سلام دوستان
ضمن عرض خسته نباشید به کلیه دوستانی که برای حل مشکلات دیگران تلاش و کوشش می کنند، می خواستم در مورد مسئله ای نظرخواهی کنم. مسئله در مورد زندگی یکی از دوستان خانوادگی ما هستش. مدتیه متوجه شدم که شوهر دوستم داره بهش خیانت می کنه . البته دوست من خودش از این موضوع خبر نداره. از وقتی که خودم این موضوع رو فهمیدم فکرم خیلی مشغول شده و نگران زندگیشون شدم. نسبت به زندگی خودم هم دوباره داره بدبینی ام عود می کنه. چون حدود دو سال پیش برای خودم هم همچین مشکلی توی زندگی بوجود اومده بود، که موضوع خودم رو اینجا عنوان کرده بودم. حالا با فراز و نشیب های بسیار بالاخره مشکل من تا حدودی حل شد. حالا در خصوص زندگی دوستم نمی دونم باید چی کار کنم . آیا بی خیال باشم و بزارم مشکل رو خودشون حل کنن؟ (البته دوستم که هنوز اصلاً در جریان این موضوع نیست). یا اینکه با دخالت و صحبت کردن با شوهر دوستم پیگیر قضیه بشم ؟ اصلاً شاید از دست من ناراحت بشه . البته لازم به ذکر هستش که شوهر دوستم می دونه که به گوش من رسیده. تا جایی که یه چند وقتیه ارتباطشون با ما خیلی کم شد که من علتش رو نمی دونستم و تازه فهیمدم که این اقا یا روی خجالت و یا از ترس اینکه شاید من اطلاعاتی به خانمشون بدم این کار رو انجام داد.
ولی همین جور که گفتم فکرم خیلی مشغول این قضیه شده بطوری که کم کم توی زندگی و رفتار خودم توی خونه داره تأثیرگذار می شه. حالا از دوستان راهنمایی می خوام که آیا برای حل این مشکل اقدامی کنم یا نه؟ البته این رو هم بگم که دوست من دختری 5 ساله هم داره.