به انجمن خوش آمدید
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 13 , از مجموع ‍13 موضوع

انجمن: تردید در ارتباط دختر و پسری

» موضوعات مهم
  1. موضوع مهم شود موضوع مهم : * میشه کمکم کنید ؟ نمی خوام فرصتها رو از دست بدم

    آغاز شده توسط  setare_tk, Saturday 29 March 08 23:19
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 16
    • نمایش ها: 8,907
    Wednesday 09 April 08, 22:22 برو به آخرین پست
  2. موضوع مهم شود موضوع مهم : * جداشدن برام سخته

    آغاز شده توسط  baharehh, Sunday 16 March 08 12:24
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 5,730
    Monday 17 March 08, 10:56 برو به آخرین پست
» موضوعات عادی
  1. * نگاه کردن یک دختر به یک پسر به چه معناست؟!

    آغاز شده توسط  hektor, Thursday 14 October 10 20:01
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 47,631
    Friday 15 October 10, 03:37 برو به آخرین پست
  2. * کمکم کنین.ادامه بدم یا تمومش کنم؟

    آغاز شده توسط  آیناز تنها, Monday 20 September 10 13:22
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 9,742
    Wednesday 06 October 10, 09:15 برو به آخرین پست
  3. * ارتباط با یک خانم در حال طلاق ( ادامه بدم یا قطع کنم ؟ )

    آغاز شده توسط  sheitoon, Monday 13 September 10 10:21
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 18
    • نمایش ها: 15,500
    Wednesday 29 September 10, 04:33 برو به آخرین پست
  4. * کمک در مورد یه رابطه پیچیده!!!

    آغاز شده توسط  Dr.jak, Sunday 15 August 10 15:44
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 4,056
    Monday 16 August 10, 09:25 برو به آخرین پست
  5. * تا چه اندازه میشه به این حرفها اعتماد کرد

    آغاز شده توسط  Aseman1114, Saturday 31 July 10 21:19
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,805
    Sunday 01 August 10, 15:12 برو به آخرین پست
  6. * کارمو ترک کنم یا هنوز فرصت بدم ؟

    آغاز شده توسط  سوزان, Sunday 18 July 10 16:29
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 3,393
    Monday 19 July 10, 13:13 برو به آخرین پست
  7. * پر از ابهام از رفتار یک مرد

    آغاز شده توسط  سارا بانو, Monday 23 March 09 03:23
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    • پاسخ ها: 68
    • نمایش ها: 27,715
    Sunday 04 April 10, 22:19 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 5,311
    Wednesday 24 February 10, 22:26 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 4,181
    Friday 25 December 09, 17:33 برو به آخرین پست
  8. * عشق یا هوس؛تو رو خدا کمکم کنید

    آغاز شده توسط  digitech, Monday 02 November 09 11:22
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 9,959
    Wednesday 04 November 09, 17:31 برو به آخرین پست
  9. Red face * صبر کنم یا نه ؟

    آغاز شده توسط  Sahar H, Sunday 20 September 09 22:18
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,794
    Monday 21 September 09, 08:51 برو به آخرین پست
  10. بر سر دو راهی.مرز خودکشی رسیدم

    آغاز شده توسط  blue heart, Saturday 20 December 08 13:29
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 5,785
    Thursday 25 December 08, 09:08 برو به آخرین پست
 

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
    Array
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
Forum Modifications By Marco Mamdouh
اکنون ساعت 02:00 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.