به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍24 موضوع

انجمن: مشکلات ارتباطی

» موضوعات عادی
  1. وابستگی زیاد شوهر به خانواده اش

    آغاز شده توسط  درخشان65, Tuesday 30 April 19 10:06
    وابستگی به خانواده، درونگرا، برونگرا
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 822
    Monday 06 May 19, 01:35 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,274
    Sunday 18 February 18, 17:15 برو به آخرین پست
  2. خیانت ناآگاهانه

    آغاز شده توسط  sheydaE, Monday 10 April 17 23:46
    ناآگاهانه, خیانت
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,857
    Tuesday 11 April 17, 12:59 برو به آخرین پست
  3. با مادر شوهر شلخته و چرک و از خود راضی چکار کنم

    آغاز شده توسط  rooz_m30, Tuesday 09 February 16 13:08
    کنم, و, چکار, چرک, مادر, از, با, خود, راضی, شوهر, شلخته
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,985
    Wednesday 10 February 16, 09:10 برو به آخرین پست
  4. خبربارداری

    آغاز شده توسط  mehraz2, Wednesday 29 April 15 13:20
    خبربارداری
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,058
    Wednesday 29 April 15, 17:26 برو به آخرین پست
  5. پدرم رفتاربدی داره،چه کار کنم؟

    آغاز شده توسط  ARAM-ESH, Friday 27 March 15 19:12
    کنم؟, کار, پدرم, داره،چه, رفتاربدی
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,337
    Saturday 28 March 15, 15:15 برو به آخرین پست
  6. Bow هرچی ناز مادرشوهرم رو میخرم بدتر میشه.ازش متنفر شدم

    آغاز شده توسط  barania, Friday 06 June 14 21:00
    3 صفحه ها
    1 2 3
    ناز, هرچی, میخرم, میشه.ازش, مادرشوهرم, متنفر, بدتر, رو, شدم
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 6,752
    Tuesday 08 July 14, 10:17 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,295
    Tuesday 29 April 14, 19:35 برو به آخرین پست
  7. * براي ما تصميم نگيريد ... بگذاريد مستقل باشيم......

    آغاز شده توسط  مريم, Sunday 20 January 08 15:37
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 10,449
    Monday 30 September 13, 15:03 برو به آخرین پست
  8. دستم نمک نداره

    آغاز شده توسط  rozaa, Friday 05 July 13 15:36
    نمک, نداره, دستم
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,897
    Wednesday 10 July 13, 19:19 برو به آخرین پست
  9. * مشکل با خانواده شوهر ..

    آغاز شده توسط  سحر1, Monday 24 December 07 03:21
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 11,486
    Monday 03 June 13, 13:43 برو به آخرین پست
  10. با زبان تند و تیز مادر شوهر چه کنیم

    آغاز شده توسط  آویده, Wednesday 22 May 13 10:02
    کنیم, و, چه, مادر, با, تیز, تند, زبان, شوهر
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 4,395
    Sunday 02 June 13, 14:13 برو به آخرین پست
  11. نمی دونم چی درسته چی غلط؟

    آغاز شده توسط  رایحه عشق, Monday 05 September 11 01:25
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 5,113
    Wednesday 17 April 13, 00:26 برو به آخرین پست
  12. * خواهر شوهر

    آغاز شده توسط  PUPAK, Monday 22 November 10 09:53
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 30
    • نمایش ها: 16,379
    Monday 06 December 10, 17:47 برو به آخرین پست
  13. * بي محلي خواهر شوهر

    آغاز شده توسط  yeylagh, Tuesday 26 October 10 15:44
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 9,921
    Saturday 30 October 10, 11:43 برو به آخرین پست
  14. * با شوهر بچه ننه ام چه کنم؟؟؟

    آغاز شده توسط  sara62, Thursday 19 August 10 09:29
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 31,457
    Saturday 04 September 10, 09:14 برو به آخرین پست
  15. * توقعات بي حد مادر شوهر

    آغاز شده توسط  ليدا, Thursday 03 April 08 10:55
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 11,728
    Tuesday 22 April 08, 12:07 برو به آخرین پست
 

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 02:25 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.