید نتیجه ای جز پشیمونی نداره.نگید تو دلمو خالی کردید ولی شما که اینجا نیومدی برای کارت جواب مثبت بگیری؟اومدی همفکری کنی پس گوش بده وببین ازدواجهای این چنینی به کجا ختم میشه.(پسر هم که گفتی تو ارایشگاه میاره!!!پس دیگه دنبال چی میگردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آدرین نمایش پست ها
    سلام .اول از همه میشه بگید چند سالتونه؟ دختری که اینجوری خودش ووقار وخانومیشو ببره پایین وبه یه پسر زنگ بزنه وعکس بی حجابشو به کسی نشون بده اونم به این راحتی معلومه دفعه ی اول دومش نیست ومن 100 در صد میگم اگر اونو میخوای واسه ازدواج این خانم برای ازدواج مناسب نیست وگرنه گزینه ی خوبیه برای دوستی واینکه بعد یه مدت ولش کنید بره سراغ یکی دیگه که به احتمال زیاد خودش بعد یه مدت همین کارو میکنه.آخه آقای خوب چطور با 4 تا حرف که تو تلفن زدید و2 تا قسم که اصلا معلوم نیست به خدا اعتقادی داره یا نه میخوای حرفاشو باور کنی ؟؟؟؟؟؟واقعا تعجب میکنم شما یا خودت خیلی ساده وبا صداقتی یا تجربه ی کافی نداری اگرنه هیچ پسری اونم امروزی که از این مسایل زیاد دیده زیر بار اعتماد وازدواج با همچین دختری نمیره .ازدواج که بچه بازی نیست!شرایط داره سبک سنگین داره اصول داره .دختری اگر واقعا خوب باشه وشرایط اخلاقی وخانوادگی و...خوبی داشته باشه نیازی نداره اینجوری به یه پسر پیشنهاد بده پس حتما یه مشکلی داره که اینجوری دنبال یه مورد میگرده اصلا گیریم که قصدش ازدواجه پس باید بگم مغزش هنوز تکامل پیدا نکرده که فکر میکنه این کارش درسته ویه همچین آدمی که بلوغ فکری نداره آیا میتونه مسولیت یه زندگی رو به عهده بگیره؟زیادم نشین به این فکر کن واین قضیه رو رویایی کن که حتما اینکه شماره منو شانسی گرفته یه قسمتی تو کار بوده واین قضیه رو جدی بگیر.فکر کنم بی خواستگاری به این دختر خیلی فشار اورده که اینجوری دنبال شوهر میگرده.واقعا واسه من این قضیه خنده داره!من خودم دخترم واینقدر غرور (غروری که هر دختری باید در مقابل پسرا داشته باشه)ومتانت در خودم میدیدم که به خودم اجازه اینکارو نمیدادم وخیلی خانمانه میذاشتم تا خواستگار بیاد واونجوری که در شانمه ازم خواستگاری کنه.مثل روز روشنه که اگر هم با هم ازدواج کنید نتیجه ای جز پشیمونی نداره.نگید تو دلمو خالی کردید ولی شما که اینجا نیومدی برای کارت جواب مثبت بگیری؟اومدی همفکری کنی پس گوش بده وببین ازدواجهای این چنینی به کجا ختم میشه.(پسر هم که گفتی تو ارایشگاه میاره!!!پس دیگه دنبال چی میگردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
    دوست عزیزمن کی گفتم پسرمیاره توارایشگاش؟بچه که نیستم که ب دختری که بهم بگه با پسری رابطه داره بخوام وصلت کنم

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    دوستان چراتاحالا یکی نگفته برو فلان کاروبکن تا بشناسیش؟همه ی جورایی فقط میگن بیخیال شو

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)