سلام بر دوستان عزیز و گرامی
اول بهتره یه خلاصه از شرایطم بگم
من الان دیگه 31 سالم شده 4 سال تلاشم واسه ازدواج بی نتیجه بود
اگه بگم بیشتر از 100 تا خواستگاری و دیدار داشتم شاید باورتون نشه
اکثرا از طریق معرف بود که در نهایت به این نتیجه رسیدم دخترای بسیار معمولی دست به دامن معرف میشن که قطعا مورد پسند من نیستن
حالا از اینا بگذریم من تو این زمینه شانس ندارم
سوال اصلیم اینه که من تا حالا کاملا از نظر اجتماعی سالم زندگی کردم البته به انتخاب خودم
خدارو شکر به شرایط عالی رسیدم هیچ چیزی کم ندارم الان تو زندگیم پول خونه ماشین موقعیت اجتماعی ظاهر قد بلند و.....
الان مدتیه دقت بیشتری میکنم به اطرافم میبینم که پسرا چه حالی میکنن واسه خودشون ما کجا اینا کجا از موقعی که دست چپو راستمونو فهمیدیم کار کردیم زجر کشیدیم ارزو همه چی به دلمون مونده چه کتکهایی خوردیم از بابامون معلممون عمو دایی هر که میرسید یه پس گردنی به ما میزد نه تنها من همه ی هم سنامون الان بچه ها تو پر غو بزرک میشن چه فایده الان 500 میلیون تو حسابت باشه من هنوز قصه دوچرخه نخریده تو 10 سالگیمو دارم و صدتا عقده دیگه که از حوصله بدره اینجا بگم
جوونیمونم که دیگه بدتر نه پپشت وانه ای همش درس کار نه تفریحی نه عشقو حالی پیش خودم میگفتم فقط ازدواج
جریان ازدواجمونم که اینجوری کسی که به دلم باشه تا حالا نیافتم شاید پیش خودتون بگید حتما سیندرلا میخای ولی اینجوری نیست
همین چند مدت پیش خواهرم دیگه اعتراف کرد که من خیلی بدشانسم
چیزی که مدتیه مثل خوره افتاده به جونم ایا من اشتباه زندگی کردم یا جوانهای امروز اشتباه زندگی میکنن
بیست سالگی ما کجا بیست سالگی اینا کجا
دلمون خوشه جوون سالمی هستم همه چی دارم چه فایده
این همه خویشتن داری این همه سختی تنهایی اخرش چی بد کلاهی سرم رفت؟
الانم با ماشینم جلو هر دختری ترمز بزنم با کله سوار میشه
ولی باورتون میشه دیگه نمیتونم چون نکردم تو خونم نیست دوست ندارم از یه انسان سو استفاده کنم با اینکه همه چیز واسم مهیاست البته اگه بخام میتونم کاملا بشم یه ادم دیگه ولی امیدوارم اون روز نرسه از یه طرف دیگه هم نمیخام فقط واسه رفع تکلیف ازدواج کنم
دوست دارم به صورت خانمم که نگاه میکنم لذت ببرم با قدم زدن کنارش به ارامش برسم نه اینکه اختلاف قدمون عذابم بده
حالا به نظرتون چکار کنم
چشم بر روی تمام اینها ببندم به امید فردایی بهتر یا اینکه از الان شروع کنم به اصطلاح عشقو حال تا این تتمه جوونیمون مونده
ببخشید که پراکنده بود و طولانی
فقط راهنمایی ازتون میخام هر چی به ذهنتون میرسه