به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 13 تیر 93 [ 21:36]
    سطح
    21
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    43

تشکرشده 62 در 38 پست

Array

Arrow دختری که برای نامزدم مزاحمت ایجاد میکنه!

سلام به دوستان عزیز و مهربونی که اینجا فعالیت میکنند... من تازه در این تالار عضو شدم
    امیدوارم در کنار هم با بررسی مشکلاتمون بتونیم راه حل های خوبی رو پیدا کنیم... امیدوارم مشکلات همه حل بشه و همه خوشبخت بشن

من 1 سال و نیم هستش که با پسری عقد کردم که از من 7 سال بزرگتر هست... من و نامزدم همدیگه رو خیلی دوست داریم و ازدواجمون هم به صورت سنتی بود و قبل از ازدواج با هم رابطه ای نداشتیم... فقط در حد صحبت های خواستگاری....
    اینها رو گفتم تا قبل از بیان مشکلاتم آشنایی کلی با زندگی ما پیدا کنید شاید برای کمک کردن به من نیاز به این پیش زمینه ها داشته باشید...
    فروردین 1390 درست 1 سال و 3 ماه پیش وقتی 3 ماه از نامزدیم گذشته بود ، متوجه مزاحمت های تلفنی توی گوشی نامزدم شدم!
    من عادت ندارم گوشی طرف مقابل رو چک کنم و از این کارها خوشم نمی اومد... 3 ماه اینطوری نامزد بودیم. گوشی ِ نامزدم به خاطر شغلش زنگ خور زیاد داشت و من اهمیتی نمی دادم.
    یک روز وقتی عید دیدنی رفته بودیم ، کسی به گوشیش زنگ زد نامزدم برداشت و یک لحظه ساکت شد و بعدش قطع کرد.
    وقتی دوباره زنگ زد چشمم به شماره افتاد شماره اش خیلی رند بود شماره ی جالبی داشت همین باعث شد که توی ذهنم بمونه.... نامزدم گوشی رو برداشت و بعد از گفتن ِ الو قطع کرد.
    بهش گفتم : قطع شد؟ گفت : آره
    خلاصه اون رو گذشت و من هم پیگیر نشدم... و هیچوقت گوشیشو چک نمیکردم... و همین باعث شده بود که نامزدم بی خیال بشه و هر پیامی که واسش میاد رو هم از گوشیش پاک نکنه.من از ماجرا خبر نداشتم
    یک ماه ِ بعد ، یه شب حوصله ام سر رفته بود... نامزدم پشت کامپیوتر بود و داشت کاراشو میکرد. منم بیکار بودم... گوشی ِ نامزدمو گرفتمو داشتم باهاش ور میرفتم... بازی و آهنگ و عکس و از اینجور چیزا... خلاصه دیگه حسابی حوصله ام سر رفته بود ،
    نامزدم هروقت واسش پیامی می اومد برام بلند بلند میخوند... به خاطر همین فکر کردم شاید ایرادی نداشته باشه یه سر هم به پیام هاش بزنم.
    پیام هاش رو همینطور تند تند باز می کردم و پیام ِ بعدی ... یکی از پیام هاشو وقتی خوندم دلم هُرّی ریخت! همه ی پیام هاشو میخوند غیر از اینجور پیام ها!پیام از یه دختر بود که داشت ازش گلایه میکرد و و بعدش هم چندین پیام دیگه از اون دختر ... پیام های عاشقانه... و خیلی پیام های دیگه...
    وقتی شماره شو دیدم ، یادِ اون شماره ای که روز ِ عید دیده بودم افتادم... بله همون شماره بود...
    شماره ی دختره رو برداشتم و بعدا ً از خطی باهاش تماس گرفتم که ببینم واقعا ً دختره یا پسر؟ طرف ، دختر بود. یه مدت صبر کردم تا ببینم آیا اون دختر باز هم تماس میگیره یا پیام میده؟
    اون همیشه زنگ میزد و ول کن ِ قضیه نبود! مثلا ً پیام میداد : میدونم که الان پیششی و باهاشی ، از اول هم یه مزاحم بودم توی زندگیت و از اینجور پیام ها...
    خلاصه از هر طریقی نتونستم آمار دختره رو دربیارم... بعد از یه مدت ( دو ، سه ماه ) که دیدم مزاحمت های دختره ادامه داره و به هر بهونه ای زنگ میزنه و پیام میده ، مجبور شدم قضیه رو با نامزدم درمیون بذارم
    بهش گفتم که متوجه تماس ها و پیام های اون دختر شدم و همه ی قضیه رو براش تعریف کردم و ازش پرسیدم که اون دختر کیه؟
