به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍35 موضوع

انجمن: هیجانات و احساسات

» موضوعات مهم
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : زودرنجی چه بلایی بر سر ما می آورد؟!

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Monday 16 May 11 01:15
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 15,593
    Monday 10 January 22, 15:08 برو به آخرین پست
  2. موضوع مهم شود موضوع مهم : بی ثباتی احساسی ارتباطات انسانی را تخریب می کند

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Saturday 07 November 09 22:58
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 24,109
    Monday 10 January 22, 15:06 برو به آخرین پست
  3. موضوع مهم شود موضوع مهم : احساسات منفی را مهار کنید

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Sunday 19 August 18 10:19
    کنید, منفی, مهار, احساسات, را
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 953
    Sunday 19 August 18, 10:19 برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم شود موضوع مهم : * چگونه می توانم فردی صبور باشم!!!

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Sunday 04 December 11 01:47
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 20,002
    Tuesday 05 January 16, 10:23 برو به آخرین پست
  5. موضوع مهم شود موضوع مهم : *:* کنترل احساساتتان را در دست بگیرید *:*

    آغاز شده توسط  فرشته مهربان, Friday 22 October 10 02:38
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 14,853
    Tuesday 05 January 16, 10:22 برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم شود موضوع مهم : از حال بد به حال خوب

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Thursday 01 May 08 16:13
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 23,187
    Tuesday 05 January 16, 10:21 برو به آخرین پست
  7. موضوع مهم شود موضوع مهم : کنترل نفس (کنترل احساسات یا کنترل خویشتن)

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Saturday 30 May 15 10:29
    (کنترل, کنترل, یا, نفس, احساسات, خویشتن)
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 24,824
    Tuesday 05 January 16, 10:21 برو به آخرین پست
  8. موضوع مهم شود موضوع مهم : درباره هوش هیجانی چه می دانید؟(به همراه تست هوش هیجانی)

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Thursday 13 December 07 17:17
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 29
    • نمایش ها: 66,640
    Saturday 25 July 15, 11:29 برو به آخرین پست
  9. موضوع مهم شود موضوع مهم : عوامل افزایش دهنده صبر و تحمل

    آغاز شده توسط  salehe92, Monday 05 January 15 21:06
    و, افزایش, تحمل, دهنده, عوامل, صبر
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,191
    Monday 05 January 15, 21:06 برو به آخرین پست
  10. موضوع مهم شود موضوع مهم : چطور احساسات ناخوشایند را مهار کنیم؟

    آغاز شده توسط  آویژه, Tuesday 04 March 14 13:23
    کنیم؟, ناخوشایند, چطور, مهار, احساسات, را
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,906
    Tuesday 04 March 14, 13:23 برو به آخرین پست
  11. Posticon (4) موضوع مهم شود موضوع مهم : می توانید احساس خود را تغییر دهید

    آغاز شده توسط  میشل, Thursday 07 November 13 13:59
    می, احساس, توانید, تغییر, خود, دهید, را
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 4,014
    Friday 06 December 13, 17:05 برو به آخرین پست
  12. موضوع مهم شود موضوع مهم : صبر و شكيبايى

    آغاز شده توسط  setareh, Sunday 18 January 09 17:10
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 9,719
    Monday 16 September 13, 11:46 برو به آخرین پست
  13. موضوع مهم شود موضوع مهم : چگونگي كنترل و تعديل احساسات زجر آور

    آغاز شده توسط  setareh, Wednesday 24 November 10 10:01
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 19
    • نمایش ها: 24,640
    Tuesday 30 July 13, 22:25 برو به آخرین پست
  14. موضوع مهم شود موضوع مهم : :: آموختن نحوه بیان احساس >>>>

    آغاز شده توسط  فرشته مهربان, Wednesday 25 April 12 02:33
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 4,435
    Friday 27 April 12, 13:12 برو به آخرین پست
  15. موضوع مهم شود موضوع مهم : همدردی حد و مرز دارد

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Thursday 18 August 11 09:05
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 4,395
    Monday 12 December 11, 20:06 برو به آخرین پست
  16. موضوع مهم شود موضوع مهم : آموزش روش صحيح غصه خوري!

    آغاز شده توسط  فرشته مهربان, Tuesday 19 April 11 11:31
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 4,119
    Sunday 11 December 11, 07:57 برو به آخرین پست
  17. موضوع مهم شود موضوع مهم : مرثیه سرایی احساسی عامل نا آرامی شماست!

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Sunday 18 September 11 22:58
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 9,916
    Sunday 18 September 11, 22:58 برو به آخرین پست
  18. موضوع مهم شود موضوع مهم : وسایل برای استفاده کردن هستند و انسانها برای دوست داشتن

    آغاز شده توسط  setareh, Monday 01 November 10 01:16
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,367
    Monday 01 November 10, 01:16 برو به آخرین پست
  19. موضوع مهم شود موضوع مهم : احساس‌های مثبت، عامل رشد و شكوفایی فردی

    آغاز شده توسط  m.mouod, Tuesday 29 December 09 13:13
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,082
    Tuesday 29 December 09, 13:13 برو به آخرین پست
  20. موضوع مهم شود موضوع مهم : انرژی احساسی صلح آمیز

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Saturday 07 November 09 23:11
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 19,581
    Saturday 07 November 09, 23:11 برو به آخرین پست
  21. موضوع مهم شود موضوع مهم : مدیریت هیجانات

