به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    سلام رفیق خودم اسمونی حالت چطوره دلم تنگ شده بود بخاطر نظراتت جدی عرض کردم

خوشم نمی اد 1% شک به ذهن زنم خطور کنه دوست دارم کاملا اعتماد به من داشته باشه ولی من بهش از قبل گفته بودم اسمونی که ممکنه گاه گاهی اس ام اسی بین منو کارمندام رد و بدل بشه

...
    بیشتر اوقات باهاشون خوبم و خوشم به دور از زمانی که عصبی هستم بخاطر این اس ام اس میدن و خوشحالم می کنن بلاخره نیت بدی ندارن و منم همین طور

قول بده نخندیا
    قربونت انشالله عروسی و نامزدی شما انشالله یه پسر خوب مثل خودت در مسیر زندگیت قرار بگیره و بتونه خوشبختت کنه عزیزم

بهترین ارزو رو برات دارم عزیز من
    آقای بی وفا نمیتونی با این ادبیاتی که با خانم آسمانی حرف زدی با خانمها صحبت کنی و با خانمها به قول خودت خوب و خوش باشی و بگو بخند داشته باشی، بعد انتظار داشته باشی که خانومت هم حساس نشه.

در همینجا کلی قربون صدقه خانمها رفتی بعد در جواب اونهمه اس ام اس خانومت یک کلمه نوشتی که خسته ای!

بخواهی به این روش ادامه بدی (۱. عدم رعایت حریمها در گفتار و رفتار با خانومها ۲. دیکتارتور بازی با همسر و انتظار مطلق و بی قید و شرط برای اعتماد داشتن از ایشان) فاتحه زندگیت خونده است.

شما احیانا شرکت خدمات نظافتی داری؟

بهتره که خنده و شوخی و خوب و خوش بودنهات رو متوجه خانومت کنی، و این سرد بازی و دیکتاتور بازی رو ببری سمت خانومهای شرکت ات.

بی دلی در همه احوال خدا با او بود
    او نمی دیدش و از دور خدایا میکرد

ویرایش توسط بی دل : شنبه 12 مرداد 92 در ساعت 16:20

2. 15 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 12 مرداد 92), reihane_b (شنبه 12 مرداد 92), roze sepid (شنبه 12 مرداد 92), sanjab (شنبه 12 مرداد 92), saraamini (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (یکشنبه 13 مرداد 92), sobhan13 (یکشنبه 13 مرداد 92), sookoot (شنبه 12 مرداد 92), فرشته مهربان (یکشنبه 13 مرداد 92), نوروزیان. (شنبه 12 مرداد 92), مدیرهمدردی (یکشنبه 13 مرداد 92), جاثیه (پنجشنبه 23 آبان 92), حلیمه (شنبه 12 مرداد 92), سیمین‌دخت (شنبه 12 مرداد 92), طراوت باران (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 آبان 92 [ 23:58]
    سطح
    8
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    17

تشکرشده 68 در 33 پست

Array
    منم میخواستم حرفی رو که بی دل زد بنویسم که دیدم ایشون پیش دستی کردن

آقای بی وفا !!! شما در محیط حقیقی هم با الفاظ عزیزم و قربونت با سایر خانوما صحبت میکنید که در محیط مجازی هم اینجوری حرف میزنید؟؟؟

اگه فک میکنید اینجا محیط مجازیه و اشکال نداره در اشتباهید چون به هر حال نامحرم نامحرمه چه رودرروتون وایساده باشه چه کیلومترها دور از شما باشه و باید این حریمها رو رعایت کرد اگر اعتقاد دارید در غیر اینصورت همسر شما هم ناراحتیشون به جا هست و منم جای ایشون باشم از این نوع برخورد شوهرم ناراحت خواهم شد

4. 7 کاربر از پست مفید سیمین‌دخت تشکرکرده اند .

reihane_b (شنبه 12 مرداد 92), shapoor (یکشنبه 13 مرداد 92), sookoot (شنبه 12 مرداد 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 مرداد 92), نوروزیان. (شنبه 12 مرداد 92), مدیرهمدردی (یکشنبه 13 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی دل نمایش پست ها
    آقای بی وفا نمیتونی با این ادبیاتی که با خانم آسمانی حرف زدی با خانمها صحبت کنی و با خانمها به قول خودت خوب و خوش باشی و بگو بخند داشته باشی، بعد انتظار داشته باشی که خانومت هم حساس نشه.

در همینجا کلی قربون صدقه خانمها رفتی بعد در جواب اونهمه اس ام اس خانومت یک کلمه نوشتی که خسته ای!