    نامزدم گفت که اونو نمیشناسه... هرطور که باهاش صحبت کردم ، می گفت که نمیشناستش... من هم حرفشو باور کردم اما از این متعجب بودم که اگر دختر رو نمیشناسه چرا دست از مزاحمت هاش برنمیداره...
    1 روز - 2 روز - 3 روز - 1 ماه - 2 ماه - 3 ماه- 6 ماه - 1 سال مزاحمت ایجاد میکرد ... نامزدم راضی نشد که از دستش شکایت کنیم و من هم خیلی ناراحت بودم و از طرفی می ترسیدم مزاحمت های این دختر روی زندگی مون تأثیر بذاره
    من نگران ِ زندگی مون بودم ... وقتی پیام میداد یا زنگ میزد ، نامزدم بهم نمیگفت و دیگه پیام هاشو هم پاک میکرد... فقط یکی دوبار که نامزدم پیش گوشیش نبود من دیدم واسش پیام های عاشقانه اومد و گوشیش زنگ خورد... یکی از پیام ها رو باز کردم دیدم عاشقانه ست پاک کردم و بقیه رو باز نکردم.
    تصمیم گرفتم خودم با دختره صحبت کنم... باهاش صحبت کردم و خودم رو معرفی کردم... ازم عذرخواهی کرد و گفت که اشتباه گرفته و دیگه تکرار نمیکنه... اما بعد از یک هفته دوباره شروع کرد!!!
    من دیگه حسابی عصبانی شده بودم ایندفعه با نامزدم بحث کردم و بهش گفتم که اگه منو دوست داری سیمکارتت رو بشکن... اون یکم این دست و اون دست کرد چون به خاطر شغلش نمیتونست اینکارو بکنه
    بهش گفتم میدونستم دلت نمیاد این کارو بکنی ، تا تحریک بشه به این عمل.... اونم سیمکارتو شکست و گفت جوری هم میشکنم که قابل برگشت نباشه و انداخت توی سطل آشغال...
    بهش میگفتم خط جدید بگیره اما قبول نمیکرد... بعد از یه مدت خط ِ یکی از دوستاش رو گرفت. از اون دختر خبری نبود تا اینکه بعد از یکی دو هفته یک شماره ی ناشناس به گوشیش زنگ زد. دیدم که گوشیو جواب نمیده
    نگاه کردم و شماره رو به خاطرم سپردم... بهش گفتم چرا جواب نمیدی؟ گفت : ولش کن معلوم نیست کی هست! فرداش از یه خط دیگه با اون شماره تماس گرفتم و دیدم که همون دختره!!!
    خلاصه خط جدیدش رو هم پیدا کرده بود... واقعا ً دیگه نمیدونم چیکار کنم... خیلی میترسم...من به نامزدم اعتماد دارم ولی زیاد دیدم دخترهایی رو که شوهر دیگران رو از راه به در میکنند.بالاخره بعد از یکی دو سال دل ِ هر مردی رام میشه...
    سرتون رو به درد آوردم... الان مزاحمت های اون دختر کم شده... البته من دیگه گوشی نامزدم رو چک نمیکنم ولی به مناسبت های مختلف میبینم که اون خط بهش پیام میده... روز تولد ... روز مرد... اعیاد و...
    خط جدید ِ نامزدم هم به نام خودش نیست و نمیشه از طریقش شکایت کرد... از هر راهی وارد شدم نتونستم آمار ِ اون دختر رو در بیارم... میترسم همین دختر زندگیمونو از هم بپاشه...
    خیلی از مرد ها وقتی با خانوماشون قهر می کردن و توی همچین موقعیتی قرار می گرفتن ، با دختری که به خطشون زنگ میزد دوست میشدن... با وجودِ این دختر توی زندگیم حتی از قهر کردن و اختلافات خانوادگی هم باید بترسم...
    آخه مگه ممکنه زن و شوهری هیچوقت با هم دعوا نکنند یا قهر نکنند؟ پس با وجود ِ این دختر توی زندگیم نمیتونم آرامش داشته باشم... ای کاش میتونستم آمارشو در بیارم و حداقل بفهمم کیه!
    شاید اگه می فهمیدم کیه اون دختر می ترسید و به خاطر آبروش هم شده دست از سرمون برمیداشت... اما از هیچ طریقی نتونستم بفهمم... اگر یک هفته یا یک ماه مزاحمت ایجاد میکرد ، اینقدر نگران نمیشدم... الان با وجود گذشتِ 1 سال و چند ماه هنوز دست از سرمون برنداشته...
    به نظرتون من باید چیکار کنم؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 تیر 91 [ 21:42]
    سطح
    9
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 3 پست

