به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 شهریور 90 [ 22:18]
    سطح
    18
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

همش باید ثابت کنم دوسش دارم

3 ماه با آقایی آشنا شدم که علاقه دو طرفه بینمون پیش اومد البته نه از نوع اتشین ولی کلا به دلم نشست و ایشون از روز اول که باهاشون تماس داشتم به من گفتن اهل دوستی بی نتیجه نیستم و فقط برای ازدواج ادامه بدیم راستش دلیل ایشون هم اونجور که متوجه شدم اینه که قیافه من مورد پسند ایشون بوده و دخترهایی که قبلا بهشون معرفی شده از این لحاظ ایشون رو راضی نکرده
    البته خب ایشون میدونستن من لیسانس هم دارم ولی کلاچیز دیگه ازم نمیدونستن
    خلاصه من که از این حرف آقا شوک شده بودم یه مقدار هم احتیاط کردم و مساله اعتماد هم مطرح بود گفتم یه مقدار فرصت بدین ولی رابطمونو ادامه دادیم تا یک ماه اگر چه بحث هایی بوده ولی رابطه خوبی داشتیم فقط مشکل ما این بوده که ایشون یه مقدار تو خونه مشکل دارن و نمیتونیم تلفنی حرف بزنیم فقط پیامکی رابطه داریم ایشون به گفته خودشون با دختری دوست نبودن ولی من بودم با توجه به قیافه ایشون و وضع مالی ایشون این مساله واسم عجیب بوده که تا 30 سالگی هیچ دختری تو زندگیشون نبوده خلاصه بعد از 2 هفته من قبول کردم با ایشون ازدواج کنم ولی چون منتظر نتیجه ارشد بودم و کلا کسی هستم که به کارو درس علاقمندم به ایشون گفتم تا اون موقع خواستگاری نیان و دلیل دیگه هم این بود که عروسی برادرم هم بود و من نخواستم به خانوادم فشار بیارم از نظر من هم این رابطه همین جوریشم خوب بود و عجله ای نداشتم و تو شوخی به ایشون گفتم حالا برم دانشگاه ببینم چه خبره بعدا بیا خواستگاری که ایشون اون موقع خندیدن و مشکلی نبود ولی یه روز که ایشون از صبح تا شب به من پیامک نزدن چون با خانواده بیرون بودن شب که پیامک دادن بهشون گفتم اصلا چرا الان خبر گرفتی اصلا نخواستیم
    همون شد دیگه از فرداش اصلا جوابمو ندادو یه مدت قهر با اینکه همون لحظه معذرت خواستمو گفتم عصبانی بودم خلاصه دیدم جواب ندادن منم چند روز ندادم بعد خودشون پیامک دادن
    ولی از اون روز دیگه ما همو ندیدیم با اینکه 1 ماه از ایشون می خوام بیان بیرون تا در مورد مشکلاتمون حرف بزنیم قبول نمیکنن و لی جواب منو میدن منم کمتر پیامک میدم میگن دیگه منو نمی خوان واسه این بیرون نمیان ولی من وقتی میگم نمی خوای تموم کنیم میگن باشه ولی بعد دوباره پیام میدن
    من احساس می کنم ایشون لجبازی کردن و گاهی از عمد جواب منو نمیدن اینو مطمئنم ایشون مایل بودن من اصلا از روز اول میگفتم باشه و میگن چرا من من کردی یا می خوای بری دانشگاه کسی پیدا کنی یا چیزای دیگه اینم بگم که من به ایشون چند بار گفتم الان بیان خواستگاری ایشون اون تاریخو اصلا به روی خودش نیاورد و گفت باید صبر کنیم من فکر کنم در حالی که قبلش هی می گفت میخوام بیام ایشون خیلیم مغرورن
    باور کنیدمن بارها این مسائل رو بهشون توضیح دادم و معذرت خواستم ولی بازم میگه تو شک داری خب یکم شک که همه دارن قبل ازدواج
    احساس می کنم تو ذوقشون خورده الان به من میگن تو فقط قیافه داری درذ حالی که قبلا خیلی خوبی دیگه به من نسبت میدادن منم که میبینم این طوریه چند روز پیامک نمیدم بعد خودش میده تا میام رابطه رو عادی کنم دوباره گاهی از عمد جواب نمیده تا من فکر نکنم می تونم صمیمی شم و اون خیلی عاشق منه و این دور باطل مدام ادامه داره من می خوام رابطمون خوب باشه الان که یه مدته پیامکمو کم کردم ولی می ترسم مدت طولانی ندم چون باز میگه اگه منو دوست داشتی دوریمو تحمل نمیکردی خلاصه خیلی ناز میکنه الانم همش من پیامک میدم اون جواب میده بیشترشو ولی گاهیم حرصمو در میاره یا می پیچونه مردم آزاره و میگه اینا حقته
    البته من اونقد هم قیافه خوبی ندارم ولی اون چیز که مد نظر ایشون بوده هستم حالا من نمیدونم چطور از این دور باطل خارج شم چند بار گفتم بریم بیرون میگه نمیام منم دیگه نمیگم الان
    راهنماییم کنین با توجه بهاینکه فقط پیامک بین ما هست و سر بیرون اومدن هم لج کرده من چجوری رابطمونو خوب کنم؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 آبان 99 [ 01:26]
    سطح
    69
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 342
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,477

