سلام بچه ها من یکی از داشنگاه های شهرستان توی ارشد پیرفته شدم
یکی د.هفته از شروع کلاسها میگذره و ما از جمعه خوابگاهی شدیم. عصر حمعه یکی از به جمه دونفره مون اضافه شد.البته نفر دوم فعلا خوابگاه نمیومد. تقریبا روابط خوبی باهاش داشتم و خیلی هم بگو بخند داشتیم و حتی سلف هم باهم میرفتیم و کمی هم ازمسائل خصوصی و مشکلات و ناراحتی های قبلی مون هم صحلت کردیممثلا من از کمبود اعتماد به نفس و ناراحتی توی خوابگاه قبلیم باهاش گفتم و تمام سعیمو میکردم باهاش خوب باشم تقریبا حتی از خواهرم باهاش راحت تر بودم این چند روز.تا میتونسم هم راهنمیی و کمکش میکردم و...
تنها چیزی که من چندبار این چند روزه بهش گفتم ای بود که من تنهایی و ترجیح میدم و اصلا خوشم نمیاد کسی به اوازم شخصیم مثل گوشی و تبلت و این چیزا دست بزنه وگرنه از وسایل عمومی هم استفاه میکردیم و باهم چایی میخوردیم

امروز نفردوم اومد و من و اون سریک مسئله تقریبا بیخود بحثمون شد که گفتش اینجا خوابگاست و یکمی بینمون لجبازی شد که البته به جای بدی نرسید و من رفتم زیر پتو خوابیدم. اتفاقی که منو ناراحت کرد این بود کهوقتی این ادم داشت از اطاق بیرون میرفت و اون نفری که من مثلا باهاش خوب و صمیمی بودم ه بیرون بود دراومد بهش گفت من میخواستم یه چیزی بگم بهش ولی ... که ولیشو نشنیدم که اونم بهش گفت تو خانومی. خیلی ازش رنجیدم چه راحت و ارزون منو فروخت. شاید هم باطنا با من راحت نبود چون صبح که مسئله زیاد شدن تعداد اعضا پیش اومد گفت م اگه زیاد بشیممیرم اطاق دوستم که هکلاسیمه.
من تقریبا با اون نفری که بحثم شد الان مشکلی ندارم. چون موقعی که خوابیده بودم اروم صحبت میکرد و مثلا چاغ هارو هم خاموش کرد ک یعنی من راحت باشم وما اشتی هستیم. ولی دوتا مشل ست الان

من از اون نفری که پشت طرم اون حرفو زد و منو فروخت خیلی رنجیدم ونمیدونم باهاش چه زفتاری از الان داشته باشم.مضوع دوم اینه که نمیخوام بدرفتاری کنم ومثلا اینها از اطاق برن یا بخوان منو از اطاق بیرون بندازن.بعلاوه اون برخلاف میل باطنیم به تنهایی .ترجیح میدم برای ایندم یکسری مسائل اجتماعی و روابط رو یاد بگیرم. اما میخوام طوری هم برخورد کنم که یکسری خط قرمزهارو بشون بگم.مثل اینکه اینجا خوالگاه کارشناسی نیست که بخواد دائم رفت و امد ومهمون و غیره داشته باشه ولی بدهم رفتار نکرده باشم
گیر کردم منو توی این دوتا مشکل راهنمایی کنید که از همین اول دچار مشکل نشم.ممنونم