به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 مهر 91 [ 02:38]
    سطح
    23
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    128

تشکرشده 130 در 36 پست

Array

RE: تردید و پشیمانی بعد از عقد

خوشبختانه امروز اتفاقی نیافتاد.
    امروز داشتم عکس های عقد رو نگاه می کردم. واقعاً خانمم خیلی ویژگی ها که طرفدار زیاد داره رو داره مثلاً قد بلند ، یا هیکل لاغر و ...
    پیش خودم فکر می کردم آخه مثلاً بعداً بخوای با یکی دیگه ازدواج کنی که مثلاً صورتش خوشگل باشه اما یه عیب دیگه خواهد داشت.
    ایشون فقط دو عیب کوچک داشت اینکه از من چند ماه بزرگتر بود و اینکه یه مقدار صورتشون خوشگل نبود.
    غیر این ایشون مشکل خاصی نداشت. یه سری اختلاف فکری داشتیم اما ایشون هیچ وقت بی احترامی نمی کرد واسه اینکه بگه نظر من درسته.
    بعد می گفتم اگه بخوام بعداً ازدواج کنم مثلاً یکی دو سال دیگه ، اون وقت دو سال از جوونیم رفته که می تونستم همرا داشته باشم.
    بعد یهو یه فکر می اومد سراغم که این یکی دو ماه اینمه بد و بیراه شنیدم پس اونا چی. چطور بخوام با کسی زندگی کنم که اینهمه فحشم داد. اینو هنوز دارم فکر می کنم.
    نمی دونم داشتم فکر می کردم که بیا زنگ بزنم خانمم و ازش یه بار دیگه معذرت خواهی کنم و قول بدم که سعی می کنم حواسم باشه و از ایمن حرفا نمی زنم دیگه.
    ولی می ترسم . میگم نکنه الکی قول بدم و بعد نتونم عمل کنم. می ترسم باز دوباره بعد به مدت این فکر بیاد تو ذهنم که چرا خانمم چند سال جوون تر نبود. یا ...
    می دونم همه منو مقصر می دونید اما چه کنم که این افکار میاد تو ذهنم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 آذر 92 [ 04:46]
    سطح
    23
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    85

تشکرشده 85 در 22 پست

Array

من می خواستم به یک نکته اشاره کنم
    حواستان باشد پست چه کسی ملاک عمل شما قرار می گیرد

پستی که شما بر مبناش عمل کردین از یک کارشناسه متاسفانه نه این خانم سنجاب پستهای کارشناسی زیادی ارسال کردن که در پروفایل ایشون مشخصه ولی شما پست مدیر وکارشناسانی مثل خانم انی رو جدی نگرفتین ودر دوران عقد به جای مشاوره وپیدا کردن راه درست خودتونو راحت کردین وقطع رابطه

به نظر من بهتره در نظر دادن یکذره دقت کنیم من حرف نامزدتونو قبول دارم که گفته فرق 100 تومنی و هزاری رو نمی دونین . ببینید ما باید تصمیم درست رو به خاطر اینده وسرنوشت خودمون بگیریم همش نگران حرف این و اون وتنها موندن هستید. منم اگر جای اون دختر بودم یک دقیقه دیگه با کسی مثل شما ادامه نمی دادم. در بهترین حالت ذهنتون درگیر یک مقایسه همیشگی که کی بهتره زن من یا شاگردم یا این یا اون .
    ممکنه خیلی خانما به شما احترام بگذارن در محل کار یا دانشگاه وغیره و حتی تعریف هم بکنند ولی اصلا تمایل به ازدواج با شما نداشته باشن . همه چیز هم در ظاهر نیست ممکنه دختری جلوی شما باشه و به نظر خودتون ظاهرا عالی ولی ازدواج خیلی مسایل همراه خودش داره خانواده فرهنگ درک ادب شعور توافق مالی و.....
    البته بگم اینا نظرات شخصی من هستن ومن کار شناس نیستم حکم بدم واحسا ساتم هم در پستم دخیل میشه ولی از پستای قبلیتون انتظار این نتیجه رو داشتم. اون دختر واقعا گناه داشت این همه پا رو غرورش بگداره واون حرفا رو بشنوه قدر خودشو ندونسته بود اگر غیر از این با شما برخورد می کرد معلومه برخلاف شما ادم محکم وبا ارادیه . حقش نیست یک عمر با کسی زندگی کنه این همه تو دوران عقد که بهترین دوران برای یک دختره تحقیرش کرده . من خودم یک دخترم یعنی چی این حرفا وکارا تو عقد.....

یک نظر شخصی
    زیبایی عادی میشه ولی زشتی نه
    من به عنوان یک دختر از کارا وحرفات متنفرم ولی این نظرم دارم مخصوصا تو پسرا به خاطر حرف دور وبریا

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,674

تشکرشده 36,015 در 7,406 پست

Array

این تاپیک به دلیل طولانی شدن قفل می گردد

محسن گرامی ،بهتر هست که به راهکارهای مفید بخصوص راهکارهای کارشناسن توجه کرده ، جمع بندی نمایید و بهره برداری کنید ، و در صورت نیاز تاپیک جدید باز کنید تا دوستان راهنمایی کنند

سعی کنید خلاق باشید و از راهنمایی های تا کنون و راهنمایی های تاپیک جدید و گسترش دامنه مطالعات و مراجعه به مشاور به طور حضوری بهره بیشتری بگیرید .

موفق باشید

.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)