بخواهی به این روش ادامه بدی (۱. عدم رعایت حریمها در گفتار و رفتار با خانومها ۲. دیکتارتور بازی با همسر و انتظار مطلق و بی قید و شرط برای اعتماد داشتن از ایشان) فاتحه زندگیت خونده است.

شما احیانا شرکت خدمات نظافتی داری؟

بهتره که خنده و شوخی و خوب و خوش بودنهات رو متوجه خانومت کنی، و این سرد بازی و دیکتاتور بازی رو ببری سمت خانومهای شرکت ات.

اقا/خانوم بی دل عزیز چه ربطی داره من الان با هرکسی شوخی کنم بهش منظور دارم مگه؟؟؟

من تو فامیل با دخترای فامیل دست میدم یعنی اونا پیش قدم میشن من چی بکنم این وسط دست ندم خنده شوخی نکنم با روی خوش برخورد نکنم؟؟؟

بعد از این خانوم بنده بهم زنگ زده بودن نه اس ام اس و واقعا هم خسته بودم بهشم گفتم امروز اولین روز اداری بود کلی کار داشتم با این کار می خواستم بهش بفهمونم که ازش به دل گرفتم مخصوصا از صحبت هاش ولی کینه ای نستم اونم سر زنم خودش هم بار ها که نه چندین بار اووردمش شرکتم و با کارمندام اشنا کردمش می تونستم اینکارو نکنم ولی بخاطر اعتماد سازی که می خواستم انجامش بدم این کارو کردم بهشم گفتم هر وقت دوست داشتی مجازی بیای اینجا پیشم باشی

بنده هم مدیر شرکت بیمه ایران هستش نه شرکت نظافتی

منم نمی تونم با همکارام سرد باشم خنده شوخی هم زیاد نمی کنم که بخوام کارمو ول کنم مثل جوونای الان بیام با دخترا بخندم اینکارارو می تونستم قبل ازدواجم انجام بدم و حالا حالا ها ازدواج نکنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mati نمایش پست ها
    نامزد من 2 تا دخترخاله داره كه بهش اس ام اس ميدن در حد حالشو ببرسن واينا يا قبلا باهاشون بيرونم رفته اما كاملا دخترخاله بسرخاله اي ولي جون ما روابط فاميليمون مثل اونا نيست براي من خيلي عجيب بود زياد اس ام اس يا زنك جون خودم اصلا با بسرخالم ارتباطي نداشتم حتي شمارمو نداشت برام عجيب بود حساس شدم ونامزدمم مثل شما ناراحت شد وكفت دختر خالمن و با من جدي برخورد كرد منم بهم برخورد :) الان دوساله تنها مشكلمون سر اوناست من حساستر شدم وهمش بهش ميكم مكه اونا كين كه تو از اونا برا من نميكدري همش شاكيم حواستون باشه جي ميكين ما خيلي حساسم الكي

اخه شاید نامزد شما براتون کاملا وصفشون نکرد احساسشو نسبت به اون دختر خاله هاشون
    من روشنش کردم که این خانوم کیه اون خانوم کیه با همشون اشناش کردم که اگه مشکلی پیش بیاد بدونه که من ربطی به موضوعی ندارم
    در ضمن اون کارمندام بنده خدا ها خیلی متشخص هستن و خودم شدیدا اگه مشکلی پیش بیاد متذکر میشم دیروز هم بنده خدا زنگ زده بود که بگه داره میره مسافرت منم بهش یه چند روزی مرخصی دادم
    من با همکارام خوبم هر کاری از دستم بر بیاد براشون انجام می دم ولی این دلیل نمی شه که احساسم نسبت به زنم تغییر کنه نه خیلی هم دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت

سپاس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سیمین‌دخت نمایش پست ها
    منم میخواستم حرفی رو که بی دل زد بنویسم که دیدم ایشون پیش دستی کردن

آقای بی وفا !!! شما در محیط حقیقی هم با الفاظ عزیزم و قربونت با سایر خانوما صحبت میکنید که در محیط مجازی هم اینجوری حرف میزنید؟؟؟

اگه فک میکنید اینجا محیط مجازیه و اشکال نداره در اشتباهید چون به هر حال نامحرم نامحرمه چه رودرروتون وایساده باشه چه کیلومترها دور از شما باشه و باید این حریمها رو رعایت کرد اگر اعتقاد دارید در غیر اینصورت همسر شما هم ناراحتیشون به جا هست و منم جای ایشون باشم از این نوع برخورد شوهرم ناراحت خواهم شد

خواهر من اسمونی عزیز خداییش خیلی به گردنم حق داره این خانوم + چند خانوم دیگه در گردنم حق دارن هیچگاه لطفشونو فراموش نمی کنم پس دلیل بر این نمی شه که من با ایشون خشک برخورد کنم

