به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 56
    سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,674

تشکرشده 36,015 در 7,406 پست

Array

سان آی عزیز

جنین حتی اگر یک روزه باشه سقط آن جنایت و گناه کبیره محسوب میشه و گناه کبیره یعنی بخشودگی ندارد پس اگر میخواهی در این گناه و جنایت که عواقب دنیوی هم برایتان دارد شریک نشوی نپذیر و اگر به زور برت داشت بردت زیر دست ماما خواباند که کورتاژ کنی و یا دارو بدون آگاهی به خوردت داد و اتفاقی افتاد آنوقت تو مسئول نیستی ولی اگر بخاطر او چه تهدیدش و چه مرثیه سراییش پذیرفتی در گناه سهیم هستی ...

همسرت بعیده اختلال جنسی داشته باشد چون ارضاء جنسی می شود و گ
    فته ارضاء روحی نمی شود یعنی احساس لذت روحی ندارد که این هم دلایل روانشناختی دارد نه فیزیکی ... یا روند رابطه شما با هم در کل به گونه ای بوده که شما باعث دلسردی او شده ای و در وقت رابطه تداعی احساسات منفی براش پیش میاد یا دلایل دیگر دارد .

بهتره در خصوص خود ارضایی یک بررسی داشته باشی چون گاه مردانی که اعتیاد به خود ارضایی دارند تمایلی به رابطه طبیعی ندارند یا از رابطه طبیعی لذتی که در خود ارضایی به ان عادت کرده اند را نمی برند و مایلندرابطه طبیعی نداشته باشند .

در هر صورت مشکل عدم ارضاء روحی همسرتان
    نیاز به مشاوره بخصوص با روانشناس بالینی دارد که هم نگرشها هم پیشینه کودکی هم دوران زندگی مشترک و هم وضعیت جنسی همسرتان را بررسی کرده و تشخیص می دهد . از ایشان بخواهید نزد روانشناس بالینی بروید .

نگران نباشید
    همسر شما مشکل خود را بزرگنمایی و فاجعه بینی کرده که یا تعمدی هست یا واقعاً به اشتباه بزرگ می بیند . مشکل او قابل حل است و لاعلاج نیست . پس به هیج وجه نمبپذیر که انسانی که خدا حق حیات به او داده و او هم حیات و زندگی را انتخاب کرده را از بین ببرید که هم حق الناس هم حق الله به گردنتان می آید و باز هم میگم قتل است و گناه کبیره و گناه کبیره تا ابد بخشش نداره و شما بخاطرش عذاب خواهید شد

2. 14 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 20 شهریور 92), asemani (چهارشنبه 20 شهریور 92), del (پنجشنبه 21 شهریور 92), kamr (دوشنبه 25 شهریور 92), Naashena (چهارشنبه 20 شهریور 92), reyhan (پنجشنبه 21 شهریور 92), sci (چهارشنبه 20 شهریور 92), shapoor (چهارشنبه 20 شهریور 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 20 شهریور 92), نوروزیان. (چهارشنبه 20 شهریور 92), مهرااد (چهارشنبه 20 شهریور 92), سان آی (پنجشنبه 21 شهریور 92), ساحل75 (پنجشنبه 21 شهریور 92), صبوری (چهارشنبه 20 شهریور 92)

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array
    خانم،‌
    مبارك باشه اولا... كه از اين به بعد به نام مقدس مادر مفتخر مي شويد!
    فرشته مهربان آمدند و حرف را تمام گفتند! به توصيه هاي ايشون خط به خط و كلمه به كلمه عمل كنيد!
    به هيچ وجه سقط جنين به دلائل زيادي به شما توصيه نمي شه! از نظر رواني هم توصيه نمي شه كه بسيار آسيب مي بينيد!
    شوهرتون هيچ مشكل خاصي ندارند و حل مي شه! طلاق براي چي؟ سقط جنين براي چي؟ اين حرفا چيه؟؟؟؟
    خواهش مي كنم اينقدر ساده در رابطه با مسائل مهم زندگيتون تصميم نگيريد!
    خواهش كردم خانم!!!!

