به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍275 موضوع

انجمن: پیشنهادات ،انتقادات و مشکلات تالار

شما می توانید نظرات و پيشنهادات خود و همچنین مشکلات پیرامون سایت و انجمنها را در این بخش مطرح کنید

» موضوعات مهم
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : دفتر مدیران تالار(سؤالات-مشکلات-انتقادات و درخواستها)2

    آغاز شده توسط  keyvan, Sunday 17 June 12 22:17
    77 صفحه ها
    1 2 3 ... 77
    • پاسخ ها: 763
    • نمایش ها: 102,860
    Sunday 06 November 22, 16:16 برو به آخرین پست
  2. Red face موضوع مهم شود موضوع مهم : پیشنهاد بهبود فضای تالار

    آغاز شده توسط  نادیا, Tuesday 01 April 08 16:25
    14 صفحه ها
    1 2 3 ... 14
    • پاسخ ها: 138
    • نمایش ها: 40,446
    Sunday 02 August 20, 23:35 برو به آخرین پست
  3. Arrow موضوع مهم شود موضوع مهم : ** از دکمه تشکر استفاده کنید **

    آغاز شده توسط  lord.hamed, Sunday 18 September 11 22:36
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 3,150
    Thursday 25 January 18, 02:53 برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم شود موضوع مهم : *** اطلاعیه مهم ***

    آغاز شده توسط  فرشته مهربان, Monday 10 January 11 01:13
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    • پاسخ ها: 58
    • نمایش ها: 25,583
    Saturday 14 May 16, 13:32 برو به آخرین پست
  5. موضوع مهم شود موضوع مهم : واقعن عنوانه تاپیک اینقد مهمه؟؟؟؟

    آغاز شده توسط  SHahr-Zad, Tuesday 19 August 14 15:21
    واقعن, مهمه؟؟؟؟, اینقد, تاپیک, عنوانه
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,947
    Thursday 21 August 14, 10:12 برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم شود موضوع مهم : سخنی نه از ره کین ، با کلیدداران همدردی

    آغاز شده توسط  meysamm, Thursday 08 December 11 10:43
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    • پاسخ ها: 57
    • نمایش ها: 20,043
    Friday 21 June 13, 13:04 برو به آخرین پست
  7. موضوع مهم شود موضوع مهم : توجه ؛توجه؛اطلاعیه

    آغاز شده توسط  keyvan, Wednesday 17 June 09 11:27
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 4,310
    Sunday 14 August 11, 11:25 برو به آخرین پست
  8. نظرسنجی موضوع مهم شود موضوع مهم :نظرسنجی: نيت ورود

    آغاز شده توسط  حنان, Friday 26 September 08 19:44
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ ها: 42
    • نمایش ها: 17,694
    Tuesday 20 July 10, 08:33 برو به آخرین پست
» موضوعات عادی
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 565
    Monday 26 September 22, 23:13 برو به آخرین پست
  1. میشه سوالمونو در سایت حذف‌کنیم ؟

    آغاز شده توسط  هستی یانو, Monday 25 April 22 12:20
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 257
    Tuesday 26 April 22, 10:39 برو به آخرین پست
  2. مشکل در پرداخت برای گرفتن اشتراک

    آغاز شده توسط  رایحه عشق, Wednesday 13 June 18 10:42
    2 صفحه ها
    1 2
    گرفتن, پرداخت, مشکل, اشتراک, برای, در
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 1,288
    Sunday 09 January 22, 18:40 برو به آخرین پست
  3. تاپیک های نیازمند به حضور کارشناسان تالار

    آغاز شده توسط  بالهای صداقت, Thursday 26 January 12 20:31
    29 صفحه ها
    1 2 3 ... 29
    • پاسخ ها: 285
    • نمایش ها: 50,661
    Friday 24 December 21, 17:47 برو به آخرین پست
  4. مشکل بابت ارسال پیام خصوصی