من کلا ادمی هستم که با همه جوش می خورم دارم تعریف نمی کنم از خودم ایوشن هم جای خواهر من من خواهر ندارم بخاطر همین ازش قدر دانی کردم مخصوصا بخاطر تبریک و لطفش

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 اردیبهشت 93 [ 21:45]
    سطح
    14
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 46 در 30 پست

Array
    سلام.من تاپیک های قبلیتونو دنبال کردم واز جریان خواستگاریتون با خبرم .ودوست داشتم تو این موضوع جدید کمکتون کنم.ببینید کار نامزد شما درست نبوده چون اون از اول میدونسته که کار شما چیه وبا چه کسانی در ارتباطید .100در صد شما باید شماره کارمنداتونو داشته باشید ولی اون اینو شاید درک نکرده وشاید فکر میکنه اگه به شما بگه اونا رو پاک کنید وعکس العمل شما رو ببینه کار درستی کرده یا به قولی شما رو آزمایش کرده .معلوم نیست چی تو فکرش بوده اما من فکر میکنم که اینکارو کرده ببینه شما حساس میشید یا نه چون اگر واقعا قصدش این بود وقتی میدید شما قبول نمیکنید پاکشون کنید دیگه به شما اس ام اس نمیزد.شاید اونم اموزش ندیده که چطور باید خواسته هاشو مطرح کنه.اون هنوز از شما شناخت کافی نداره وهر چقدرم شما بگید شماره اونارو واسه کار دارید اون باور نمیکنه.نامزد منم اسم چند خانم تو گوشیشه اما چون بهش ایمان دارم واز قبل میشناختمش وخیلی پاکه هیچ وقت نمیگم چرا این شماررو داری یا....البته اینم بگم سعی کنید حتی اس ام اس مناسبتی هم به خانمها ندید وجواب هم ندید چون اولا این اس ها شاید کم کم وابستگی ایجاد کنه ومنجر بشه به اس های غیر رسمی و...وثانیا با اینکار حس حسادت رو تونامزدتون شعله ور میکنید چون بهر حال این خصیصه ذاتی در زن هست ونمیتونید بگید چرا.همکاراتونم اگر اعتراضی کردن که چرا جواب نمیدین ازشون معذرت خواهی کنید وبگید من شرایطم تغییر کرده و.....اصلا روز قیل از یه مراسم شما تبریک خودتونو تو شرکت اعلام کنید تا هر کس میخواد تبریکی چیزی بگه همونجا حضوری بگه !این دست دادنم توجیح خوبی نیست شما میتونی راحت دست دادنشونو رد کنی.خانخودتم بگه من دوست ندارم به کسی دست بدم اما بقیه پیشقدم میشن راضی میشی؟؟
    راستی من وقتی ماجرای خواستگاریتونو خوندم احساس کردم خیلی مراحل شناختتون وسوالاتتون کامل نبوده یا شایدم شما چیزی ننوشتی .وبعضی جاها یه اشتباهاتی داشتی با اینکه بعضی ها بهتون گفته بودن چکار باید بکنید اما انجام ندادید مثل جلسه سوم که رفته بودید وقانون سوال پرسیدن وسوال معکوس پرسیدن رو رعایت نکردید .حالا دیگه گذشت ولی سعی کنید هر چی میخوایید بدونید رو همین چند وقت که دارید رفت وامد میکنید وبخصوص در عمل بررسی کنید خیلی حرف بزنید در مورد خودتون وایندتون اگر بینتون برخوردی ایجاد شد هم اشکالی نداره این به شناخت بهتر تو مواقع ناراحتی کمک میکنه ولی اینم بدونید همونطور که شما دلتون میخواد همه چیزو در مورد ایشون بدونید ایشونم حق دارن بدون که مثلا شما یه مواقعی از کوره در میرید بخصوص اینکه ایشون خیلی زود گریه میکنن و....شما تحمل دارید تا عصبانی میشید ایشون گریه کنن وقهر و...؟ .البته یه اشتباهتونم این بوده که دختر خانم مطمین شده شما انتخابش کردید.بعضی ها 3/4 ماه با هم رفت وامد میکنن وبعد جواب منفی میدن .پس یه جورایی بهشون برسونید هنوز نیاز به شناخت داریدموفق باشید .

7. کاربر روبرو از پست مفید آدرین تشکرکرده است .