    آغاز شده توسط  keyvan, Tuesday 28 April 09 15:10
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 5,432
    Friday 01 May 09, 17:24 برو به آخرین پست
  22. موضوع مهم شود موضوع مهم : درد احساسی چیست؟

    آغاز شده توسط  سارا بانو, Tuesday 28 April 09 23:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,245
    Tuesday 28 April 09, 23:04 برو به آخرین پست
» موضوعات عادی
  1. ✻ پرورش هوش هیجانی ✻

    آغاز شده توسط  تبسم آسمانی, Friday 30 October 20 16:42
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 1,185
    Thursday 28 January 21, 12:28 برو به آخرین پست
  2. کنترل و مدیریت هیجانات منفی و نگرانی

    آغاز شده توسط  psy hamyar, Tuesday 10 March 20 16:18
    کنترل, و, نگرانی, هیجانات, منفی, مدیریت
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 530
    Tuesday 10 March 20, 16:18 برو به آخرین پست
  3. شما چگونه با انتقاد روبرو می شوید؟

    آغاز شده توسط  psy hamyar, Thursday 20 February 20 17:38
    چگونه, می, انتقاد, با, روبرو, شوید؟, شما
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 594
    Thursday 20 February 20, 17:38 برو به آخرین پست
  4. توصیه ای برای مهار و نظم افکار و احساسات

    آغاز شده توسط  psy hamyar, Thursday 06 February 20 19:34
    و, نظم, مهار, افکار, ای, احساسات, برای, توصیه
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 513
    Thursday 06 February 20, 19:34 برو به آخرین پست
  5. Gadid این آدم های منفی باف، ذهن خوان و فاجعه ساز!

    آغاز شده توسط  rahekhoob, Saturday 11 June 16 10:47
    فاجعه, و, های, منفی, آدم, این, باف،, خوان, ذهن, ساز!
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,322
    Saturday 11 June 16, 10:47 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 965
    Sunday 29 May 16, 10:19 برو به آخرین پست
  6. Gadid احساسات و عواطف ات را کنترل کن!

    آغاز شده توسط  rahekhoob, Monday 23 May 16 10:22
    کن!, کنترل, و, ات, احساسات, را, عواطف
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,076
    Monday 23 May 16, 10:22 برو به آخرین پست
  7. شعر / شرح حالی از درون یک آدم احساس محور

    آغاز شده توسط  مدیرهمدردی, Monday 04 January 16 14:51
    یک, محور, آدم, احساس, از, حالی, درون, شرح, شعر
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,188
    Monday 04 January 16, 14:51 برو به آخرین پست
  8. Thumb چرا باید دیگران را بخشید ؟!

    آغاز شده توسط  یاس پاییزی, Thursday 17 September 15 20:18
    چرا, ؟!, باید, بخشید, دیگران, را
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,181
    Thursday 17 September 15, 20:18 برو به آخرین پست
  9. غم ماندگارترین احساس در انسان است

    آغاز شده توسط  khaleghezey, Thursday 10 September 15 12:05
    ماندگارترین, انسان, احساس, است, در, غم
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 942
    Thursday 10 September 15, 12:05 برو به آخرین پست
  10. شاه کلید حل مشکلات : قضاوت درست

    آغاز شده توسط  پرنیان یاسی, Monday 12 January 15 22:56
    کلید, قضاوت, مشکلات, حل, درست, شاه
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,528
    Tuesday 13 January 15, 12:13 برو به آخرین پست
  11. هيجاني تصميم مي گيريد يا منطقي؟

    آغاز شده توسط  khaleghezey, Friday 05 December 14 14:00
    يا, گيريد, هيجاني, مي, منطقي؟, تصميم
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,114
    Friday 05 December 14, 14:40 برو به آخرین پست
  12. گریه کنید!!!!!!!!!!

    آغاز شده توسط  هاله نو, Thursday 01 December 11 01:13
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,362
    Thursday 20 November 14, 01:16 برو به آخرین پست
  13. تبدیل اخم به خنده

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Monday 14 December 09 11:43
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,940
    Tuesday 03 September 13, 10:34 برو به آخرین پست
  14. مازوخيسم چيست؟

    آغاز شده توسط  صبا_2009, Friday 15 March 13 12:30
    چيست؟, مازوخيسم
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,402
    Friday 15 March 13, 17:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,550
    Sunday 11 November 12, 15:43 برو به آخرین پست
  15. خدایا شکرت !چقدر امروز من بهونه گیر شدم !!!

    آغاز شده توسط  setareh, Thursday 28 October 10 01:57
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 10,267
    Thursday 11 October 12, 08:55 برو به آخرین پست
  16. اثر وضعی شهوت بر زندگی ما

    آغاز شده توسط  غریب آشنا, Thursday 04 October 12 14:23
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,297
    Thursday 04 October 12, 14:23 برو به آخرین پست
  17. کــنــتــرل احــســاســات

    آغاز شده توسط  فرهنگ 27, Tuesday 04 September 12 01:48
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,758
    Friday 07 September 12, 17:58 برو به آخرین پست
  18. هوش معنوی (SQ) چیست؟

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Saturday 04 August 12 02:41
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,192
    Sunday 05 August 12, 17:43 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 02:39 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.