تشکرشده 1,571 در 419 پست

Array

RE: همش باید ثابت کنم دوسش دارم

سلام دوست عزيز

بعيد ميدونم اينجا كسي درباره ادامه رابطه دوستي به شما مشاوره بده!

ظاهرا نه شما و نه ايشون تصميم جدي واسه ازدواج نداريد!
    ولي اگه به ازدواج فكر ميكنيد،اول از همه خانواده هاتون رو در جريان بذاريد،دوم اينكه از ايشون بخواهيد هرچه زودتر براي خواستگاري اقدام كنند،
    در غير اين صورت ،ادامه اين رابطه فقط و فقط ضرر خواهد بود!

3. 5 کاربر از پست مفید mehrdad_m تشکرکرده اند .

mehrdad_m (چهارشنبه 16 شهریور 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 دی 90 [ 15:59]
    سطح
    30
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 61
    دستاوردها:
    تشکرها
    152

تشکرشده 150 در 54 پست

Array

سلام خواهر عزیز
    شما شخصیتتون بزرگترازاین حرفاست که یه پسری بخواد ازعاطفه واحساست سواستفاده کندبقول مهرداد دوست عزیزمان،ادامه اين رابطه فقط و فقط ضرر خواهد بود!
    اگرطرف مقابلت واقع مرد بود سرکارت نمیزاشت
    خدانکرده خیلی معذرت میخوام رک میگم موش ازمایشگاهی نیستی که بخواد بااین کاراش امتحانت بکنه
    خواهرعزیزم شما از من که پسرم صددرصد روحیات پسرا روبهتروبیشترازخانما میدونم گوش بگیراین رابطه رو سریع کات کن وبنظرم اگه به خواستگاریت هم اومد بهش جواب منفی بده
    توصیه من به شما وامثال شما خواهرانم اینه تروبه قران فریب این جورادمارونخوریدسفت وسخت ومردونه وایستید اگربه این راحتی ازدواج کنید بدون زیرنظرخانواده محترمتون حتما حتما فردا زندگیتون اسیب پذیرمیشه وهزارتا مشکلات دیگه که اخرشم به طلاق ختم میشه
    عزت خودتونوحفظ کنید گول نخورید نزاریدازاحساسات پاک شما این ادمای به اصطلاح انسان نماها سواستفاده کنن
    یموقع میبینیدیکی خواهانتون شده خودتون اقدام نکنید حتما حتما زیرنظر خونواده باشه بازم تاکید میکنم زیرنظرخونواده که بعدا پشیمون نشید

5. 3 کاربر از پست مفید خودساخته تشکرکرده اند .

خودساخته (چهارشنبه 16 شهریور 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

راستش من شوخیهایی مث اینکه حالا برم فلان جا شاید یکی بهتر پیدا شد یا از این قبیل با ایشون کردم که اون موقع ظاهرا می خندید ولی همونا رو الان مدام می کوبه تو سرم
    منم خیلی حرفای بدی مث اینکه تو که نمیتونی یه گربه نگهداری می خوای زن نگهداریو اینا کردم و گاهی گفتم به درک که پیامک نمیدی
    الانم ایشون میگن تا مهر صبر کن من فکر کنم و نتیجه تو هم بیاد در حالی که قبلش اصلا این موضوع نبود و ایشون مدام اصرار به اومدن خواستگاری داشتن حالا دوستان بیان نظر بدن اگه تجربه مشابه هم دارن جواب بدن
    راستش من رابطهرو قطع می کنم ولی ایشون دوباره پیامک میدن
    من می خوام تلاشمو بکنم رابطمون خوب شه چون فکر کیکنم ایشونمناسبن واسه من
    حالا واقعا اگر دوستان میگن این رابطه باید قطع شه من می پذیرم چون یکی که از بیرون به این قضیه نگاه کنه نظرش بهتره تا من که وسط این ماجرام و احساسم این وسط هست
    مادرم از موضوع کم و بیش اطلاع دارن ولی خب به عهده خودم گذاشتن