بی وفا (شنبه 12 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 آبان 92 [ 23:58]
    سطح
    8
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    17

تشکرشده 68 در 33 پست

Array
    خواهر من اسمونی عزیز خداییش خیلی به گردنم حق داره این خانوم + چند خانوم دیگه در گردنم حق دارن هیچگاه لطفشونو فراموش نمی کنم پس دلیل بر این نمی شه که من با ایشون خشک برخورد کنم

من کلا ادمی هستم که با همه جوش می خورم دارم تعریف نمی کنم از خودم ایوشن هم جای خواهر من من خواهر ندارم بخاطر همین ازش قدر دانی کردم مخصوصا بخاطر تبریک و لطفش
    پس اگه این رفتارتون فقط مختص محیط مجازی نیست و با هر خانومی که میخواید ازش قدردانی کنید اینجوری حرف میزنید و صمیمی میشید حتما حتما این موضوعو به خانومتون بگید یا شایدم گفته باشید ولی ازونجایی که نامزدتون از حرکت دیروز تاحدی ناراحت شده بعیده که از این رفتار شما با خانوما هم دلگیر نشه

حتما قبل از نامزدی یه چشمه از این نوع صحبت کردنتون با خانومایی مثه اسمونی رو جلوشون بیاید بعد نامزد کنید

یه چیز دیگه هم اینکه خشک برخورد نکردن الزاما به این معنی نیست که ادم حتما تا این حد احساساتشو بگه .میتونه مثه یه ادم بالغ و پخته تشکر و قدردانی کنه بدون مخلفات

9. 9 کاربر از پست مفید سیمین‌دخت تشکرکرده اند .

reihane_b (شنبه 12 مرداد 92), roze sepid (شنبه 12 مرداد 92), saraamini (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (یکشنبه 13 مرداد 92), sobhan13 (یکشنبه 13 مرداد 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 مرداد 92), نوروزیان. (شنبه 12 مرداد 92), مدیرهمدردی (یکشنبه 13 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array
    من کلا ادمی هستم که با همه جوش می خورم دارم تعریف نمی کنم از خودم
    این که با همه جوش می خوری! خیلی تعریف نیست که نگرانی ریا نشه

این که آدم بدونه چه چیزی رو باید کجا بگه و با کی باید چه طور برخورد کنه هنر هست، نه اینکه هیچ فرقی بین برخورد با خواهر و مادر و دختر توی خیابون یا یه کاربر توی یه سایت اینترنتی نباشه

البته بیمه ایران با 20-30 تا ویزیتور دختر خیلی فرقی با شرکت خدمات نظافت نداره، توی صنعت بیمه داری کار می کنی و نمی دونی بیمه Service (خدمت) محسوب میشه؟!

11. 5 کاربر از پست مفید Rude Boy تشکرکرده اند .

sanjab (شنبه 12 مرداد 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 مرداد 92), نوروزیان. (شنبه 12 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92), طراوت باران (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 دی 99 [ 14:51]
    سطح
    57
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 112
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    531

تشکرشده 81 در 42 پست

Array
    سلام

من فقط نظرمو میگم امیدوارم با دید خوب بخونید

ببینید قبول دارید هر رفتاری ما انجام میدیم دیگران بازخورد رفتار ما رو به خودمون بر می گردونن ؟؟
    می دونم شما برونگرا هستید و شوخ طبع هستید من خودم همین ویژگی را دارم بنظرتون این ویژگی ها دلیل می شه من با همه پسرای همکلاسیم شوخی کنم یا راحت باهاشون حرف بزنم ؟کی امکانش هست با توجه به ویژگی هام ؟؟ وقتی که برای خودم یه مرزایی را مشخص کرده باشم اینکه بدونم تا چه حد این حق را دارم اگه بیشتر از این شه باعث سوتفاهم و فکر اشتباه می شه پس حتی باید با این ویژگی هامم بازم آدم محکمی باشم تو روابطم ....
    از نظر من اینکه اس ام اس هاتون در رابطه با مناسبتهاست موردی نداره و این احترامیه که کارمندانتون برای مدیرشون قائل هستن ..
    نمی دونم چه تیپی حرف می زنید پشت تلفن با همکاراتون ( من قضاوتی نکردم چون خودتون می دونید چه تیپی صحبت می کنید ) ! اما شاید همسرتون یکم حساس باشن اما این دلیلش چیه ؟ برای اینه که شما را که به عنوان همسر انتخاب کرده شما براشون مهمید وگرنه اگه شخص خودتون براش مهم نبودید هیچی نمی گفتن بازم میگم به اون تیپ رفتاری که اونشب شما با کارمندتون حرف زدید این حرفم بر می گرده ... یجورایی خودتونو بزارید جای همسرتون که ایشون همون مدلی که خودتون می دونید که اونشب صحبت کردید را با کارمند آقاشون انجام بدن می تونم احساستونو بعد از مکالمه نامزدتون بدونم ؟؟؟؟؟/ با همون تیپ روالی که صحبت کردینا !