Array

RE: دختری که برای نامزدم مزاحمت ایجاد میکنه!

سلام انیتای عزیز.نمیدونم چی بگم نمیخوام ذهنتو خراب کنم ولی کاش بهش نمیگفتی که پیاماشو دیدی اگه مقصر باشه که سریع قضیه رو جم وجور میکنه اگه نباشه هم اون احساس میکنه دیگه بهش اعتماد نداری برای همیشه و این اصن خوب نیس.گفتی دس دس کرد هم تو شکستن سیمکارت و هم به پلیس اطلاع دادن اینا اصن نشانه خوبی نیس.تازه کی غیر از همسرت شمارشو میتونه به طرف داده باشه.با این حال باید امار دختره رو دربیاری وگرنه داغون میشی

3. 5 کاربر از پست مفید شریان تشکرکرده اند .

شریان (شنبه 17 تیر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 62 در 38 پست

Array

شریان عزیز مرسی از پاسخت ....

در مورد شکایت نامزدم میگه نمیخوام حاشیه درست بشه!

البته تنها چیزی که این 1 سال منو نگه داشته پیام هاییه که دختره نوشته ، چون بعضی هاشو دیدم که گفته از اول هم یه مزاحم بودم توی زندگیت... خیلی سنگ دلی و من خیلی تنهام و از اینجور چیزها... به خاطر همین فکر کردم هنوز نامزدم باهاش ارتباطی نداره...
    من وقتی در مورد این قضیه با ناراحتی با نامزدم صحبت میکنم ازم ناراحت میشه و میگه من که کاری نکردم... خوبه جوابشو نمیدم... من که زنگ نمیزنم خودش زنگ میزنه و پیام میده...