4. 10 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 20 شهریور 92), asemani (چهارشنبه 20 شهریور 92), kamr (دوشنبه 25 شهریور 92), Naashena (پنجشنبه 21 شهریور 92), shapoor (پنجشنبه 21 شهریور 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 20 شهریور 92), مهرااد (چهارشنبه 20 شهریور 92), سان آی (پنجشنبه 21 شهریور 92), ساحل75 (پنجشنبه 21 شهریور 92), صبوری (پنجشنبه 21 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 شهریور 93 [ 15:05]
    سطح
    18
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    178

تشکرشده 114 در 51 پست

Array
    سلام خانمی خیلی خبر خوبیه که داری مامان میشی
    عزیزم شما با این مشکلی که همسرتون دارن یعنی دارین به طلاق فکر میکنید که نمیخوایید بچه دار بشید؟ یعنی واسه ادامه زندگیتون نمیخوایید تلاش بکیند؟

6. کاربر روبرو از پست مفید aysu تشکرکرده است .

سان آی (پنجشنبه 21 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 اردیبهشت 95 [ 15:45]
    سطح
    31
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    204

تشکرشده 130 در 52 پست

Array
    دوستم منم معتقد هستم مشکل جنسی جور دیگه ایی باشه یعنی کاملا فیزیکی است ینی در انجام رابطه فیزیکی دچا ر مشکل هستن(یه سوال دارم با عرض معذرت خیلی خصوصی ازشون بپرسید شاید به هم جنسشون تماییل دارند...)فکر میکنم مشکل شما با ریشه یابی ومشاوره کامل حل بشه....کمکش کنید ...در ضمن تبریک میگم بابت مادر شدن....

8. 2 کاربر از پست مفید سنجاقک ابی تشکرکرده اند .

kamr (دوشنبه 25 شهریور 92), سان آی (پنجشنبه 21 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 مهر 92 [ 14:53]
    سطح
    14
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    139

تشکرشده 82 در 51 پست

Array
    مهراد عزیز ممنونم که به کارشناسان اطلاع دادی
    خانم فرشته مهربان و اقای اس سی ای و بالهای صداقت من خودم دو دلم در مورد سقط جنین و حتی فکرش قلبمو به درد می اره ولی اگه مشکل شوهرم حل نشه اگه فردا با یه بچه از هم جدا بشیم چیکار کنم شوهرم می گه من قلبا راضی به سقط نیستم ولی بیا فعلا این بچه رو حذف کنیم بعد به فکر درمان بیافتیم بعدش اگه درمان شدیم بازم می تونیم بچه دار بشیم ولی الان تو این شرایط فشار روحی زیادی رو داریم تحمل می کنیم خودمون هم نمی دونیم کار درست چیه توش موندیم

سنجاقک اب شوهرم اصلا همچنین مشکلی که عنوان کردی رو نداره مطمئنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خانم سان آی دقت کنید که کارشناسان چه گفتند . همسرتون مشکل رو بزرگنمایی می کنه. البته شاید از روی ناآگاهی باشه. این مشکل مشکلی نیست. سیستم ذهنی آقایون و خانمها در روابط فرق می کنه . خودتون رو با همسرتون مقایسه نکنید. ضمن اینکه اگر شما بدونید مساله فکری همسرتون دارند مشاور بالینی با کمک شما می تونه ایشون رو کمک کنه. بازم می گم مساله فرزند رو از مساله زندگیتون جدا کنید. شما الان مادرید و اولین وظیفه مادر در برابر فرزندش حفظ و نگهداری اون و خودش در برابر آسببهای احتمالیست.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

11. 3 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 22 شهریور 92), مهرااد (پنجشنبه 21 شهریور 92), سان آی (یکشنبه 24 شهریور 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 تیر 94 [ 05:14]
    سطح
    37
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    517

تشکرشده 294 در 168 پست

Array
    به نظر منم همسرت داره از این مشکل به عنوان یه دست آویز استفاده میکنه که شمارو راضی کنه

الان خدا خواسته به شما بچه بده و میخواد ببینه چقدر لیاقت داشتنش رو دارین . حالا اگه بندازیش و مشکل همسرت هم حل بشه و دیگه هرگز نتونی بچه داشته باشی چی؟

