سلام. نمیدونم چطور مشکلمو مطرح کنم شاید نتونم جزیئاتو به طور کامل شرح بدم . مدتیه با آقا پسری آشنا شدم و خیلی ازشون خوشم اومده با توجه به اینکه دختری نیستم که به هر پسری علاقمند شم. از خصوصیاتش بگم خیلی آدم رکی هست با اعتماد به نفسه.پسر زرنگیه دستش تو جیب خودشه .خیلی هم راحت حرف می زنه ظاهرش مورد پسندمه ولی نسبت به بعضی مسائل خودشو بی تفاوت نشون میده پسر خیلی مغروریم هست. من 25 سالمه اون 30 سالشه. از نظر تحصیلات از من پایینتره چون دنبال شغل آزاد رفته ادامه تحصیل نداده ولی تا حدودی خونوادشو میشناسم در سطح خودمونن ، برادرش پزشکه مامانو خواهرش کارمندن... از ابتدا رابطمون خیلی ساده بود هیچ وقتم بینمون صحبتی از دوس دختر یا دوس پسر باشیم نبود. 2 ، 3 بارم رابطمون کم شد دوباره بیشتر شد. من خیلی باهاش راحتم و راحت با هم حرف می زنیم اما مشکلی که دارم اینه که خیلی بهش علاقمند شدم اما اون اصلا پسر احساساتی نیست و حرفی از علاقه نمی زنه و به قول خودش اهل تریپ لاو نیست واقعا هم نیست من چندین بار امتحان کردم.منم رابطه احساسی نمیخوام میخوام رابطه جدی باشه برای ازدواج، می دونم که منو دوس داره ولی میزان علاقشو نمی دونم. خیلی دلم میخواد رابطم باهاش طوری باشه که به قصد ازدواج همدیگرو بشناسیم. حتی راجع بهش صحبت هم شد. اما اون غیر مستقیم امتناع می کنه . جالبم هست که بمن میگه تو شرایطت واسه ازدواج عالیه همه چیزت، دختر خوبی هستی، اما خودش هیچ پیشنهادی بمن نمیده حتی گاهی اشاره کرده که خودتو درگیر من نکن ، البته اینم میدونم قبلا با دخترای زیادی در ارتباط بوده، تا اینکه دیروز بمن گفته که اگه یه پسر خوب بهت پیشنهاد بدم قبول میکنی ؟ میشناسمش پسر خوبیه واسه تو عالیه ، بعد میگه باور کن چون دوستت دارم میگم چیزی هم بهش نمیگم و فک نکن دارم امتحانت میکنم حرفم جدیه!، من از چیزی که گفت ناراحت شدم ولی اصلا به روی خودم نیاوردم ، ولی اصلا نمیدونم چطور علتشو بفهمم که چرا این پیشنهادو داد انقد راحت ! یعنی به ازدواج فکر نمیکنه مشکلش منم یا چیزه دیگه با اینکه دوس داره با هم دوست باشیم گاهی فک میکنم قبلا ضربه خورده دیگه بیخیال شده... نمیدونم باید چی کار کنم . خیلی ام ازش خوشم میاد. لطفا کارشناسای محترم راهنماییم کنن. ممنون