سلام عزیزانم بیشتر افرادی که می آیند اینجا یا مشکل دارند یااینکه می خواهند به مشکلاتی که برای دوستان پیش آمده کمکی کنند.فک کنم من جزدسته دوم باشماااااااا
هرکسی مشکل داره بخونه:
_شما انسانهای بزرگی هستید که هدف ازخلقت شما امتحان کردن شما می باشد
_و اینکه بعضیا مشکلشون بزرگه وبعضیا مشکلشون کمتر به این خاطر که خدا به هر کسی یک ظرفیتی داره
_پس شمایی که مشکلت بزگترهستش عزیزم به خاطراون ظرفیت بالایی هست که دروجود شما قرار داره
_الاانصاف باید بگم که هرمشکلی برای هرکسی به اندازه ظرفیتش می تونه براش بزگترین مشکل باشه
_وخوبه که مشکلتون رو مطرح می کنید وازدوستان عضو شور می گیرید
اما چندتا نکته:1.
مشکل دارید سعی کنید با این مشکل به خدا نزدیکتر بشید ای که مشکلت بزگتره پس توباید بیشترخدارویاد کنی
خداخیلی دوستون داره به همین مشکل بزگتری بهت داده تاببینه توی این مشکل می تونی طوری حلش کنی که اوهم ازت راضی باشه وهم بهش نزدیکتر بشی
2.دلها با یاداوآرام می گیرد
شعارنمیدما عمل کنید قرآن بیشتر بخوانید نماز حاجت بخونید وبرای رفع مشکلتون دست به دامنش بشید وازیک کسی هم که پیش خدا بیشتر عابرو داره اون رو واسطه قرار بدید مثلا امام رضا(ع)
من هم دوره های بدی داشتم گذروندم و....اما همیشه دست به دامن خدا وامام شدم بی جواب نموندم الان هم زندگی خوبی را آغاز کردم وازخداخواستم ازش غافل نشم وهمیشه راه درست را بهم نشون بده واگر ازروی خامی کاری کردم تلنگربهم بزنه تامتوجه اشتباهم بشم.
3.ودرآخرهم سعی کنید ناامید نشوید وراهکارهایی که دوستان می دهندعمل کنید تابه نتیجه مطلوب برسید
4.دنیا با غم شما به آخرنرسیده شما انسان خلاق فکور باشعور با توانایی های منحصر به فردی هستی امیدت را ازدست نده وبا استمرار درتلاش وپشتکار گره های زندگیت را بازکن

حیف صورت شما نیست که نخوایی با یک لبخند زیبایش کنی وبا یک امید به خدا سینه سپهرکنی جلوی مشکلات زندگیت بایستی
اگر وجود خدارا درکنارتان احساس کنید حرف ازتنهایی وتنها بودن نمی زنید بااون درددل کنید که درمان است....
انسانهای خونسرد وشاد وصبور خیلی عالی تر می توانند مشکلاتشون را حل کنند والبته صابرین پیش خدا پاداش دارند

دوستتون دارم مراقب خودتون باشید وقدرنعمتهایی را که دارید بدانید همینکه سلامت باشید دنیا نعمته که باهاش می توانی همه مشکلاتت را حل کنی

راسی یک پست دیگم به همین نام هست ولی چون مشکل داشت دوباره این پست را گذاشتم پوزش...
ببخشید سرتونودردآوردم