خدا اگه نخواد با هزار دوا و درمون هم بچه نمیاد که نمیاد . خدا یه فرصت بهتون داده چرا میخوای بسوزونیش؟

میدونی چقدر آدم هستن که بخاطر ناشکری های این مدلی دارن تو حسرت میسوزن و هرکاری میکنن نمیشه که نمیشه؟

مشکل همسرت با چند جلسه مشاوره حل میشه البته اگه خودش بخواد که حل بشه

اگرم نخواد حلش کنه و بخواد جدابشه چه بچه داشته باشی چه نداشته باشی بهانش هست برای جداشدن!!

13. 2 کاربر از پست مفید ساحل75 تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 22 شهریور 92), سان آی (یکشنبه 24 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 تیر 99 [ 14:44]
    سطح
    58
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    46

تشکرشده 116 در 79 پست

Array
    خدا کنه این حرفام قبل سقط باشه
    سقط گناه کبیرست چه با قلب چه بدون قلب تو به خاطر حرف همسرت حرف خدا را نادیده نگیر به خدا بگو تلاش کردیم بچه نیاد اما فقط به خواست تو آمد حالا تلاش میکنن نباشه اما فقط به خاطر پیروی از تو با همه مشکلاتش میمانم پس تو حل کن به خدا اطلاعاتتوننسبت به اینکه با بچه چه میشه و بدون بچه چه میشه وگر نه دست بالای دست خدا نیست خدا این فرزندو برا شما خواسته چه بسا پیمودن درمان براتون با بچه راحتره چون یه امیدی دارید یه دلگرمی با ز هم تصمیم با خودتونه

- - - Updated - - -

سقط گناه کبیرست چه با قلب چه بدون قلب تو به خاطر حرف همسرت حرف خدا را نادیده نگیر به خدا بگو تلاش کردیم بچه نیاد اما فقط به خواست تو آمد حالا تلاش میکنن نباشه اما فقط به خاطر پیروی از تو با همه مشکلاتش میمانم پس تو حل کن به خدا اطلاعاتتوننسبت به اینکه با بچه چه میشه و بدون بچه چه میشه وگر نه دست بالای دست خدا نیست خدا این فرزندو برا شما خواسته چه بسا پیمودن درمان براتون با بچه راحتره چون یه امیدی دارید یه دلگرمی با ز هم تصمیم با خودتونه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

15. 2 کاربر از پست مفید hana 68 تشکرکرده اند .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آبان 92 [ 20:24]
    سطح
    3
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    78

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    سلام سان آی عزیز
    پاسخ به مسائل جنسی کار کاملا تخصصی است پس شما اول با یک متخصص مشورت کن در بین چند متخصصی که همسرتون به آنها مراجعه کرده یک نفر چنین حرفی به همسرت زده پس این نظر آقا و یا خانم دکتر نظر همه متخصصین نیست همسر شما به نظر از نظر جسمی مشکلی ندارد و این مشکل روحی هست ایشان آیا به روانشناس مراجعه کردند بعد در زمینه سقط جنین فکر کن شما یک همسر خوب داری که به احساسات شما توجه داشته و اینکه عزیزم خیلی از ما آدم ها دل نداریم سنگ به یک گنجشک بزنیم ولی به راحتی از کشتن و قتل بچه مان که غیر از خدا فقط ما را روی زمین دارد صحبت می کنیم منم یک بچه نا خواسته بودم پدر و مادرم در نهایت تصمیم گرفتن نگهم دارند و پدرم گفت بچه یک نعمت از جانب خداست و مادرم منصرف شد از سقطم مادرم همیشه از اینکه من را دارد راضیه -با همه سختی هایی که برام کشیده و با همه مشکلاتش- حالا خودم هم جرعت ندارم بگم شما یه روزی به چنین چیزی فکر کردی
    من آدرس چند جا را برای شما سرچ کردم
    کلینیک سلامت جنسی به آدرس:
    ایران،تهران،مرکز درمان ناباروری ابن سینا; خ شریعتی، تقاطع یخچال، پلاک٩٧
    و آدرس وبسایتشwww.avicennaclinic.ir

