به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 بهمن 91 [ 17:35]
    سطح
    16
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    257

تشکرشده 257 در 77 پست

Array

RE: با هر خانمی برای ازدواج اشنا میشم،رابطه قبلی داشته.چیکار کنم؟

قرار هست ایشون مهمترین انتخاب زندگیشون رو انجام بدن و طبیعتا حق دارن یکی از معیارهای اصلیشون رو حفظ کنن .

خانمهایی که از دوستی دفاع میکنن فرض کنید یک پسری به خواستگاری شما اومده و میگه قبلا اعتیاد داشته و ترک کرده . آیا شما در انتخابتون تردید نمیکنید؟
    ممکنه یک آدم سالم هم به سمت اعتیاد بره . ولی احتمال بازگشت به اعتیاد کسی که ترک کرده بسیار بیشتر از کسیه که پاک مونده .در مورد دوستی هم همینطوره .احتمال اینکه یک پسر یا دختر که قبل از ازدواج رابطه داشته بعد از ازدواج خیانت کنه بیشتر از کسیه که پاک بوده .

جناب sayrex عزیز طبیعی است که در جامعه ی امروز ما که دچار تضاد فرهنگی شده پیدا کردن کسی که پاک باشه (چه پسر و چه دختر) سخته .
    اگر براتون مهمه پس باید صبور باشید در غیر این صورت باید از خواستتون تا حدودی بگذرید .

2. 8 کاربر از پست مفید gold تشکرکرده اند .

gold (دوشنبه 04 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 بهمن 91 [ 11:29]
    سطح
    14
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    267

تشکرشده 269 در 84 پست

Array

کد:
    من برام جالب شد که بدونم شما چطوری متوجه میشید دختر مد نظرتون قبلا رابطه دوستی داشته یا نه؟
    سلام بهار خانم.مرسی که اومدی.راستش من معیار هامو دسته بندی کردم و اونایی که اولویتشون خیلی بالاست رو تو جلسه اول اشنایی بعد از صحبت های اولیه و مجلس گرمی! با طرف در میون میذارم و بعد حتما از طرفم میخوام که اون هم معیار هاشو بگه.یکی از این معیار های الویت دار من همین طور که روند تاپیکم مشخصه،نداشتن رابطه است.در صمن همونطور که گفتی من روی صداقت خیلی تاکیید دارم،از اول هم از طرف صادقانه میخوام که اگر قبلا دوست پسر داشته بهم بگه.البته قبلش ازش عذر خواهی میکنم بابت اینکه مجبورم از گذشته اش بپرسم که ربطی به من نداره.اما خوب ازدواج شوخی بردار نیست و من اگر بعدها متوجه بشم که همسرم دوست پسر داشته(به طور کلی رابطه عاشقانه با کسی دیگه ای) مطمئنا باید بیام اینجا تاپیک بزنم،میخوام خود کشی کنم یا چطوری طلاق بدم بدون دادن مهریه!(شوخی کردم این تیکه اخرو)
    تو این مورد های که من اشنایی داشتم،از دم همه خودشون با توجه به این که من فن بیانم قویه!(تعریف از خود ) و روی صداقت و اینا با طرف خیلی صجبت میکنم،سریع خودشون گفتن که رابطه داشتن.بعضی ها توضیح اضافی دادن،بعضی هم ندادن که من هم توضیح بیشتر نخواستم چون میدونستم اذیت میشه همشون هم پشیمون بودن و ...
    اون بحث دروغ گفتن و... که گفتی،کلا اگر یکی از طرفین مخفی کاری کنه درهر ضمینه ای (نه لزوما رابطه قبل ازدواج)مطمئن هر دو طرف در آینده مشکل بر میخورن و نمیدونم راه کارش چیه!(سوال من زیر مجموعه این حالته)

کی گفته که دختر یا پسری که قبل از ازدواجشون با جنس مخالفشون دوست بودن تو زندگی مشترکشون نمیتونن به هم وفادار بمونن؟؟؟
    خانم ملکه،وفادار ماندن،به 100 ها پارامتر دیگه وابستس و لزوما داشتن یا نداشتن رابطه نمیتونه باعث وفاداری بشه.اما به نظر تعدد رابطه های متعدد برای یک فرد میتونه در اینده براش مشکل ساز بشه و تو مواردی مثلا طرف دچار تنوع طلبی بشه.مخصوصا تو اقایون من این مورد رو زیاد دیدم که طرف به خاطر تنوع طلبیش در دوران مجردی الان از یک روند شدن زندگیش و همسر خسته شده!