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 92 [ 09:18]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,928 در 1,071 پست

Array

ببین نادین جان بر مبنای چندتا اس ام اس که نمی شه پایه های یک زندگی رو بنا کرد!
    چیزی که مشخصه این آقا مردد شده و باید مجددا خودش برای ازدواج مصمم بشه و اگه شما بخواهین اصراری کنین هم نتیجه عکس می ده و هم به صلاح زندگی احتمالی اینده تون نیست.

شما خیلی قاطع بگو که نیت شما از این ارتباط صرفا آشنایی برای ازدواج بوده و برای شناخت کاملتر نیاز به حضور خانواده ها هست. (که واقعا هم اینطوره)
    بگو شما فکرات را بکن و اگه هنوز مصمم به ازدواج هستی با خانواده رسما اقدام کن تا باقی مراحل شناخت با حضور خانواده ها و نظر اونها باشه.
    بگو که دیگه ارتباط پیامکی نخواهید داشت و شما از طرف خودت کامل قطع کن.

مطمئن باش اینجوری وجهه خودت رو نزدش بالا می بری و اگر هم قصدش اصلا ازدواج نبوده و یا پشیمون شده، متوجه می شی و هرچه زودتر پی به این موضوع ببری برات بهتره.

8. کاربر روبرو از پست مفید هستی تشکرکرده است .

هستی (دوشنبه 24 مرداد 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

راستش این چیزا که شما میگید مشابه حرفایی هست که ایشو ن میزنن و مدام میگن رابطه ای که نتیجه نده نباید باشه و مدام منو به داشتن حجابو پوشیدن جوراب و کم کردن آرایشو اینا دعوت می کنن منم قبول میکنم واجرا می کنم ولی در اون حدی که ایشون میگن من اعتقادی ندارم به اینا البته من پوشش بدی ندارم و مطابق اونچه در عرف شهرمون هست لباس می پوشم ایشون هم خانواده مذهبی ندارن فقط میگن دوست ندارن همسرشون جلف باشه از این حرفا
    واقعیت اینه که من رابطه دختر و پسر رو اصلا بد نمیدونم اگر چه فکر کنم اینجا همه بد میدونن ولی در فامیل و دوستان و خواهر و برادرام که ازدواج کردن این چیزمعموله و دوستیهای چند ساله قبل ازدواج داشتن و حتی به هم خوردن این رابطه ها هم برام غیر معمول نیست
    ولی وقتی من همین عقایدم و اینکه میگم به نظر من یا دو نفر به هم میان و ادامه میدن یا به هم میزنن رو میگم و از آرزوهام میگم ایشون به من میگن تو بلند پروازی و زن زندگی نیستی یا میگن تویه حالو هوای دیگه هستی و لیاقت نداری کسی تو رو بخواد چون همه پسرا نیت بد دارن واسه دوستی ولی منکه نیتم ازدواجه تو قدر نمیدونی
    ولی من که فکر میکنم و چیزایی که دوروبرم بوده همچین برداشتی نداشتم شاید زیادی خوش بینم
    باور کنید من خیلی اهل فکر کردنو مطالعه و این چیزا هستم و واقعا دختر بی فکری نیستم ولی مدام ایشون به من میگن سر به هوا و از اینکه میگم آرزو داشتم فلان کاره بشم یا این چیزا میگن تو رو نمیشه نگه داشت
    شما به من بگید چه رفتاری در پیش بگیرم که درست باشه
    به نظرتون با این حرفا ایشون نیت بدی دارن و ظاهر سازی میکنن یا مقصر منم که عقایدمو بهشون گفتم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 04 آذر 90 [ 14:55]
    سطح
    24
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    تشکرها
    31

تشکرشده 31 در 18 پست

Array

سلام نادین عزیز

به نظر من عزت نفستو با جواب ندادن به ایشون بالا ببر و به اس ام اساش جواب نده و بگو فقط با رابطه رسمی مایل به ادامه ارتباط هستی

میخوای زیر نظر خانواده ها ارتباط داشته باشین.

