به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍31 موضوع

انجمن: خلاقیت

» موضوعات عادی
  1. تخمین سن مغز

    آغاز شده توسط  پونه, Thursday 03 April 14 18:52
    مغز, تخمین, سن
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,330
    Thursday 03 April 14, 21:07 برو به آخرین پست
  2. راست مغزید یا چپ مغز؟

    آغاز شده توسط  شیدا., Saturday 19 October 13 17:19
    2 صفحه ها
    1 2
    یا, چپ, مغزید, مغز؟, راست
    • پاسخ ها: 16
    • نمایش ها: 3,968
    Thursday 03 April 14, 19:16 برو به آخرین پست
  3. تست ریون (IQ)

    آغاز شده توسط  کنجکاو, Wednesday 16 September 09 15:06
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 28,112
    Wednesday 02 January 13, 17:41 برو به آخرین پست
  4. درسهایی كه می شود از عكس های خطای دید گرفت

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Monday 09 March 09 17:53
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 37
    • نمایش ها: 29,124
    Friday 07 December 12, 15:05 برو به آخرین پست
  5. این همه عجله برای چیست؟

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Wednesday 23 May 12 07:36
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,051
    Wednesday 23 May 12, 22:41 برو به آخرین پست
  6. کتابت را جا بگذار

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Tuesday 21 February 12 19:38
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,729
    Tuesday 21 February 12, 19:38 برو به آخرین پست
  7. عمری كه گذشت. گذرثانیه ها را حس كنیم_برنامه محاسبه عمر

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Sunday 29 March 09 10:28
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 7,967
    Monday 28 November 11, 23:53 برو به آخرین پست
  8. ترفند

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Wednesday 01 June 11 21:05
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 4,137
    Tuesday 27 September 11, 11:22 برو به آخرین پست
  9. تست کور رنگی

    آغاز شده توسط  مو طلایی, Wednesday 22 June 11 10:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,129
    Wednesday 22 June 11, 11:55 برو به آخرین پست
  10. معما

    آغاز شده توسط  hamed65, Sunday 01 May 11 21:23
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 6,597
    Tuesday 21 June 11, 15:12 برو به آخرین پست
  11. وقتی حامد امتحان ریاضی داره

    آغاز شده توسط  arix, Monday 02 May 11 01:49
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,410
    Tuesday 03 May 11, 22:39 برو به آخرین پست
  12. اگه گفتی راه حلش چیه؟

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Monday 02 May 11 00:06
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 3,645
    Monday 02 May 11, 02:10 برو به آخرین پست
  13. معمای ریاضی

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Sunday 01 May 11 19:33
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 6,331
    Sunday 01 May 11, 22:08 برو به آخرین پست
  14. جذب به جای تعقیب

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Sunday 10 October 10 11:52
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,990
    Sunday 10 October 10, 11:52 برو به آخرین پست
  15. تست عشق

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Sunday 11 July 10 19:26
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,330
    Sunday 11 July 10, 19:26 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,641
    Saturday 07 November 09, 20:22 برو به آخرین پست
  16. درس نابی که این عکس به ما می‌دهد!!

    آغاز شده توسط  آرمان 26, Monday 08 June 09 13:18
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,001
    Monday 08 June 09, 13:25 برو به آخرین پست
  17. بـبـيـن و تفـسيــر كــن !!!

    آغاز شده توسط  آرمان 26, Tuesday 24 March 09 00:18
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,853
    Tuesday 24 March 09, 23:55 برو به آخرین پست
  18. تأثيررنگها + نظر سنجي

    آغاز شده توسط  آرمان 26, Saturday 14 March 09 00:18
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 4,498
    Sunday 15 March 09, 11:41 برو به آخرین پست
  19. حـــذف يــك كـلمـه !!!

    آغاز شده توسط  آرمان 26, Friday 27 February 09 18:49
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 5,525
    Saturday 07 March 09, 09:45 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 00:25 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.