اینم میدونم که دوران مجردیتون نخواستید با کسی دوست شید و بهترین راه را انتخاب کردید چون خودتون انتخاب کردید پس دلیلی نداره همش اینو برای خودتون تکرار کنید من که می تونستم با کسی باشمو نخواستم و همه حرفامو رفتارام بی منظوره پس نباید همسرم ناراحت شه ... ببینید اون راه را خودتون انتخاب کردید و معامله دیگه نکنید که درقبالش با بقیه راحت برخورد کنم می دونم هم تو دلتون بی منظوره اما سعی کنید خودتونو بزارید جای طرف مقابل اونم مثل شما با کسی رابطه نداشته و اون برخوردارو از دید طرفتون ببینید
    امیدوارم اینو خوب برسونم اینکه با همه خوب باشیمو اجتماعی رفتار کنیم عاااااالیه ولی نباید خوب برخورد کردن با همه را بدون چارچوب تعریف کنیم !!!

اینکه تو دنیای مجازی چون خانوم آسمانی خیلی کمکتون کرده و حق داره به گردنتون و مثل خواهرتون هستن بنظرتون می شد با یه چارچوبی که برای خودتون تعریفش می کردید از ایشون تشکر می کردید و 100 بار دیگم می دونم منظوری نداریدددددد امــــــــــــــا خوب برخورد کردن و منظور نداشتن به معنای نادیده گرفتن چارچوب بیانمون نیست مثلا همسرتون فوق العاده اجتماعین و ایشون هم تو یه سایتی عضون که مثلا آقا پسری بهشون کمک کرده بودن از دید شما چارچوب بیان همسرتون در قبال اون آقا باید چطور باشه ؟ چطوری باشه ناراحت می شید ... ( امیدوارم منظورمو رسونده باشم )

دست دادن با دخترای فامیلتونم همسرتون دیدن تا حالا ؟
    وقتی آدم خودش تو موضوع باشه بعضی وقتا نسبت به بعضی چیزا چشماشو نا خداگاه می بنده و من اون حرفتونو راجب خودتون که گفته بودید اولین پیامتون اینجا که :
    چون کسی نمی تونه بگه چی بکنم چی نکنم خودم می دونم چه کاری درسته چه کاری درست نیست راجب خودتون قبول ندارم اگه این راجبتون صادق بود نظر بقیه را نمی خواستید و فکر می کنم آدم منطقی هستید
    من فقط حرفم اینه میشه با خانمای غریبه هم در ارتباط کاریتون باشید و با روی خوش برخورد کنید اما اون چارچوب بیانه مهمه که بازم می دونم شما بیمنظورید اما از دل بقیه کارمنداتون خبر دارید من فقط می گم شاید 1 % هم یکنفر که تو فاز این برخوردا نباشه شوخیای شما رو جدی بگیره واسه خودش ( برای فهمیدنش میشه خودتونو جای طرفتون بزارید ) میشه انرژی و اون کلام محبت را فقط برای همسر خرج کرد و در عین حال با بقیه هم رابطه اجتماعی و عااااالی و خوب داشت و بیان خاص خودش

امیدوارم منظورمو رسونده باشمو راجب حرفام فکر کنید و خوشبخت باااشید

13. 7 کاربر از پست مفید sookoot تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 13 مرداد 92), minoo69 (یکشنبه 13 مرداد 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 مرداد 92), نوروزیان. (شنبه 12 مرداد 92), مدیرهمدردی (یکشنبه 13 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92), طراوت باران (یکشنبه 13 مرداد 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    آقای بی وفا شما که می گویید منظور ندارید. خوب قبول . اما چرا کاری را می کنید که دیگران حرف شما را باور نکنند؟ در جامعه اروپا و آمریکا که زندگی نمی کنید. دارید در ایران زندگی می کنید و زن ایرانی گرفته اید. در فرهنگ ایرانی دست دادن با خانم ها و ( گرم شدن و شوخی کردن ) با خانم ها رفتارهایی است که خط قرمز است. در فرهنگ ما این رفتارها معنی اش این نیست ( منظور ندارم و مثل خواهرم هستی ) بلکه معنی اش این است ( تو برای من جذابی ) . حالا شما اگر می خواهی زن ایرانی داشته باشی و در ایران زندگی کنی باید بدانی در فرهنگ ما ( رفتار بی منظور آقا با خانم ) چگونه تعریف می شود. اگر بخواهی درست برخلاف فرهنگ جامعه رفتار کنی بعد بگویی من منظور ندارم متاسفانه بدتر به شما شک می کنند.