به هر حال دستم از همه نظر بسته ست... سیمکارت جدیدِ نامزدم به نام خودش نیست و نمیتونم شکایت کنم... از طرفی از هیچ طریقی نتونستم بفهمم کیه...
    وقتی دختره از خط جدیدی به نامزدم زنگ زد و من شماره شو برداشتم... دوباره با دختره تماس گرفتم و بهش گفتم مگه قرار نبود که دیگه زنگ نزنی؟ ازم عذرخواهی کرد و گفت که قبلا ً با نامزدم بوده و عاشق همدیگه بودن و نامزدم اونو تنها گذاشته و بدون خبر اومده با من ازدواج کرده! به خاطر همین حالا نمیتونه فراموشش کنه... به خاطر همین شماره ی جدیدش رو از طریق دوستش پیدا کرده... اما اسم دوستشو نگفت... قول داد که دیگه زنگ نزنه...
    بعد از یه مدت دیدم با یه خط جدید پیام داد و زنگ زد!!!! فهمیدم که وقتی دختره می فهمید من خطشو بدست آوردم خطشو عوض میکرد و از خط جدیدی به نامزدم زنگ میزد...
    البته نامزدم انکار میکنه ... حتی قسمش دادم و گفتم گذشته ی تو اصلا ً واسم مهم نیست.. . مهم اینه که الان با منی و فقط و فقط منو دوست داری... فقط میخوام بدونم این دختر کیه تا خیالم راحت بشه ... اما نامزدم باز هم میگه که نمیشناستش.... میگه خودم آمارشو برات درمیارم اما الان چندماهه که اینکارو نکرده.... هربار هم ازش میپرسم میگه چند روز صبر کن......!
    نمیدونم اون دختر هدفش از این کار چیه؟؟ یعنی میخواد زندگیمونو خراب کنه یا با نامزدم دوست بشه؟ یا.......

من الان 4 تا خط از اون دختره دارم... سری ِ آخر به روم نیاوردم که خط جدیدش رو به دست آوردم... به خاطر همین هنوز هم از همون خط مزاحمت ایجاد میکنه....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 شهریور 92 [ 11:36]
    سطح
    24
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    662

تشکرشده 659 در 208 پست

Array

سلام آنیتا جان

بهتره در یه موقعیت خوب و صمیمی با نامزدتون صحبت کنید و ازش بخوای وقتی تصمیم گرفته با شما زندگی کنه پس بهتره در گذشته هر چی بوده و داشته تموم کنه مگه نه اینکه قصدش همین بوده و گذشته اش رو هر چی بود ول کرده و اومده سراغ شما

بهش بگین اگه براش مهم هستی و آرامش خودتون از همه چی مهمتره بره با قاطعیت با اون دختر صحبت کنه و
    اینکه هر چند اون جواب دختره رو نمیده ولی همین که اون تماس میگیره تمام آرامش شما رو بهم می ریزه و شما
    رو خیلی ناراحت میکنه

6. 2 کاربر از پست مفید سارا@ تشکرکرده اند .

سارا@ (شنبه 17 تیر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 فروردین 92 [ 09:26]
    سطح
    22
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    تشکرها
    133

تشکرشده 135 در 55 پست

Array

سلام دوست عزیز
    شماباید با روشهای جرآت مندانه ونه منفعل یا پرخاشگر با همسرتون صحبت کنین وبهش بگین که این مسئله آرامش فکری شما رو بهم ریخته ومی خوایین که برای همیشه حلش کنین.
    ازش بخوایین که یک خط جدید به اسم خودش بگیره و ضمناً با همین خطی که الان این دختر به اون اس ام اس میده فقط یکبار به اون دختر اس ام اس بزنه وبگه که اگریکباردیگه زنگ یا اس ام اس بزنه یا سعی کنه شماره تماس جدید اونو بدست بیاره حتماً بعنوان مزاحم ازش شکایت میکنه. ودرصورت تکراراین اتفاق حتماً شکایت کنید.
    یکبار جدی موضوع رو مطرح وحلش کنین ودیگه هم خودتون با اون دختر تماس نگیرین بذارین مسئولیت کاری که با همسرتون هست خودش انجام بده. به مسائل مربوط به خودتون برسین ودیگه درمورد این موضوع پاپیچ همسرتون نشین. خوش بین باشین تا اتفاقات هم براتون خوب رقم بخوره.

8. 2 کاربر از پست مفید پارميدا تشکرکرده اند .

