نقل قول نوشته اصلی توسط -_mehran_- نمایش پست ها
سلام . پسري هستم 26 ساله که از لحاظ تحصيلات و وضع مالي شرايط بسيار عالي دارم.چند ماهي است که با اطلاع خانواده به دختري علاقه مند شده ام و جواب اونم براي ازدواج مثبت بوده و واقعا دوستم داره.خانواده هامون هم از همه لحاظ مثل هم هستن.تنها مشکلي که وجود داره اينه که به گفته خودش چند ماهي با پسري که يکي از اشنايان بوده رابطه دوستي به قصد ازدواج داشته و خانواده هم اطلاع نداشتن .الان بهم خورده و اصلا دوستش نداره .من در طول اين 26 سال هيچوقت به دختري نگاه نکردم چه برسه بخوام رابطه دوستي برقرار کنم .هر دو خانواده مذهبي هستيم ولي اون پسر در اون چند ماه به طور مثال موهاي اون دختر رو ديده و... اما به رابطه جنسي کشيده نشده و به خاطر اينکه از عشق پسره مطمعن بوده بهش اجازه داده. از طرفي تفاهم داريم و واقعا همديگه رو دوست داريم و از طرف ديگه نميتونم گذشته رو فراموش کنم.الان يکماهه که با من در ميون گذاشته.به نظر شما ميتونيم ازدواج موفقي داشته باشيم؟

عذرخواهی میکنم ازصاحب تاپیک امایه سوال برام ایجادشده :
اگه این شرایطی که آقای مهران درمورددخترموردنظرشون میگن بصورت عکس باشه یعنی پسری اینگونه لغزیده باشه ودخترسابقه هیچگونه دوستی نداشته باشه آیااون پسرواسه این دخترقابل اطمینانه؟یعنی بتونه بعنوان یه فردی که باهاش زندگی پاکی داشته باشه روش حساب کنه.