به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 02 شهریور 92 [ 17:28]
    سطح
    14
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Tavajoh نتیجه نامطلوب تحقیقات و دو دل شدن من در دادن جواب مثبت، دارم دیووووونه میشم کمک کنید

من دختر 22 ساله ای هستم که 8 ماه با یکی یه قصد ازدواج اشنا شدم . تا کارای ایشون درست بشه و بیاد خواستگاری چند شب پیش همه چیز رسمی شد اما الان دودل شدم. خانواده من و ایشون از قبل میدونستن رابطه مارو .چون همکارم بود. اما الان که کار به تحقیقات کشید از خانوادشون خوب نمیگن. یه جورایی باباش مشکل داره اخلاقش میگن خوب نیست. و از یکی هم شنیدم میگن باباش معتاده. بهد فهمیدیم یک بار هم دعوا کردن و تو این دعوا پسر چاقو خورده. البته همه این رو تاکید کردن که مشکل از اینا نبوده و اون طرف هم که دعوا کرده اومده معذرت که کاربه شکایت نرسه. همه جمع شدن که اینا رو اشتی کنن و شکایت نکن که چاقو زدن. یغنی در واقع باباهه هم تا اون حد بد نیست که بخواد دعوای انچنانی بکنه.
    اما با این اوصاف بازم اسمش دعواست و من نگرانم بحث ابرو هم هست و بحث باباش
    خود پسر خیلی پسر خوبیه و همه گفتن هر پی پدر بده پسرش خوبه. ضمنا استخدامه و خب مسلما مشکلی نداشته که استخدام شده. خیلی هم منو دوس داره . اگر بگم جواب منفی بدم میمیره اغراق نکردم.
    اما دودلم خبلی هم دودل شدم میترسم اخه پدرو ببین پسرو ببین . الانم قرار شده ج رو بندازیم عقب. خانوادمم خیلی منطقی میگن اگر دوسش داری هر چی خودت بگی چون به من خیلی اعتماد دارن باتوجه ب اینکه خیلی خواستگار داشتم. منم دوسش دارم اما نمیخوام احساس تصمیم بگیرم خانواادمون خیلی باابرو هستن و ضمنا سطح خانودگی ما از لحاظ اقتصادی بالاتره. مخصوصا از لحظ ظاهری.
    همه اینا باعث شده تو انتخابم تردید کنم.دارم دیوونه میشم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 شهریور 93 [ 15:05]
    سطح
    18
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    178

تشکرشده 114 در 51 پست

Array
    سلام دوست عزیزم
    از این که تو این شرایط احساسی برخورد نکردید مشخصه دختر عاقلی هستید. شما واقعا روی این آقا شناخت خوبی دارین یا نه در حد معمولی مشناسیدش؟ عزیزم همه ی ما تحت تربیت خانوادمون قرار میگیریم پس بالطبع خصوصیات اونا و اخلاق و رفتار پدر مادرامون روی ما هم تاثیر میذاره. اینکه شما میگید هر چی پدرش بده خودش خوبه اصلا نشونه ی خوبی نیست . از کجا معلوم شاید این آقا هم بعضی از خصوصیات پدرشون رو دارن ولی موقعیت یا شرایطش پیش نیومده که اونهارو بروز بدن. اینا همش نشونه و سر نخه ، شما و خانوادتون باید خیلی رو این خانواده تحقیق بکنید تا به اطلاعات کامل تری برسید.. اینکه پدرشون معتاد هستن حتما ازش مطمئن بشید. در مورد دعوا هم اگه یکی از طرفین خوددارتر باشه و شاخ و شونه نکشه درگیری و چاقوکشی رخ نمیده که . این خواستگار شما آدم عصبی هستش؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    خیلی ممنون
    راستش شناخت کافی تقریبا دارم اما خیلی خیلی احساسی نبودیم یعنی تو این مدت بارها دعوا کردیم که تقصیر هردومون بوده . ولی دعواهامون حداکثر یک ساعته بود. کمتر همدیگرو میتونستیم ببینیم و اون همیشه میگفت اگر من ببینم هیچ وقت این بحث بچه گونه تو اس ام اس رو بهت نمیزنم. همسن خودمه . شناختی که دارم خیلی به موقعش مهربون و دلسوز و فداکاره و افک نکنم فیلم بازی کنه. با سن کمی ک داره فوق العائه بچه زرنگی وقت اضافی نداره واسه این کارا. دو جا داره صبح و عصر کار میکنه .سربازی هم رفته درسشم خونده هر کی میشنوه میگه با 22 23 سال خیلی زرنگه تونسته استخدامم یشه. خلاصه فک میکنم خودش خوبه . عصبانی هم شده خیلی وقتا اما زود خاموش میشه.
    تحقیقات همین امروز کردیم گفتن اونطرفی که دعوا کرده شیشه مصرف کرده بوده و داداش طرف دعوا بوده که یه هو از راه رسیده و زده .بعد هم به غلط کردن افتادن و گوسفند کشتن که شکایت نکن از دستشون. بعد گفتن اگه اینا ادمای بدی بودن کار و کشش میدادن به دادگاه و شکایت .
    راجب باباش هم یه نفر بهم گفت معتاده به تریاکه . اما اونطوری نیست که ملوم کنه همه بفهمن . چون بقیه چیزی نگفتن که معتاده .خلاصه خیلی هام تعریف کردن چند نفرم بد گفتن
    نمیدونم دیگه چی کار کنم ......البته یه خرده دلم اروم تر شده چون گفتن اینا داییشان و مامانشون خیلییییییی خوبن و اینم به داییش رفته.میدونم به اینا ربطی نداشته باشه شاید .....

