سلام.من دختری هستم 29 ساله
خواستگاری دارم که واقعا به لحاظ شخصیتی مرد ایده ال منه چون ایشون بسیار مودب،بسیار فهمیده،بسیار صبور،بسیار صادق،بسیار قابل اعتماد،وخلاصه کلی ویژگیهای خوب دارند و عاشق من هستند و من انقدر زیاد به صداقت و درستکاری ایشون اعتماد دارم که حاضرم به سرایشون قسم بخورم.
ولی واقعا نمیدونم چه بلایی سرم قلبم اومده من ایشون خیلی دوس داشتم ولی الان نه به ایشون ونه به هیچ فرد دیگه ای هیچ عشقی توی دلم نیست و وحشت کردم و نمیدونم چیکارکنم که عشق به قلبم برگرده...ایشون عاشق منه و من واقعا نمی دونم چیکارکنم...اگه بهش بگم که کلا عشقی تو دلم نسبت به جنس مخالف ندارم که بهترین ادم زندگیمو ازدست خواهم داد اگرم نگم همش احساس میکنم نکنه بازیش بدم با نگفتن این موضوع...بین ما اولش احساس خیلی قوی بود ولی الان توی قلب من هیچ عشقی نیست دارم به جنون میرسم از بس فکرکردم روزوشب دعا میکنم که خدایا عشق و به قلبم برگردون....مسعله اینجاست که اگه عشق و احساس نکنم نمی تونم حتی بعد ازدواج رابطه جنسی داشته باشم...من خیلی وحشت کردم...راستش من تو گزشته خودم یکبار طلاق گرفتم تو دوره نامزدی و قبلتر از اونم با احساساتم بازی شده و فریب خوردم اینه که کلا عشق توی قلبم ازبین رفته چون خیلی اسیب فقط روانی بهم وارد شده انقدر که چندین سال دچار افسردگی بودم...من در قبال دلی که علاقمندش کردم مسعولم و ادم وفاداری هستم ولی هیچ عشقی توی قلبم احساس نمی کنم هبچ شوری ندارم توی قلبم نمیدونم چجوری عشق و شورو مجددا به قلبم وارد کنم....توروخدا بهم بگید چه بلایی سرقلبم اومده😢😢😢😢😢😢