پسری که یه دختر و بخواد مطمئن باش جلو میاد تازه تو میگی خودش هی میگفته که میخواد بیاد خواستکاری.

پس ازت خواهش میکنم غرورتو حفظ کن و اس نده زنگ نزن و اگه نیومد بذار بره.بهتر.

اکه هم امد که تازه باید بشناسیش.

پسر و این قد ناز؟؟

بدون تو نازی اون نیاز

تو مطلوبی و اون طالب

اون اگه بخوادت مطمئن باش میاد جلو.

اینا رو از رو تجربه میگم.

شاد باشی و موفق.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

مرسی از نظرات دوستان
    خب از وقتی اینجا اومدم و نظرات دوستان رو دیدم با ایشون هیچ تماسی نگرفتم
    حالا باید ببینم چی پیش میاد ایشون هم که قبلا گفتن تا مهر می خوان فکر کنن
    زمان زیادی نمونده
    خدا رو شکر همه چی تو این مدت کوتاه معلوم میشه
    نتیجه رو بعدا میگم تا دخترایی که مشابه من همچین شرایطی براشون پیش بیاد با خوندن این مطالب بتونن بهتر نتیجه بگیرن
    هر چند هیچ وقت شرایط برای دو نفر کامل یکسان نیست و خیلی چیزها تو اینجور مسائل از هر رابطه تا رابطه دیگه فرق داره و قانون کلی حاکم نیست بر این جور روابط
    تابعد

12. کاربر روبرو از پست مفید نادین تشکرکرده است .

نادین (چهارشنبه 26 مرداد 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام دوستان
    راستش این روزا خیلی داره به سختی میگذره مخصوصا که روزه هم میگیرم و یه فشار مضاعفی بهم وارد میشه ولی هنوز هیچ تماسی نگرفتم ایشون هم خبری ازشون نیست
    البته ایشون اصلا نمیدونن من برای چی خبر نمیگیرم وآخرین بار که تماس داشتیم من گفته بودم یا رابطه دو طرفی یا هیچی (چون قبلش تماس از من بود وایشون نود درصد موارد جواب میدادن ولی ده درصد جواب سوالای منو نمیدادن در مورد رابطمون و میگفتن تو چقد پر حرفی که اینقد سوال میکنی یا اینا حقته چون هر چی میشه تو میگی می خوام برم و خداحافظی میکنی در صورتی که ایشون منو به جنون میکشید و من در اون مواقع این حرفو میزدم) که ایشون هم الان فکر میکنن واسه اینه که رابطمو قطع کردم که بعد اون اومدم اینجا و با حرفای دوستان تصمیم گرفتم که یا بیان خواستگاری یا تموم شه
    الان ایشون اینو نمیدونن
    به نظرتون صبر کنم که
    خودشون تماس بگیره و اینو بگم
    یا اصلا خودم اینا رو واسشون بنویسم حتی اگه ایشون تماس نگیره چون علت قطع رابطمو نمیدونه و یه جورایی لج کرده که تو با این کارات نمیتونی مجبورم کنی به اون کاری می خوای تن بدم
    ولی من دلم نیست که خودم اس بدم اینجوریم ایشون بیخبرن از قضیه
    یه راهنمایی کنین چون کار درستو نمیدونم
    با توجه به اینکه می خوام بدونم این آدم اصلا در صورتی که خبر نگیره ارزششو داره من خودمو کوچیک کنم و تماس بگیرم؟
    و ایشون هم فکر نکنه من بی دلیل ترکش کردم و هدفم چیه از قطع ارتباطمون
    یه جوری که خودم آینده پشیمون نشم و تردید نکنم که ای کاش این کارو میکردم یا بهشون توضیح میدادم بعد میرفتم
    خلاصه از یه طرفی دلتنگم از طرفی حوصلم از این رابطه سر رفته و میگم بهتر که اصلا تماس نداریم از طرفی هم می ترسم پشیمون شم در آینده
    لطفا راهنماییم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آبان 90 [ 12:24]
    سطح
    29
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    دستاوردها:
    تشکرها
    141

تشکرشده 141 در 76 پست

Array

نادین جان گلم فک نمیکنی واسه خودش باید سسوال پیش بیاد پس این نادین خانم چرا از ما خبر نمیگیره؟اون که سابقه این همه بیخبری نداشته؟واقعا دلیلش چیه؟!من کاملا میفهمم چی میگی اما عزیزم عجله نکن صبور باش بزار ببینی چی میشه انقد اهمیت داری یا نگران میشه که خودش بیاد سمتت؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)