شما که منظوری ندارید خوب برایتان چه فرقی می کند که با یک خانم شوخی نکنید و گرم نگیرید ؟ واقعا چه اتفاقی می افتد ؟

15. 7 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

minoo69 (یکشنبه 13 مرداد 92), shapoor (یکشنبه 13 مرداد 92), sookoot (شنبه 12 مرداد 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 مرداد 92), مدیرهمدردی (یکشنبه 13 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92), طراوت باران (یکشنبه 13 مرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط وارنا نمایش پست ها
    سلام.من تاپیک های قبلیتونو دنبال کردم واز جریان خواستگاریتون با خبرم .ودوست داشتم تو این موضوع جدید کمکتون کنم.ببینید کار نامزد شما درست نبوده چون اون از اول میدونسته که کار شما چیه وبا چه کسانی در ارتباطید .100در صد شما باید شماره کارمنداتونو داشته باشید ولی اون اینو شاید درک نکرده وشاید فکر میکنه اگه به شما بگه اونا رو پاک کنید وعکس العمل شما رو ببینه کار درستی کرده یا به قولی شما رو آزمایش کرده .معلوم نیست چی تو فکرش بوده اما من فکر میکنم که اینکارو کرده ببینه شما حساس میشید یا نه چون اگر واقعا قصدش این بود وقتی میدید شما قبول نمیکنید پاکشون کنید دیگه به شما اس ام اس نمیزد.شاید اونم اموزش ندیده که چطور باید خواسته هاشو مطرح کنه.اون هنوز از شما شناخت کافی نداره وهر چقدرم شما بگید شماره اونارو واسه کار دارید اون باور نمیکنه.نامزد منم اسم چند خانم تو گوشیشه اما چون بهش ایمان دارم واز قبل میشناختمش وخیلی پاکه هیچ وقت نمیگم چرا این شماررو داری یا....البته اینم بگم سعی کنید حتی اس ام اس مناسبتی هم به خانمها ندید وجواب هم ندید چون اولا این اس ها شاید کم کم وابستگی ایجاد کنه ومنجر بشه به اس های غیر رسمی و...وثانیا با اینکار حس حسادت رو تونامزدتون شعله ور میکنید چون بهر حال این خصیصه ذاتی در زن هست ونمیتونید بگید چرا.همکاراتونم اگر اعتراضی کردن که چرا جواب نمیدین ازشون معذرت خواهی کنید وبگید من شرایطم تغییر کرده و.....اصلا روز قیل از یه مراسم شما تبریک خودتونو تو شرکت اعلام کنید تا هر کس میخواد تبریکی چیزی بگه همونجا حضوری بگه !این دست دادنم توجیح خوبی نیست شما میتونی راحت دست دادنشونو رد کنی.خانخودتم بگه من دوست ندارم به کسی دست بدم اما بقیه پیشقدم میشن راضی میشی؟؟
    راستی من وقتی ماجرای خواستگاریتونو خوندم احساس کردم خیلی مراحل شناختتون وسوالاتتون کامل نبوده یا شایدم شما چیزی ننوشتی .وبعضی جاها یه اشتباهاتی داشتی با اینکه بعضی ها بهتون گفته بودن چکار باید بکنید اما انجام ندادید مثل جلسه سوم که رفته بودید وقانون سوال پرسیدن وسوال معکوس پرسیدن رو رعایت نکردید .حالا دیگه گذشت ولی سعی کنید هر چی میخوایید بدونید رو همین چند وقت که دارید رفت وامد میکنید وبخصوص در عمل بررسی کنید خیلی حرف بزنید در مورد خودتون وایندتون اگر بینتون برخوردی ایجاد شد هم اشکالی نداره این به شناخت بهتر تو مواقع ناراحتی کمک میکنه ولی اینم بدونید همونطور که شما دلتون میخواد همه چیزو در مورد ایشون بدونید ایشونم حق دارن بدون که مثلا شما یه مواقعی از کوره در میرید بخصوص اینکه ایشون خیلی زود گریه میکنن و....شما تحمل دارید تا عصبانی میشید ایشون گریه کنن وقهر و...؟ .البته یه اشتباهتونم این بوده که دختر خانم مطمین شده شما انتخابش کردید.بعضی ها 3/4 ماه با هم رفت وامد میکنن وبعد جواب منفی میدن .پس یه جورایی بهشون برسونید هنوز نیاز به شناخت داریدموفق باشید .

