سلام دختر 21 ساله ای هستم که تقریبا 5 سال هست که فردی توی زندگیمه
توی رابطه 5 سالمون فراز و نشیب های زیادی داشتیم تا به عشق دو طرفه ای که الان داریم رسیدیم
ایشون بسیار محترم خونواده دار هستن و منو دوس دارن به طوری که نمیتونیم یک یا دو روز از هم بی خبر بمونیم
ایشون 25 ساله هست و نزدیک به یک سال است که به عنوان مهندس در شهر بزرگتری نزدیک به شهرمون کار میکنن
برای اقدام به خواستگاری منتظر عقد و ازدواج برادر بزرگترشون هستیم
اما موضوعی که کمی منو اذیت میکنه و البته از روز اول هم میدونستم اینه که ایشون تفریحی سیکار میکشید
اوایل رابطمون که من اصلا به ازدواج فکر نمیکردم این موضوع واسم مهم نبود ولی الان که تصمیم قطعی به ازدواج گرفتیم برام این موضوع مهم شده
وقتی بهش گاهی به شوخی میگم من زن آدم سیگاری نمیشم ناراحت میشه و میگه من سیگاری نیستم. من شاید فقط یک یا دو نخ در روز بکشم
راستش من هم در باره این موضوع اصلا بهش گیر نمیدم چون میدونم تا وقتی ازم دوره هیچ کاری نمیتونم انجام بدم
یا یکبار وقتی بهش تذکر دادم که برای سلامتی خودش و بچه ای که در آینده خواهیم داشت سیگار مضر هست گفت که وقتی بچه دار شدیم دیگه نمیکشم
اما میدونم این فقط یه حرفه!
من بیشتر نگران سلامتی خودش هستم چون میترسم بعدا تو مشکلات زندگی که افتاد خدایی ناکرده کشیدن سیگار رو بیشتر و بیشتر کنه و به خودش آسیب بزنه
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید که با چه ترفند و سیاستی کاری کنم که عشقم سیگار نکشه؟