به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array
    سلام خانم
    چقدر زود قضاوت می کنید .
    اینها افتهای ذهنی شماست، افکار منفی، سرزنش کردن خود، قضاوت خود و دیگران، ذهن خوانی و عدم رعایت حقوق فردی خود و دیگران از جمله مواردی است که شما رو از زندگی دور می کنه. مطالب شما رو خوندم و در اولین فرصت بررسی می کنم
    اگر مطلبی رو بدونم برای شما می نویسم

2. 3 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

n.h_92 (دوشنبه 25 شهریور 92), she (یکشنبه 24 شهریور 92), مهرااد (یکشنبه 24 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 مهر 92 [ 08:56]
    سطح
    3
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    33

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    سلام
    جناب sci
    وقتی گفتین( چقد زود قضاوت میکنید!)یه لحظه به خودم امدم تازه فهمیدم فقط یه روز از ارسال پیامم گذشته.باید بیشتر صبر میکردم.اما...اما یک روز برای شما شاید مقدار کمی باشه اما برای من که دارم با تمام این مشکلاتی که خدمتتون گفتم زندگی میکنم یه روز زمان کمی نیست.بهر حال حق با شما بود.بخاطر همین تا امروز هر روز به سایت امدم شاید مطلبی نوشته باشید که بتونه کمکم کنه اما..اما بازم حق با شماست حتما من هنوزم دارم زود قضاوت میکنم.
    همچنین اصلا قصد جسارت نداشتم و اصلا فکر نمیکردم اینقد ناراحت بشین.
    در مورد بقیه حرفایی که زدین من همیشه روی انتقادهایی که ازم میشه فکر میکنم و اعتقادم اینه که هیچکس بی دلیل حرفی رو نمیزنه.اما...اما میشه توضیح بدین از از کجا به این نتیجه رسیدین که من حقوق دیگران رو رعایت نمیکنم؟

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,934

Array
    خانم؛
    به هیچ وجه از شما ناراحت نشدم (خیلی کم می شه که کسی بتونه من رو ناراحت کنه!)
    یک پستی برای خانم Pooh گذاشتم در مورد آفتهای ذهنی، اون پست رو بخونید. پیغام خصوصی شما رو بطور کامل خوندم! با توجه به این موضوع می گم که اون پست رو در مورد خطاهای شناختی بخونید و نگران هیچ چیزی نباشید!

5. 4 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

mahsa63 (یکشنبه 31 شهریور 92), n.h_92 (شنبه 30 شهریور 92), she (شنبه 30 شهریور 92), مهرااد (پنجشنبه 28 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    33

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    با سلام
    جناب sci
    پستی رو که در مورد آفتهای ذهنی معرفی کردین رو خوندم . و اینکه دچار افت های ذهنی هستم رو قبول دارم اما همانطور که خودتون گفتید این آفت ها در زمانی که انسان از نظر هیجانی آشفته یا دچار اضطراب و استرس است بروز می کنند.حالا کسی مثل من که دچار اضطراب شدید هست آیا می تواند در جهت از بین بردن این آفتها پیش رود؟و آیاشناخت نسبت به این آفت ها باعث کاهش اضطراب هم می شود؟چطور می توان این خطاها را از ذهن پاک کرد؟آیا کاملا قابل پاک شدن هستند؟

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,934

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط n.h_92 نمایش پست ها
    با سلام
    جناب sci
    پستی رو که در مورد آفتهای ذهنی معرفی کردین رو خوندم . و اینکه دچار افت های ذهنی هستم رو قبول دارم اما همانطور که خودتون گفتید این آفت ها در زمانی که انسان از نظر هیجانی آشفته یا دچار اضطراب و استرس است بروز می کنند.حالا کسی مثل من که دچار اضطراب شدید هست آیا می تواند در جهت از بین بردن این آفتها پیش رود؟و آیاشناخت نسبت به این آفت ها باعث کاهش اضطراب هم می شود؟چطور می توان این خطاها را از ذهن پاک کرد؟آیا کاملا قابل پاک شدن هستند؟
    بله خانم، حتما قابل پاک شدن هستند و راه دیگه ای وجود نداره، این که این خطاهای شناختی باید پاک بشه یک آپشن و انتخاب برای شما نیست و یک الزامه، اگر تا کنون پاکشون نکرديد اشتباه بوده
    پس بدون شک باید پاکشون کنید و حذفشون کنید