پارميدا (شنبه 17 تیر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 62 در 38 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا@
    سلام آنیتا جان

بهتره در یه موقعیت خوب و صمیمی با نامزدتون صحبت کنید و ازش بخوای وقتی تصمیم گرفته با شما زندگی کنه پس بهتره در گذشته هر چی بوده و داشته تموم کنه مگه نه اینکه قصدش همین بوده و گذشته اش رو هر چی بود ول کرده و اومده سراغ شما
    بهش بگین اگه براش مهم هستی و آرامش خودتون از همه چی مهمتره بره با قاطعیت با اون دختر صحبت کنه و
    اینکه هر چند اون جواب دختره رو نمیده ولی همین که اون تماس میگیره تمام آرامش شما رو بهم می ریزه و شما
    رو خیلی ناراحت میکنه
    سلام... سارا جان... تموم ِ این روش ها رو امتحان کردم... یه مدت صمیمی و خوب بهش گفتم که گذشته ش برام مهم نیست و فقط این صداقتش نسبت به من مهمه...
    دیدم میگه دختر رو نمیشناسه دیگه اصرار نکردم و گفتم پس بریم از دستش شکایت کنیم... قبول نکرد ... یه مدت اصرارش کردم واسه شکایت اما قبول نکرد... بعد از یه مدت بهش گفتم : پس آمارشو خودت واسم دربیار.... فقط میخوام بدونم کیه؟ چون خیلی اذیتم میکنه... و همینکه اون دختر میدونه که ما نمیشناسیمش باعث میشه که بیشتر به مزاحمت هاش ادامه بده... بهم گفت: چند روز صبر کن تا آمارشو واست دربیارم... اما بعد از گذشتِ 3 ، 4 ماه اصلا ً به روی خودش نمی آورد که قرار بود چیکار کنه.. به خاطر همین ایندفعه دیگه نتونستم صبر کنم و تحمل به خرج بدم... این جدی باهاش صحبت کردم و بهش گفتم تا وقتی آمار اون دختر رو درنیاری باهات قهرم... این سری یکم روش تأثیر گذاشت و بهم گفت که سعی کرده آمارشو دربیاره ولی باز هم به نتیجه ای نرسیدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط پارميدا
    سلام دوست عزیز
    شماباید با روشهای جرآت مندانه ونه منفعل یا پرخاشگر با همسرتون صحبت کنین وبهش بگین که این مسئله آرامش فکری شما رو بهم ریخته ومی خوایین که برای همیشه حلش کنین.
    ازش بخوایین که یک خط جدید به اسم خودش بگیره و ضمناً با همین خطی که الان این دختر به اون اس ام اس میده فقط یکبار به اون دختر اس ام اس بزنه وبگه که اگریکباردیگه زنگ یا اس ام اس بزنه یا سعی کنه شماره تماس جدید اونو بدست بیاره حتماً بعنوان مزاحم ازش شکایت میکنه. ودرصورت تکراراین اتفاق حتماً شکایت کنید.
    یکبار جدی موضوع رو مطرح وحلش کنین ودیگه هم خودتون با اون دختر تماس نگیرین بذارین مسئولیت کاری که با همسرتون هست خودش انجام بده. به مسائل مربوط به خودتون برسین ودیگه درمورد این موضوع پاپیچ همسرتون نشین. خوش بین باشین تا اتفاقات هم براتون خوب رقم بخوره.
    سلام پارمیدا جون

یعنی سعی نکنم بفهمم اون دختر کیه؟؟ شما جای من بودی ، نمیخواستی بفهمی؟ در مورد رابطه اش با نامزدم منظورم نیست... اینکه هویتش برام آشکار نشده خیلی اذیتم میکنه... فکرشو بکن وقتی دشمنتو نمیشناسی چطور میخوای باهاش مبارزه کنی... اگر من پیداش نکنم و در آینده تهدیدی واسه زندگیم باشه چی؟

