به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍49 موضوع

انجمن: اعتیاد

مسائل و مشكلات و مقالات مربوط به درمان اعتیاد

» موضوعات عادی
  1. 12 قدم

    آغاز شده توسط  ani, Monday 24 January 11 12:55
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 4,189
    Monday 24 January 11, 12:55 برو به آخرین پست
  2. پسری بی شرم و حیا در خلوت خود

    آغاز شده توسط  rezasadeghi, Saturday 23 August 14 15:33
    2 صفحه ها
    1 2
    پسری, و, بی, حیا, خود, خلوت, در, شرم
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 3,223
    Sunday 24 August 14, 17:02 برو به آخرین پست
  3. قلیان جز مواد اعتیاد آور هست یا نه؟

    آغاز شده توسط  onestar, Tuesday 16 October 12 18:28
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 7,262
    Wednesday 17 October 12, 00:40 برو به آخرین پست
  4. نوشته های یک نجات یافته

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Monday 30 November 09 13:45
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,673
    Monday 30 November 09, 13:45 برو به آخرین پست
  5. Information نمیتونم ترک کنم

    آغاز شده توسط  ساناز ارومیه, Wednesday 19 June 13 23:23
    کنم, نمیتونم, ترک
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,580
    Thursday 20 June 13, 14:42 برو به آخرین پست
  6. چطور پدرم را کمک کنم تا از بند اعتیاد رها شود؟

    آغاز شده توسط  رایحه عشق, Thursday 16 February 12 19:58
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 18
    • نمایش ها: 8,015
    Thursday 31 May 12, 20:52 برو به آخرین پست
  7. هشدار:اعتیاد از نوعی دیگر

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Tuesday 21 June 11 15:49
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,658
    Tuesday 21 June 11, 15:49 برو به آخرین پست
  8. متادون چيست؟

    آغاز شده توسط  lord.hamed, Saturday 13 December 08 02:29
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,747
    Saturday 13 December 08, 02:29 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,473
    Friday 16 January 15, 19:42 برو به آخرین پست
  9. معرفي كتاب "الكلي هاي گمنام " و "معتادان گمنام"

    آغاز شده توسط  ani, Sunday 13 February 11 09:53
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 9,101
    Sunday 13 February 11, 09:53 برو به آخرین پست
  10. Lightbulb آيا اعتياد لذت مي آورد؟

    آغاز شده توسط  lord.hamed, Saturday 13 December 08 01:17
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,012
    Saturday 13 December 08, 01:17 برو به آخرین پست
  11. آیا درمانی برای کابوسهای شبانه وجود دارد؟

    آغاز شده توسط  آنه ماری, Thursday 27 August 20 17:10
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 647
    Thursday 03 September 20, 17:52 برو به آخرین پست
  12. انواع مواد . . .

    آغاز شده توسط  سوشيانت, Monday 10 November 08 23:56
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 5,552
    Wednesday 25 March 09, 11:07 برو به آخرین پست
  13. انواع مواد مخدر

    آغاز شده توسط  ani, Thursday 05 January 12 17:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 5,714
    Thursday 05 January 12, 17:04 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,982
    Friday 23 December 16, 18:31 برو به آخرین پست
  14. استعداد اعتیاد

    آغاز شده توسط  میشل, Friday 05 April 13 18:26
    2 صفحه ها
    1 2
    استعداد, اعتیاد
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 3,843
    Sunday 14 April 13, 12:39 برو به آخرین پست
  15. اشنایی با مواد روانگردان.....

    آغاز شده توسط  taravat, Wednesday 21 January 09 14:09
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,127
    Wednesday 21 January 09, 14:09 برو به آخرین پست
  16. اعتياد

    آغاز شده توسط  ani, Thursday 14 May 09 20:44
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,779
    Thursday 13 August 09, 09:31 برو به آخرین پست
  17. اعتیاد

    آغاز شده توسط  sanazam, Monday 17 June 13 23:08
    اعتیاد
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,175
    Tuesday 18 June 13, 01:24 برو به آخرین پست
  18. اعتیاد یک بیماریست - بیاد راه حل ها رو بشناسیم

    آغاز شده توسط  time, Friday 20 September 13 12:01
    کراک, مواد مخدر, اعتیاد, شیشه
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,364
    Friday 20 September 13, 13:12 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 09:43 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.