8. 4 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

mahsa63 (یکشنبه 31 شهریور 92), n.h_92 (چهارشنبه 03 مهر 92), she (یکشنبه 31 شهریور 92), مهرااد (یکشنبه 31 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 اردیبهشت 93 [ 17:30]
    سطح
    13
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    53

تشکرشده 60 در 23 پست

Array
    سلام آقای محترم. جناب sci . نظراتتون رو در سایر تاپیک ها خوندم و اون ها رو فوق العاده مفید یافتم . می تونم نظرتون رو در مورد موضوع خودم هم بدونم ؟ البته اگر مایل باشید. ممنون میشم.
    http://www.hamdardi.net/thread30347-5.html#post295920
    از صاحب این تاپیک عذرخواهی می کنم .

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,893

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    سلام.
    توی یکی از پستهات به عقوبت گناه اشاره کرده بودی. فقط میخواستم بهت بگم که ذهن خودت رو با این پر نکن و عذاب وجدان بیهوده برای خودت ایجاد نکن.
    با چیزایی که از خودت گفتی به نظرم اتفاقا خدا خیلی هم دوستت داره.

ضمنا آقای اس سی آی به موقع و دلسوزانه و هر زمان که آمادگی برداشتن قدم بعدی رو داشته باشید، راهنماییتون میکنن.در تاپیک خودم که اینجوری به نظر خودم میاد.

11. کاربر روبرو از پست مفید Pooh تشکرکرده است .

n.h_92 (چهارشنبه 03 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 13:17]
    سطح
    21
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array
    سلام
    متنتون رو کامل خوندم و احساستون رو کامل درک میکنم چون خودم با تموم وجودم حس کردم.
    من مشکل اضطرابم از 3 سال پیش شروع شد و توی یک سال اخیر به 3 روانپزشک مراجعه کردم.
    من حرفای جناب sci رو کامل قبول دارم .
    ولی تجربیات خودم رو بهتون میگم و به یه موضوع مهم هم اشاره میکنم.
    3 هفته پیش ، به یه روانپزشکی مراجعه کردم که مشاوره هم میده و قرصایی که تجویز کرده خیلی موثر بوده.
    ولی یه نکته ای رو بهم گفت ، اینکه من باید یه مدتی حدود یک ماه قرص مصرف کنم و بعد مشاوره رو شروع کنم چون در شرایط نرمالی نبودم که حرفای مشاور بدون مصرف قرص روم تاثیر بذاره ، ولی مصرف قرص باید در حدی باشه که حالت های اضطراب به طور کامل از بین نره تا مشاوره نتیجه بده
    من به شما پیشنهاد میکنم حتما حتما به یه روانپزشک مراجعه کنید و بعد از مدتی که کمی بهتر شدید به مشاوره برید .
    به هیچ عنوان بدون تجویز قرص مصرف نکنید و سر خود قرصتون رو قطع نکنید چون افسردگیتون بدتر میشه.
    همه ی قرصا یه سری عوارضی دارن که با تموم شدن دوره ی درمان از بین میره من راجع به همشون تحقیق کردم .
    راستش خودمم به هیچ کس نگفتم که قرص مصرف میکنم غیر از خونوادم
    ولی فک میکنم دلیلی هم واسه پنهون کردنش نباشه ما هم مثل هزاران نفر دیگه که واسه بیماریهاشون خودشون رو درمان میکنن .
    مشکل ما اضطرابه و کاملا رفع شدنیه ولی یکم زمانبره ..
    اصلا نترسید فقط سریعتر به پزشک مراجعه کنید که طول درمانتون کمتر شه . و البته مشاوره که یه سری عادت های بد رو از ذهنتون خارج کنین
    مثلا من ادم زود رنجی ام حرکات دیگران نسبت به خودم خیلی روم تاثیر گذاره الان فهمیدم که این فقط به خودم آسیب میزنه
    یه سری چیزایی که اذیتم میکنه رو توی کاغذ نوشتم این سری میخوام با پزشکم راجع بهشون صحبت کنم .
    منم احساس تنهایی شدید میکنم و کسی رو مناسب خودم نمیدونم چون به نظرم به عنوان یه دختر شرایط خوبی دارم واسه این موضوع تصمیم گرفتم کاری کنم دختر خالم و شوهرش هر دو دانشجوی دکتران و استاد دانشگان به دختر خالم گفتم اگه یه ادم مناسبی پیدا بشه که شرایطش با من جور شه من امادگیمو اعلام میکنم و باهاش دردو دل کردم و گفتم که از تنهایی خسته شدم
    اونم بهم گفت اتفاقا خوب شد بهم گفتی خیلی هارو میشناسیم که دنبال دختر خوب میگردن حتما بهت میگم
    سعی کن حرف دلتو با کسایی که فک میکنی شرایطشون خوبه بزنی و کمک بخوای دیگه مثه قدیم نیست که پدر مادرا تصمیم بگیرن و هر کی اومد قبولش کنیم.
    ما دختریم شرایطتو درک میکنم ولی سعی کن ارتباط بهتری با آدمای خوب برقرار کنی و بشناسنت و بشناسیشون .از چیزی نترس
    من به این نتیجه رسیدم در درجه اول خودم باید بخوام مشکلاتمو حل کنم.
    در حد خودم نظراتمو گفتم امیدوارم کمک کوچیکی کرده باشم.