آخه جالبیش میدونید چیه؟ یکبار به نامزدم گفتم این سری دختره زنگ زد ، باهاش صحبت کن... اولش قبول نمیکرد... به یه زحمت راضیش کردم و وقتی دختره زنگ زد ، نامزدم بهش گفت : چرا به این خط زنگ میزنی؟ و باهاش دعوا کرد ، دختره هم عذرخواهی کرد و گفت شرمنده اشتباه گرفتم!!!!!
    من خیلی ناراحت شدم و گفتم که میخواستم عادی باهاش صحبت کنی و ببینی حرفِ حسابش چیه نه اینکه باهاش دعوا کنی!!!
    از طرفی دعوای اون روزش باعث نشد که دختره دیگه زنگ نزنه...!!!!!
    به خاطر همین به نامزدم گفتم این سری باهاش معمولی صحبت کن ، بذار حرف بزنه... نامزدم به زحمت راضی شد و دفعه ی بعد که گوشی رو برداشت ، بعد از سلام ، دختره بهش گفت : کسی پیشته؟؟ نامزدم گفت : نه... شما؟؟ نمیدونم دختره بعدش چی گفت ولی نامزدم کلمه ی "شما ؟ " رو چند بار تکرار کرد. دختره گفت : باشه بعدا ً زنگ میزنم!!! و بعدش قطع کرد...!
    من خیلی عصبانی شده بودم و بهش گفتم که از روی قصد شما رو چندبار تکرار کردی تا بفهمه کسی پیشته و قطع کنه.......!
    بعد از اون قضیه دیگه اصرارش نکردم که با دختره صحبت کنه...... دیگه ناامید شدم... از یک طرف همه ی مدارکم علیه نامزدمه.... از طرفی چون میبینم پسر خوبیه ، نمیتونم اعتمادمو نسبت بهش از دست بدم... و خیلی دوستش دارم... اگر میتونستم بفهمم اون دختر کیه ، شاید خیلی از مسائل حل میشد...... خیلی گیج شدم...

یک چیز ِ جالب ِ دیگه هم هست : شماره ی اول ِ اون دختر ، توی گوشی ِ نامزدم ذخیره بود!!! به اسم ِ امیر! و من وقتی با اون دختر صحبت کردم نامزدمو به اسم امیر میشناخت....!!! البته اسم اصلیش رو هم میدونست!!!!!!
    به نامزدم گفتم : اگه تو اون دختره رو نمیشناسی ، پس چطور اسمشو به همون اسمی ذخیره کردی که اون تو رو میشناسه!!!!!!
    نامزدم گفت : این گوشی مال ِ من نیست.... مال ِ آبجیم بود ، اونم پیدا کرده!!!
    بهش گفتم : گوشی رو پیدا کرده!!! خط رو که پیدا نکردی و به اسم خودته!!! اون دختر داره با خطت تماس میگیره در حالی که شماره ش توی گوشیت ذخیره ست!!!!!!
    با همه ی اینها گفت که من نمیدونم و نمیشناسمش....

من واقعا ً گیج شدم.... یا نامزدم داره منو میپیچونه.... یا مرد ِ خیلی بدشانسیه که این اتفاقات براش می افته..... و یا اون دختر خیلی زرنگه.... یا اینکه خواهر نامزدم اون دختر رو میشناسه.... یا اینکه اون دختر یکی از فامیل های نزدیکه.... و یا ...............

10. 2 کاربر از پست مفید anita1 تشکرکرده اند .

anita1 (شنبه 17 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 شهریور 92 [ 11:36]
    سطح
    24
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    662

تشکرشده 659 در 208 پست

Array

به نظر من نامزدت اون دختر رو خوب میشناسه و باهاش هم در تماسه منتها بخاطر همون دوستی قبلیشون هنوز نتونسته خیلی قاطع باهاش برخورد کنه و به اصطلاح اونو حسابی از خودش برنجونه!!

مطلب مهم اینهه که الان هر چی شما بیشتر به اون دختر حساسیت نشون بدین نامزد تون خواسته یا ناخواسته بیشتر جذب اون دختر میشه

از این به بعد سعی کنید وقتی نامزدتون پیش شماست بهترین احساس رو از بودن با شما داشته باشه بدون بازخواست و سوال و جواب!