وارنا جان سپاس

مرسی از اینکه درکم کردی بابت این کار نمی دونم بزار یکم از خصوصیات نامزدم بگم تو خواستگاری بخش 7 گفته بودم بازم میگم شاید کمکی کرده باشم به خودم

این خانوم ما توسط اشنایی به ما معرفی میشه... کاری ندارم
    منم به کلی خیلی تحقیق کردم از محل کار پدر و برادر و عمو و داییشون و دامادشون با چیز بدی برخورد نکردم
    چون یادم بود که با عقل تصمیم بگیرم نه احساسات
    دختر هم برام شوهر عمه خودمینا باز در نظر داشتن و هی از طرفی میگفتن نگران نشی و اینا مشکلی نداریم بازم کاری ندارم
    خیلی تحقیق کردم از همسایه مسجد محلشون
    پدرش ادم متشخصی هستش منم همیشه احترام قائل خواهم شد و تو این مدت که رفت امدی داشتم از خانواده ایشون جز احترام برای من چیز دیگه ای ندیدم حتی برادرشون و حتی دامادشون هم خیلی ادمایی متشخصی هستن
    با فامیلاشون چرا دروغ بگم زیاد نشست و برخاست نداشتم و نمی دونم
    ولی از لحاظ خانواده با خانواده ما هم سان هستند و از نظر فرهنگی هم به همین صورت از نظر درامد هم از ما پایین تر شاید باشند ولی متوسط رو به بالا هستند
    من پیش زمینه عقلیم بر این بود که کاری به کار در امدشون ندارم منم از نوجوونی رو پای خودم وایستادم تا به الان با اینکه پدرم از نظر مالی خیلی سطحش بالاست طوری منو تربیت کرد که چشم به پول ندوزم خدارو شکر ندوختم و نخواهمم دوخت
    مرد باید کار کنه نه باباش خرجشو بده

نزار دور بشیم از اصل موضوع

این خانوم ما خیلی احساساتیه نه اینکه فکر کنی قبل عقد کارایی کنه که از احساساتش تراوش کنه نه
    این خانوم رو من خیلی حساس شده و وابسته طوری که اگه یادت بود تو تاپیک هام دائم نگران وابستگیش بودم خیلی به من وابسته هستش
    قبل ازدواجش اهل دوستی نبوده
    اهل دود نیست که واقعا می ترسیدم که نصیب من از این دخترای دودی منظورم سیگار و قلیون نشه
    از اون دخترایی نیست که حرص و طمع داشته باشه نه
    خودشم عقیده اش بر این بود که با هم تلاش کنیم از صفر شروع کنیم

توقعاتش به جا بود

تو بخش مهریه مهریه کم ملاکش بود منم بخاطر این کار و این لطف تقاضای جهاز نکردم ازش فقط فقط بخاطر صداقتش که بهش ایمان دارم به خاطر مهربونیش نیازی هم به جهاز نبود تو خونه خودم هستش اینا بود از مقدار اندک خصوصیات بارزش

حجاب و تقواش خیلی مورد تشویقم قرار گرفت خوشم اومد نه افراطی نه مذهبی شیک پوش مثل خودم

ارایش غلیظ نمی کنه معمولی و منم پسندیدم

سیرتشم با اینکه دخترای زیادی دیدم خیلی پاکه اهل نماز روزه ایناست و...

اما در مورد سوالی که گفتی که دست دادن باید بگم که قطعا بعد از ازدواج یا عقد برخی از کارهام اصلاح میشه دیگه فکر نکنم زیاد با دوستان و رفقا بتونم برم پیک نیک یا همین دست دادن همه کنترل میشه اینو می دونم

اما گفتی مرحله شناخت قطعا نمی تونستم زیاد بنویسم چون حدود 2 هفته ای درگیر مسائل اینترنتی بودیم و اینا ولی پیش مشاور رفتیم حدود 3 جلسه اول که تست شخصییت باید باشه ازمون گرفت شخصییت من شخصصیت شوخ طبع و اجتماعی و عاقل و فهیم بود فکر کنم گفت مشاور عزیز و خانوم من شخصییت مهربون با درک بالا نمی دونم چی گفت ولی باب میل من بود و به خودم میبالیدم
    در اخر هم مشاور یکی از دوستان دوستانم بود که در خصوص بد بینی نسبت به دخترای امروزی قبل نامزدی پیشش رفته بودم خلاصه در اخر گفت که با خوب کسی وصلت می کنی دختر خوبیه نمی دونم از کجا فهمید برام جای سوال بود بقیه رو هم به خدا سپردم می دونم ناامیدم نمی کنه

یه سوال پرسیدی گفتی طاقت اشک داری؟؟
    بگم نه شاید برات جال باشه ولی من واقعا طاقت اشک زنمو نخواهم داشت دیوونه میشم اگه ببینم گریه میکنه در کل طاقت گریه کسی رو ندارم خودم اهل گریه نیستم تا حالا هم یادم نمی اد که اشکی در چشام در اومده باشه جزء پیاز درست کردن ولی طاقتشو ندارم ولی خیلی گریه می کنه مخصوصا بخاطر چیزای بیخود مثلا دیر می کنم گریه می کنه دلیلیش چیه وارنا خانوم؟؟؟