- - - Updated - - -

سلام
    متنتون رو کامل خوندم و احساستون رو کامل درک میکنم چون خودم با تموم وجودم حس کردم.
    من مشکل اضطرابم از 3 سال پیش شروع شد و توی یک سال اخیر به 3 روانپزشک مراجعه کردم.
    من حرفای جناب sci رو کامل قبول دارم .
    ولی تجربیات خودم رو بهتون میگم و به یه موضوع مهم هم اشاره میکنم.
    3 هفته پیش ، به یه روانپزشکی مراجعه کردم که مشاوره هم میده و قرصایی که تجویز کرده خیلی موثر بوده.
    ولی یه نکته ای رو بهم گفت ، اینکه من باید یه مدتی حدود یک ماه قرص مصرف کنم و بعد مشاوره رو شروع کنم چون در شرایط نرمالی نبودم که حرفای مشاور بدون مصرف قرص روم تاثیر بذاره ، ولی مصرف قرص باید در حدی باشه که حالت های اضطراب به طور کامل از بین نره تا مشاوره نتیجه بده
    من به شما پیشنهاد میکنم حتما حتما به یه روانپزشک مراجعه کنید و بعد از مدتی که کمی بهتر شدید به مشاوره برید .
    به هیچ عنوان بدون تجویز قرص مصرف نکنید و سر خود قرصتون رو قطع نکنید چون افسردگیتون بدتر میشه.
    همه ی قرصا یه سری عوارضی دارن که با تموم شدن دوره ی درمان از بین میره من راجع به همشون تحقیق کردم .
    راستش خودمم به هیچ کس نگفتم که قرص مصرف میکنم غیر از خونوادم
    ولی فک میکنم دلیلی هم واسه پنهون کردنش نباشه ما هم مثل هزاران نفر دیگه که واسه بیماریهاشون خودشون رو درمان میکنن .
    مشکل ما اضطرابه و کاملا رفع شدنیه ولی یکم زمانبره ..
    اصلا نترسید فقط سریعتر به پزشک مراجعه کنید که طول درمانتون کمتر شه . و البته مشاوره که یه سری عادت های بد رو از ذهنتون خارج کنین
    مثلا من ادم زود رنجی ام حرکات دیگران نسبت به خودم خیلی روم تاثیر گذاره الان فهمیدم که این فقط به خودم آسیب میزنه
    یه سری چیزایی که اذیتم میکنه رو توی کاغذ نوشتم این سری میخوام با پزشکم راجع بهشون صحبت کنم .
    منم احساس تنهایی شدید میکنم و کسی رو مناسب خودم نمیدونم چون به نظرم به عنوان یه دختر شرایط خوبی دارم واسه این موضوع تصمیم گرفتم کاری کنم دختر خالم و شوهرش هر دو دانشجوی دکتران و استاد دانشگان به دختر خالم گفتم اگه یه ادم مناسبی پیدا بشه که شرایطش با من جور شه من امادگیمو اعلام میکنم و باهاش دردو دل کردم و گفتم که از تنهایی خسته شدم
    اونم بهم گفت اتفاقا خوب شد بهم گفتی خیلی هارو میشناسیم که دنبال دختر خوب میگردن حتما بهت میگم
    سعی کن حرف دلتو با کسایی که فک میکنی شرایطشون خوبه بزنی و کمک بخوای دیگه مثه قدیم نیست که پدر مادرا تصمیم بگیرن و هر کی اومد قبولش کنیم.
    ما دختریم شرایطتو درک میکنم ولی سعی کن ارتباط بهتری با آدمای خوب برقرار کنی و بشناسنت و بشناسیشون .از چیزی نترس
    من به این نتیجه رسیدم در درجه اول خودم باید بخوام مشکلاتمو حل کنم.
    در حد خودم نظراتمو گفتم امیدوارم کمک کوچیکی کرده باشم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 18 اردیبهشت 94 [ 01:55]
    سطح
    27
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    86