چیزی که مسلم هست نامزدتون از بین شما و اون دختر شما رو برای زندگیش انتخاب کرده
    به مرور زمان اون دختر هم خسته میشه و میذاره میره

فقط با اخلاق و رفتار خوبت کاری کن دل نامزدت بیشتر برات تنگ بشه تا کم کم خاطره اون دوستی کذایی از ذهنش پاک بشه و رغبتی برای جواب تماس های اون دختر نداشته باشه

12. 5 کاربر از پست مفید سارا@ تشکرکرده اند .

سارا@ (شنبه 17 تیر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 62 در 38 پست

Array

Red face RE: دختری که برای نامزدم مزاحمت ایجاد میکنه!

سارا جان سعی میکنم اینکارو بکنم... اما مگه ممکنه توی رابطه ی زن و شوهری هیچ اختلاف ، قهر یا کدورتی پیش نیاد؟ توی همه ی زندگی ها بالاخره یه روزی ممکنه زن و شوهر با هم قهر کنند... من می ترسم یه وقت خدایی نکرده بین من و نامزدم اختلافی پیش بیاد و اینجور مواقع نامزدم به سمت اون دختر بره...
    اگه همچین روزی بیاد من نابود میشم... همین الان نمیتونم وجودِ اون دختر رو تحمل کنم چه برسه به روزی که...
    آخه همچین مواردی رو به چشمم دیدم که مردی زنش رو خیلی دوست داشت اما به خاطر اختلافی که بینشون پیش اومده بود و توی همون برهه از زمان دختری به گوشیش تماس می گرفت... اینها زمینه ساز دوستی ِ اون مرد و اون دختر شدند و باعث شد که به زنش خیانت کنه.... من با این افکار نمیتونم زندگی کنم....
    من فقط 1 سال و نیم باهاش نامزدم بودم که 1 سال و 3 ماهشو با این افکار سپری کردم... نمیدونم چرا نامزدم اهمیتی به این قضیه نمیده و درک نمیکنه که چقدر برام مهمه.......
    من فکر میکنم که دوستم نداره اما اون اصرار میکنه به اینکه دوستم داره...... البته مسائل و مشکلات دیگه ای هم هست که توی تاپیک های دیگه ای در چند روز آینده عنوان میکنم.... خواستم اول این قضیه با کمک شما حل بشه ، بعدش بقیه رو مطرح کنم...

14. کاربر روبرو از پست مفید anita1 تشکرکرده است .

anita1 (یکشنبه 18 تیر 91)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,674

تشکرشده 36,015 در 7,406 پست

Array

سلام anita1

به همدردی خوش آمدی

عزیزم ، اعتمادت به همسرت عالیه ، و از اینکه هوای رابطه تون رو داری بهت تبریک میگم

بهتره به جای هرگونه تجسسی خیلی جدی و محکم یک بازه زمانی مشخص را به همسرت مهلت بدی و بگی این یک مزاحمت هست که برای من آزار دهنده هست ، اما نمی فهمم چرا شما دست دست می کنی . در هرحال تا فلان مدت من مهلت میدم که این قضیه را روشن و حل کنی . بعد از این مجبورم موضوع را با بزرگترهای دو خانواده در میان بگزارم و بخواهم که کمک کنند این مسئله پی گیری و حل شود . بگویید که من دوست دارم خود همسرم این موضوع را مدیریت و قاطعانه حل کند اینجوری من احساس امنیت خاطر برای زندگیم خواهم داشت و مطمئن میشم که تکیه گاه قوی ای دارم ، اما تعلل و کوتاهی تو مرا نگران میکنه و احساس امنیت در زندگی را از من میگیره و مردد میشم آیا واقعاض اگر مشکلی سر راه زندگی م قرار بگیره همسرم میتونه تکیه گاه خوبی باشه ؟ وقتی می بینم یک ساله از پس یک مزاحم تلفنی برنیامدی نگران میشم و می ترسم که مرد زندگی من اونقدر که خیال من ر راحت کنه قوی نباشه و نتونه از پس مسائل دیگر بر بیاد . در هر حال این فرصت را داری که به من ثابت کنی میتونم بهت تکیه کنم . اگر نشد مجبورم به بزرگترای دو خانواده بگم و در مورد شما هم تجدید نظر کنم چون دیگر مطمئن نخواهم بود همسرم مردی قوی در زندگی هست و من آرامش خیال در کنارش دارم .