- - - Updated - - -

خیلی ممنون
    راستش شناخت کافی تقریبا دارم اما خیلی خیلی احساسی نبودیم یعنی تو این مدت بارها دعوا کردیم که تقصیر هردومون بوده . ولی دعواهامون حداکثر یک ساعته بود. کمتر همدیگرو میتونستیم ببینیم و اون همیشه میگفت اگر من ببینم هیچ وقت این بحث بچه گونه تو اس ام اس رو بهت نمیزنم. همسن خودمه . شناختی که دارم خیلی به موقعش مهربون و دلسوز و فداکاره و افک نکنم فیلم بازی کنه. با سن کمی ک داره فوق العائه بچه زرنگی وقت اضافی نداره واسه این کارا. دو جا داره صبح و عصر کار میکنه .سربازی هم رفته درسشم خونده هر کی میشنوه میگه با 22 23 سال خیلی زرنگه تونسته استخدامم یشه. خلاصه فک میکنم خودش خوبه . عصبانی هم شده خیلی وقتا اما زود خاموش میشه.
    تحقیقات همین امروز کردیم گفتن اونطرفی که دعوا کرده شیشه مصرف کرده بوده و داداش طرف دعوا بوده که یه هو از راه رسیده و زده .بعد هم به غلط کردن افتادن و گوسفند کشتن که شکایت نکن از دستشون. بعد گفتن اگه اینا ادمای بدی بودن کار و کشش میدادن به دادگاه و شکایت .
    راجب باباش هم یه نفر بهم گفت معتاده به تریاکه . اما اونطوری نیست که ملوم کنه همه بفهمن . چون بقیه چیزی نگفتن که معتاده .خلاصه خیلی هام تعریف کردن چند نفرم بد گفتن
    نمیدونم دیگه چی کار کنم ......البته یه خرده دلم اروم تر شده چون گفتن اینا داییشان و مامانشون خیلییییییی خوبن و اینم به داییش رفته.میدونم به اینا ربطی نداشته باشه شاید .....

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 خرداد 93 [ 18:51]
    سطح
    16
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    75

تشکرشده 139 در 73 پست

Array
    سلام
    چرا انقدر باهم دعوا داشتید؟ وقتی عصبانی میشه چطور رفتار میکنه؟ شما فکر میکنید اینکه بارها دعوا کردید به معنای اینه که خیلی احساسی نیستید؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    سلام دوست عزیز

عنوان تاپیک شما گنگه و خلاف قوانین سایته که در تاپیک هایی با عناوین مبهم پستی بزاریم لطفاً یه عنوان مناسب انتخاب کنید که گویای مشکلتون باشه و از طریق مثلث پایین پستتون گزارش کنید تا عنوان عوض بشه در غیر این صورت تاپیک شما توسط مدیران قفل خواهد شد.
    پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
    من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم

6. کاربر روبرو از پست مفید shapoor تشکرکرده است .

ویدا@ (شنبه 02 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکارلت نمایش پست ها
    سلام
    چرا انقدر باهم دعوا داشتید؟ وقتی عصبانی میشه چطور رفتار میکنه؟ شما فکر میکنید اینکه بارها دعوا کردید به معنای اینه که خیلی احساسی نیستید؟
    بحث سر اختلاف فکرامون بود وقتی عصبانی میشه دقیقا مثل خودم صداشو میبره بالا هی من میگم هی اون میگه بعدش میگه ولش کن ببین سر چیا دعوا میکنیم. فوری جو رو عوض میکنه انگار نه انگار که اصلا اتفاقی افتاده . راستش من زود جوش نمیارم اما تا مدتها کینه اش میمونه تو دلم مثلا اگر بحث کوچیکی هم میشد بازم قبلو میاوردم وسط و جو رو خرابتر میکردم. اونم دعوا میکرد یعنی ثشنگ عصبانیتشو نشون میده. بعدم اروم میشد و حرفای ثشنگ میزد که منم اروم کنه

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array
    با سلام و احترام
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت مراجعين و اعضاء محترم همدردي

با توجه به اينكه در قوانين تالار همدردي اين مورد را متذكر شده ايم كه اعضا موظف هستن عنوان مشخصي براي تاپيك خود انتخاب كنند

دقت در انتخاب انجمن مربوط به سوال، دقت در انتخاب عنوان مشخص و صریح برای مطلب خود

لطفا"در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماییدو از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید. همچنین برای تاپیک خود عنوانی واضح و روشن که به محتوای مطالبتون مرتبط می شود ، انتخاب فرمایید

و از عناوین کلی مثل : کمکم کن، یه موضوع جالب و .... اجتناب فرمایید.