تشکرشده 73 در 40 پست

Array
    دقیقا نامزد من هم همین مشکلات شما رو داره و حتی یک بار اورژانس هم بوردیمش
    دقییا همین چیزا تو فیزیکش هست
    استرس زیاد هست
    نمیاد روانپزشک
    یعنی سندروم واسه آقایان هم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟قرص لوزارتام میخوره
    خیلی دوست دارم بدونم راهنمایی آقای sci چه طور هست؟
    چون تو ادامه رابطه شک دارم خیلی زیاد
    چون مشکل استرسیش به نظر من زیاد است

14. کاربر روبرو از پست مفید mahsa63 تشکرکرده است .

n.h_92 (چهارشنبه 03 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    33

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pooh نمایش پست ها
    سلام.
    توی یکی از پستهات به عقوبت گناه اشاره کرده بودی. فقط میخواستم بهت بگم که ذهن خودت رو با این پر نکن و عذاب وجدان بیهوده برای خودت ایجاد نکن.
    با چیزایی که از خودت گفتی به نظرم اتفاقا خدا خیلی هم دوستت داره.

ضمنا آقای اس سی آی به موقع و دلسوزانه و هر زمان که آمادگی برداشتن قدم بعدی رو داشته باشید، راهنماییتون میکنن.در تاپیک خودم که اینجوری به نظر خودم میاد.
    سلام pooh جون امیدوارم خوب خوب باشی.بدون شک یکی از دلایل مشکلات من عقوبت گناهمه هرچند خدا خیلی مهربونه و درسته که من از کارم پشیمونم اما خاصیت آتیش سوزوندنه و هرکی دستشو بکنه تو آتیش میسوزه .هر گناهی هم یه عذابهایی رو بدنبال داره.
    کاش وقت بیشتری داشتم آخه خیلی دوست دارم طبق راهنماییهای آقای sci پیش برم و نتیجشو ببینم تایپیک شما رو میخونم و خیلی برات آرزوی سلامتی و شادی میکنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)