.

16. 10 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (شنبه 17 تیر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 آبان 91 [ 00:00]
    سطح
    9
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 11 پست

Array

سلام عزيزم
    نظر من اينه كه تو بخاطر علاقه زيادي كه به همسرت داري نمي خواي خيلي از واقعيات رو قبول كني و يه جورايي توي ذهنت ميخواي قبول كني كه همسرت اون دختر رو نميشناسه٠
    اين كه همسرت دختر رو ميشناسه كاملا واضحه ٠٠٠٠ مشخصه كه قبلا رابطه اي بين اين دو بوده حالا تا چه سطحي و چقدر ، مهم نيست چون مربوط به گذشته است و همسرت تو رو انتخاب كرده، اما اون دختر بدليل احساسات و وابستگي هايي كه همه ي ما خانمها داريم هنوز نتونسته اين واقعيت رو كه شوهرت ازدواج كرده و قلب و زندگيش رو به زني غير از اون تقديم كرده رو بپذيره و اين باعث ميشه كه مدام به همسرت تماس بگيره حالا يا براي اينكه بتونه قلبش رو بدست بياره يا اينكه بنوعي با بهم زدن زندگيش از اون انتقام گذشته اي كه ما نميدونيم چي بوده رو بگيره ٠٠٠٠٠٠٠ حالا هر چيزي اينا اصلا مهم نيست اينجا فقط تو مهم هستي و طرز برخوردت با اين اتفاق٠
    ميدوني يه زن با سياست در همچين زماني چكار ميكنه؟
    اول اينكه بايد كاملا خونسردي خودت رو بدست بياري ٠ اينقدر تماسها رو براي خودت و شوهرت بزرگ نكن٠ نه اينكه موضوع مهمي نباشه چرا هست اما تو با اين برخوردهات داري اون دختر رو براي شوهرت پررنگ مي كني
    دوم اعتماد بنفس اين خيلي نكته مهميه اعتماد بنفست رو قوي كن رو خودت كار كن شخصيتت رو قوي كن ، به ظاهرت بيشتر از هميشه اهميت بده ، شاد باش،بخند، غذاي خوشمزه درست كن ٠٠٠ اين خيلي نكته مهمي انيتا جان وقتي شوهرت تو رو اينجوري ببينه خود به خود جريان اون دختر كمرنگ ميشه و بعد از زماني اين بي اعتنايي تو روي شوهرت هم اثر ميذاره و اون دختر خود به خود از زندگيتون كنار ميره باور كن
    نميگم كار اسونيه اما با تمرين ميتوني حساسيتت رو كم كني و روي اين نكته ها كار كني
    ميدوني وقتي تو اينجوري حساسيت نشون ميدي باعث ميشي كه شوهرت اگه هم نخواد بيشتر به اون دختر فكر كنه؟ خودت داري اون دختر رو بزرك ميكني٠
    منتظر خبرهاي خوب ازت هستم چون ميدونم موفق ميشي چون اين تو هستي كه نفر اول زندگي همسرت هستي اين تو هستي كه زنش و همسرش هستي اينقدر هم به دعواها و قهرهاي اينده ي زندگيتون فكر نكن بله اگه تو قوي و با اعتماد بنفس باشي و با عملت عشقت رو به همسرت نشون بدي حتي اگه دعوايي هم پيش بياد مطمئنن اون به سمت هر زن سبك سري نخواهد رفت
    ميدونم گفتن ابن حرفها راحت تر از انجام دادنشه اما تو مي توني عزيزم چون تو عاشق زندگي و همسرتي و قدرت عشق از همه چيز بالاتره٠

18. کاربر روبرو از پست مفید blue_sky تشکرکرده است .

blue_sky (شنبه 28 مرداد 91)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)