اما متأسفانه بارها مشاهده شده كه اعضاء تازه وارد به اين مورد توجه نميكنند؛

مانند تاپيكهاي اخير كه در تاپيك وي‍ژه قابل توجه اعضاء محترم همدردی،بخصوص اعضاء تازه وارد به آنها اشاره شده است

دوستان و اعضاء تازه وارد اين نكته را به خاطر داشته باشند كه:

سئوالاتی كه با عناوین كلی هست به تعویق می افتد (چون با نگاه اول موضوع مشخص نمی شود)
    مثل عناوین:
    - به دادم برسید
    - بیچاره شدم
    - كمك كممممممممممممممممممممك
    - اورژانسی
    - اینوحتما بخونید
    - تو رو خدا به فریادم برسید
    - یك سئول بسیار مهم حتما بخونید
    و .....

جهت اطلاع

تاپيكهاي كه در اين دسته قرار ميگيرند؛ ممكن است ويرايش يا قفل شود.

از اعضاء محترم همدردي نيز تقاضامندم در اولين برخورد با اينگونه تاپيك ها سريعا" مديران را از طريق گزينه گزارش مطلع نمايند تا اقدامات لازم صورت گيرد

تشكر از توجه شما
    O.o°•♥خـــٌـدایــا راز دل با تــو چـہ گویَـم ڪِہ تــو خــود راز دِلــــی ♥•°o.O

http://gifportal.ru/data/smiles/cveta-674.gif

9. کاربر روبرو از پست مفید ویدا@ تشکرکرده است .

shapoor (یکشنبه 10 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 خرداد 93 [ 18:51]
    سطح
    16
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    75

تشکرشده 139 در 73 پست

Array
    مثل هم دعوا میکنید ولی وقتی بارها تکرار شده یعنی اینکه هر دو باید روی مدیریت رابطه کار کنید . هنوز سر خونه زندگیتون نرفتید و اینطور بلند باهم حرف میزنید ..... من نمیگم دعوا پیش نمیاد ولی داد و بیداد ممکنه حرمت رابطه رو بشکنه. البته یه موضوع هم هست اینکه هر دو سر هم داد میزنید از پس هم بر میاید .خلاصه سنتون هم کمه باید ببینید آمادگی دارید یا نه
    موفق باشید

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    چرا یه مشاوره ی قبل از ازدواج برای شناخت بیشتر شخصیت همدیگه و شخصیت خانوادگی همدیگه نمی رید؟
    رفت و آمد خانوادگی با ایشون دارید؟ میتونید از آدم های بیشتری راجع به پدرشون تحقیق کنید.
    در ضمن پدرشون رو هم در موقعیت های مختلف بررسی کنید. اما مهم تر از پدرشون بررسی خود پسر در مواقع مختلف و با توجه به زمان و مکان های مختلف هستش.
    موفقیت های ایشون نشان از مسئولیت پذیریه بالای ایشون؛ هدفمند بودن و برنامه ریزی داشتن ایشون هستش و همینطور اطمینان از گذشته ی ایشون که استخدام یک ارگان دولتی شدند؛ البته باز هم بیشتر تحقیق کنید که یه موقع از بند "پ" استفاده نکرده باشند.
    اما ظاهر امر ایشون پسر موفقی بودند و براشون زندگی و وقتشون ارزش داشته.
    اما در مورد پدرشون؛ شما میتونید بدی هایی رو که از پدرشون می شنوید؛ در پسرشون جستجو کنید به صورت نامحسوس! اگر ببینید که چشمه هایی از اون رو دارند؛ خب؛ میتونید فکر کنید ممکنه یه روزی ایشون هم به همون وضع دچار بشن؛ اما اگر نشانه هایی ندیدید؛ میتونید بیشتر روی ایشون فکر کنید.

آرزوهایم مشخص است و دست یافتنی و
    من
    برای رسیدن به آنها نهایت تلاش خود را خواهم داشت!
    و امروز
    من شاکرم! شاکرم که خداوندی دارم که
    آرزوهایم رو به من هدیه دادند و
    منه انسان
    چیزی رو نخواهم ساخت، حتی دیگر لیستی نخواهم نوشت، من!!
    من سر طاعت در برابر لیستی که به من هدیه میدهد برمیآورم.

12. کاربر روبرو از پست مفید del تشکرکرده است .

shapoor (یکشنبه 10 شهریور 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)