آخهچجوری میشه تو چند ماه با چهار نفر بود به قصد ازدواج و همون ابتدا تشخیص داد مناسب نیست و...
    یلدا خانم،نمیدونم چطور توضیح بدم که منظور من رو متوحه بشید.اشنا شدن در بازه چند ماه با 4 نفر که 2 موردشون در جلسه اول اشنایی هیچ تفاهمی نداشتیم و سریع از از دایره انتخاب من حذف شدن،چطور زیاده؟!
    من دقیقا جون اطرافم خانم زیاد هست(تنوع محیط کاری به دلیل ماهیت مشاوره ای بودنش) سعی میکنم که هر کسی که معیار های اولیه داره،کمی باهاش هم صحبت بشم و اگر ایشون هم حاضر بودن،بیان صحبت کنیم.من اصلا این تایپک رو برا چی زدم؟دارم میگم من با هر کی اشنا میشم همون ب بسمه الله،به خاطر داشتن رابطه قبلی از دایره انتخاب من حذف شدن.بعد شما هنوز دارید به این فکر میکنید چطور میشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط gold
    قرار هست ایشون مهمترین انتخاب زندگیشون رو انجام بدن و طبیعتا حق دارن یکی از معیارهای اصلیشون رو حفظ کنن .

خانمهایی که از دوستی دفاع میکنن فرض کنید یک پسری به خواستگاری شما اومده و میگه قبلا اعتیاد داشته و ترک کرده . آیا شما در انتخابتون تردید نمیکنید؟
    ممکنه یک آدم سالم هم به سمت اعتیاد بره . ولی احتمال بازگشت به اعتیاد کسی که ترک کرده بسیار بیشتر از کسیه که پاک مونده .در مورد دوستی هم همینطوره .احتمال اینکه یک پسر یا دختر که قبل از ازدواج رابطه داشته بعد از ازدواج خیانت کنه بیشتر از کسیه که پاک بوده .

جناب sayrex عزیز طبیعی است که در جامعه ی امروز ما که دچار تضاد فرهنگی شده پیدا کردن کسی که پاک باشه (چه پسر و چه دختر) سخته .
    اگر براتون مهمه پس باید صبور باشید در غیر این صورت باید از خواستتون تا حدودی بگذرید .
    ممنون از شما gold عزیز.خیلی خوب منظور من رو متوحه شدید و با مثالی که زدید به بهترین نحو منظور من رو بیان کردید

4. کاربر روبرو از پست مفید sayrex تشکرکرده است .

sayrex (چهارشنبه 06 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 مهر 93 [ 00:49]
    سطح
    32
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    884

تشکرشده 793 در 374 پست

حالت من
    Shad
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط malakeh
    کی گفته که دختر یا پسری که قبل از ازدواجشون با جنس مخالفشون دوست بودن تو زندگی مشترکشون نمیتونن به هم وفادار بمونن؟؟؟ من دیدم و یا شنیدم کسانی را که با خواستگاری و کاملا سنتی و اینکه دختر آفتاب مهتاب ندیده و پسر هم همینطور ازدواج کردن ولی الان بعد از 11-12 سال زندگی یه شیطنت هائی چه از طرف دختر چه از طرف پسر تو زندگیشون انجام میدن چون به نظر خودشون هیچی از زندگی نفهمیدن چون واسشون یه چیزائی جذابه که اون موقع نتونستن یا شرایطش رو نداشتن که با کسی حتی یه صحبت معمولی و خالی از وابستگی و ... بشه ...
    این حرفا اصلا درست نیست من خودم که قبل ازدواج با همسرم دوست شدم و با اینکه ازدواج خدا رو شکر موفقی هم داشتم ولی باز وقتی به اون روزها فکر میکنم بازم میگم عجب بچه بازی کردم. با اینکه همسرم از اون روزا همیشه یاد میکنه و لذت میبره ولی من خودم میگم همش باد هواست . آخه آدم بلاتکلیفه. حالا ما میدونستیم میخوایم با هم ازدواج کنیم و خواستگاری هم تقریبا شده بود. ( محض اطلاع: ما فامیلیم)

آقای سایرکس عزیز (اسم کاربریتون چقدر عجیبه) به نظر من شما دارین راهو درست میرین. خانمها مثل آقایون نیستن که تا ازدواج میکنن گذشته اشون رو فراموش میکنن. خانمها حساسن و متاسفانه بعضی وقتا همسرشون رو مقایسه هم میکنن که قطعا کار اشتباهی است. شما هم که اینقدر این مورد براتون مهمه پس خواست هاتون رو تو خودتون نکشید و سعی کنید دختری رو انتخاب کنین که معیارهای شما رو داشته باشه تا بعد ازدواج به چه کنم نیفتین

6. 3 کاربر از پست مفید kamr تشکرکرده اند .

kamr (دوشنبه 04 دی 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

سلام

من دقیقا جون اطرافم خانم زیاد هست(تنوع محیط کاری به دلیل ماهیت مشاوره ای بودنش) سعی میکنم که هر کسی که معیار های اولیه داره،کمی باهاش هم صحبت بشم و اگر ایشون هم حاضر بودن،بیان صحبت کنیم.من اصلا این تایپک رو برا چی زدم؟دارم میگم من با هر کی اشنا میشم همون ب بسمه الله،به خاطر داشتن رابطه قبلی از دایره انتخاب من حذف شدن.
    این مساله رو که طرفتون همون ب بسم اله میاد و صادقانه از گذشتش میگه به فال نیک بگیرید.
    جای بسی امیدواری هست که با وجود اینکه یه سری ارزش ها تغییر کرده ولی هنوز صداقت در وجود بعضیا از بین نرفته (البته اگه این صداقت به قباحت میل نکنه)

