سلام دوستان عزیز
من 21 سالم هست و دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و به شدت به این رشته علاقه دارم ضمن اینکه کسب (اندک!) درآمدم از همین راه هست.
من در خصوص دروس تخصصی رشته تحصیلی ام در آموزشگاه ها و به صورت خصوصی تدریس می کنم. چند وقتی هست یک کلاس خصوصی با مدیر یک پیتزا فروشی گرفته م و در پیتزا فروشی بهش درس می دم.
واقعیت این هست که یک خانم 22 ساله در همون پیتزا فروشی کار می کنه که حدودا 2 ماه هست که ایشان را می شناسم، این خانم بسیار فهمیده و با شخصیت هست در طی این مدت ما خیلی به هم علاقه مند شدیم و عشق بین ما کاملا عقلانی است و هرگز احساسی نیست.
من هرگز به ایشان پیشنهاد دوستی ندادم و صرفا آرزوی قلبی من خوشبختی اون هست و دوست ندارم به اون وعده ازدواج بدم و از طرفی باعث بشه که موقعیت های مناسب ازدواج رو از دست بده...
هر بار که برای کلاس میام آموزشگاه این خانم دائما میاد پیشم، کلی باهام حرف میزنه و وقتی میام کلاس، میگه بیا بریم طبقه بالا با هم صحبت کنیم.
ما واقعا همدیگه رو دوست داریم و حاضر نیستیم همدیگه رو از دست بدیم. چند بار بحث ازدواج رو وسط کشید و من بحث رو عوض کردم! واقعیت اینه که درآمد و شرایط من در حال حاضر برای ازدواج مناسب نیست از طرفی من دوست ندارم این خانم رو از دست بدم
این رو هم بگم من هیچ وقت با هیچ خانمی دوست نبودم و ارتباطم با ایشان کاملا در قالب چارچوب هست و به گونه ای در حال حاضر به این خانم به عنوان یک دوست اجتماعی نگاه می کنم.
ببخشید اگر پرحرفی کردم من از بچگی تا این سن صبح و شب سرم توی کامپیوتر بوده و ایشان از سوابق و تلاش های من مطلع هستند و بارها به بهانه ای گفتند من دختر پرتوقعی نیستم.
خواهش می کنم به من بگید چیکار کنم.
آیا باید به دلیل شرایط سنی پایین با ایشون خداحافظی کنم؟
با تشکر فراوان