مرکز مشاوره جنسی تهران به آدرس:
    تهران، خیابان شریعتی - روبروی ملک - خیابان شهید باقری شبستری - شماره 71

تلفن های تماس:
    88148440 (21+) - 88435240 (21+)
    آدرس: baparniyan.persianblog.ir

در ضمن می تونی با شماره های صدای سلامت تماس بگیری و ازشون راهنمایی بخواهی
    تهران:9092301922-شهرستان: 9099070211
    عتهن: 9092301922 - شهرستان: 909907021

17. 2 کاربر از پست مفید baranbanoo تشکرکرده اند .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 10 مهر 92 [ 22:58]
    سطح
    7
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 18
    دستاوردها:
    250 Experience Points3 months registeredTagger Second Class
    تشکرها
    48

تشکرشده 69 در 20 پست

Array
    سلام سان آی.

من کارشناس نیستم که بخوام پاسخ بدم. اما شاید از روی تجربه وظیفه دیدم پاسخ بدم.

سان آی بچه ها میدونن من تو چه شرایطی و چه اوضاعی باردار شدم که شاید خیلی ها اگر جای من بودند بدون اطلاع همسرشون بچه رو سقط میکردن!
    ناراحت بودم. برام یه فاجعه و شوک بزرگ بود.

فقط با یک جمله به خودم دلداری دادم.... یعنی خدا قد منم حالیش نیست که ممکنه این بچه بدبخت بشه؟!!!!! یعنی من میدونم، اون نمیدونه؟
    این جمله اگر عاقل باشی خیلی سنگینه!

نگه اش داشتم، به خاطرش هزار دروغ دیگه به دروغ ها و پنهان کاری های قبیلم اضافه کردم. نمیگم کارم صحیح بود که دروغ گفتم. چون ضعیف بودم. اما قاتل نه...

مدتی بعد حس مادر بودن آرومم کرد. میفهمیدمش، همین که حالم به شدت بد میشد و تهوع داشتم از هر چیزی برام دلنشین تر بود!!! چون یه بهانه، یه امید داشتم که کم نیارم. بی شک زندگی در تردید و ناامیدی با کما تفاوتی نداره.

هر لحظه به خودم میگفتم تو دیگه مادری، صبور باش.

بعد 4، 5 ماه حس میکردم چقدر عاشقشم و دوستش دارم. اما... نمیدونم شاید تاوان کراهت دوران ناباوریم بود سقط شدنش. هرچند جهل و سهل انگاریم هم بی اندازه سهیم بود. به هر حال از دستش دادم. این بار شاکی شدم خدایا لج داری باهام؟ نمیخوام و میدی، میخوام و نمیدی؟

تاوان این حرف هم برام اتهام قتلش بود و ناباوری همسرم. چاون موقع هم با همون جمله به خودم تسلی دادم... یعنی خدا قد منم حالیش نیست که این بچه باید باشه یا نباشه؟ من کی ام که تو روی خدا باستم و بگم بهتر میدونم؟

حالا با همسرم خوشبختم. هرچند جای بچه ام خالیه و تا 3 سال به خاطر آسیبی که در سقط دیدم حق بارداری ندارم. این خوشبختی رو مدیون نگه داشتنشم.کی میدونه شاید با معصومیتش واسطه شده و برای خوشبختی پدر و مادرش دعا میکنه. به هر حال تجربه شده برام که هیچگاه کم نیارم و وقتی خدا هست در توکل کوتاهی نکنم.

بهش اعتماد کن. همانطور که او به تو اعتماد کرد و به مادر بودن گرامی داشت.

19. 10 کاربر از پست مفید sokut تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 22 شهریور 92), asemani (جمعه 22 شهریور 92), baranbanoo (شنبه 23 شهریور 92), del (سه شنبه 26 شهریور 92), deljoo_deltang (جمعه 22 شهریور 92), kamr (دوشنبه 25 شهریور 92), بالهای صداقت (یکشنبه 24 شهریور 92), زهرا ۲ (جمعه 22 شهریور 92), سان آی (یکشنبه 24 شهریور 92), صبوری (یکشنبه 24 شهریور 92)

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)