    آغاز شده توسط  رفتگر, Thursday 23 September 21 23:26
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 674
    Saturday 11 December 21, 11:50 برو به آخرین پست
  5. فارسی را پاس بداریم

    آغاز شده توسط  baby, Tuesday 26 January 10 08:39
    15 صفحه ها
    1 2 3 ... 15
    • پاسخ ها: 144
    • نمایش ها: 54,402
    Thursday 22 August 19, 00:50 برو به آخرین پست
  6. چطور میشه نام کاربری رو تغییر داد

    آغاز شده توسط  ZENDEGIBEHTAR, Saturday 05 November 16 14:26
    3 صفحه ها
    1 2 3
    کاربری, نام, چطور, میشه, تغییر, داد, رو
    • پاسخ ها: 22
    • نمایش ها: 3,264
    Saturday 09 March 19, 10:14 برو به آخرین پست
  7. Thumbs up من از شخص مدیریت این سایت انتقاد دارم.. به کجا چنین شتابان؟!

    آغاز شده توسط  بازمانده, Monday 25 February 19 13:21
    2 صفحه ها
    1 2
    کجا, چنین, من, مدیریت, این, انتقاد, از, به, دارم.., سایت, شتابان؟!, شخص
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 1,598
    Tuesday 26 February 19, 11:03 برو به آخرین پست
  8. ضعف در رسیدگی به مسایل مراجعین به خصوص اعضای جدید

    آغاز شده توسط  Pooh, Sunday 06 January 19 13:01
    2 صفحه ها
    1 2
    مراجعین, مسایل, اعضای, به, جدید, خصوص, در, رسیدگی, ضعف
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 2,271
    Thursday 31 January 19, 07:55 برو به آخرین پست
  9. سوال راجع به انجمن ازاد

    آغاز شده توسط  bahareh09, Saturday 15 September 18 20:00
    مدیر, انجمن, سوال
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,078
    Thursday 27 September 18, 22:32 برو به آخرین پست
  10. درخواست از مدیر

    آغاز شده توسط  bahareh09, Sunday 22 July 18 22:28
    2 صفحه ها
    1 2
    درخواست
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 1,959
    Wednesday 25 July 18, 09:43 برو به آخرین پست
  11. Tavajoh دو انتقاد سازنده و درخواست از مدیریت محترم

    آغاز شده توسط  sahar.66, Thursday 05 July 18 09:37
    و, محترم, مدیریت, انتقاد, از, دو, درخواست, سازنده
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 850
    Thursday 05 July 18, 09:37 برو به آخرین پست
  12. حذف شدن پاسخ به تاپیک!

    آغاز شده توسط  فرهنگ, Thursday 07 June 18 22:53
    پاسخ, به, تاپیک!, حذف, شدن
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 686
    Thursday 07 June 18, 22:53 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 775
    Monday 21 May 18, 10:12 برو به آخرین پست
  13. Rofl حتی اینجا هم هیچکس نیست که به حرفام گوش بده

    آغاز شده توسط  yasaman12, Wednesday 25 April 18 18:45
    3 صفحه ها
    1 2 3
    ناامید, مرگ, تنهایی مادرم, دعوا
    • پاسخ ها: 27
    • نمایش ها: 2,369
    Tuesday 01 May 18, 16:43 برو به آخرین پست
  14. حداکثر تعداد پست در انجمن

    آغاز شده توسط  b1991, Tuesday 24 April 18 16:07
    پست, انجمن, تعداد, حداکثر, در
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 718
    Tuesday 24 April 18, 16:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,392
    Thursday 12 April 18, 10:21 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 930
    Friday 23 February 18, 09:06 برو به آخرین پست
  15. Posticon (1) سخنی با مدیریت محترم و اعضای عزیز...

    آغاز شده توسط  sahar.66, Tuesday 23 January 18 10:16
    2 صفحه ها
    1 2
    و, محترم, مدیریت, اعضای, با, سخنی, عزیز...
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 1,956
    Wednesday 24 January 18, 14:18 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 03:43 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.