به هر حال ببخش طولانی شد خیلی ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سیمین‌دخت نمایش پست ها
    پس اگه این رفتارتون فقط مختص محیط مجازی نیست و با هر خانومی که میخواید ازش قدردانی کنید اینجوری حرف میزنید و صمیمی میشید حتما حتما این موضوعو به خانومتون بگید یا شایدم گفته باشید ولی ازونجایی که نامزدتون از حرکت دیروز تاحدی ناراحت شده بعیده که از این رفتار شما با خانوما هم دلگیر نشه

حتما قبل از نامزدی یه چشمه از این نوع صحبت کردنتون با خانومایی مثه اسمونی رو جلوشون بیاید بعد نامزد کنید

یه چیز دیگه هم اینکه خشک برخورد نکردن الزاما به این معنی نیست که ادم حتما تا این حد احساساتشو بگه .میتونه مثه یه ادم بالغ و پخته تشکر و قدردانی کنه بدون مخلفات

سیمن دوخت عزیز خواهش می کنم تاپیک و به انحراف نکش
    من اعصاب درستی ندارم حرفی میزنم بدت میادا
    خواهشا برو یه جا دیگه نظرات زیباتو بده من تموم این مسائلو از بحرم

به سلامت دوست عزیز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط نوپو نمایش پست ها
    آقای بی وفا شما که می گویید منظور ندارید. خوب قبول . اما چرا کاری را می کنید که دیگران حرف شما را باور نکنند؟ در جامعه اروپا و آمریکا که زندگی نمی کنید. دارید در ایران زندگی می کنید و زن ایرانی گرفته اید. در فرهنگ ایرانی دست دادن با خانم ها و ( گرم شدن و شوخی کردن ) با خانم ها رفتارهایی است که خط قرمز است. در فرهنگ ما این رفتارها معنی اش این نیست ( منظور ندارم و مثل خواهرم هستی ) بلکه معنی اش این است ( تو برای من جذابی ) . حالا شما اگر می خواهی زن ایرانی داشته باشی و در ایران زندگی کنی باید بدانی در فرهنگ ما ( رفتار بی منظور آقا با خانم ) چگونه تعریف می شود. اگر بخواهی درست برخلاف فرهنگ جامعه رفتار کنی بعد بگویی من منظور ندارم متاسفانه بدتر به شما شک می کنند.

شما که منظوری ندارید خوب برایتان چه فرقی می کند که با یک خانم شوخی نکنید و گرم نگیرید ؟ واقعا چه اتفاقی می افتد ؟

ای اسمونی خدا بگم چیکارت کنه اینا رسوام کردن

من با اون فامیل هام بزرگ شدم از کوچیکی بخاطر همین مثل خواهر واقعی من هستن و دوسشون دارم بخاطر همین صمیمی هستیم خیلی زیاد هم هستیم
    خانوم اسمونی هم مثل خواهرم می مونه
    نصیحت هم نکنید می دونم چه چیز درسته چه چیز نادرسته من موضوع تاپیک هم مشکلی بود که باهاش مواجه شدم در ضمن به دوستانی که فکر می کنن چطوری با اون خانوم دیروز حرف زدم باید بگم که:

دیروز اون خانوم زنگ زدن و ازم درخواست کردن برای 3 روز تشریف نیارن سر کار ازم اجازه خواست بگیره اونم متشخصانه گفتم نه بابا مشکلی نیست انشالله بهتون خوش بگزره و خداحافظی کرد با روی خوش برخورد کرد و منم به همین صورت قطع کردم نامزدم گفت که کی بود گفتم خانوم ....(فامیلیشونو گفتم) گفت چیکار داشت گفتم بنده خدا مرخصی میخواست همین
    بعد گفت گوشیتو میدی ببینم اونم با خنده گفتم اره چرا که نه بعد شماره هارو دید اروم گفت اینا کین منم توضیح دادم این اونه اون اینه بعد گفت خوب نیازی نداری که شماره هاشونو داشته باشی منم گفتم بخاطر کاره خوب و.........

شوهرای مردم هر غلطی می کنن حرفی نمی زنن ما که منظوری نداریم و با روی خوش برخورد می کنیم همه سمت ما جبهه می گیرن

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array
    شوهرای مردم هر غلطی می کنن حرفی نمی زنن ما که منظوری نداریم و با روی خوش برخورد می کنیم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)