نظر کلی من اینه هست که به جستجوهاتون ادامه بدین . دختران بسیاری هستند که تحصیلکرده و با روابط عمومی خوب هستند و گذشته پاکی هم دارند

اما

یه مقدار فیلتر جستجوهاتون رو دقیق تر کنید.
    این چند تا خانمی که باهاشون صحبت کردین احتمالا ویژگی های مشترک بسیاری داشتند یه جورایی باید تحلیل کنید که کدوم ویژگی ها ربط به گذشته افراد داره. البته این کار سختی هست و نمیشه در مورد افراد قضاوت و پیش داوری کرد ولی میشه با ذهن بازتر جلو رفت و اینکه سعی کنید این مساله باعث ایجاد بدبینی و یا سرخوردگی براتون نشه.
    توکل هم خوبه به شرطی که باعث خوش بینی زیاد نشه.
    و اینکه 4 ماه هم زمان زیادی نیست و 4 نفر هم تعداد زیادی نیستند.

شاد باشید

8. 3 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

صبا_2009 (دوشنبه 04 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 مرداد 92 [ 18:11]
    سطح
    14
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    تشکرها
    232

تشکرشده 239 در 79 پست

Array

شما فقط با چهار نفر آشنا شدید، چقد زود خسته شدید!
    چرا میگید آشنایی براتون انرژی بر هست. بالاخره آدم هرچیزی بخواد باید براش زحمت بکشه دیگه. بخصوص که خوبشم بخواد
    من به جرئت میتونم بگم هیچکدوم از دوستام تا حالا دوست پسر (به معنای رابطه عاطفی و بدون هدف) نداشتن. اینو گفتم که مطمئن باشید اگه بگردید پیدا می کنید. شما زود خسته شدیدا
    وقتی کمتر سزاوارم، به من مهر بورز، آخر آن زمان نیازمندترم

10. 4 کاربر از پست مفید زنده دل تشکرکرده اند .

زنده دل (دوشنبه 04 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 آذر 95 [ 17:27]
    سطح
    44
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 87
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    906

تشکرشده 891 در 308 پست

Array

در تائید حرف زنده دل یک راهکار هم برات دارم. ببین خیلی خیلی از خانومهای متاهل آشنا استفاده کن. البته کسانی که برای تو بیشتر از دختره ارزش قائل باشند. اونها راهنماهای خوبی هستند.
    مورد دیگری که البته قطعیت نداره ولی تاثیرگذاره تیپ دوستهای اون دختره. منظورم تیپ رفتاریه. یک دختر که در روابط پیشینش لجام گسیخته هست معمولا با دخترهایی شبیه خودش صمیمی می شه. البته این همیشگی نیستا. ولی بازم تاثیر داره.

12. 3 کاربر از پست مفید mehran21 تشکرکرده اند .

mehran21 (دوشنبه 04 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 بهمن 91 [ 11:29]
    سطح
    14
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    267

تشکرشده 269 در 84 پست

Array

از همه دوستانی که پست گذاشتند تشکر میکنم.به نظر میرسه باید بیشتر تلاش کنم.یکم احساس نا امیدی بهم دست داده بود که با خوندن پست های خانوم های اینجا ،امیدوار تر از گذشته شدم و مطمئن شدم میتونم کسی که مد نظرم هست رو پیدا کنم.در ضمن باید کمی با دفت بیشتر عمل کنم تا انتخاب هام بهتر باشه

ممنون

14. 2 کاربر از پست مفید sayrex تشکرکرده اند .

sayrex (سه شنبه 05 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 بهمن 92 [ 02:24]
    سطح
    16
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 26 در 19 پست

Array

دوست عزیز اگر خوب میگشتی حتما پیدا میکردی!!! شما احتمالا معیار خاصی داری و کسایی که انتخاب کردی جوری بودن که همه رابطه داستن!!! برای مثال من تو دانشگاه یه همکلاسی دارم که افتاب مهتاب ندیدتش!!! این خانوم وقتی تو مجلس عروسی داماد وارد میسه چادر سر میکنه و رو میگیره!!! حتی در تمام مهمانی های خانوادگی! همه نمازو روزه هاش بجاست و با هیچ پسری رابطه نداشته و نداره! این که گفتم یک مثال بود پس اگه میگشتی,با چشم و فکر باز حتما پیدا میکردی, و اگه خودت نمی تونی بهتره از بزرگترهات بخوای یک دختر نجیب برات پیدا کنن!!!

16. کاربر روبرو از پست مفید نیکه تشکرکرده است .

Silent shadow (یکشنبه 10 دی 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 23:55]
    سطح
    70
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12,283

تشکرشده 12,256 در 2,217 پست

Array

سلام

پرسيدن مشخصات شخصي اعضا در تالار همدردي ممنوع هست. براي همين يكي ار پستهاي اين تاپيك كه براي پي بردن به هويت مراجع ارسال شده بود حذف شد.

با تشكر از توجه شما.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)